Группа компаний Автострада

Группа компаний Автострада

location_on
Россия
Додати відгук Додати зарплату 🔔  Підписатися
verified_user
Ви представник компанії?
Редагуйте сторінку та відповідайте від імені компанії.

Група Компаній АВТОСТРАДА – це потужне сучасне українське підприємство, в якому запроваджені всі європейські стандарти. Ми здійснюємо капітальний ремонт та будівництво доріг будь-якої складності. Наша запорука успіху – власний парк нової техніки від найкращих світових виробників та сильна команда професіоналів з великим досвідом роботи в галузі

Відгуки про роботу в Группа компаний Автострада, зарплати, вакансії

1 2 3 4
  1. Гость
    16 Чер 2026

    Напевно ви не працювали взагалі в компанії раз таку дурість пишете!
    Зараз навпаки підприємство доплачує своїм працівникам за кожну людину яку привів в підприємство @ Гость ,

  2. СКІФ
    14 Чер 2026

    Мирного неба !.Міцного здоровья .Працюю в Автостраді з 20 року .Надивився на всі ці роботи .начальників .криворуких дебілів .Набирають з руками з *** Вже від цих морд поосто тошнить .Збор блатних та шайка ніщих ..Начальніки мірються пісюнами ..а робітники пляшуть під тупу дудку та від цього страдають..Я з 3 розрядом працюю вже 6 рік ..А цим родичам дають за півроку вже 4 розряд …Лизуни *** та різні прібліжоні …Скажіть кому треба дати на лапу ?.Бо лизати *** так як вони я не вмію …

  3. Гость
    14 Чер 2026

    Колись це було фірма, а зараз пробите дно. До людей ставлення гірше ніж до тварин, особливо від Катерини Богданівни, як брала з людей грошей так і далі це робе

  4. Гость
    9 Чер 2026

    @ Юра , нещодавно служба безпеки порозвішувала по дільницях дошки для оголошень, на одній із них номер телефону для анонімних звернень, на ньому всі месенджери, але можна і просто подзвонити, відповідають завжди

  5. Саша
    9 Чер 2026

    @ Гость , Ну так штрафують на 5000 за синьку! Коли задували перед виходом, то скільки вже на штраф попало! А звільнили кажуть вже щось 30 чоловік, бо на вахті бухають. Не бухайте перед зміною і не буде штрафів

  6. Гость
    6 Чер 2026

    @ Гість , працюю наймним водієм зараз, возимо асфальт на слобожанському. Можу сказать, що в автостраді все зараз схвачено і росписано. Начальник дільниці зробив групу, де є всі водії, найомні і їхні, наші окремі диспетчера і логісти теж там. Всі знають, коли і куди хто їде, було що наші довго чекали асфальт бо не вистачало бітуму, ну це вже таке бувало не раз

  7. Тоха
    6 Чер 2026

    Проблема почалися, ще при спробі влаштування у цю організацію.
    По контактах hr, що на офіційному сайті, слухавку ніхто не підіймав. Основний номер для звернень взагалі було вимкнено. Знайшов таки hr Автострада у Телеграмі, написав що і як, одразу дівчинка hr відповіла, які потрібно документи та сказала що оформлення можливо дистанційно. Надіслав документи, сказали що зі мною зконтактує начальник участка. Кажу добре, і питаю чи потрібно ще від мене щось. Вона відповідає що ні, все пущено в роботу. Через день, увечері, мені телефонує жінка з відділу кадрів, каже, що у мене все добре по документах, через декілька днів мене буду оформлювати, та ще зі мною зконтактують кадровики та начальники. І вона також просить надіслати фото документів. Надсилаю. На наступний день мені телефонують, кажуть що для оформлення потрібно надіслати фото вагона документів (нормально звісно, я розумію, що для офіційного оформлення так і має бути, але ж я вже до цього надсилав), роздрукувати, заповнити і надіслати їм заяву (теж нормальна практика, але дивно, що така організація не підключена до електронної системи документообігу). І на фінал мене запитують: “що у вас по медогляду” – і я трішки в шоці. Питаю “який медогляд? Ніхто нічого не казав. Сказали, що все супер і скоро буде оформлення”, дівчина з відділу кадрів у шоці, я теж в шоці. Пояснює мені, що це за медогляд (я в Україні офіційно не працював, лише за кордоном, де усі ці процедури проводилися вже після прийняття на роботу) і тута козир: “вам потрібно вже, як найшвидше, його пройти” і кидає мені дату, що через 3 дні, я вже маю приступити до роботи. І якщо ще заповнити заяву і надіслати її поштою я встигаю, то от пройти медичний огляд аж ніяк, так як у мене немає у місті приватних клінік з такою ліцензією. Я щось переварюю, що до чого. Розумію, що щось з самого початку пішло не так і я не встигну аж ніяк, і пишу цій дівчині, що напевне я не встигну це все так швидко провернути, пояснюю що мене ніхто не поперджував і не пояснював, що потрібно від мене (я ж не проти все пройти та все надати (розумію, що їм потрібна здорова та адекватна людина), але ж не я hr чи відділ кадрів, щоб наперед знати всі тонкощі, так мій косяк, але я питав до цего і ніхто нічого не пояснив, все що я чув це: “все добре вас наберуть”). Через годинку мені знову телефонує ця самі дівчина, і різко запитує: “ви будете працювати чи ні?” – я відповідаю, що я описав їй ситуацію у повідомленні, а вона не слухаючи навіть “будете чи ні” кажу, що ні.
    Ось так.
    І по моїх спостереженнях, вони там не контактують між собою взагалі чи що. Нічого не пояснюють (можливо і самі не знають). І взагалі не сильно зацікавлені в прийомі кандидата на роботу, їх діло подати анкетку і все.
    Нікого не виню, але ж можна було пояснити з самого початку, що до чого, або хоча б не ставити перед фактом, що все має бути готово, ще вчора скажемо так і дати час на вирішення цих питань. А так вийшло, що я просто втратив тиждень на оці “у вас все добре, скоро будемо оформлювати” і очікування дзвінків.
    п.с.
    Будете влаштовуватися у цю організацію, одразу все розпитуйте у hr, якщо не знають, то просіть контакти того хто знає. Бо потім це може зіграти проти вас злу шутку.

