Ajax Systems

Ajax Systems

Ajax Systems производит профессиональные системы безопасности для дома и офиса с 2011 года. В своей работе мы объединили инженерные инновации, собственные ноу-хау и технологический дизайн.

Отзывы о работе в Ajax Systems, зарплаты

1. 15 октября 2023

@Гость, це смішно, не відгук, а капризи не дорослої людини. У тю тю, не можна дома лежати і кнопочки жати на компі. Я надіюсь, ви не працююєте в цій компанії

2. 3 августа 2023

Так компанія продуктова. І софт пише під свої девайси.
    Тому тут ремоут не можливий. Так як пристуня постійна взаемодія різних рівнів розробників.
    Банально ніхто не буде очікувати відгуків по тасці, коли там прогер на ремоуті проснется.
    Коли потрібно все, і бажано на вчорашній день.
    В прод так. Там ад і сатана стала. Але більше через пагубні дії керівництва впливающі на здоров’я працівників в деяких випадках.

3. 1 августа 2023

Відгук про it вакансії. Релокейт в київський офіс під час війни це повний крінж. Ще рік-півтора тому більшість компаній релокейтило людей на Захід України, аякс в тому числі. Зараз Аякс наймають людей в основному тільки в Київі, та ще й заганяють всіх в офіс, без можливості ремоут роботи. Не розумію навіщо тоді писати всюди скільки у них там офісів по Україні й світу… Впевнений що при загостренні війни та повторному поході на Київ знову почнеться епопея з релокейтом на Захід. Відсутність ремоуту досить дивний підхід під час війни, хоча враховуючи позицію Аяксу під час ковіду, не дивно. Ну і звісно вони вважають що офіс з бомбосховищем дійсно допоможе, хоча насправді ж ні: більшість людей лінуються ходити в них, до того ж якщо з офісом щось станеться, компанія не буде знати як організувати роботу своїх співробітників. Враховуючи це все, та ще й резиденство в дія.сіті — рекомендую уникати цю компанію.

