Отзывы о работодателях Тернополь

Терполімергаз

Підприємство-виробник поліетиленових труб для газо- та водопостачання, а також фітингів для зварювання даних труб

Близенько

Привіт! Ми — команда Близенько, і ми раді вітати тебе. З 2013 року двері наших магазинів відкриті для покупців, щоб ті могли оцінити наш сервіс і знайти на наших полицях все необхідне. На сьогодні в нас 145 магазинів, які можна знайти у Львові, Тернополі, Івано-Франківську. Ми не зупиняємося на досягнутому, постійно розвиваємось і вдосконалюємось. Кожен […]

Мобільна Оптика

Ми прогресивна й інноваційна компанія, яка дуже стрімко розвавається на території України. Ми перша виїзна оптика. Надаємо такі послуги як: Діагностика гостроти зору, з виїздом до клієнта. Підбір та ремонт оправ. Виготовлення індивідуального замовлення. Доставка замовлення в руки.

Студія м’яса

Мережа фірмової торгівлі «Студія м’яса» налічує понад 60 магазинів та торгових точок Фірмова торгівля «Тернопільського м’ясокомбінату» впевнено нарощує свої потужності. Так, станом на кінець березня 2019 року кількість магазинів фірмової торгівлі досягла 60-ти точок продажу в Тернопільській, Хмельницькій, Львівській, Івано — Франківській та Київській областях. В усіх магазинах фірмової торгівлі та точках продажу можна придбати продукцію «Тернопільського м’ясокомбінату», бакалію, свіже м’ясо, […]

Наші Меблі

Магазин. Працюємо напряму з виробниками. Продаж меблів та матраців. Індивідуальні підбір товарів та оформлення замовлення клієнтів.

Pronto Pizza

Ми — це мережа закладів формату піца+суші, яка працює в декількох областях України (Івано-Франківська, Чернівецька, Хмельницька)Активно відкриваємо нові заклади, з амбіціями для масштабування по всій Україні. Готуємо піцу та суші з якісних продуктів і за доступною ціною. Працюємо над тим, щоб доставляти замовлення за 29 хвилин всюди, де маємо заклади.

NuSho

Ми в «Ну шо?» займаємось продажем одягу та аксесуарів через мережу інтернет. Наша команда — це молоді та амбітні люди, які налаштовані працювати та досягати нових вершин. Інтернет-магазин.

Джерела здоров’я

Аптека «Джерела здоров’я» — аптечная сеть г. Хмельницкий, которая предлагает населению огромный перечень лекарственных препаратов и других товаров медицинского предназначения зарубежных и отечественных фармакологических компаний-производителей по лояльным ценам.

Элит Пласт

Компания ООО «Элит-Пласт», созданная в 2007 г. в Херсоне, является одной из ведущих предприятий, которое изготавливает экструдированный пенополистирол по европейским стандартам. Предприятие находится на территории 20.000м2. Площадь производственных и вспомогательных помещений составляет 5.000м2.

Тернопільхлібпром

ТОВ Тернопільхлібпром — стабільно діюче сучасне підприємство з виробництва хлібобулочних виробів. Наш завод вже 40 років успішно функціонує та щодня годує свіжим хлібом тисячі жителів м. Тернопіль та Тернопільської області. Виробляє понад 70 найменувань хліба та хлібобулочних виробів.

Сталь

Тернопільський Завод Металоклнструкцій «Сталь» спеціалізується на виготовлені та монтажі металоконструкцій будь-якої складності.

Лісма

Фабрика меблів «Лісма» — успішний український бренд, який виготовляє винятково якісні за надійністю і дизайном м’які меблі, ліжка, кухонні кутки, столи і стільці з натурального дерева. А також провадить власну лінію виробництва дерев’яних дверей і дубової паркетної дошки.Компанія заснована у 1986 році у Тернопільській області (Україна).

Ковгер

Компанія KOVGER — виробник металопластикових світлопрозорих конструкцій з профілю REHAU. Наша компанія є сертифікованим партнером світового лідера з виробництва ПВХ профілю компанії REHAU. Наш колектив складається з фахівців з досвідом роботи понад 15 років в нашій галузі. Високий рівень корпоративної етики та дружній колектив — це запорука нашої дружньої компанії.

Етера Пласт

ETERA PLAST — виробник меблевої фурнітури, лідер меблевої промисловості, ефективний партнер, надійний роботодевець.

Де-Ваш

Продаж та виробництво обладнання для автомобільних мийок самообслуговування.

Staff

Staff — это украинский бренд молодежной одежды. Все вещи фирмы Staff производятся ограниченными тиражами, что дает возможность тем, кто носит одежду нашей фирмы одеваться качественно и оставаться уникальным!

Profi-M

Profi-M завод з профілювання. Основні напрямки діяльності це виробництво металопофілю, металочерепиці, профілів для гіпсокартонних конструкцій, а також комплектуючих.Підприємство займається реалізацією продукції власного виробництва в Івано-Франківській, Львівській, Закарпатській, Тернопільській, Чернівецькій, Волинській та Рівенській областях.

Little angel

Пошиття дитячого одягу.

Grimax

Компанія Grimax має зварювальний та фарбувальний цехи і великі площі для виробництва будь-яких зварювальних робіт. — Виконуємо роботи будь-якої складності з будівельною технікою. — Виконуємо монтажні роботи без наявності напруги. — Повний технічний супровід об`єку — Використовуємо тільки якісні перевірені розхідні матеріали, та маємо великий досвід роботи з металом, більше 15 років.

Yantos

YANTOS — національний виробник метизної продукції, виробів з металевого дроту, цвяхів та секційної огорожі.