Отзывы о работодателях Тернополь

Yantos

YANTOS — національний виробник метизної продукції, виробів з металевого дроту, цвяхів та секційної огорожі.

Eleyus

Національний виробник вбудованої техніки, професійний колектив у сфері виробництва. Свою діяльність компанія веде близько 20 років. Протягом цього часу безперервно відбувається процес розвитку виробничих потужностей, проектування і виготовлення нових та сучасних моделей техніки. Ми займаємося продажем вбудованої техніки для кухні: витяжок, варильних поверхонь, духових шаф та посудомийних машин, а також товарів для відпочинку: мангалів, наметів та спальних мішків.

Тернопільський кар’єр

ПрАТ «Тернопільський кар’єр» належить до провідних компаній України на ринку вапняку, яка займається розробкою родовищ вапнякового каменю з подальшою переробкою його на будівельні та інші види матеріалів. Активний розвиток ПрАТ «Тернопільський кар’єр» дозволив збільшити річні потужності видобутку до 2,8 млн. т продукції на рік.

Agatastal

AGATASTAL входить до числа найкращих підприємств України, що займається виготовленням вхідних металевих дверей та виробів з металу, має великі виробничі потужності та випускає сертифіковану якісну продукцію, що користується попитом не тільки на батьківщині, а й закордоном.

Бондіолі і Павезі Україна

Виробництво компонентів машин, імпорт, експорт, торгівля.

Pragmatec

Предприятие «PRAGMATEC» (ранее «ТА-НО Трейлерз Україна») более пятнадцати лет успешно работает на территории Европейского Союза в сфере оснащения и переоборудования грузовых автомобилей под различное функциональное использование согласно специфических требований заказчиков. Кроме того, фирма является известным производителем автомобильных прицепов общей массой до 3500 кг серийного и индивидуального исполнения. Модельные ряды включают в себя одно-, двух- и трехосные фургоны, универсальные бортовые, а также специализированные прицепы, предназначенные […]

Спецавтоінвест

Підприємство займається виготовленням асфальтобетону, бітумної емульсії та надає послуги по перевезенню вантажів.

KCJ Group

Виробництво, роздрібна та гуртова торгівля одягом та аксесуарами.

Тервікнопласт

ТОВ «Тервікнопласт» підприємство, яке дарує вам продукцію під торговою маркою «VIKNAR’OFF» — один з найбільших виробників металопластикових конструкцій в Україні. Потужності заводу площею в 50 000 кв. м виготовляти понад 100 000 металопластикових конструкцій будь-якого типу: вікна, двері, балконні блоки, розсувні системи та конструкції складної конфігурації.

Галя Балувана

Компания занимается производством домашних полуфабрикатов.

Стоп! Кукарача

Компанія ТОВ «Стоп! Кукарача» надає послуги в сегменті «Pest Control» (контроль шкідників). Представлені філіями у Західній та Південній Україні. Найбільш швидкозростаюча компанія в Україні в своєму сегменті. Компанія в якій Ви маєте шанс побудувати своє майбутнє, стати фінансово незалежним та професіоналом своєї справи.

Happy Hearts

Happy Hearts — міжнародне дейтингове агентство, яке співпрацює з провідними сайтами знайомств з усього світу.

Gentlemens Club

Barbershop GENTLEMEN’S CLUB

Limerence Agency

Limerence Agency — крупная компания функционирующая с 2006 года на рынке брачных агентств.

Royalty Agency

Royalty Agency — крупная компания функционирующая с 2006 года на рынке брачных агентств.

Здорова родина

«Здорова родина» — аптечна мережа, яка розвивається по всій Україні! У наших аптеках можна придбати необхідні медикаменти, лікувальну косметику, предмети медичного призначення та дитячі товари.

Канц Клас

Мережа магазинів КАНЦ КЛАС – це ті місця де ваші діти будуть у захваті, де батьки завжди будуть спокійні за освіту своєї малечі. Ви зможете підібрати подарунки які будуть гріти серце, купити безліч якісної продукції. Наша ціль — щоб ви відчули себе як вдома. Наші працівники завжди з посмішкою та турботою допоможуть вам у виборі. […]

Діамант

«Діамант» — затишна стоматологія у Тернополі, ціни які приємно здивують. А також Діамант поєднує у собі кваліфікованих спеціалістів та затишну атмосферу.

Іберсон Компонентс

ТОВ ІБЕРСОН Компонентс является дистрибьютором запасных частей к грузовым автомобилям европейских марок [Volvo, MAN, Scania, Mercedes, DAF]. Как исключительный дистрибьютор одного из крупнейших польских поставщиков, гарантируем высокое качество подтвержденное европейскими сертификатами.

Арс-Кераміка

Оптова та роздрібна торгівля будматеріалами та меблями. Заснована як ТОВ «Апейрон» у 1994 році. Територія поширення — Західна Україна.