|
Ви представник компанії?
Редагуйте сторінку та відповідайте від імені компанії.
Производство эксклюзивной бижутерии. Відгуки про роботу в Zarmilkas, зарплати, вакансії
Усі зарплати додаються анонімно
Акаунт-менеджер Хмельницький • 1 зарплата 5 000 грн Додайте зарплату в компанії ZarmilkasДодати відгук Оцініть роботодавця Zarmilkas: розкажіть про плюси, мінуси, умови роботи та атмосферу в команді.🔔 Сповіщення про нові відгуки про компанію Zarmilkas Отримуйте на пошту одразу після публікації Без спаму. Відписка в 1 клік. |

Будьте готові, що вас змішуватимуть з *імном всі менеджери і керівництво. Це єдині люди, яким ця фірма норм, і які пишуть фейкові відгуки. Якщо вкінці місяця заплатять хоча б мінімалку – радійте.
Робота – мрія) Працюю тут вже 7 років. За цей час керівництво кілька разів переглядало і підвищувало зарплату. Роботодавець зацікавлений в працівниках, які якісно виконують свою роботу, і намагається створити комфортні умови для цього. Маємо обладнанні робочі місця, інструменти для роботи. Оскільки фурнітури, з якою працюємо, дуже багато, організовано простір зі стелажами, органайзерами і т.п. Оплата залежить від обсягу виготовлених виробів. Робочий день нормований, з перервою на обід. Я оформлена, сплачую податки. Раз на рік маю двотижневу оплачувану відпустку. За час роботи вже двічі відвідувала курс масажу за рахунок фірми. Щороку роботодавець організовує активний вікенд для працівників: їздимо колективом на екскурсії, весело і цікаво проводимо час (і це також за рахунок фірми!)
Колектив дружний, атмосфера на роботі невимушена, завжди можна розраховувати на підтримку і розуміння.
Крім того, є можливість розвиватися, опановувати нові техніки. Директор – енергійна і творча людина, справжній генератор ідей) під її керівництвом народилося і продовжують створюватися чимало шедеврів))
І що може бути приємнішим за кайф від роботи? – лише відгуки задоволених клієнтів))) Особисто мене це неабияк надихає, підвищує самооцінку і спонукає до подальшого вдосконалення продукції))
Дуже погане і зверхнє ставлення керівництва до робітників. Хамлять, принижують і висміюють поза очі. З робітниками навіть не здороваються, і не дай боже ти заговориш до них. Визвіряться, як ти посмів говорити з царицями. Зміїне кодло.
Тепер щодо умов. Робота низькооплачувана. Вигадують штрафи на ходу, на всьому хочуть намахати працівника і меньше заплатити. Кидають на гроші. Нікого не оформлюють, податки не платять. Накидують додаткову роботу, яка не входить в твої обов’язки і не оплачується. На зв’язку маєш бути цілодобово. Відповідати на їх повідомлення навіть о четвертій ночі. Маєш відчитуватись, що робиш на вихідних. Якщо до тебе не додзвоняться у вихідний, то будеш вислуховувати і відчитуватись чому. Робочий телефон не дають. Маєш працювати зі свого. Нікого не хвилює, чи тягне він і чи є в тебе інтернет.
Товар – дешева біжутерія, яку продають за шалені гроші, намахуючи ще й покупців.
Загалом рекомендую обходити цих аферистів десятою дорогою