BeerMarket

BeerMarket

, , ,

Ми — BeerMarket — національна мережа магазинів розливних напоїв, ми працюємо на ринку України понад 5 років.
Наша мережа налічує більше 300 магазинів по Україні, а в Києві та в Київській області їх вже 200.
Магазини розташовані в 36-ти містах країни. Ми знаходимось там, де Вам зручно.
Пропонуємо різноманітний асортимент пива, вина, сидрів та снеків. Наші постачальники — провідні виробники продукції, як з України, так і з-за кордону.
У нас в пріоритеті незаперечна якість всієї продукції, яку продаємо, а також ми дуже цінуємо наших клієнтів і докладаємо максимум зусиль для того, щоб обслуговування в наших магазинах було на найвищому рівні.
Для новачків, нашої торгової команди, з першого дня роботи обов’язкове стажування з персональним наставником.
Ваше кар’єрне зростання — наш пріоритет. Ми приділяємо велику увагу навчанню, тому запровадили програми розвитку працівників на всіх сходинках кар’єрного зростання. Знайомимо наших співробітників з пивної культурою різних регіонів і країн, проводимо екскурсії на пивзаводи України та Європи.
BeerMarket пропонує стабільні та гідні умови праці, можливість додаткового заробітку, роботу біля дому та зручний графік, з яким Ви встигатимете все!
Наша система мотивації прозора і зрозуміла, у нас багато конкурсів і рейтингів, лідируючі в яких, Ви зможете значно збільшувати свою зарплату. Ми цінуємо лояльних співробітників і платимо солідні бонуси за стаж роботи в компанії.
Ми — колектив, де Ви зможете здобути реальні навички продажів, комунікації та командної роботи. Приєднуйтеся!

Отзывы о работе в BeerMarket, зарплаты

Отзывов нет.

Добавьте зарплату в компании BeerMarket

Добавить отзыв о работодателе BeerMarket

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании BeerMarket?