Нибулон

Нибулон

ООО СП «НИБУЛОН» – ровесник независимой Украины. Мы прошли долгий и тернистый путь от небольшой фирмы к национальной компании с широкой сетью филиалов, и сегодня являемся крупнейшим отечественным производителем и экспортером основной сельскохозяйственной продукции.

Отзывы о работе в Нибулон, зарплаты

1. 24 июня 2022

хЕРОЮ САЛА! Воруйте, поки не піздно! Кожен елєватор він вже повернув разів по 5ть. Порошка вялого йому помяла, отже тепер в Європі. І діти і муж, можливо і дівчата дітей, які «щасливі» від її синів, а вОНА щаслива за них. А на робітників їм все одно. Раніше жили і так буде. Калкутін сняв собі особняк біля Рені, і сси.. хєрою, вже можливо і наср..! Вони на першому плані, а ви тримайтесь, гроші є! Тільки вам вони не потрібни! Беріть усе що можливо до дому він не патріот держави, він патріот жадібних та продажних. Він ПУТЯ namber 2.

2. 21 июня 2022

Шановне панство, війна війною а життя триває в чергове цікавимося коли наш вельмишановний наважиться виплатити працівникам законно зароблені кошти ( робота у відпустках), стажові (згідно колективного договору мають бути виплачені обов’язково!), маркетингова, премія за Ячмінь ВД доречі уже увесь обєм відвантажений — МИ НЕ ЗАБУЛИ ТА ВИМАГАЄМО ВИПЛАТИ КОШТІВ.!
    Працівники відпрацювали чесно, майте повагу, здержіть своє слово та віддайте належне колективам!

3. 10 июня 2022

Читаю весь этот бред , честно, ничему не удивляюсь! Людей жалко, которые бесплатно работают!Но не перестаю радоваться тому факту, что уже не работаю в этом «чумном бараке».

4. 10 июня 2022

@Гость, Все они успели посчитать, дед просто стрелки переводит.Ни один филиал тоже не получил. Он не даёт добро на выплату.Ждёт денег откуда то. И вообще люди сейчас не в приоритете,все идёт на стройку

5. 9 июня 2022

Керівники центрального офісу чому на філії Денихівська діжурат тільки директор із своїми кумами і отримують гарну зарплату, а решта хлопців мають робити все за копійки, яких і так не платять. Хіба неможна всіх чоловіків зайняти щоб бути в рівних умовах,а то одним всьо а другим нічого.

6. 9 июня 2022

9 число ни аванса ни зарплаты судаходка, отработали как положенно…. а в ответ говорят бугалтерия не успела посчитать, чем она таким занимается там серезным что неуспела посчитать за месяц целый.

7. 9 июня 2022

По якій причині працівникам Нібулону, що несуть службу в ЗСУ не виплачується заробітня плата?

8. 5 июня 2022

Люди, очнитесь хватит бесплатно пахать, глушите машины,все мощности остановить нужно, чем быстрее тем лучше до полной выплаты долга по зп и аванс на следующий месяц. Гендир вывезет зернишко и свалит, помашет ручкой как и его друг патриот Порох.

9. 30 мая 2022

Працівники ЦАУ теж працюють за дарма! І зарплата у більшості робітників навіть менше 15 тисяч! Ви не самотні з цією проблемою

Яке горе — менше 15 000… Як вони, бідні, живуть на такі гроші…. Всем рыдать и аплодировать, просто герои! Більшості на Нібулоні таких зарплат як 15000 і більше ніколи і не виплачували.

10. 29 мая 2022

Ну ок ,Никатера. Кину другой пример- УкрРечФлот- даже за рабочий февраль хер кому заплатили,даже многим за январь остались должны, хотя работа была плотная. Так что когда ставим примеры выбираем объективность ,а не одно предприятие…

11. 29 мая 2022

Какая же позорная кантора
    Зерно вывозят, зп копейки так еще и задерживают. А недоначальнички нет что бы здраво выйти поговорить так еще нарезает работу, угомонитесь немного, если кантора розвалится вас разгонят самых первых. Не злите людей…

12. 24 мая 2022

А нічого, що на філіях працівники ніяк неможуть получити 900грн авансу, бо його панство мабуть рішило, що це ще й забагато як для простих рабів???? Чому ми взагалі повинні виконувати ту ж саму роботу, що і раніше, а то і в більших об’ємах за зарплату 2400 в місяць? Цей дід дограється, що всі точно скоро прийдуть з мішечками на роботу і заберуть свої чесно заробленні гроші!Позорище, накрав у нас мілліонів, і сидить тепер себе файно чухає, звертаючи все на війну,дай Боже колись ці знущання вилізуть йому боком!

