G Car

G Car

G Car — це найбільша компанія в Україні в сегменті надання роботи в таксі на авто компанії, компанія активно розвивається та наразі має представництва у 22 містах України.
Географія постійно розширюється. Сьогодні компанія максимально націлена на розширення та надання якомога якісніших послуг. Для численних клієнтів — це високий рівень сервісу та доступність, а для водіїв — найкомфортніші умови роботи та гідна заробітна плата.

Отзывы о работе в G Car, зарплаты

1. 18 апреля 2024

Компанія/лохотрон.
    Розказують що заробляти ви будете 50/50.
    Але то не так. Хто вміє рахувати може скласти 2+2. Компанія забере в вас 50% від чистого прибутку,а ось ви на «свої 50» ще заправите і помиєте їхнє авто. На хліб буде хватати, а щось більше ні. Ставлять самі дешеві і неякісні запчастини. Що приселає головний офіс. При розрахунку пан Волошин не віддає грошей. 4000 гривень залогу. Зв’язатися з цією людиною вам не дадуть. Ховають за 4-ма стінами. Вічні переписки. Ні одного номеру телефону.

2. 9 апреля 2024

Кривий Ріг.
    Просто арендував тачку.
    До їхнього парку підключили мій акаунт.
    Тачку віддав, а мені мій акаунт не хочуть відмикати.
    Уклон морозиться, і каже зв’язуйтесь із власником парку.
    Оператор gcar каже що в договорі було все прописано.
    В якому? На оренду авто?

3. 8 апреля 2024

Навіть якщо не звертати увагу на прямі зв’язки компанії з росією та її проросійське минуле, то ви тут нічого не заробите, фірма заробляє не стільки на поїздках, скільки на «лохах-водіях», з яких викачують по максимуму

4. 4 апреля 2024

На сайті написано що всі нові машини,а насправді дали убитого логана,та щей як звільнявся хотіли приписати мені ушкодженя автомобіля і здерти гроші за ремонт царапин. Мийка,заправка,шиномонтаж за власний кошт. Нераджу туди іти

5. 18 марта 2024

Лохотрон,заправка і мойка,шиномонтаж за свій рахунок,знімають постійно гроши непонятно за що,за дві неділі заробив 1600 грн,нераджу туди іти.

6. 6 марта 2024

Жахливе ставлення , жахливі умови , поки не попрацюєте (не зрозумієте) , але я вам категорично не раджу звязуватись з цією компанією , ніколи не йдуть на зустріч , довгі очікування з депозитом за авто , нахальне ставлення маленька заробітня плата , можете забути про 25 тисяч в місяць.

7. 15 февраля 2024

Хлопці, а чого ж ви чекаєте свідомо йдучи працювати в МОСКОВСЬКУ фірму?!!! Не знаю як зараз, ще до повномасштабної війни сайт компанії вів на домен .ru, де ці ділки вихвалялися своїми «успіхами» в москві та інших містах країни-агресорки!!!

8. 13 февраля 2024

Авто побиті, брудні, бензину 5 літрів, немає ні запаски, аптечки, вогнегасника, знака аварійної зупинки, домкрата, компресора, елементарних ключів. На автівках горять чеки, проценти низькі. Застраховані звичайною страховкою. По телефону розкажуть які ж вони класні і що авто нові.

9. 12 февраля 2024

По телефону навішали, авто нові, все чудово працювати тільки 👍. По факту дають тобі в м. Вінниці розбитого в хлам полароїда, машини всі грязні, бензину з газом так щоб доїхати до заправки. Проценти низькі, в договорі все не на користь водія.
    Простій авто на ремонті не оплачується, повно штрафів.
    Якщо ж все таки ви вирішили працювати, вам потрібно:
    Помити авто, зробити хімчистку(не за їх кошти звісно).
    Заправити авто(дають 3-5л газу/бензину).
    Внести 4000грн депозиту.

10. 9 февраля 2024

Компанія погана почну з мінусів.
    — авто побиті
    — на словах 50-50 а коли 100поїздок зробиш то 75/25 але по факту розрахунок не такий і в гіршу сторону водія.
    -мийка за свій ,
    -простій авто на ремонті не оплачується
    — штрафи за все що можна
    — передача авто грязним , без заправки
    -умови не на користь водія
    -все що в інтернеті пишуть брехня на рахунок працевлаштування.
    А плюс лише в тому що глобальні ремонти машини вони роблять за свій рахунок.якраз те про що домовляєтесь.
    ВИБІР РОБІТЬ САМІ .

11. 24 января 2024

м Житомир. З кожним авто (по відгуках водіїв) практично не було запаски (це питання доволі гостре, бо майже щодня комусь потрібна була запаска. Насосів в авто теж відсутні). Майже ні у кого не працює кондиціонер. Авто передається в користування брудне та з порожнім баком (таке авто отримав особисто я)
    Найбільше, що дратує зараз — це дзвінки колцентру, який запрошує на роботу в компанію G-car. Якщо людина вже працювала з вами, то нагадувати про можливість повернутись не варто. Це дратує, отримувати дзвінки під час іншої роботи, прийому душу, за кермом… Це не повідомлення, яке можна прочитати з часом. Можна якось відмінити ці дзвінки?

