Нибулон

Нибулон

ООО СП «НИБУЛОН» – ровесник независимой Украины. Мы прошли долгий и тернистый путь от небольшой фирмы к национальной компании с широкой сетью филиалов, и сегодня являемся крупнейшим отечественным производителем и экспортером основной сельскохозяйственной продукции.

Отзывы о работе в Нибулон, зарплаты

1. 25 сентября 2021

Дід думає що гроші забере з собою в могилу, опанасович даєш гідну зарплату!?! Ціни ростуть долЯр стоїть зерно торгується в доларах а зарплати в гривнях

Людей за рабів вважає ,що тут мовити,компанія давно вже не його і ми в його грі пішаки,і чує він тільки тих хто рядом з ним і вішають на вуха локшину,що вони кращі та заслужені,не витрачайте свій час на доводи,йому вони не цікаві,власну думку втратив,як і хист цінувати свої 7000 людей,близьке оточення годується,які в лице посміхаються,а в душі мігери,яких світ ще не бачив…Безхребетні люди їм тільки потрібні,думаючі люди-це конкуренти,а їм потрібне слухняне стадо…Обіцянне підняття зарплати так і не відбулось,незалежно яке б становище не було в компанії,завжди для нас коштів немає,а працю віддавай з кожним роком все більше і більше,будьте відповідальним перед самим собою та підніміть ті бісові зарплати-для вас це копійки,тільки ваші відділи рахують,як черепахи,перевіряючи філії на витривалість,розберіться з цим,якщо хочете,щоб сезон був дійсно вдалим,люди віддано працюють,цінуйте їх відношення до компанії на протязі великого часу свого життя,яке вони вирішили пов‘язати з вами..!

2. 25 сентября 2021

То може жить на Нібулоні краще, а вдома ж комуналку не платити — економія одна, і зарплата в тих копійках ціла!
    Шановне КЕРІВНИЦТВО, підвищіть зарплату людям, не лише сраколизкам доплати давайте, а всім однаково ! Тим , що Ви робите, Ви тільки людей наставляєте один на одного. Одна заздрість, злість, хитрість. Хто сезонний зайдіть в адміністрацію сидять гуляють днями, АЛЕ ж ні, директор сказав — ВОНИ ПРАЦЮЮТЬ, НАТЕ ДОПЛАТИ! Інші ж як собаки за копійки бігають по Нібулоні служать!

3. 24 сентября 2021

Всі головні спеціалісти з дулею, крім тих звісно, що хитрожопіший за всіх. Так що не тільки торговий з копійками сидить зарплати

Головне, що у нас рекорди кожний рік,закуповуємо,шукаємо те зерно,а зарплати,яка б відповідала тому вкладу,що ти приносиш компанії,як не було,так і не намічається,в тому році з‘їхали,що ковід і лікарні,хоча ЄБРР повинен бути допомогти надійному партнеру,як НІБУЛОН,але вирішили з нашої кишені допомога буде більш безкоштовною,втратили 10 відсотків спеціалістів,підняли вибірково зарплату,щоб сезон пройти для мега-заробітків,усім не важають за потрібне підіймати,хто ці люди,та ніхто для них,вони ж якісь там керівники,у них і так все добре,не розуміючи,що при таких ніяких зарплатах керівником бути,відповідаючи за ефективну організацію праці на підприємстві ніхто вже не буде,тому що,відповідальність і оплата не відповідає один одному,тому усі так і починають робити,як їх оцінюють,і багато вже хто шукає собі роботу на стороні і скоро почнуть уходити,конкуренти наші так себе не ведуть і за наших фахівців борються і переманюють,а ми гадаємо,що все заспокоїлось і звільнення припинилось,зараз почнеться звільнення керівного складу,так як ці мізерні зарплати можете забрати собі і приізжайте на філії і впахуйте з людьми,будете знати чого коштують ваші рекорди!

4. 23 сентября 2021

чого ви плачите що мала заробітна плата, працюйте у вихідні дні подвійна оплата а в такі дні показуйте що щось робите от і все все одно ніхто не контролює просто мало їх у місяці.а так можна і мілійон заробить за рік.