13. 23 мая 2022

14. 23 мая 2022

Колеги мені цікаво наскільки вистачить нашого «патріотизму» працювати задарма?
    Я намагаюся вгамувати свій гнів однак не виходить. Над нами просто тупо знущаються, масово звільняються спеціалісти і нікого не цікавить хто виконує їх роботу! Шановне керівництво ЦАУ мы розуміємо що у вас ЗП не 15 тис. І у вас є можливість працювати на благо розквіту шефа але на філіях вже нема кому працювати і немає за що купити хлібину.
    Майте совість почніть думати про свої колективи бо після війни отримаєте не лишки зерна а нестачі, тоді грішіть самі на себе!

15. 18 мая 2022

Звернутись до волонтерів…і як це прокоментувати? Дайте мені макаронів, бо я зараз працюю, але роботодавець нічого не плате? Не смішіть, мене пошлють вслід за російським кораблем🤪

16. 17 мая 2022

А что мешает вам получить гуманитарку? У меня была нужда, обратился в волонтерский центр, не было проблем. Или вам домой принести должен директор, роспаковать и покормить?

17. 17 мая 2022

Потрібно просто вибрати нужний момент, піти звідти коли ти будеш необхідний, і нехай самі тоді грузять вагони, приймають новий врожай))) тоді дід трішки підвсерениться! Я думаю директори і главбухи недуже захочуть там сутками сидіть, ще й на голу ставку, ото вже ми будем тоді сміяться в яку дупу піде зерно мародера, який так зухвало повівся зі своїми робітниками під час воєнного стану, та що тут говорити))) він і до цього себе піарив тільки за кошти працівників, то лікарню відремонтує на стажові, то ще якусь хрінь відкриє..а хтось колись спитав, за які гроші???? Точно не за кошти ТОВ СП НІБУЛОН, а за людські маркетингові премії, стажові 13 зарплати, а тепер ще й мінус 70% зарплати в 3 місяці відпустки людей за свій рахунок!!!! Ти херооой, піди зніми оту зірку, що ти сам собі приліпив, і сам закопайся далеко в землю, поки наші бійці не дійшли до тебе, бо потім просто візьмемо в націоналізуємо твоє зерно, в рахунок невиплат заробітньої плати, і ти не тещо його за бугор невивезеш, тарк ти ще й свої лапті довго шукать будеш!!!!!

18. 17 мая 2022

Skat :
    Распилили пароходы?
    Это же как защимили ему,что такие варианты рассматривают!

Всмысле распилили????

19. 17 мая 2022

@Гость, где вы увидели европейское предприятие??? Все подразделения и филиалы знают, как из [вырезано] и палок ремонтируется техника и агрегаты!!!Господа с отдела аудита економят на всём!!! Так на европейских предприятиях дела не ведут!!!! А об оплате труда , я вообще молчу!!! Сиди дома за свой счёт, но работу выполняй!!!! А потом сделают крайним за ошибки или за несвоевременность выполнения задания!!!

20. 16 мая 2022

Добрый день. Алексей Афанасьевич если Вы руководитель предприятия европейского уровня то берите пример по оплате труда с европейского McDonalds для начала. Оплатите долги по зарплате людям которые работают с первых дней войны стыд и срам. Хватит кормить семьи завтраками.

21. 14 мая 2022

Распилили пароходы?
    Это же как защимили ему,что такие варианты рассматривают!

22. 13 мая 2022

Хочу обратить внимание что Ник.обл и конкретно Николаев ежедневно получают тонны гуманитарки.Наш великий директор даже не соизволил организовать выдачу своим людям.Которые уже майже 3 мисяца сидят без зарплаты.Это нормально?Только хлебальник Кима все толще и толще

23. 4 мая 2022

У нас как всегда всё стабильно!

Герой Украины и почетный гражданин Николаева Алексей Вадатурский, вместе со своим сыном Андреем, в первые дни войны сбежали из Украины и уволили на «Нибулоне» сотни людей, оставив их без средств существования!

На данный момент работает только охрана завода и элеватора. Ну и несколько человек обслуживает элеватор. Сайт «Нибулона» остановился на последней новости перед началом войны, а официальные странички Алексея и Андрея Вадатурских тоже застыли.

Патриоты испарились и ждут.

Истинное лицо патриотов! Мошенники которые обворовали на миллиарды гривен бюджет нашей страны сбежали, а обычные жители Николаева и простые бизнесмены за последние деньги одевают и кормят армию.

Самое интересное, что оккупанты обстреливают порты, возказы и всё где можно чинить военную технику, но «случайно» не трогают мини порт и завод «Нибулона».

Ходят также слухи, что данный коллаборант договорился с оккупантами: что они не обстреливают его элеваторы и заводы, а в замен он им помогает в области с топливом и техникой.

Ждём когда Алексей Вадатурский снова будет заказывать оправдательные статьи в газетах и вернувшись в Украину, будет рассказывать как любит Николаев и молился за нас всех!

P.s. Алексей Владатурский на данный момент может вернулся в Украину, так как через посредников нужно договариваться с оккупантами о взаимовыгодном сотрудничестве. Он пенсионер и ему наказание не светит.