12. 22 января 2024

1600 грн за 2 недели работы в часы пик без простоев (05:00-11:00, 16:00-24:00), а в целом есть риск вообще уйти в минус. Московская фирма, и этим сказано все отношение к нам, украинцам. Вакансии с сайтов не снимаются. Не удивлюсь, если передают личные данные водителей своим кураторам из страны-оккупанта.
    Лучше пойти работать в АТБ охранником или на завод, хотя бы ничего не потеряете кроме времени.

13. 15 января 2024

Даже не пробуйте тут работать! Обещают в начале бензин 50/50 с компанией! В итоге все за счёт водителя! Еще и куча штрафов за пробег иии невыполнение плана!

14. 4 января 2024

Ви зає***ли робити автодозвони.
    Пора вже вивчити або зробити в програмі відмітку, що власниця номеру на ***4473 від 24.02.2022 не говорить.

15. 4 января 2024

Вже півроку надходить реклама із автовідповідача на мій номер телефону. Цікаво, яким чином мої особисті дані, в тому числі й контрактний номер телефону стають відомі ось таким «компаніям». При підтвердженні отримання інформації про компанію за SMS надходить відсил на російський сайт (збірник), на якому висить цей G CAR. Особливо обурює те, що подібні нав»язливі повідомлення надходять нашим бійцям на передову. Можливо, потрібно ретельно перевірити цих «панів».

16. 28 ноября 2023

Львів, боронь боже, обходьте цю компанію стороною. Працював тиждень , мало того що там нічого не заробиш, ще й витратиш кошти на пальне і навісять на вас цілу купу штрафів…

17. 21 ноября 2023

власники G Car напевно з «партії регіонів», бо так дурити людей підчас війни, — тільки вони можуть. Бо в Москві також є G Car. Лохотрон конкретний. Хай би влада провела перевірку, і не відмахувалась, — «це ринок. ми неможемо.»

18. 16 ноября 2023

г.Хартков, компания отстой, показывает красивые и новые машины, по факту вы будете ездить на зарыганом Рено. Месяца 3 назад пришел на собеседование, мне нагрубили и я не захотел работать с ними. По и тогу с того момента начинаются сыпаться спам звонки, [вырезано] просто достают тебя ими за то, что ты с ними не работаешь. Мой вам совет, не связывайтесь с ними и даже номер и имя не давайте, [вырезано] начнут сразу спамить.

19. 14 ноября 2023

Автопарк в місті Тернопіль. Все б добре якби не касир Олександра, своєї роботи не виконує і не дає працювати іншим. Так звільнилось вже пару людей, як я знаю. Гроші вчасно не видає. З якимось перегаром сидить. На алкашку похожа. Вчасно виконував і дуже допомагав механік Сергій. Була поломка, виїхав до мене в 10 вечора. Поміняйте касира. Спілкування з нею жахливе.

20. 12 ноября 2023

Работа там отстой,полная фигня.Я устроился,вишел на работу,а мне даже конкретно не сказали сколько топлива.Машини только внутри хороши,а снаружи убитие.То там треснуто.то там ударено.Вообщем хотите покататься на пежо или хюндай за свои деньги.тогда вперед.

21. 10 ноября 2023

отвратительная компания, не рекомендую. также практикуют навязчивые спам-звонки. не оставят вас в покое

22. 28 сентября 2023

Лохотрон
    У машин пробек скручен 100%.
    Простой на ремонте никто не оплачивает(записан на время-приехал здал машину, сидишь ждёшь непонятно чего), не знаю как парни на % зарабатывают 25к, но даже на аренде это не-реально. Автомойка если не работает — никто об этом не оповестит( приедешь помыться ,тратишь на дорогу топляк, а тут словом ни*уя — тоже пофигу), кароче сервис — ***тесь сами как хотите.

23. 7 сентября 2023

полный лохотрон,работают одни молодые,неопытные не советую там работать!машины нормальные но заработать не реально из тисячи грн твоих 300 грн

24. 2 сентября 2023

Отзыв@Гость, отзыв полная чушь, машины в большей части убитые, постоянно что-то не работает, 25 тыс. заработать нереально, при том что заправка своя и 50% выручки забирает парк, то-то с такими клёвыми условиями как описано выше, у них на всех сайтах висят вакансии, наверное желающих полно

25. 7 августа 2023

Працюю вже 3 місяць. Поки все подобається.
    Заробіток середній, скажемо так. Не напрягаючись отримую 25000 в місяць. Той хто хоче має і більше.
    Не кожен парк може зараз «похизуватися новенькими авто доречі. Але тут вони свіжі.
    Була ситуація з авто,вийшов з ладу підшипник, надали підмінний автомобіль в той же день.
    Подобається що менеджери завжди йдуть на зустріч. Таке не всюди зустрінеш, нажаль, на сьогодні.

1. 28 ноября 2023

2. 7 августа 2023

Працюю вже 3 місяць. Поки все подобається.

Добавьте зарплату в компании G Car

Добавить отзыв о работодателе G Car

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании G Car?