Отзывы о работодателях Тернополь

Арс-Кераміка

Оптова та роздрібна торгівля будматеріалами та меблями. Заснована як ТОВ «Апейрон» у 1994 році. Територія поширення — Західна Україна.

MagneticOne

MagneticOne — компанія-розробник інноваційного програмного забезпечення. Наша команда складається з талановитих програмістів, тестерів та маркетологів, ми за короткий проміжок часу зуміли зайняти свою нішу на ринку продуктів для електронної комерції та продовжуємо активно розвиватися.

Яцун Р.О. rrrosfit.net

ШОСЬ — магазин подарунків

ШОСЬ — крамниця, де зібрані найкращі подарунки на будь-який смак чи привід тобі, друзям, будь-кому! ;) Шукаєш «шось»? Знайдеш у нас — цікаві товари від молодих і «нашумівших» українських брендів за цінами виробників: подарунки, декор, аксесуари, одяг та інші цікавинки. Сайт: http://shos.com.ua

BabyBrok

Всім Привіт!!! Це ми команда незалежних, веселих і впевнених у собі людей!!! https://www.facebook.com/brokgroup1/, https://www.facebook.com/babybrok1/, https://www.instagram.com/brokgroup/, https://www.instagram.com/babybrok/. Всім веселого натрою, успіхів і самореалізації!!! Організаторам сайту особлива подяка. Ви кращі. Що би без Вас ця людина робила? Якого страждання Ви її позбавили, надавши можливість самореалізуватися!

Константа, ФОП Королишин И.Н.

РЭЙВ

Альваро

Транском Україна

Компанія «Транском Україна» — сучасні логістичні рішення.

Экодери, ЧП

Ecodery — an innovative startup firm based in Ukraine that is growing by leaps and bounds developing end-to-end architectures and mobile apps for large data applications, solving complex and diversified business problems through a data driven approach, and project management in fast moving consumer goods and across technology.

Рута фарм

Грейн-транс

Транспортная компания Grain-Trans — услуги на рынке зерновых перевозок.

Биотек-Агрикюльтюр Украина

Приватне підприємство Біотек-Агрікюльтюр Україна-спільне українсько-французьке підприємство-філія  «Biotek Agriculture» Sarl.-провідного європейського гравця на ринку досліджень та наукових розробок в сільському господарстві.