24. 3 мая 2022

Так на ті 600 гривень аванса не те, що нехватило купити якихось цукерок, щоб провідати своїх померлих батьків, так навіть після того, як пішов купив круп та макарон, незосталося навіть на хліб на наступний день!!!! Зате приходь на роботу і пахай на повну! І машини приймай і вагони грузи! А в діда як небуло грошей так і немає, про що він взагалі думає, та люди як отримать зарплату ще…то точно всі попереходять працювати на інші заводи і підприємства, де навіть в війну цінують тебе! А не так, як цей мародер забрав в тебе не тільки те, що ти заробив, а ще й наварив на кожному працівникові разів так в 200!!!!! Це не європейська компанія, а цинічна сама гомняна ферма, яка ще існує в Україні!!!! Дай Боже, щоб Зеленський її націоналізував і зробив державним підприємством після того, як гендиректор смився за кордон і так знущається над людьми яких зробив своїми рабами!!! Вадатурський-ТИ МАРОДЕР НОМЕР 1

Все верно.Только есть несколько не точностей и нюансов.Дед не свалил.За дедом стоят европейские портнеры которые не дадут нацианализировать предприятие.А на какие другие заводы ты решил пойти мой друг??Не надейся что в других областяхты что то найдеш.На голодный бунт ты не пойдеш раз до сих пор работаеш за аванс в 600грн.В последующие месяцы планируют аванс в 400грн но не ниже 350.А война как мы видим в этом году не закончится

25. 30 апреля 2022

26. 29 апреля 2022

29 число, аванса нет(а если и будет то три копейки)
    Ладно бы все так просто, так вот еще хватает совести завтраками кормить и при этом нагружать работой
    Не лучшее время командовать людьми которые месяц не получали ни копейки

27. 29 апреля 2022

Кто-то знает, что с филиями на окупированых территориях?

28. 28 апреля 2022

@Гость, Да не переживайте вы так!!!в Затоке мост ***нули теперь только через Молдову стремными окольными путями х.з. довезут ли его ещё?!!!

29. 25 апреля 2022

Нибулон собрались строить новый элеватор,но при этом бросил людей, не выплачивая никаких денег. Сандора тоже не работает,но людей поддерживают выплатами как и на Заре. А что на Нибулоне,за людей вообще никто не думает.

30. 25 апреля 2022

Руководство Нибулона бросило своих работников без средств существования. А есть такая начальница которая сама решила что только одна её подчинённая может работать ( т к.она её «прихвостень»), а остальные работники сидят дома за свой счёт. Кто дал ей право решать судьбы людей.

31. 23 апреля 2022

Хтось можливо в курсі, що з нашими філіями на сході і півдні?

32. 20 апреля 2022

Охранники буксиров продалжайте дальше охранять суда за счет отпусков и урезку зарплаты, какие же вы все таки низкие, вас еб… т, а вы крепчаете хахахаха. Зато новый терминальчик вот читаю строит, а вам хрен а не полную зарплату.

33. 19 апреля 2022

На аванс одна смена и то 8 часов
    Зато мы строим новый елеватор, а [вырезано] которых выгнали на свой щет
    «Спасибо» х…ло младший

34. 18 апреля 2022

ТОВ СП «Нібулон» планує побудувати в порту Ізмаїл термінал для перевалки зернових вантажів.
    А щоб побудувати в Ізмаїлі елеватор потрібно десь взяти кошти!?
    Один з пунктів усіх своїх працівників залишити без стажових (13 заробітна плата), які прописані у колективному договорі. Також усе підприємство під час війни відправити за власний рахунок (з 28.02.2022-13.03.2022). З 14.03.2022р. по 30.03.2022р. у оплачувані відпустки (і немає значення чи у людей ці відпустки є, чи люди уже повідбували у мінус). А саме цікаве розпочалося з 1 квітня 2022 року. Кожен працівник підприємства повинен згідно розпорядження генерального директора Вадатурського Олексія Опанасовича відбути ще 21 робочий день (зміну) за власний рахунок та 16 робочих днів оплачуваної відпустки, якщо звичайно вона є. А також усі працівники при роботі крім основної ставки, яка є мізерною на даному підприємстві, отримували певний % доплати у вигляді премії. Згідно розпорядження генерального директора цей % включно до 1 липня не виплачується. Всі хто знаходяться у відпустках, не важливо чи оплачувані чи за власний рахунок змушені виконувати свою роботу. Ось такого «Героя України» має Україна!!! У військовий час цю людину можна впевнено назвати одним словом — МАРОДЕР!!!

35. 17 апреля 2022

Добрый всем день. Алексей Афанасьевич большое Вам спасибо за воду.

36. 12 апреля 2022

@Маляр ССЗ, Коли ви вже зрозумієте, що керівництво головне не читає даних постів і повідомлень. Ви пишите самі собі. Ні хто вам не надасть відповідь, так що ці повідомлення ні до чого. Грошей не буде! І оплачувати простої ні хто не буде, це Не вигідно! Змиріться.

Агроном 1
Энергетик 3
Юрист 1

Добавьте зарплату в компании Нибулон

Добавить отзыв о работодателе Нибулон

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Нибулон?