  8. Юра
    4 Чер 2026

    Бровари!
    Столова та охорона одне ціле!
    Бухають та отримують кошти!
    Вахти змінюються а робота та сама!
    Сторожа бухають так само як і кухарі!
    Служба безпеки 0
    Служба божа! Смірнова!
    Регіональні інспектори Смірнова Юрій Григорович і петруньок Віталій Вікторович косять бабло з усіх!
    Списання проходить за 15 хв а інший час гульки
    Генеральний директор Шкіль Максим Вікторович прийміть міри до своїх підлеглих які у Ваму довірі! Також до працівників які не відповідають займаним посадам!

  9. Гість
    3 Чер 2026

    Надаємо послуги вивезені асвальту

    Відношиня як до собак
    Роботи недають
    Кражі возят щебінь відсів
    А ми сидимо і чекаємо асвальта
    Логісти нериагують всім безрізниці
    Директор завода сказав неподобаєця
    Вийжайти можи тут докогось достукаємося

  10. Сергій
    25 Тра 2026

    @ Гість , До речі, головного механіка Барана вже звільнили. Правда кажуть, що не просо звільнили, а він у лікарні з інфарктом

  11. Гость
    24 Тра 2026

    СМІРНОВ справляє враження людини, яка абсолютно не відповідає рівню керівної посади. У роботі часто проявляє імпульсивність, грубість та дозволяє собі ненормативну лексику по відношенню до підлеглих. Замість того щоб спочатку розібратися в ситуації, нерідко переходить до образ, принижень та емоційного тиску, не розуміючи меж нормального корпоративного спілкування.
    Не вміє адекватно оцінювати навантаження співробітників і регулярно знецінює чужу працю. Складається враження, що людина взагалі не розуміє, скільки часу займають робочі процеси та виконання поставлених задач.
    Як керівник поводиться хаотично: постійно генерує нові задачі без системності та перекладає відповідальність на інших. Майже будь-яке питання закінчується фразами на кшталт «розбирайтесь самі» або «йдіть до когось», хоча саме керівник має допомагати у вирішенні робочих питань, а не уникати відповідальності.
    Незрозуміло, як людина з таким стилем спілкування та підходом до управління взагалі утримується на ключовій посаді.

  12. Гость
    24 Тра 2026

    Смірнов Заступник начальника відділу СБ, взагалі кнур якому все байдуже!
    Поваги до працівників немає!
    Його підлеглі і та Сторожа! Взагалі страху не мають!
    На обʼєкта роблять що хочуть ! Головне що все вирішать! А також Бухаю!
    А криша Регіональні інспектори! Які лякають! А вирішують за 5 тис грн!

  13. Гость
    24 Тра 2026

    Вітаю всіх!
    Щодо обʼєкта Бровара!
    Керівництво! 🔥
    Служба служби безпеки! Це кум, брат і сват!
    Щодо відпочинку, і заперечення Кухні! Юра комендант Кум інспектора по СБ Григоровича!
    Який не одноразово вивозили все! та списання закривати очі! Також підписують акти списання мовчки навіть не дівлючаюсь!
    Харчування… це одне ***!
    Кухня дві вахти!
    Харчуються і живіть за рахунок працівників!
    Алкоголь продають жавжди!
    Працівники які харчуються, вимаються кошти, а Свої Броварські Безкоштовно!

