Нибулон

Нибулон

ООО СП «НИБУЛОН» – ровесник независимой Украины. Мы прошли долгий и тернистый путь от небольшой фирмы к национальной компании с широкой сетью филиалов, и сегодня являемся крупнейшим отечественным производителем и экспортером основной сельскохозяйственной продукции.

Отзывы о работе в Нибулон, зарплаты

1. 28 мая 2024

@Гость, шкода, що вам так читається, дуже суб’єктивно, тому що як потребуєш вирішення нагальних питань, то з усіх сторін: я на навчанні, пізніше підійдіть, зателефонуйте, нагадайте. Професійна діяльність вже далеко не на першому місці. Всі навчаються, підвищують кваліфікацію. А у профі свого діла питали чи проводили опитування, якого навчання вони потребують? Чи заради галочки, то все відбувається, пускаєте пил у очі, що ніби продукуєте інтенсивну діяльність, а інтенсивна діяльність саме там, де скоротили продуктивних працівників/робітників, і КПД тієї діяльності пішло в мінус. Але це не економічна, мабуть, ефективність. Не на часі. Вся економічна ефективність розмістилася в Києві наразі.

2. 24 мая 2024

@Гость, Ви про ті болотяні ділянки, які мають підсохнути, перш ніж сіятись?
    Не хвилюйтесь, вони невдовзі будуть також засіяні, як і належить.

3. 23 мая 2024

Останнім часом я не можу зрозуміти,на сайті ми вже завершили посівну а реально ми ще сієм??? Хтось когось найоб…є. !!!. Андрій Олексійович ти б хоч глянув в кропіо. Щоб не їхати по філіях.

4. 19 мая 2024

@Гость, нібулон це компанія яка не закладає в бюджет банальні рукавички для трактористів , не закладає мінімальні засоби для роботи. За те на розваги для офісу завжди є гроші.

5. 18 мая 2024

@Гость, я підкреслю, що далеко «не між рядків» читається, що компанія котиться під три чорти!!! Ви б оцю пані і всю новуприйдешню [вырезано] на поле відвезіть , щоб вони хоч побачили як росте ячмінь , як воно сіється! Таке враження , що всі ці витрати роблять для капіталізації компанії для подальшого продажу!!!!!!

1. 6 марта 2013

И это еще копейки вон в спецпорту докера до 50 000 грн. зарабатывали, а меньше 9000 в глаза не видели и это все на руки, дворник и тот 4500 грн. получал. Пока *****ы дерибанить не пришли.

2. 2 марта 2013

Скажите как устроится на работу в николаевский терминал? Куда и к кому обращатся?

Бухгалтер 1
Электрогазосварщик 1
Энергетик 1

Добавьте зарплату в компании Нибулон

Добавить отзыв о работодателе Нибулон

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Нибулон?