Группа компаний Автострада

Группа компаний Автострада

location_on
Россия
Додати відгук Додати зарплату 🔔  Підписатися
verified_user
Ви представник компанії?
Редагуйте сторінку та відповідайте від імені компанії.

Група Компаній АВТОСТРАДА – це потужне сучасне українське підприємство, в якому запроваджені всі європейські стандарти. Ми здійснюємо капітальний ремонт та будівництво доріг будь-якої складності. Наша запорука успіху – власний парк нової техніки від найкращих світових виробників та сильна команда професіоналів з великим досвідом роботи в галузі

Відгуки про роботу в Группа компаний Автострада, зарплати, вакансії

1 2 3 4
  1. Віктор
    10 Лис 2021

    Працюю в Автостраді 1,5 роки.
    Зі своєї сторони можу поділитись тільки позитивними враженнями та не мало важливими чинниками, як для компанії такого рівня:
    1. Великий та дружній колектив
    2. Досить високий/конкурентний рівень заробітної плати (офіційна та своєчасна)
    3. Компанія часто долучається до соціальних проектів
    4. Компанія за свій рахунок надає можливість співробітникам навчатися у ВНЗ та підвищувати свою кваліфікацію
    5. Протягом року, кожен співробітник за свою професійність, може розраховувати на преміювання

    Окремо можу виділити корпоративні пільги:
    1. Щорічна, оплачувана відпустка
    2. Медичне страхування, що дуже актуально в цей час
    3. Допомога від компанії при не стандартних особистих/робочих ситуаціях співробітників

    P.S.
    Далеко не кожна Компанія може надати такі умови праці

  2. Гость
    10 Лис 2021

    @ Гость , так. 2 рази в місяць на картку + відрядні.

  3. Вова
    10 Лис 2021

    Це просто бред!працюю на дорозі вже другий сезон і все мені платять, умови гарні по проживанню і дівчата готують смачно.а то шо хтось на баб гроші спускає то його проблема. І не треба плакатись. Краще б так робив. Бо коли посеред робочого дня сидиш в телефоні. Всьо понятно!

  4. Гость
    10 Лис 2021

    Випадково потрапив на відгуки про компанію і хочу сказати, що дуже багато брехні. Довго прагнув працювати в такій компанії, отримавши потрібний досвід – влітку влаштувався на коток. Таких маштабних компаній одиниці! По оплаті, відпрацьованих годинах, відрядних завжди все оплачують! ЗП 2 рази в місяць, а мені вже є з чим порівняти! Подобається, зо оплата вся офіційна! Дуже пишаюсь, що тут працюю.

  5. Гость
    10 Лис 2021

    @ Гость , Більше місяця не виплачують на харчування!!!А люди не біля дому працюють.Вчора мені вагітна жінка на поїсти гроші відправляла.

  6. Гость
    9 Лис 2021

    @ Иван , @ макс , здравствуйте у меня вопрос а зарплату вовремя дают?

  7. Иван
    7 Лис 2021

    @ макс , потому что дорожный рабочий на лопате весь день, а механизаторы тупо спят в машинах

  8. макс
    1 Лис 2021

    чесное слово если вы ишете роботу на постоянку то вам не сюда… постояно воруют зарплату то 1000-2000 нагреют и кто тебе часы срезал ты не розберешь… ребеята на лопате зарабатывают больше чем механизаторы .. и кто бы не говорил а это мусорка а не фирма

  9. Анатолій
    30 Жов 2021

    В цілому-плюсую,але….щоб нормально закрити часів за місяць,диспетчер повинен отримати хабаря(соляра,презент інше),не кажу за всіх,але Швед Є.Г. у нас такій,а хто не задоволений-їдь до дому(звільняють)

  10. Гость
    18 Жов 2021

    @ Саша , Мало понятен текст и в каждом слове ошибка.Если вы так сильно недовольны,почему не уволитесь?Поэтому не пишите бред этот.Я работаю 4 года-все отлично!

  11. Саша
    3 Жов 2021

    если водителем то 400 доларов … нада на лапу дать и за это ты будешь зарабатывать 20 000грн кучя штрафов

  12. Саша
    3 Жов 2021

    в краце ребят это розрекламированая шарашкина контора …. колектив и в правду гдето 90% это хорошие и дружние ребята и да работать можно я работаю но не думайте что тут мед …банк пивденый это банк (это мое мнение ) банк для отмывание денег …дороги мы бы могли делать качественно но начальство в этом не заинтирисовано сризают зарплаты особено если начальник не нашей словянской нацыональности и полофина коментов сто пудов фейк

  13. Олекса
    2 Сер 2021

    Працюю в дружній команді вже третій рік?І навіть немаю сумнівів що пропрацюю до кінця існування підприємства,тому що дружній колектив це одне а коли любиш свою роботу,тобі на робочому місці комфортно знаходитись це друге,а третє найголовніше коли ти боїшся підвести своїх колег,за те і отримуєш хороші девіденди???

