ДОЗАВТОМАТЫ

ДОЗАВТОМАТЫ

★★★★★ ★★★★★ 1 2 3 4 5
4.5 / 5 (2)
location_on
Россия
Додати відгук Додати зарплату 🔔  Підписатися
verified_user
Ви представник компанії?
Редагуйте сторінку та відповідайте від імені компанії.

ОДО «Завод дозирующих автоматов» берет свое начало с 1939 года, как районное отделение Одесской областной весоремонтной базы.

Відгуки про роботу в ДОЗАВТОМАТЫ, зарплати, вакансії

  1. Станіслав
    2 Кві 2025

    Загалом відношення до працівників мені подобається, робота є, виплати зарплати регулярні.
    Душові працюють, завжди є гаряча вода.Колектив приємний,є можливість взяти додаткову роботу та заробити більше.Рекомендую.

  2. Гость
    3 Лют 2022

    @ Менеджер з персоналу ТДВ «Дозавтомати» , а если роботал сварщиком но нигде не записан разряд. Берете?

  3. Менеджер з персоналу ТДВ "Дозавтомати"
    3 Лют 2022

    Привіт усім!
    У з в’язку з розширенням виробництва шукаємо висококваліфікованих працівників:
    -токар 5-6 розряду
    -фрезерувальник 5-6 розряду
    -розмітчик, свердлувальник
    -слюсар з механоскладальних робіт 5-6 розряду
    -електрогазозварник (напівавтомат) 5-6 розряду
    -оператор на плазмову різку

    Вимоги: вміти працювати за кресленнями, висока якість робіт, високий рівень відповідальності, відсутність алко-нарко звичок.
    Умови роботи: офіційне працевлаштування,соціальні гарантії, зарплата конкурентна, виплачується вчасно, графік роботи
    з 7-30 до 16-00, розвозка на роботу і з роботи.

    Об’яви про наявні вакансії також розміщені на робітних сайтах (Work.ua, Robota.ua), можете залишити відгук або резюме там.
    __________________________________
    Якщо ви зацікавились нашим підприємством, то пропоную прийти і подивитись на все особисто, познайомитись з лінійними керівниками, і тоді вже ухвалювати рішення про працевлаштування.

    Наша адреса: м.Кропивницький, пров. Експериментальний, 2 (це район Катранівка, їхати маршруткою №5, №284, автобусом №130 до зупинки “Агрокомплекс”).

    На прохідній є телефон відділу кадрів. Бажано при собі мати документи, що підтверджують кваліфікацію і досвід (повсідченя про присвоєння розрядів, допусків, дипломи училища, трудову книжку із записами про присвоєння розрядів і тому подібне).
    ___________________________________
    Окремо додам, що під час більше ніж 2-річного карантину ми не скорочували діяльність і не вивільняли працівників. Зараз стоїть завдання збільшення штату майже у 1,5 рази. Тому радо чекаємо тих, у кого золоті руки і голова на місці.

    Бажаю всім знайти гарну роботу!

    P.S.: за остані 2,5 тижня ми вже прийняли на роботу 14 нових працівників.

  4. Гость
    31 Сер 2021

    Правда в том, что зарплата примерна такая же как везде, то есть, как на других предприятиях в городе. Но другие обещают много, потом оказывается, что рабочий день 14 часов и по суботам. А здесь с 7-30 до 16-00 и на развозку домой. Премия за дополнительные объемы работы. А где дают премии просто так? Это завод, а не частный подпольный цех, тут надо разряд иметь реальный, соблюдать технику безопасности. И никого не сокращали, не выгоняли на центр занятости как на других предприятиях как бы из за карантина. Оборудование не новое, но работаем. Есть и новенькие, и те кто работают здесь годами и десятилетиями. Многие кто уходил в поисках лучшего потом возвращались назад.

  5. Гость
    23 Лип 2021

    Прочитал я коментарии Ваши. Есть правда, есть лож. Правда: по З/П обманывают и пополной. Ставка минимальная, на усмотрение руководителя идет премия. За любой твой просчет – минус премия. Коллектив – в зависимости от тебя самого. Насчет оборудования, нового ничего нет, все сам дорабатываешь и усовершенствуешь под себя. Есть работа – мб есть премия. Нет работы – НЕТ премии.

  6. Гость
    23 Кві 2021

    Какая же всё-таки з/п реальная???

  7. Дима
    27 Чер 2019

    По зарплате на*балово и зарплата минималка
    есть типа доплата в конверте но хотят платят хотят нет

  8. Анна
    27 Чер 2019

    Я тут проработала месяц предложили нормально но директор идиот людей не ценит кидает туда сюда я за месяц 4 раза должность в производстве поменяла а по зарплате кинули нужно увольнятся от туда

  9. Гость
    27 Чер 2019

    Да зрплату там не платят люди не идите туда
    Новый директор Проскуров *** полнейший на*бует только людей и не платит

  10. Руслан
    17 Лют 2019

    Отличный коллектив! Если не умеете то научат . Довольно комфортные условия труда и неплохое оборудование.

Усі зарплати додаються анонімно

Додайте зарплату в компанії ДОЗАВТОМАТЫ

Дякуємо! Зарплату додано.

Додати відгук Оцініть роботодавця ДОЗАВТОМАТЫ: розкажіть про плюси, мінуси, умови роботи та атмосферу в команді.



Прикрепить фото или другой файл:




Наверх
Залишити відгук