5. 22 сентября 2021

6. 21 сентября 2021

7. 21 сентября 2021

Нибулон — это приговор в будущем каждого сотрудника!!!

Та не, ты почитай ветку, для некоторых — это всё, высшая планка, потолок, небо и космос в одном флаконе! Лучше Нибулона в их жизни небыло, нет и не будет! )))))) А все остальные просто неблагодарные! )))))))))))))

8. 21 сентября 2021

Нибулон — это приговор в будущем каждого сотрудника!!!

Не понимаю тех кто там до сих пор сидит. Не цените вы свой труд и не уважаете себя. Вот и вытирают каждая шавка об вас ноги. А потом пишите тут жалостные речи типа «Мы такие хорошие, а нас не ценят» Начните уважать себя. Написали заяву, швырнули в морду развернулись и ушли. Пусть репы чешут.

9. 20 сентября 2021

@ Гость ,
    Так а что ты хотел?!)
    Тип в судоходстве полный 0!)
    Ты думал что он будем умные фразы говорить? Или действия адекватные демонстрировать?!)
    Я тебя умоляю…!)
    Половина главного офиса баржу только на картинке видели!
    Они когда приходят и видят флот в живую, у них глаза на лоб вылазят!)
    Стоишь и смотришь на их шокированное выражение лица, и просто понимаешь насколько все запущено!
    Тобой пытаться руководить люди которые вообще понятие не имеют о этой сфере

10. 20 сентября 2021

11. 20 сентября 2021

А что там на Южном Буге после революции? Судя по сводкам успехами и не пахнет.

Чому не має успіхів? По Дашківцям соняшник по 3 ц/га сипе, таких «успехов» ще не бачив Нібулон.

а деж ділись засоби, які здатні забезпечити вам якісний і багатий урожай.
    там де і служба безпеки. одні крадуть другі сплять.
    не розуміють як потрібно організувати роботу .нету спецов в службе СБ а Ромадин не успевает.

12. 20 сентября 2021

Ніколи не писав але тепер аж накипіло,зарплата торгового відділу по (філіях) виходить нижча набагато чим у звичайного працівника . Раніше працював і знав що зарплата відповідала працівникові торгово відділу і задачі поставлені ми виконували знали за що , але з роками задачі тільки ростуть а зарплата як стояла так і стоїть . А коли дізнавшись яка З/п у звичайного робітника піднята , то просто накипіло. Робітник відпрацював зміну та поїхав додому , а нас робота не залишає даже вночі , розмови перемовини погодження , а як до зарплати то платять всього за 7 годин робочих, а повідомляють у вас ненормований робочий день так платіть за весь час що ми не спимо,абож платіть гідну зарплату! Просто Олексій Опанасович про нас повністю забув , не жалуются тоді добре , а коли сім’ю немає нормально за що одіти та прокормити, то і робота не в радість.
    Буде підняття заробітної плати чи ні хтось чув.

13. 19 сентября 2021

Теж надходить думка послати нібулон нах. Працюю не роботягою а зарплата близька до них, мізгів виносять ніби платять мільйон, з Миколаєва підтримки майже немає тому що хто допомагав і щось могли вже позвільнялись залишились одиниці. На філіях тільки директора отримують нормально купують квартири будують будинки по дві машини мають, у відпустку можуть злиняти і всезон а тебе не пускають так жеш сезон почався. В лабораторіях вирощують зміюк на чолі з головною * шевчук. Всі якісь злі робить нічого не хочуть, не зрозуміла роль тех.директора залишились Михайлова той хоть працює

А хто вам з Миколаєва допомагав? Там взагалі хтось може допомагати????

14. 19 сентября 2021

А что там на Южном Буге после революции? Судя по сводкам успехами и не пахнет.

15. 18 сентября 2021

Чуствую Миша СК скоро получит люлей по литцу, за его разговоры с сотрудниками по хамски , и за его безграмотные предложения .

16. 17 сентября 2021

Юрист 1

Добавьте зарплату в компании Нибулон

Добавить отзыв о работодателе Нибулон

Микрозаймы до зарплаты

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Нибулон?