4. 1 марта 2023

@Гость, Я працювала на виробнищтві дещо раніше. Це там де Богдан Демчишин- патрон-патрон.) Не можу назвати себе палкою шанувальницею ajax після того як мала нагоду бачити це з середини. Але намагаюсь бути об’єктивною.
    До вбиральні можна було вийти в робочий час. Не зіштовхувалась з протилежним. Можливо щось змінилося. Старшим може хтось здаватися підозрілим, якщо на їхню думку часто виходить).
    По телефону можна поговорити під час робочого часу, за гострої потреби, але треба вийти в коридор. Ну так було з мого досвіду. Коли задіяний в конвеєрі проблемніше, але…
    З відпусткою так і є. Це для мене стало одним з критичних моментів. Хоча було досить «милих дрібничок», які демонстрували ставлення до пересічного учасника виробничого процесу. Про надання відпустки у 2-чі меншої (10 днів на рік)- я знала ще на етапі оформлення на роботу. І була не проти, маючи до ajax, певний ліміт довіри. А ось про реалізацію такої можливості- дізналася, коли перед моїх очей поклали папірець з написаними олівцем потрібними датами, що відповідали половині відпустки, передбаченої законодавством. Тобто за документами, які ви мусите підписати, щоб такі піти у відпустку, половину днів ви поза законом. Згідно офіційних документів вас нема на робочому місці. А це виробництво. І якщо стається щось в такі дати, то ж вас не було))). І проблеми для них відповідно теж, але не для вас. А чи готові вони будуть надати вам пілтримку за таких обставин. Питання відкрите, поки не нічого не сталося.
    Такий собі суспільний договір загалом можливий би був за умови довіри і адекватних стосунків між сторонами. А яка може бути довіра до тих хто дозволяє собі такий спосіб донесення інформації, яка стосується безпосередньо людини-працівника. Це шантаж, маніпуляція, зневага. Я була здивована…. Тобто чим саме викликане моє невдоволення!!! Кожна людина має право знати інформацію, що стосується безпосередньо її прав, а не лише обов’язків. І «обмеження доступу до інформації» в подібних випадках недоречне і смішне. Бо її «оприлюднення»-питання лише часу. То чому не довести до відома повну інформацію ще на вході. І ще багато якихось одних і тих стандартних запитань, які виникають у кожного в процесі. І щоразу потрібно витрачати час, терпіння , долати якісь перепони щоб отримати ці відповіді. Це таким чином , певно, реалізується місія «зворотнього зв’язку». Адже, певно, є перелік постійно виникаючих запитань. Бо плинність виробничих кадрів- не лишить вас байдужим.)
    Раджу звільнятися не пізніше півроку. Цього часу вам вистачить аби зрозуміти, що це не ваше.Схоже тоді вони муситимуть виплатити відпускні реально за півроку. Хоча це не точно. Проконсультуйтеся. Якщо б до мого відома було донесено схему відразу, то це б не викликало в мені таких емоцій. Я усвідомлюю складність ведення бізнесу у нашій країні, потребу в оптимізації… Але ставлення як до…..
    Богдане, розгорньте можливість роєміщення виробничих потужностей на базі колонії. Певно, там зовсім буде дешево. Для вас чим більш роботошукачі загнані в скрутні обставини, тим кращі можливості для економії. А виробництво- це саме та ділянка де можна економити)
    При звільненні цікавляться «чому»))) . Роблять вигляд ніби їм це не байдуже і готові чути. Ніт, не готові! Превірено до і після звільнення. Зворотній зв’язок декларативний. Ну, можливо, якщо вам треба зеркальце, «бусікі» . Протягом півроку- можливо.
    А на момент коли я прийшла, в аптечках банально не було пластиря. Це кінець 2020-2021. А руки ранили регулярно. Тому мусили купувати самі. Перчатки для рук- лайно якесь найдешевше. Це ж не якесь кустарне виробництво, це ж AJAX…. Перед тим як звільнитися (майже через рік)- зауважила, що такі з’явилися пластирі, і ба, навіть нормальні. Потратились))). Така швидкість «зворотнього зв’язку». Це реалізацію потрібно нарощувати швидкими темпами, а ви…. Ну хто ви- інструмент. Зламається- нового візьмуть. Такий підхід мені кацапським духом штинить.
    Цікаво, а яке в Турції ставлення до виробничого персоналу.
    Маю кілька запитань до дописувача.
    — яким чином Богдан може корегувати продажі, якщо він керує виробництвом і до продажів не має безпосереднього відношення? Відділ продажів ставить завдання виробництву. Чи там якась інакша схема?
    — і про відвантаження кацапам.
    Ніби ж вони офіційно зупинили співпрацю 04.03.22. Хоча й не афішували її до того.)))
    Ви маєте на увазі, що це досі відбувається? Можу припустити таку можливість. Нема віри маніпуляторам і брехунам. На брехні увесь Світ пройдеш, а назад не повернешся. Хоча в наших реаліях це не зовсім працює.
    Заздалегідь вдячна за відповідь.

5. 16 февраля 2023

Дуже посміхнуло в описі вакансії прозоре формулювання «в нас команда, від якої не біжиш додому після закінчення робочого дня»)) якщо таке чорним по білому у вакансії, то уявляю розміри овертаймів.

6. 13 февраля 2023

В шоколаде здесь только офис и приближенные к Богдану, остальные рабы.

7. 13 февраля 2023

Мне пришлось поработать в этом аду. Змеиное гнездо, а не компания.

Есть там некая Елена (Лена) и ее ручной пес Сергей, ну ещё парочка мелких дворняг вокруг их собрались. Все они получают поблажки от руководства (Богдан, вроде зовут), потому как кум, сват брат один одному.
    Типа они начинали с гаража, так вот гараж в них и остался, пафоса немеряно, подставляют всех неугодных.
    На проиизводстве рабство, в туалет даже нельзя сходить. Отпуск только полована от официального, а документы заставляли подписывать за весь отпуск заочно.
    Сам хозяин компании по отношению к сотрудникам вроде ок, даже поздоровается проходя мимо, думаю ему не известна атмосфера в компании.

