Авто-Регіон

Авто-Регіон

Компанія “АВТО-РЕГІОН” – це українська компанія-виробник, яка спеціалізується на поставках і виготовленні спецтехніки, вантажного транспорту, автобусів для міських, міжміських і туристичних перевезень.

Головна мета діяльності компанії – допомогти українським бізнесам і державним структурами стати ефективнішими, забеспечуючи своїх клієнтів сучасним та якісним транспортом.

Отзывы о работе в Авто-Регіон, зарплаты

1. 26 апреля 2024

Працюю вже майже 3-й місяць на позиції молодшого маркетолога. Вдячна керівнику відділу Маркетингу за цікаву роботу та постійну професійну підтримку. Робота дуже цікава і її багато, тож нудьгувати не доводиться. Також, приємно працювати разом з іншими відділами: продажу, бухгалтерії, керівниками. Всі круті і працьовиті :)

2. 23 апреля 2024

Я співпрацюю з компанією на фрілансі і хочу сказати, що мені дуже імпонує керівництво компанії та відділ маркетингу. Досить оперативно вирішуються всі робочі задачі, лояльність, розуміння та професіоналізм тут на першому місці. Дуже цікаві задачі, які стимулюють розвиватися та креативно мислити. Вболіваю за розвиток компанії і рада буду долучитися до ваших майбутніх проектів.

3. 23 апреля 2024

Я довгий час працював в Авто-регіоні і можу сказати, що тут дуже хороше керівництво та є можливості побудувати кар’єру. Нічого поганого не можу сказати про компанію, я тут багато чому навчився, навіть зараз, коли я працюю на іншій позиції, підтримуємо зв’язок та ми вже стали в певній мірі справжніми партнерами.

4. 18 апреля 2024

Працюючи в компанії вже декілька років можу сказати що це крута команда професіоналів! Зараз активно росте і штат і компанія, тому шукають нових спеціалістів по різних напрямках. І це не просто роздування штату, а виважений підхід. Директор шукає саме свої кадри,своїх людей!

5. 28 сентября 2023

У компании очевидные проблемы с выполнением взятых обязательств. Все что Вам будут говорить на собеседовании и в процессе работы делите на 2 минимум) Не рекомендовал бы не то что работать, но и даже на собеседование соглашаться.

Добавьте зарплату в компании Авто-Регіон

Добавить отзыв о работодателе Авто-Регіон

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Авто-Регіон?