Генекс Рітейл

Генекс Рітейл

VN:F [1.9.22_1171]
4.3 из 5 (голосов: 3)
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату ❤  Подписаться
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

Підрозділ Транс національної компанії Генекс в Україні це одна з провідних компаній світу одним із напрямків якої є сільське господарство, а саме продаж гібридів кукурудзи, соняшника та ріпака.

Отзывы о работе в Генекс Рітейл, зарплаты

 1. 5 января 2024

  ТОВ «Генекс Рітейл»
  Код ЄДРПОУ 41525366
  36020, Полтавська обл., м. Полтава,
  вул. Гоголя, 12, офіс 610
  Повністю згоден з попереднім відгуком від Співробітник. Брехня всюди, називають себе компанією національного рівня, а насправді дурять усіх, як співробітників, так і покупців. Зарплату за місяць можуть змінити довільно та без попередження, а за останній місяць виплатять тильки мінімальну. Будьте обережні, вас можуть звинуватити в вигаданих «порушеннях», змусити писати заяву на звільнення без дати, вигадувати та змінювати плани продажу, тощо. Їх директор в Полтаві Олексій дуже мстива та непорядна людина. Нижче наведено зразок даної заяви.

 2. 14 марта 2023

  Перепродаж гібридів кукурудзи відчизняних виробників під власним брендом — під виглядом американських гібридів. Колективний дух відсутній зовсім. Керівництво не виконує домовленності, навіть прописані. При розрахунку виплачують за останній місяць тільки мінімалку

Менеджер по оптовым продажам 1
15 000 грн

Добавьте зарплату в компании Генекс Рітейл

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе Генекс РітейлПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Генекс Рітейл?