Единственный плюс, что ЗП выплачивают вовремя, не смотря на то что оф. ЗП это минимальная, остальное конверт. Кстати инвестеров они также [вырезано], мое руководство в конце каждого месяца накручивало показатели продаж, чтобы показать красивые цифры. А курировал этим Богдан.

А ещё торгуют с Россиею, да часть сотрудников это русские и у них даже филиал в рашке, половина товара идет на рашку! Но да сотрудники осуждают другие компании закрывая глаза, что половина их ЗП это русские деньги. Кстати если не знали, то ещё Ткаченко и его подруга Оля воруют у компании и их кришует Лена. Они там при каждой инвентаризации со складами мутки мутят, чтобы перекрыться.

Мое общее мнение, не стоит оно того, нормальные люди там не задерживаются. Мое руководство чуть не в один день уволилось все, а нас оставили с подлизами и подхалимами. У меня были нормальные руководители, но Лена с Богданом их сьели, да даже их начальницу выжыли.

8. 9 февраля 2023

Що можна сказати, так собі кантора. Був на співбесіді на вакансію інженера (ремонт тех.виробництво). Так як не мав достатньої кваліфікації не ройшов, але то і добре. Для тих вимог 15к то є мало. І да, те що буде 22 не вірите, відразу сказали що 15 + бонуси, але вони не завжди. Система штрафів кумедна, за все штрафи і точно без бонусів. Тобто 15к (обіцяних) — штрафи. Як я розумію по факту буде 12. Перерви є, але тільки 2 тех. І одна на обід. Під час роботи навіть по тел не модна говорити. Моя порада, за такі гроші(зп), можна знайти набагато кращі умови.

9. 7 февраля 2023

Верните ПОЖАЛУЙСТА производство в Киеве.Много людей есть которые все еще ждут и надеются.Либо скажите пусть приедут и напишут заявление об увольнении чтобы не было надежд что вот вот будет работа.Ведь еще в октябре обзванивали и спрашивали готовы ли работать,а где работа?Почему все до сих пор молчат????

10. 7 февраля 2023

Контора гнилая от низа до верха. Люди там как рабы, работал там когда они были на Скляренко 5. Текучка постоянная из за скотского отношения, на производстве главная была Лена и ее пёс Сергей, что издевался на работниками, пользуясь безнаказанностью. Был случай, когда один из работников, обратился в мин охраны труда, что его не законно хотят уволить, и к ним пришла проверка. То там целая схема была по удалению того сотрудника…
    В итоге якобы ничего не нашли, а сотруднику устроили подставу, что он якобы не справляется с обязанностями и по этому его увольняют. А по просту его завалили работой, и всем сказали ему не помогать… Плюс занесли его в какой то черный список, что он куда не обратится на офиц работу, его сливают. Плюс травили его военкоматом, в общем [вырезано] а не люди.

11. 5 февраля 2023

ЗДОХНИ ИЛИ УМРИ.
    Компания AJAX это галера с рабами. Отношение к людям как к РАБАМ ( работай пока не здохнишь)))). Робота от безисходности. Не рекомендую )))

12. 27 декабря 2022

Компания на первый взгляд интересная. Но после их онбординга выясняется что зарплата будет меньше. Что место рабочее будет не готово. Руководитель сначало обещает, а потом включает заднюю и делает подчинённых виноватыми. При увольнении очень расспрашивают почему. А как слышат правду делают удивлённые лица.
    Про реакцию Александра Конторского промолчу.
    Ещё ему не нравится когда тут много правдивых отзывов. Потому даёт распоряжения перебивать положительными.

