Отзывы о работодателях Киев

Грейн Експорт

Вантажні перевезення агропродуцкії автомобільним транспортом.

Officeseven

Молода київська компанія. Ми займаємося створенням суконь та корсетів, У нас веселий та творчий вайб, дуже крутий колектив, офіс у самому центрі та гнучкий графік роботи

Київський вітамінний завод

АТ «Київський вітамінний завод» — безумовний лідер серед фармацевтичних виробництв вітамінних препаратів в Україні. Вже понад 80 років завод успішно працює на фармацевтичному ринку і належить до тих вітчизняних фармацевтичних підприємств, які демонструють європейський підхід на ринку, що включає постійне вдосконалення якості продукції та сучасні маркетингові стратегії. Продукція підприємства (вітаміни, харчові добавки, лікарські засоби) добре […]

Свєтлова

Наше господарство — це наша родина! Засноване Свєтловим Іваном Григоровичем 1993 року у селі Річки Білопільського району Сумської області. Наша місія — зберегти наші досягнення, розширювати бізнес, розвивати економіку і агро-промисловий потенціал нашої країни, виробляти ще більше якісної продукції як для внутрішнього ринку, так і на експорт, працювати на випередження та отримувати задоволення від роботи. […]

TG Lab

Український виробник цивільної бронетехніки, сертифікованої за міжнародними стандартами. Наші фахівці мають досвід роботи у провідних світових компаніях.

Украфлора

«Украфлора» — № 1 по втіленню Ваших квіткових фантазій в життя! Основними напрямками діяльності компанії «Украфлора» є: Зрізані квіти. Кімнатні рослини і рослини відкритого грунту. Декор для дому та товари для флористів. Надання послуг з флористики та дизайну, ландшафтний дизайн.

Диад-Логістик

Компанія «ДИАД-ЛОГІСТИК» більше 10 років надає на ринку України комплексні логістичні рішення (3PL) в організації ланцюгів поставок (supply chain management), а саме відповідальне зберігання, передпродажна підготовка та складання замовлень, автомобільні вантажоперевезення (LTL, FTL, внутрішньоміська доставка))

Перший дім

Компанія «ПЕРШИЙ ДІМ» є офіційним представником виробників кращих будівельних матеріалів, представлених, на ринку України. У нашій компанії Ви отримаєте реальну можливість професійного розвитку, матеріального та кар’єрного зростання. Оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням.

Топ-Трейдинг

Производственный холдинг национальной производитель. Направления продукты питания, спортивное питание, пищевые добавки, косметика, ОДА, ССС, МПС.

Петриківка

«Петрикiвка» — це мережа магазинів фермерської гастрономії, які радують покупців у Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській, Донецькій областях та м.Київ чудовим асортиментом та найсвіжішими фермерськими продуктами.

Riotdivision

Команда бренду RIOTDIVISION створює одяг з 2010 го. Спеціалізуємося на модульному одязі, завжди шукаємо цікаві, нестандартні рішення. Поєднання fashion та складних технологічних, але практичних ідей, кредо нашої компанії. Головна ціль перманентна розбудова соціально відповідального бренду. Підтримуємо ветеранське та мілітарі коммюніті, шукаємо шляхи допомоги нашим захисникам. Кожен співробітник бренду має чітку громадянську позицію. Наш одяг представлено […]

Євроімпекс

Постачання та продаж сировини для харчової промисловості

ИНС Групп

Рекламно-производственная компания

Spraga

Українська компанія виробник безалкогольних напоїв комбуча під торговою маркою SPRAGA. Популяризуємо категорію ферментованих напоїв шляхом сучасного виробництва та технології, доступності та безкомпромісного ставлення до якості та безпеки продуктів, що випускаються. Виробництво та офіс компанії розташоване у Голосіївському районі м.Київ, ст.м.Іподром.

Майскінпро Компані

Ексклюзивний дистриб’ютор кращих світових брендів професійної косметики для догляду за обличчям та тілом в Україні. Один із лідерів у сфері професійної косметики та космецевтики за обсягами продажів, кількістю постійних клієнтів та широтою асортименту. В основі компанії — любов до якісного догляду за собою та бажання дати можливість клієнтам beauty-салонів користуватися найкращими продуктами, що пропонуються на […]

Uclinic

Uclinic — приватна клініка з великим переліком медичних послуг. Ми пропонуємо нашим клієнтам точну апаратну діагностику, комплексне лікування найвищого рівня, а також комфортні умови. Ми створили атмосферу уваги та турботи, у якій всі консультації та процедури проходять приємніше й ефективніше. Кожен потенційний пацієнт може розраховувати на професійний підхід, що базується на сучасних технологіях. У клініці […]

Lookfort

LOOKFORT — переможець Ukrainian Business Award 2022-кращий постачальник одноразового посуду та пакування. Компанія з 2018 року співпрацює з гуртовими базами, підприємствами, дистриб’юторами та закладами України. За цей час ми здобули довіру понад 6000 клієнтів, зібрали команду та розширили асортимент зі звичайного посуду до 2000 різноманітних позицій.

Пожарные Инновации

Наша компания занимается оптово-розничной продажей первичных средств пожаротушения на всей территории Украины, имеет свое производство, являемся прямыми импортерами продукции противопожарного оборудования

Лазер Факторі

Международная сеть косметологических клиник «Avanta Laser»

БізнесХолдинг

Багатопрофільний холдинг з різними напрямками діяльності: девелопмент, будівництво, сільське господарство, торгівля, сфера обслуговування, виробництво продуктів харчування.