Аптека Низких Цен

Аптека Низких Цен

Аптека Низких Цен — широкий ассортимент медикаментов.

Отзывы о работе в Аптека Низких Цен, зарплаты

1. 13 декабря 2022

Гість :
    А хто звільнявся нещодавно? Вчасно виплатили заробітну плату?

Спочатку як влаштувалася дали зп через 1.5 місяця.А коли звільнилася то не доплатили фішки. І зав,і куратор не відповідають. Відношення не як до людей, безлад повніший.

2. 3 декабря 2022

Самая плохая сеть аптек!!!Сплошное кидалаво на з/п.Заставляют продавать кучу ненужных препаратов а если не продал штраф.Кураторы одно быдло!!!Несоветую эту сеть.

3. 29 ноября 2022

Ваші реклами по всім каналам недоречні!
    Хто працював,знає відношення!
    Навіть в якості клієнта не завітаю ніколи і людям не рекомендую!
    Безсовісні!

4. 12 октября 2022

Це ж політика фірми, всім всеодно на здоров’я і життя фармацевтів, виручки важливіші.
    Якщо не подобається щось, то звільняйся, завжди знайдеться заміна.

5. 11 октября 2022

А хто звільнявся нещодавно? Вчасно виплатили заробітну плату?

6. 11 октября 2022

Працювати в ракетну небезпеку,бо виручка важливіше за життя…це У них норм…С***и вони хотіли на людей,тільки гроші та скотське відношення.Куратори безтолкова посада,яка тільки може бути.Не в поміч аптекам,а тільки щоб їх нагнути,пресонути.Беруть всіх підряд(без освіти)бо вже ніхто йти до них не хоче.ЗП зав ,менше ніж у медсестри за прилавком в 1.5рази(тобто вища освіта прифільна)для них не показник.Гниди…..
    Подумайте краще,перед тим як йти в цю вонючку

7. 5 октября 2022

Не платят зп, только вычиты, заведующие получают наличку за заказ товара у медпреда, а если товар не продаётся, то платит первостольник. По переучёту — вешают на персонал позиции просроченные еще два года назад.

8. 5 октября 2022

Никому не рекомендую работать в данной аптечной сети. Маленькие зарплаты, кидалово со стороны руководства. Сокращения. Постоянная текучка кадров. Работа где вы оставите нервы ничего не заработав.

9. 20 сентября 2022

Никому не рекомендую работать в аптеках этой сети.Зарплату обещают одну ,а платят меньше.Задалбывают средним чеком,лайками,и прочей фигнёй. Заведующий получает меньше первостольников в полтора раза.Если маркировщик уходит в отпуск ,то зав принимает товар и ни хрена не получает за это .И вишенка на торте -ночные переучеты ,после смены считать товар,когда уже устал как собака ,домой никто не развозит ,прешься по темному ночному городу в три часа ночи ,а утром опять на работу .Геноцид просто ,боятся ,сволочи ,выручку потерять ,а на людей насрать.Ну а то,как по-свински обошлись с выплатами за работу в тяжелых условиях в марте,я вообще промолчу.

10. 19 сентября 2022

Не рекомендую к трудоустройству, оформляют на минималку, не доплачивают зп. Текучка кадров. Руководство явно не на своих местах. Тотальная слежка. Офис.

11. 13 сентября 2022

Добрий вечір!!! Сьогодні у мене була співбесіда.ЗДИВИЛО ТЕ ЩО НІХТО НЕ ПОПЕРЕДИВ ПРО ЗАПИС ВЗУМУ.Я хочу уточнити ви хто? На якій підставі ви ведете відеозапис???Мало того що ви за 12годинний робочий день платите 4200 чистими.Так у вас вистачає зухвальства вести відеозапис на співбесіді.Будь ласка хто думає у цій фірмі працювати збирається нехай дуже добре подумає.Ваша фірма інформацію для чого збирає??? Вам потрібні співробітники???

12. 11 августа 2022

До всього вище сказаного приєднуюсь. Ще ота префектура кому нахер не надо, пуста трата часу

Добавлю, тварюки часи ріжуть, і під час війни скорочуюють ставку на 0.25! І ці 0.25 ходити кожного дня по 2 години! Совісті немає
    А оці лайки та показники засуньте собі в ***

13. 11 августа 2022

Не контора а шарага… Навіть під час війни постійно підвищують показники для виконання планів, а їх багато, і у всіх бонусну спитати і не дай Бог в чек не вбили, навіть коли клієнту воно нах не треба, і в дорогу йому понав‘язуй і в жо** поцілуй. Якщо не виходиш на прказник то таємна заміна, приходиш на роботу а тобі кажуть шо всьо, дєвочка, отработала. І це в час війни.Повернули всі штрафи а коли розмова за премії то це не на часі. Особливо порадувало коли сказали та у вас же не прилітало вже давно нічого, чого ви закриваєтесь і виходите на сирени як стадо за всіма. Клас. Кому війна а кому мати рідна. Сказали не подобається то звільняйся.

14. 10 августа 2022

Здравствуйте
    Хочу оставит отзыв о провизоре Владилене
    Она работает в Харькове на Китаенко 10 в аптеке АНЦ
    Очень хороший провизор, всегда быстро обслуживает и всегда поддержит добрым словом, сейчас мало таких ловких людей, спасибо Вам за таких хороших работников.

15. 28 июля 2022

А сколько? Ну не 172. Если точно или 168 или 176. Смотря сколько рабочих дней в месяце. В месяце не 20 же рабочих дней, а 21 или 22. Вы считаете, что 40 часовая рабочая это 20 дней.
    Все это не важно. Главное, что норма не 120.

Водитель 1
Системный администратор 2
Фармацевт 15

Добавьте зарплату в компании Аптека Низких Цен

Добавить отзыв о работодателе Аптека Низких Цен

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Аптека Низких Цен?