13. 29 ноября 2022

Бачу тут багато негативних відгуків, і воно насправді зрозуміло. Все це правда. Є щось хороше, є погане. Я насправді звільнився вже більше пів року тому і займав у компанії позицію інженера. Але мені дуже добре було видно щось і зі сторони. Деякі речі навіть торкались і мене. Те, що у компанії експлуатують як розхідний матеріал я навідь не сперечаюсь. Вибачте, але це просто торба. Люди їсти, курити, у вбиральню ходять за розкладом і ніяк навпаки. ЗП, ну я не скажу шо дуже висока, є можливість заробляти гроші щоб зовсім не бути в бідності, але загалом зарплата просто запезпечує базові потреби. Хочеш більше — живи на роботі. Там таке дуже люблять і частенько на це спонукають. Тож що хочу сказати. Прийти набратись досвіду туди можна. Якщо по профессіі, але не більше пів року. Після, ти просто стоїш на місці і тупо дуже багато працюєщ за пару зайвих папірців до ЗП. У R&D такого відношення до людей немає, це більше стосується заводу. Але. Я звільнився саме через неможливість більше там рости. За півтори роки роботи там останній рік я намагався змінити свою посаду, і мені це ніяк не вдавалося зробити. Згодом після звільннея виявилось, що я не валив співбесіди, як мені казали, а мене просто погано рекомендував мій власний начальник, незрозуміло для чого. Багато людей там просто бояться піти бо думають, що не знайдуть нічого краще, і терплять це. Власне я, після звільненная успішно знайшов нову роботу з більш достойною зарплатою і не таким диким навантаженням. До речі відпускні за півтори роки чекаю досі, вже майже пів року. В умовах воєнного стану компанія прийняла таке цікаве рішення не повертати гроші звільненим працівникам. Отже. Історія успіху, так звана — це всього лищ понаднормова експлуатація робочого персоналу, не більше. Все інше — звичайні датчики охоронні. Нічого нового там не винайдено всередині, кажу як профільний спеціаліст. Але за маркетинг і рекламну кампанію сказати нічого не можу, молодці

14. 19 октября 2022

@Гость, Ну тобто по факту у вас забирають 2-4к ваших грошей.Як це не називай

15. 13 октября 2022

Пропрацював два роки в даній компанії. До війни все було ок +-. З початком повномаштабного вторгнення призупинили трудові договори, якщо хочеш звільнитися, будь ласка, але гроші за відпускні дні невідгуляні ти не отримаєш, тому що дорогий дядя саша конотопский сказав жлобам з прода гроші не давати, і полетів далі на власному вертольотіку за бугор.

16. 10 октября 2022

Вопрос расселения был персонально поручен Шепелевич и Гетман, Эти две бестолочи обманным путем по видео-конференциям постоянно занимались заманиванием вместо переезда сотрудников из Киева. При этом умышленно умалчивался вопрос про дегенератски высокие цены на жилье в той [вырезано] дыре. Все абсолютно верно — цены на жилье там такие, что работать там вы будете только на жлобов этого наглого села. Руководители отделов за редкими исключениями на всем этом предприятии — полные нули и профаны в вопросах, занимаемых ими должностей .

17. 10 сентября 2022

Проходила співбесіду:
    Директор щось запитав собі під ніс, таке відчуття що відбір та проведення співбесід йому нав’язали, підлеглих набирати йому не треба. Зробив вигляд що розповідь про досвід роботи та відповіді на його ж питання йому не цікаві.
    Фактично проігнорував звичайне комунікації — вітання, прощання. Взагалі схоже було що він з перепою або якийсь аутист.

Тому вирішила не зв’язуватися з компанією, де такі керівники, хоч як не піариться компанія.
    Та й всім не раджу — риба гниє з голови.

18. 9 сентября 2022

@Андрей, ьоргуя с росии ей? Половина бюджета этой фирмы с росии.А Пафоса дохрена.

19. 4 сентября 2022

Завод можна охарактеризувати одним словом — рабовласництво.
    Далі по пунктах:
    Із хорошого:
    доволі висока ЗП;
    ЗП виплачують стабільно і без затримок;
    люди які вкалують по 10 — 12г із одним вихідним (або без нього) тут дуже ціняться і отримують високі ЗП;
    Із поганого:
    часто не адекватне керівництво, яке вас буде вважати рабом;
    забудьте про права, у вас їх тут не буде;
    людей, котрі звикли працювати 9 — 18 5/2 будуть або примушувати перепрацьовувати або гнобити і примушувати до звільнення.
    часто повна відсутність компромісів (залежить від керівника, але у мене тільки 1 із 3-х керівників йшов на компроміс) тобто якщо вам щось не подобється то вихід тільки один — це звільнення) і вам прямим текстом про це будуть завжди нагадувати;
    штрафи і їхня кількість;

