|
Ви представник компанії?
Редагуйте сторінку та відповідайте від імені компанії.
Колл центр, по роботі з інтернет магазинами. Відгуки про роботу в Sales Wave, зарплати, вакансії
Усі зарплати додаються анонімно
Додайте зарплату в компанії Sales WaveДодати відгук Оцініть роботодавця Sales Wave: розкажіть про плюси, мінуси, умови роботи та атмосферу в команді.🔔 Сповіщення про нові відгуки про компанію Sales Wave Отримуйте на пошту одразу після публікації Без спаму. Відписка в 1 клік. |

Нормальна компанія, видно ви в інших не працювали, тут хоч відносяться до людей добре, а не як до скота.
Стажування можна було б покращити, дати більше інформації, бо товарів багато і на початку тяжко орієнтуватись, але як звикаєш то все добре, головне що можна заробити кошти нормальні.
Дам свій чесний відгук.
Працювала тут 1 місяць нажаль через вимкнення світла не можу продовжити роботу, знайшла нову роботу оффлайн.
З плюсів
1) добре ставлення керівництва
2) Можна заробити, за перший місяць получилось 22 тис.
3) Багато штук для автоматизації роботи, в порівнянні з попереднім місцем роботи.
4) Навіть після того як звільнилась, все виплатили без ніяких питань.
5) Є велика кількість замовлень, є з чим працювати.
Мінуси
1) Не можна стабільні вихідні у суботу та неділю
2) Треба реально працювати, не получиться сидіти без роботи і щоб за це платили.
3) Після звільнення зп виплачують не в цей же день, а тоді, коли запланована дата виплати зп, то прийшлось трохи почекати
Загалом компанією задоволена, коли перестануть вимикати світло, повернусь, якщо візьмуть.
Я в Еріка стажувалась, чудовий керівник, норм спілкується, якщо з ним бути нормальною.
Працюю в компанії 2 місяці, якщо ти не лінуєшся і працюєш, то 30-40 тис можна заробити. Але це не та робота де ти нічого не робиш і тобі за це платять.
@ Гость , ну да пока ставка непогано перший місяць, а на % би перейшов би уви небуло б лафи такої що б ці ж 9 заробити треба було працювати як мінімум 8 годин і продавати гарно, зі ставкою гаразд легше
Работала в этом колл-центре пол месяца. Всего по 6 часов в день с перерывом, заработала 9300 грн. Всё выплатили, по честному. Потом по семейным обстоятельствам перестала работать. Лежала на диване с ноутбуком, вообще кайф) самое главное в этой работе чесать языком хорошо)
@ Вадим Майборода , роботи вам потрібні, а не адекватні працівники, які будуть сидіти на телефонах і задавати менше питань
@ Вадим Майборода , гарний показник, коли роботодавець приходе на співбесіду і включає камеру, це означає, що йому немає, що приховувати, а коли весь час сидить з відключеною камерою, то обходити треба таких десятою дорогою, а от офіс взагалі ні про що не говорить, скільки таких офісів існує в яких начебто і з документами все добре, а всередині відбувається хто знає що. Те чим займаєтеся ви називається аферисти
@ Гость , скажіть будь ласка чи є
робота онлайн яка вас задовільнила, чи це цілкому по вашому реально?
у нас мінімум 1000$ зп, не залежить від сезону чи пори року, головне прагнення працювати. Беремо із досвідом і без навчаємо. Лояльне керівництво, зп без затримок. Комфортні умови праці
Хочу поділитися своїм досвідом. Домовились про співбесіду і вона справді відбулася в назначений час, все пройшло чітко і без затримок. На всі мої запитання відповіли, HR був ввічливим.
Можливо негатив який тут пишуть, це просто чиясь спроба оббрехати компанію. У мене особисто склалось нормальне враження.
Дякую за приємний, та чесний відгук🤝
Ми дійсно стараємось.
Сподіваюсь, Ви у нас і далі працюєте, нам адекватні працівники потрібні
Хочу поставити під сумнів існування компанії як такої. Домовилися про співбесіду, наступного дня повідомлення-відповіді самого HR зникли, причому на моє запитання про зникнення ніхто не відповів. Відповідно і співбесіда не відбулася у призначений час. наявна лише сторінка і інсті, навіть сайту власного немає, тобто невідомо, чи компанія існує, а чи створила собі фейкову сторінку для збору даних.
Не ведіться !!!
Доброго дня, а сайт, це показник реальної компанії? У нас є офіс, могли в нього приїхати на співбесіду, щоб впевнитись в тому, що компанія існує.
На рахунок документів, ми даємо Вам доступ до замовлень, де щодня тисячі доларів витрачаються на рекламу, і нас потрібно розуміти, кого ми беремо, так як шахраїв не мало. А ви знаєте хоч 1 робоче місце, де Вас візьмуть без документів?