|
Ви представник компанії?
Редагуйте сторінку та відповідайте від імені компанії.
Відгуки про роботу в Химрезерв, зарплати, вакансії
Усі зарплати додаються анонімно
Додайте зарплату в компанії ХимрезервДодати відгук Оцініть роботодавця Химрезерв: розкажіть про плюси, мінуси, умови роботи та атмосферу в команді.🔔 Сповіщення про нові відгуки про компанію Химрезерв Отримуйте на пошту одразу після публікації Без спаму. Відписка в 1 клік. |
Самое что ни на есть дно где платят копейки .. и делают вид что это в порядке вещей Диспетчер чучэло больше сказать нечего ?
@ Гость , работал там помнится на участке синтеза этилацетата(СЭА). Работа тяжелая была и временами опасная. зарплата минимальная. Вроде 5000 на то время. А еще как то заставили чистить силос это жесть. У мастеров там полегче сидят в приставку играют. А ушел я изза того что с нач. Участка посорился. Так бы может и поработал еще. Ну в целом это не самое плохое предприятие в городе. Хотя отдел кадров в лице всем известной а. могло быть и поприветливей.
Усі з ким спілкувалась, зауважують, що на Хімрезерві – концлагерь, всюди камери, і в туалет без нагляду не вийдешь. Якщо робота сидяча, то навіть встати раз на дві години без зауваження неможна. Підприємство приватне, і власники чудять як хочуть. За порушення от такої “дисципліни” – штрафи.
Умови праці 3/5, колектив нормальний, заробітна плата вчасно.