Нибулон

Нибулон

Отзывы о работе в Нибулон, зарплаты

1. 18 марта 2024

Когда работал в этой конторе , береговым матросом , ещё до войны.Какие сейчас вообще зарплаты у простых рабов)))?например у матросов береговых,в Измаиле

2. 8 марта 2024

Хто закуповував компи на філії — приїхало повне г..но, руки би повідрубав цьому горе закупшику. І так роботи багато, а тут ще все висне та перезавантужується

3. 6 марта 2024

Хто б що не казав, але після лекції щодо жіночого лідерства, почала сприймати Романенко в діаметрально протилежному світлі, аніж її описують.
    Приємно, що в колективі поступово створюється жіноча спільнота та підтримуються сучасні тенденції. Провела час з користю й сподіваюсь, що це був перший, але не останній захід такого плану.

За жіночим лідерством вам к Живаго в фемюніті, але це йому все одно не допомогло. Жінки багато балакають та мало роблять. Є звичайно ті, що роблять свою роботу по десять годин на добу, але таких одна на десяток, решта хоче тільки бути лідерами.

4. 5 марта 2024

5. 2 марта 2024

Х@Гость, кто банкрот УЛФ или Континенталь? Что за бред? Нибулон разворовали и хотели поставить на колени до Романенко. Кто дал рекомендации Гайдаю и его шайке воров? Почему их просто так отпустили? Они доили Нибулон много лет, все носили долю. А сейчас нужно подымать с колен все после них, и за год-два етого не зделать.

6. 29 февраля 2024

@Гость, Можливо це їм і потрібно, загнати в банкрутство. Можливо це його мета справжня. Хто бере кредити і звільняє людей….

7. 29 февраля 2024

@Гость, а чому вас це так дивує) рано чи пізно все закінчується! Початок кінця великої історії могутньої компанії НІБУЛОН Олексія Опанасовича Вадарського почався з його смерті…
    Хоча би вже не «порочив» ім’я свого батька, цього геніального керівника і великої людини!!!
    Олексій Опанасович був сильним керівником і такою ж при ньому була його команда і працівники! А зараз, яке править, такі й спеціалісти!
    P.s. як в народі кажуть «яке йшло, таке й здибало» — що заслуговує, те й має!

8. 26 февраля 2024

@Гость, Нибулон помер ещё в 20году.успокойся.Миша визировщик.аудит топ кадр..)HR кадровичка новая))кроме смеха ничего больше Нибулон не вызывает.а дед потратил свою жизнь на это производство..

9. 26 февраля 2024

@Гость, Нехай генеральний директор проїде і огляне результати «оптимізації» нової команди. Та на свої очі побаче їхні «досягнення». Ви шановні ВСРАЛИ все, що роками будувалось та розвивалось.

Від Нібулону вже, нажаль, одна назва залишилась. Вважаю, що якщо був би живий Олексій Опанасович Вадатурський — то він би зразу віником гнав би геть Андрія Вадатурського. Професіонали кидають Нібулон, або їх звільняють. Шкода, що Нібулон розвалюється ……

10. 25 февраля 2024

11. 24 февраля 2024

Почему такие люди как Романенко, которая работала на предприятиях, которые все где она работала оказались банкротами, работает сейчас в Нибулоне и всех сокращает…
    Куда смотрит Андрей Водатурский???
    Его это устраивает?
    Был бы жив Алексей Афанасьевич он бы этого не допустил!

12. 20 февраля 2024

Стільки людей вигнали після років відданих роботі, як непотріб…. Вже не той Нібулон, не той. Того вже не буде.

13. 14 февраля 2024

Господа!!!! А чего молчим??? Как так получилось, что на терминале агентура ФСБ камеры развешивала??? Кто прое**л , кому смачного пендаля отвесят?

14. 14 февраля 2024

Дивлюсь що гайки повністю закручують по всіх фронтах. То ГПС, то Кропіо, то РФІД мітки, що далі будуть впроваджувати?

15. 13 февраля 2024

То що, тепер всім з не добрими помислами чи намірами остаточно перекрили кисень? Маю надію, що РФІД мітки будуть дієвими, а наші хлопці обов’язково доведуть, що працюють чесно.

16. 9 февраля 2024

Реуцой це подла молдаванська [вырезано], Федорович тобі не соромно? Людей дурить,обкрадати Нібулон, тобі коровів пасти, а не такою компанією керувати,який у тебе досвід? Їздити по філіях і по мусорках лазити оце ти умієш, павутиння шукати,на обіцяти простим робітникам обіцянок і потім про все забути

17. 7 февраля 2024

А зараз нібулонівцям робу дають в користування, як і 3 роки назад — мотлошний непотріб чи вже навчилися купувати, замовляти і шити у нормальних фірм? ФБ такий яскравий, нововведення, прям «блістяшка», а насправді, як ви там, люди? Чи живе лише офіс на зароблені філіями кошти?

18. 26 января 2024

Тішусь, що нарешті діджиталізація дійшла до обліку кадрів та зп. Цікаво, який буде механізм. Може першопрохідці з Золотоноші поділяться своїм досвідом, перш ніж його буде впроваджено в нас на Хмельниччині?

19. 19 января 2024

@Кисле молоко, добре що в широкому інженер від бога, хлопці не можуть нарадуватись. Коли не підійдеш до нього завжди допоможе і техніка завжди справна, і запчастини завжди є, відразу видно що людина працьовита, не то що цей директор

20. 18 января 2024

На моїй пам’яті раніше працівники не об’єднувались для благодійної допомоги фондам чи спілкам. Ініціатива благородна, особливо, що стосується допомоги діткам. Може хтось знає коли планується наступний збір чи щось подібне?

