Орто-Лайн

Орто-Лайн

Медицина
location_on ,
Россия
Додати відгук Додати зарплату 🔔  Підписатися
verified_user
Ви представник компанії?
Редагуйте сторінку та відповідайте від імені компанії.

Орто-Лайн — високоякісна ортодонтична продукція.

Відгуки про роботу в Орто-Лайн, зарплати, вакансії

  1. Гость
    25 Лют 2026

    @ Гость ,
    Я не дура працювати в цьому *** 5 років. А ви якесь дурне створіння, що не бачите, що я відповіла на відгук Оксани 2020 року, а я писала 2025 року, тому пройшло 5 років, а *** те саме, нічого не змінилось.
    Ви мабуть з керівництва, бо там всі тупі

  2. Андрій
    14 Лют 2026

    Був на Луговой і в офісі спочатку беруть тебе завідувачем складом,но спочатку піди Параши прибери,а потім вони ще подумают.Короче Фірма ***.

  3. Гость
    13 Лют 2026

    @ Гость, то есть вы проработали целых 5 лет. На такой плохой работе. Как то странно, что вы целых пять лет терпели.

  4. Гость
    20 Лис 2025

    @ ОКСАНА , за 5 років нічого не змінилося. Обовʼязки грузять і грузять, а платити не хочуть, дурять при нарахуванні зарплати

  5. Гость
    20 Лис 2025

    Це помилка, компанія зовсім інша, пишуть відгуки про Орто-Лайн мережу ортопедичних салонів.

    Про мережу – це справжнє Орто-***!!!!
    І *** там саме зверху, чим вище тим смердючіше. Іванко-дурник самий огидний персонаж, як у казці про голого короля.

  6. Окана
    28 Жов 2020

    @Гость,

    Инкогнито :
    Работаю в компании уже 2,5 года. Не жалуюсь.Работаеш — зарабативаеш, нет — соответственно. Регулярно проводять тренинги для содрудников, платят вовремя.

    Данное сообщение походу писал либо начальник либо менеджер по персоналу)))))))))))))))))

  7. Гость
    16 Тра 2020

    Гость :
    @Гость, ви, мабуть, сплутали з іншою компанією ), в Ортолайн немає ніяких салонів в Києві

    https://www.orto-line.com.ua/ua/
    нет

  8. ОКСАНА
    28 Січ 2020

    Не верьте обещаниям о большой зарплате. Вас будут нагружать по максимуму а получать Вы будете по минимуму. И еще аванс будете выпрашивать как подачку.

  9. Гость
    23 Тра 2019

    @Гость, ви, мабуть, сплутали з іншою компанією ), в Ортолайн немає ніяких салонів в Києві

  10. Гость
    21 Тра 2019

    ОртоМед Холдинг- та же самая “контора”. Круглый год открытые вакансии. Не тратьте время.

  11. Гость
    20 Лис 2018

    Компания хорошая, открывает новые салоны. Работаю не так давно, но мне очень нравиться. Обучали на стажировке месяц, за это заплатили,все, что обещали! Продавцы, которые работают давно, помогают во всем. Если работаешь – можно заработать, очень понятно как и за что получишь свою мотивацию. Спасибо всем девушкам на салонах. Вы лучшие!!!!! Если хотите работать и получать за это деньги – идите в ОртоЛайн.

  12. Гость
    11 Вер 2016

    Салоны в Киеве там тоже текучка, коллектив не дружный.Я там работала.Не тратьте зря свое время.

  13. Гость
    29 Вер 2015

    Повністю згідна з попереднім автором.Можна зробити висновок про рівень компанії, вже по тому, що вакансії відкриті там круглий рік( на довгий період там ніхто не затримується). Висока плинність кадрів пов”язана з некомпетентністю керівника відділу продаж, яка ставить свої нереалізовані амбіції вище інтересів компанії, тим самим демотивовуючи працівників. Не цінують персонал, зарплату виплачуюють вчасно, але далеко не таку, як попередньо обговорюють (про що HR компанії добре знає, але вміло приховує на співбесіді, обіцяючи хорошу зп і дружній колектив)). Не рекомендую витрачати свій час, досвід і енергію на таку “канторку”, тому, що взамін ви не отримаєте ні досвіду, ні росту, ні достойної заробітньої плати.

  14. Инкогнито
    28 Тра 2015

    Работаю в компании уже 2,5 года. Не жалуюсь.Работаеш – зарабативаеш, нет – соответственно. Регулярно проводять тренинги для содрудников, платят вовремя.

  15. Гость
    21 Бер 2015

    Собеседование проводят просто не профессионально, ну как и все наглые компании. Преподносят не правдивую информацию, главное из тебя хотят вытянуть по максимуму, а о себе не говорят. На вопрос по обязанностям и планам, они отвечают продайте нам наш продукт. Собеседование проводят по скайпу в три этапа. Главный офис во Львове, есть еще офис в Киеве. Зп обещают большую, но она реально не большая да еще при использовании своего авто.

Усі зарплати додаються анонімно
Продавець-консультант
Київ • 2 зарплаты
17 000 .. 25 000 грн

Додайте зарплату в компанії Орто-Лайн

Дякуємо! Зарплату додано.

Додати відгук Оцініть роботодавця Орто-Лайн: розкажіть про плюси, мінуси, умови роботи та атмосферу в команді.



Прикрепить фото или другой файл:




Наверх
Залишити відгук