Взагалі, що стосується заводу то там саме паршиве відношення до рабів, краще спробуйте потрапити в Ajax systems там ситуація краща, хоч і не ідеальна.
    Майте на увазі, що там куди зараз завод релокувався ціна 1к квартири 18к а паршивий хостел 10к, тому якщо хитрий HR скаже: «шукайте квартиру самі ви же не мала дитина» шліть їх зразу, вони облаштували гуртожитки для співробітників але не афішують цього:)

20. 12 июля 2022

Офіційно Аякс стверджував, що припинив виготовляти датчики для россії з 24.02.22, а по факту — продовжує це робити через Казахстан, для обходу санкцій.

1. 4 ноября 2018

@Mydrec,

Как красиво сказано о начальстве. Я согласен! Необразованные, забыченные, некомпетентные «начальники», которые не упускают возможности показать, кто тут «главный» и всем своим поведением показывают истинного селюка, который не понятно как добился позиции «управляющего». О каком развитии рядом с такими людьми может быть речь, если от одного только взгляда, я уже молчу об обращении, хочеться больше не видеть его. Не важно, какая у тебя прописка, важно то, что к тебе относяться здесь как к скоту! Делая ошибку (потому что мы все люди) тебе говорят: «так іди додому, тебе тут ніхто не держить!» Господи, о какой компетентности может идти речь?

2. 22 ноября 2018

Когда-то с упоением читал страницы этого сайта, сейчас же все больше от него тошнит. Понятно, что реалии работы в Украине не сахар, но, люди добрые, вы посмотрите какие отзывы о всех работодателях — один негатив.
    Я заметил, что объективных отзывов очень мало, в большинстве своем сюда заходят написать либо обиженные, либо любители интриг и пораспускать сплетни. На отзывах, что все плохо, и работа дерьмо — ВСЕГДА куча лайков, а на действительно объективных отзывах одни дизлайки.
    Наши люди любят читать только про плохое, видят один лишь негатив, и все рабочие у них — шлюхи, наркоманы и подлизы, и все начальники — бездушные погонщики с плетью.
    Так к чему это я? Все предисловие — просто мысли вслух, накопившиеся за долгое время.
    Хотелось сказать про Ajax. Я человек не заинтересованный, работаю здесь недавно, и постараюсь изложить максимально объективную информацию.
    Мне с отделом кадров наверное повезло, а то всем тут грубили. Девушка в полном объеме рассказала обязанности, все условия, штрафы (да, без умолчаний), провела небольшую экскурсию по производству. Была вежлива, и когда были нюансы — звонила и писала сообщения. Было приятно, видно, что человек работает на совесть.
    Работаю на производстве. Да, условия по выплате больничных, отпуске — со своими нюансами. Это минус. Но это все озвучивается на собеседовании, а там вам решать — идти работать, или нет.
    Бесплатный кофе, чистая кухня, да и рабочее место не грязное, все нормально.
    Начальник строгий, но такая его обязанность, не нужно критиковать человека за его работу, он такой же наемный работник. Вы были когда-то начальником цеха? Я был, и хочу сказать — мне не понравилось, это должность не для всех, морально тяжело. Сначала поставьте себя на их место, а затем критикуйте. А то — «всех обсирают» , «селюки» , «за рабов держат» , и т.д. Штрафуют за телефон? Так будьте добры — не лазьте в нем во время работы, а если что-то срочное — подойди к начальнику, скажи что важный звонок(если это так), по-человечески, и все будет нормально, он же тоже человек, и поймет, если ты будешь к нему нормально относиться.
    Короче, будьте проще, не раздувайте свое Чувство Собственной Важности, будьте думающими, понимающими людьми, и всего вам наилучшего.
    А я, еще поработав, возможно позже дополню отзыв, по возможности максимально объективный =)

Заведующий складом 1
Сборщик 1
Электронщик 2

Добавьте зарплату в компании Ajax Systems

Добавить отзыв о работодателе Ajax Systems

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Ajax Systems?