21. 17 января 2024

Подскажите, можно ли сейчас устроиться на работу водителем в Николаеве или Киеве? Какую примерно зарплату предлагают?

22. 15 января 2024

@Гость, Реуцой купив старшому синочку BMW на день народження і нормально себе почуває, а те що про нього думають чи пишуть йому по с**ки.
    Но Бог все баче!!!

23. 8 января 2024

@Олексій, Яка вам різниця, вищому керівництву підходить такий керівник. Хай шариться. Можно сидіти на тій роботі і робити меньше, а можно шаритися але вирішувати значно більше. Зі сторони легше всього судити про людину. Є такі дармоїди, що показують видимість роботи, але ефекту від їх показухи не має. Техніка вся поломана завжди, а воно сидить в тему комп’ютері, наче замовляє якісь запчастини. Воно приходить а він їх пи***ть з …. То нахера така робота потрібна питається…. Краще, хай керівництво зверху саме регулює оце все ….

24. 7 января 2024

@Олексій,
    В цьому і весь Нібулон.В широкому багато таких орденоносців було в канторі.Хто працював при екс директорі знають кому він ж..у цьомав і за чий рахунок робилась робота.)

25. 6 января 2024

Скільки можна дивитись на бардак який твориться в широкому, горе екс деректор який прос*ав філію, як і раніше робить робочій вид , виїде на одне поле поробить фотки і їде до дому шаритись цілий день, а з нього героя роблять, за що йому зп платять, одні ртблять а він ордена собі вішає

26. 4 января 2024

Николай Р. :
    Многие помнят.Весна 2022 люди работали без зарплаты, как могли держали на плаву каждый свою филию, где то в убыток себе и своей семье, с утра до ночи на роботе бо понимали какие проблемы в Нибулоне,а итоге всех нахрен оптимизировали , и щас набрали недоруководителей которым похрен на все кроме своей зарплаты которую им подняли в 2 раза неизвестно почему. И фиг они будут работать как мы работали без зарплаты.Нибулон всегда держался на людях. А щас это просто кантора.

Весной 22 года люди работали без зарплаты для того чтоб их в ЗСУ не забрали. По крайней мере в судоходке. Мужчины с врагом воевали, а всякое недоразумение на буксирах попряталось, боялись с терминала выйти. Так что не рассказывай за весну 22 года. Я тебе сам могу дохрена рассказать.

27. 31 декабря 2023

Вітаю з наступаючим Новим роком! Бажаю всім миру і здоров’я! Компанії Нібулон гарних врожаїв! Всім працівникам високих заробітніх плат! Новому керівництву розуму і порядності! Хай все в новому році буде, як найкраще для всіх людей,України, Нібулона!!!

28. 19 декабря 2023

Немає того Ніболу що був і за яким йшли. Немає цінностей, заберемо все у елеваторів! А команда Реуцоя!!! Це взагалі що? А він, хіба керівник!!!Він перший який своїх підлеглих підставить!

29. 15 декабря 2023

@Гость, реуцой та *** яку треба було гнати першого, бо він в очі всім завжди гарний, а потім робе свої справи

30. 15 декабря 2023

Противно тоже как бывшему сотруднику!
    Реуцой при нас ботинки нам протирал и радовался этой возможности…

31. 13 декабря 2023

Мне, как бывшему сотруднику, даже читать противно подписи под фото в интернете «нам 32 роки» и стоят на фото все новые лица, которые палец об палец не ударили ради этой компании, которые ничего в нее не вложили и не достигли никаких результатов!!! Что же ты Андрей натворил с компанием?! Отец умер бы еще раз увидев твои результаты правления, ведь для него коллектив всегда был частью компании и общих результатов, и те люди, которых ты поувольнял, «горой» всегда были за шефа и за компанию, так как они уважали своего руководителя и дорожили его доверием и работой в этой компании. А сейчас, на зерновом рынке компании-партнеры, компании-конкуренты просто смеются с тебя)))

32. 8 декабря 2023

Бал сатани, аде прості робочі? А вони 75% людей звільні перед новим роком подарунок
    З Днем народження, Наібон!
    32 роки-то гордість для Українського бізнесу!
    З Днем народження, Команда сраколизів в києві!
    Гарні люди — гарне свято!

33. 8 декабря 2023

З таким пафосом НАІБОНУ 32 чорти в Києві на балу а тим часом війна і андрЮша розганяє працівників намвулицю як непотріб. Можливо Опанасович так не зробив але сталос так що без Опанасовича його чадо компанію загонить в пекло

34. 8 декабря 2023

Миколаївська філія «Нібулона» викидає робітників на вулицю без жодних компенсацій, за допомогою шантажу примушує писати заяви за власним бажанням. Зато шаражці в Києві (тій, що перебралася туди з Миколаєва) оплачують житло і платять такі зарплати за місяць, які прості робітники за рік не заробляють. В кого раптом виникло дурне бажання доєднатися до великої зернової справи, будьте готові до того, що на великому підприємстві ви будете ніхто. Welcome то «Нібулон»!

35. 8 декабря 2023

Электрогазосварщик 1
Энергетик 1

Добавьте зарплату в компании Нибулон

Добавить отзыв о работодателе Нибулон

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Нибулон?