|
Ви представник компанії?
Редагуйте сторінку та відповідайте від імені компанії.
Будівельна компанія Відгуки про роботу в АМС Буд, зарплати, вакансії
Усі зарплати додаються анонімно
Додайте зарплату в компанії АМС БудДодати відгук Оцініть роботодавця АМС Буд: розкажіть про плюси, мінуси, умови роботи та атмосферу в команді.🔔 Сповіщення про нові відгуки про компанію АМС Буд Отримуйте на пошту одразу після публікації Без спаму. Відписка в 1 клік. |
Як кандидат, я виявив повагу до вашого часу і дочекався завершення співбесіди, щоб сформувати об’єктивну думку, а не «безпідставні висновки», як ви це називаєте. Це називається професіоналізмом, а не згодою з вашими методами.
Якщо для вас збирання 15–20 людей на групову співбесіду без попереднього ознайомлення з резюме є стандартом — це лише вкотре підкреслює ваше зневажливе ставлення до часу фахівців та відсутність індивідуального підходу. Це не «сучасний рекрутинг», це — конвеєр для масового підбору.
Наклеп — це неправдива інформація,а у моєму відгуку — лише факти, з якими я зіткнувся. Звинувачуючи мене у наклепі, ви лише підтверджуєте, що озвучені факти є болючими для компанії. Можливо, варто витратити енергію не на боротьбу з відгуками, а на покращення процесу відбору? Варто нарешті почати читати резюме і підбирати кандидатів за досвідом, а не займатися імітацією роботи HR, щоб просто заповнити «масовку» та відправити звіт про проведену співбесіду.
Не витрачайте даром час на цю групову співбесіду.
Проводили її 2 жінки,про умови праці,графік,стажування,зарплату ні слова,лише яка класна компанія і її клієнти.
Обов’язково мала бути ввімкнена веб-камера.
На співбесіду,просто для масовки взяли 15-20 людей,коли на rabota.ua ці HR по своїй ініціативі розсилали повідомлення про наявність вакансії, то вони навіть з резюме і не ознайомлювались.Потратив свого часу близько 30-40 хв.Заставили на співбесіді розказувати про свій досвід і своє місце роботи при всіх,кожен розказував про себе,це дискомфорт розказувати про свій досвід при 15-20 людях.тим більше,коли їх бачиш вперше.Якщо вони беруть на співбесіду по 15-20 людей,то означає що дуже велика плинність кадрів. При тому що ця “крута компанія” про себе ані слова.І було філософське питання що важливіше організація чи досягнення цілей.Я прийшов на співбесіду,а не на ЩО,ДЕ,КОЛИ
Вибирали кандидатів,хто йому подобається,хто ні.
Доброго дня.
Досить дивно читати настільки емоційний та категоричний відгук від людини, яка добровільно перебувала на співбесіді до самого завершення.
Якби формат, комунікація чи сам процес були настільки “жахливими”, у кандидата була можливість залишити зустріч у будь-який момент. Проте Ви залишились до кінця, брали участь у спілкуванні та лише після цього вирішили публічно викривляти процес співбесіди та робити безпідставні висновки про внутрішню роботу компанії.
Груповий формат співбесіди, презентація компанії, знайомство кандидатів та питання для оцінки мислення й комунікації є стандартною практикою сучасного рекрутингу.
Твердження про “масовку”, “плинність кадрів”, “неознайомлення з резюме” та “вибір кандидатів по симпатії” є виключно Вашими особистими припущеннями та не мають жодного фактичного підтвердження.
Також просимо утримуватись від наклепу та поширення неправдивої інформації щодо компанії.
Окремо хочемо попросити звернути увагу адміністрації сайту на необхідність перевірки достовірності подібних відгуків перед їх публікацією, оскільки поширення непідтверджених та дискредитаційних тверджень вводить користувачів в оману.
Ніколи в житті не йдіть працювати сюди. Особливо у відділ найму. Вони лише роблять вигляд, що щось роблять, але на справді, займаються такою фігнею, що нормальним hr-менеджерам навіть і не снилася. Вони наймають купу людей, які взагалі не мають досвіду і заставлять їх займатися взагалі неефективною роботою, від якої тупо немає сенсу. Графік роботи ***, робота ***, а гроші за все це копійки. Ще й при всьому цьому, вони кажуть, що ви повинні бути на звʼязку 24/7 і відповідати моментально навіть у свої не робочі години.
Даний відгук просимо видалити у зв’язку з наклепом на компанію
Відгук містить:
– неправдиву та недостовірну інформацію
– наклепницькі твердження без жодного підтвердження
– образливі висловлювання щодо компанії
– інформацію, яка подається як “досвід роботи”, хоча даний автор не був працівником компанії, і відгук пише як Гість
Окрім цього, у відгуку присутні безпідставні звинувачення щодо:
– “примусових” позитивних відгуків
– погроз звільнення
– внутрішніх процесів компанії, до яких автор не мав жодного відношення. Якщо було відношення, не хай надасть чіткі підтвердження хоча правдиве ім’я та прізвище
Просимо перевірити даний відгук на достовірність цієї інформації та надати нам підтвердження