  14. Гость
    24 Лип 2021

    @ Гость , вітьок це тільки ти можеш так плакатись то тобі мало кинули то ще щось не так навіщо людей обмовляти там завжди порядок чистота і їжа смачна а посуд в кожного індивідуальний якщо грязний то просто сходи помий!!!!

  15. Гость
    15 Лип 2021

    @ Саша , як потрапити на роботу в Автостраду, дзвоню ніхто не відповідає

  16. Гость
    19 Тра 2021

    Гость :
    Здраствуйте хмельныцький с.Копыстин колектив норм.Но еда г*вно.Поварихи продают торгують самогоном прям в столови.Робочые постоянно у них на кухне то бухают то в карты играют.Все что остается домой забирают.А в друг ктото еще кушать захочнт.Сделайте что то а то позор для вашей фирмы.Есь и такое сто сами предлагают водку бо им не скем випить.Посуда грязная,полы не витирают.Для чего их взяли на роботу Работает их трое.Мама и дочки…………

    У вісім, хто пише не правдутут і розказує всяке хочу сказати – це брехня!
    Фірма краща с тих деробив! Вся зарплата на карточку, висока, проживання надають
    Тільки працюй!

  17. Гость
    18 Тра 2021

    Советую всем,кто сомневается,пробовать и не боятся идти работать в Автостраду!Зарплата выплачивается вовремя,объемы есть,всем нужным для работы обеспечивают,хорошое отношение руководства,новая техника,не знаешь-подскажут,научат.

  18. Гость
    17 Тра 2021

    @ Гость , По зарплате подняли с 2018 точно уже. За последние два года задержек ЗП на вахте не было при мне ни разу. И в локдауны все отлично работали и работаем, без сокращений, с межвахты все почти возвращались назад, объемы держатся.

  19. Гость
    17 Тра 2021

    @ Гость , Зарплату выплачивают во время.Всем для работы обеспечивают.

  20. Гость
    11 Тра 2021

    скажіть що зараз по зарплаті? немає затримок? працював під Золотоношею у 2018 році було все добре, але як після карантину зараз із цим справи? збираюся туди на вахту

  21. Гость
    23 Кві 2021

    @Гость, пришол в том году и пока что доволен на 100%. зарплата высокая и полностью офицально, выше чем на прошлой. в карантин смены не вылитали и ни урезалось зп

  22. Саша
    20 Кві 2021

    робота нравится тому що робим вахтами 15 на 15, я з іншої області і це мені подхлдить, зарплату на карту після вахти, видавали аванс і навіть премію

  23. Гость
    13 Кві 2021

    Огромная благодарность собственнику за возможность работать “в удовольствие”,хороший уровень заработной платы,организация труда,отношение руководства.Несмотря на трудоемкость,работать интересно-учишься и набираешься опыта.

  24. Гость
    11 Кві 2021

    @Гость, Вначали роботи обіцяли високу білу зарплату і не збрехали, платяь в кінці кожного місяця

  25. Гость
    11 Кві 2021

    не знаю хто там чім недовольний, у мене всепрекрсно. зарплата висока, битовуха, медичне, годують дуже добре в столовій, поставки зап.частей до техніки, повернення грошей за проїзд

  26. Василь
    16 Лют 2021

    Я працюю тут не перший рік. Харчуються в сезон в столовій більше 100 чол.
    Їжа смачна, завжди свіжа, дівчата усміхнені. Це нарікання. Не підтримую.

  27. Гость
    5 Лют 2021

    Здраствуйте хмельныцький с.Копыстин колектив норм.Но еда г*вно.Поварихи продают торгують самогоном прям в столови.Робочые постоянно у них на кухне то бухают то в карты играют.Все что остается домой забирают.А в друг ктото еще кушать захочнт.Сделайте что то а то позор для вашей фирмы.Есь и такое сто сами предлагают водку бо им не скем випить.Посуда грязная,полы не витирают.Для чего их взяли на роботу Работает их трое.Мама и дочки…………

  28. Гость
    10 Гру 2020

    Работаю в компании чуть больше года и могу сказать определенно-если ты действительно работаешь и “вкладываешь душу”в общее дело,то и результат есть и отношение к тебе соответсвующее.Довольна и условиями труда и оплатой труда,работы много и от этого интересно ее выполнять,совершенствуя свои навыки каждый день.

  29. Анатолій Андрійович
    13 Сер 2020

    Нормальна, серьйозна фірма, нормальні професійні робочі та керівники, приємна робоча атмфосфера, бригада разом працює вже по декілька років. Для України умови одні з кращих, хоча робота не з легких фізично, нагрузки бувають сильні. Зарплата висока, платять без затримок!

