Отзывы о работодателях Рекрутинг

4Work

Компанія з працевлаштування за кордоном « 4WORK » успішно поєднує у собі найкращих закордонних роботодавців та українських працівників. Наша команда 4WORK працевлаштувала більше 5 000 осіб і ця цифра з кожним днем зростає. Працюємо легально та офіційно. Вся команда молодих та амбітних, середній вік 25 років. Головна Мета нашої команди — це допомогти кожному кандидату знайти […]

Alternativa

Пошук персоналу середньої та вищої ланки в Україні, Канаді, США, Європі 80% замовлень це інженерно-технічний персонал: головні інженери, ГАП, провідні конструктори машинобудування, керівники конструкторських відділів, BIM-проектувальники з Revit, it, програмісти 20% продаж b2b, FMCG, маркетинг

Finqe

Фокус компанії зосереджений виключно на підборі якісного персоналу для вакансій middle-managers та top-managers. Мета Finqe HRM & ISB — давати потужний імпульс розвитку бізнесу клієнта через поставку управлінських кадрів, які поєднують у собі ключові компетенції, необхідні особистісні характеристики та творче мислення.

Recruitexpert

Ми — експерти з підбору персоналу, організації HR процесів та операційного управління. Більше 8 років займаємось рекрутингом на позиції від лінійного персоналу до ТОП менеджерів в Україні та Європі. Знаходимо кращі таланти для кращих бізнесів! Працюємо лише з тими, хто з Україною в серці!

Асистент Груп

«Асистент Груп» — компанія, що динамічно розвивається. Ми допоможемо мінімізувати витрати і підвищити рентабельність Вашого виробництва за допомогою надання послуг з аутсорсингу персоналу. Наша робота по підбору персоналу суттєво полегшить Ваші пошуки і заощадить Ваш час. Ми відбираємо лише тих кандидатів, які підходять саме Вам, виходячи з Ваших вимог і побажань. Наші працівники — це […]

EKL

Кадрова агенція праці «EKL» є офіційним представником прямого роботодавця за кордоном Пропонуємо великий вибір вакансій для Чоловіків, Жінок та Сімейних Пар. Наші переваги: 13 років у сфері праці працюємо офіційно, ліцензія на працевлаштування закордон безкоштовні вакансії допомога в отриманні документів для відкриття візи повний супровід кандидата від початку до закінчення контракту

Фірма БТЛ МИ

Беліф

ТОВ «Беліф» компанія що надає послуги в сфері персоналу: рекрутинг адаптація мотивація навчання BHB group — група компаній, націлених на безперервне зростання і розвиток. Ми працюємо на ринку FMCG вже більше 20 років. За цей час набули досвіду в дистрибуції, логістики, імпорті та експорті. Високі вимоги до якості роботи і термінів сприяли організації власної транспортно-експедиційної […]

Best CV

Best CV — рекрутингова агенція сучасних кадрових рішень. Працюємо з усіма регіонами України та країнами Європейського Союзу.

We Work

We Work — является одним из лидеров на рынке трудоустройства. Мы гарантированно поможем найти тебе работу в Европе без обмана и подводных камней. Возможности, которые дает работа в Польше для мужчин, интересны специалистам различных направлений.

Еко Лелека

Стабільна компанія, що розвивається на ринку надання послуг аутсорсингу персоналу.

WorkSET LLC

Кадрове агентство WorkSET, напрямок діяльності — консультації і допомога в працевлаштуванні українських громадян в країнах Євросоюзу різних робочих професій і спеціалізацій, і зв’язаних з цими послугами в напрямку будови.

Vasko Personal

Рекрутинговая компания

Siri-Pro

«Siri Pro» — інноваційний сервіс віддалених помічників. У нас тільки талановиті співробітники, які закохані у свою справу — це наша основна цінність та гордість! Місія компанії — забезпечення найкомфортніших умов для клієнта тоді, коли це насправді необхідно. Відчуваєш, що ти один із нас — ласкаво просимо до нашої команди!

FOXJOB

Мы всегда рады видеть в своих рядах амбициозных сотрудников. Мы активно растем и открываем офисы подбора в регионах.

Promotion

Компанія «Promotion» заснована у 1999 році в Україні і є провідною компанією у напрямках аутсорсингу (аутстаффінгу) персоналу та рекрутингу кваліфікованих спеціалістів різних професій.

Фітнес Стиль

People&Time

People & Time — стратегічний партнер в сфері HR консалтингу. Місія компанії: професійно сприяти розвитку бізнесу українських та зарубіжних компаній, надаючи якісні послуги в сфері рекрутменту і HR-консалтингу. Ми економимо Ваш час і створюємо професійну команду!

Staff Linear

Специализированная служба по трудоустройству «Staff Linear» — это новый формат работы службы занятости. Теперь это не просто «биржа труда», а место, где мы помогаем выстроить карьеру, определиться со стратегией обучения и найти подходящую работу. Главное отличие специализированной службы по трудоустройству от частных кадровых агентств заключается в том, что мы работаем не на бизнес, а на […]

Scale Up

We bring digital transformation to fast-growing companies. Business today changes fast. But by bringing HR, Finance, and Sales together, you gain the agility you need to move forward.