|
Ви представник компанії?
Редагуйте сторінку та відповідайте від імені компанії.
Ми лідери серед дистриб’юторів курячого яйця, з великим досвідом та крутою командою, ми не боїмся складнощів та завжди знаходимо вихід з будь якої ситуації. Гарний результат — це перше і найважливіше чого ми очікуємо від наших співробітників та кандидатів. Відгуки про роботу в Овопрайм, зарплати, вакансії80 000 UAH 40 000 – 45 000 UAH 29 000 – 35 000 UAH
Усі зарплати додаються анонімно
Вантажник Київ • 2 зарплаты 800 .. 1 000 грн Додайте зарплату в компанії ОвопраймДодати відгук Оцініть роботодавця Овопрайм: розкажіть про плюси, мінуси, умови роботи та атмосферу в команді.🔔 Сповіщення про нові відгуки про компанію Овопрайм Отримуйте на пошту одразу після публікації Без спаму. Відписка в 1 клік. |

В компанії не зовсім здорова психологічна атмосфера, а саме панібратство(секта). По найму з вулиці не рекомендую витрачати свій час на цю компанію. Самий жорсткий тип, ні персонаж це Сашенька (Машенька) Олянчук,який принижує людей, робить підстави, дурить на бабки власників, і співробітників також, мутить з баблом.Штрафує людей за свої ж бока та тупість, тобто у людей забирає ЗП,а співробітниці Танюшці Рак платить космічні суми,які вона не заробляє, за неї всю працю роблять лохі, а Олянчук в примусовій формі вимагає у людей гроші здавати на подарунки цієї особи. В Овопраймі повне ***. Не їдіть витрачати час, не чесна компанія.
В 2025г в офисе Овопрайм работает HR менеджер Дашка,моб.тел:067***4199
Зарплаты у всех сотрудников склада в Вышгороде разные одним платят за смену 1400-1500, другим 1000грн,расчёт наличными,график работы 7-16ч,разницу в оплате ворует руководство:
Женёк и жирная ТЦК-ашная свинка,порося Руслана,ложит себе в карман.
На Маркировке Яиц в цеху работает особый Долб Ущербный Серёженька с Петровец,который за спиной других обсуждает и оскорбляет всех новых и старых сотрудников,его семья его выгнала на помойку,теперь он снимает квартиру в Вышгороде за 10 тысяч,сожительствует с старушкой 55 лет,коллегой,рыжей,черной крысой,обходите стороной этого гнилого яйцеголового сотрудника.
В 2025г из Коллектива Склада Овопрайм нормальные только Паша волосатый и Валера (Вышгородские)
В коллективе бабы все конченные приезжие свини,злые поросята и цыганки
Грузчиками приходят подробатывать нелегально 15 летние мальчики,расчет с ними наличкой.
Вывод: нормальным людям не рекомендуем идти работать в этот гнилой коллектив где руководитель склада Евгений Донецкий Курящий ***
Моб.тел:068-***-98-17 Женёк
В 2025г Рыжую *** уже Стукач Серёженька *** из Петровец у неё сынок Мусором работает
Так же там работает недоночальник Донецкий *** Евгений
Никому не рекомендуем идти на работу 50% коллектива *** и Стукачи
Продукція не має якість про яку заявляють!
Яйця бувають не свіжі. Деякі керівники не мають навіть вищої освіти, просто звільнилася трохи ніша в тяжкі часи для країни… Ніякі вони не лідери, просто видають бажане за дійсне
Не рекомендую
Там рыжая крыса. Старая одинокая женщина, которая ненавидит всех вокруг.
Это взаимно.