  30. Гость
    10 Сер 2020

    Шукаю роботу в будівельній компанії. Хто що може підказати за цю фірму?

  31. Григорій
    7 Сер 2020

    Толковий бригадир, збитий колектив. Найскладнішим був демонтаж старого покриття, бо знімали до глини. Причому керівник завжди з розумінням ставиться до робітників ну і звичайно приємно завжди отримувати бонуси і премії за виконану роботу вчасно по сроках

  32. Дмитро Беззубцев
    6 Сер 2020

    Ходив на співбесіду на менеджера у відділ маркетингу, поки не знаю пройшов чи ні. Дівчина на ресепшні привітна, одразу запропонувала чай-каву, офіс показала.
    Офіс просторий, світлий, місця багато.
    Колектив досить молодий, всі дуже прикольні і доброзичливі.
    Співбесіду проводила молода ейчар Катерина.
    Всі питання чіткі і по справі, видно що хлопці шарять в темі. Хотілося б отримати досвід роботи в такому колективі, перше враження поверхневе, але мені сподобалося.

  33. Гость
    3 Сер 2020

    Хорошие условия труда, достаточно высокие требования к безопасности на объектах, материально-техническое обеспечение действительно на высшем уровне.

  34. Денис
    31 Лип 2020

    В Автостраду следует идти за хорошим опытом. Задачи местами интересные, иногда очень нетривиальные. Творческий подход приветствуется, но редко реализуется на практике.
    Коллектив очень приятный в инженерии, в маркетинге немного хуже. Сильная дифференциация сотрудников и руководства: есть безумно умные и увлеченные спецы, но также присутствуют откровенные профаны.

  35. Гость
    29 Лип 2020

    Я пришел год назад устраиваться на вакантное место старшего техника в Виннице. На тот момент уже имел шестилетний опыт на аналогичной работе. Ничего нового не узнал на обязательной стажировке. Зато оформили на работу без заминки. Всё остальное – получше прежнего места. Порядок, дисциплина, грамотное руководство и регулярная оплата.

  36. Володимир
    21 Лип 2020

    Ніколи не залишав відгуків про компанії в яких працюю/працював, хоча деякі варті серйозної критики. Але тут напишу пару добрих слів. Працюю в компанії вже більше року. В цілому всим задоволений, усе на гідному рівні, інколи навіть більше ніж.

  37. Євген
    16 Лип 2020

    Дуже професійні та приємні люди! Раніше я ніколи не був на таких приємних співбесідах.Склалося дуже гарне враження про команду під час спілкування з HR, але це підтвердилося вже після спілкування з безпосереднім курівником.

  38. Антон
    16 Лип 2020

    Працюю в компанії Автострада вже три місяці, чому безумовно дуже радий. Чудовий колектив і команда професіоналів допомогли швидко включитися в проектну роботу. Це сучасна, сильна і стабільна компанія, яка дбає про своїх співробітників і дозволяє їм рости і розвиватися професійно.

  39. Олексій
    12 Лип 2020

    Працюю у Автостраді, будуєм зараз окружну в Золотоноші. Кажу від себе що умови для такої роботи найкращі що я бачив і зарплата висока 2 раза на місяць

  40. Сергей
    7 Лип 2020

    Зарплата немаленькая и условия работы очень хорошие, как для Украины. Техническое обеспечение на высшем уровне.

  41. Віталій
    17 Чер 2020

    Та нормальна компанія.Всі працюють багато, тому не встигли може. По собі знаю

  42. Андрій
    2 Гру 2019

    Довго не брали трубку на третій день відповіли (перезвоніть через 5 – 10 хвилин) далі знову не беруть трубку.

Усі зарплати додаються анонімно
Арматурник
Ніжин • 1 зарплата
25 000 грн
Водій
Львів • 2 зарплаты
20 000 .. 30 000 грн
Грейдерист
Вінниця • 1 зарплата
22 000 грн
Дорожній робітник
Вінниця • 3 зарплаты
20 000 грн
Машиніст екскаватора
Вінниця • 1 зарплата
30 000 грн
Оператор БСУ
Вінниця • 2 зарплаты
20 000 .. 30 000 грн
Зварювальник
Київ • 1 зарплата
15 000 грн
Електрозварник (НАКС)
Київ • 1 зарплата
45 000 грн

Додайте зарплату в компанії Группа компаний Автострада

Дякуємо! Зарплату додано.

Додати відгук Оцініть роботодавця Группа компаний Автострада: розкажіть про плюси, мінуси, умови роботи та атмосферу в команді.



Прикрепить фото или другой файл:




Наверх
Залишити відгук