    Про Вас Генеральний директор Шкіль Максим Вікторович ! Розібратись щодо харчування!
    Це не тільки проблема на Броварах!

    Працівники кухні! Підсобної працівник!
    Дурять працівників! Та керівництво! Яке ходить до них харчуватись!

  14. Гость
    19 Тра 2026

    Повний ігнор кандилатів після співбесіди — це показник рівня “професійності” HR та реального ставлення компанії до людей.
    Запрошувати людей на співбесіду, витрачати їхній час, а потім просто зникати без жодного зворотного зв’язку — відверто неповага. Навіть негативна відповідь виглядає значно достойніше, ніж інформаційний вакуум.
    Можливо, керівництву варто переглянути роботу відділу кадрів і навчити базової ділової комунікації.
    Не рекомендую навіть йти на співбесіду!

  15. Гость
    18 Тра 2026

    @ Гость 157864 , ви не один тоді переробляли, а всі ми разом, і нач дільниці години переробки врахував. Ви самі тоді вирішили звільнитисб щоб перейти, ніхто вас не звільняв. І який це чорний список, хлопці влаштувались собі на іншу дільницю та працюють

  16. Гость 157864
    17 Тра 2026

    @ Гость , ну і через звільнення перевод, а потім коли хлопці відробили 2 неділі послухавши його і потім кинути їх в чорний список що їх ніде не хотіли брати ні на яку дільницю, “по людській” звичайно , або термос асфальту викласти в дощ, а другий термос асфальту викласти на базі біля асфальтного заводу при цьому збиток непоганий

  17. Гость
    17 Тра 2026

    @ Гость , Не знаю, чому у вас склалось таке враження про Тесленка. Багато років працюю з ним-спокійний, уважний, розсудливий, але і справедливий. Бо хтось не розгинається день біля укладчика, а хтось курить на лопаті

  18. Денис
    15 Тра 2026

    Сказали що все підходить .Обіцяли що перезвонять.А ніхто не позвонив.Потратив час на їхні обіцянки.Так не робиться

  19. Гость
    15 Тра 2026

    @ Гость , чув що та велика кухарка хотіла залупити більше 200 грн за їду в день. Мені як водію то взагалі не треба, я на місці не сижу, в дорозі в магазині або кафе за ці гроші закажу, що хочу

  20. Гость
    13 Тра 2026

    Нажаль не вдалось влаштуватись на роботу, поздзвонив щодо вакансії, розказав про себе, про освіту, досвід роботи, який ідеально підходив на дану вакансію, сказали що все підходить, чекайте на дзвінок для співбесіди, але пройшов місяць, вакансію закрили і ніхто навіть не телефонував. Залишилось негативне враження про ВК і про компанію вцілому, адже ВК це і є лице компанії. Складось враження що вони навіть нікого не шукали, а вже одразу мали “свого” кандидата

  21. Гість
    13 Тра 2026

    Є 100% бронювання і зарплата завжди зараз вчасно. По ресурсах теж не бачу щоб щось не вистачало, роботп тяжка правда, але нормальний варіант на бронь і офіційне влаштування

  22. Гость
    13 Тра 2026

    тому що кухарі діляться коштами з начальниками дільниці..людину яку поставили оргаеізувати , то її кухарі і начальники підняли бунт . корупція якій немає меж

  23. Гость
    11 Тра 2026

    Мені цікаво чи в курсі вище керівництво (Шкіль) чи керівники підрозділів (Шупік,Гнатюк) про відгуки працівників та проблеми і питання які в них висвітлені?) Тут два варіанти, або від них це добре приховують, або їм просто байдуже. На мою думку якщо і далі ігнорувати проблеми “нижчого рівня” то вони можуть стати глобальними і нанести шкоду як обличчю компанії так і її капіталу.

  24. Гость
    11 Тра 2026

    Є такий нач. Дільниці Тесленко наскільки погане відношення до людей більше ніде не бачив , більше годин робиш, не закриває, люди вже від нього звільняються із за його керування , його замісник Аніщик аналогічно відношення ніяке грозили зніманням бронювання , робиш цілий місяць вихідні не дають не говоря про вахти , робиш до 12 ночі а години стоять як по 12 годин в день, взагалі не рекомендую до нього на дільницю, єдині хто там нормальні, це майстри і то не всі , всім миру!

  25. Гость
    10 Тра 2026

    Понаднормові оплачуються як і звичайні, це саме стосується і нічних. Сплошне ***!!! Хто хоче мороки то велкам ту автострада

  26. Бувалий
    10 Тра 2026

    Коли влаштовувались то домовлялись за одне, а по факту кожну вахту вводять щось нове, в цілому як і сама вахта, мала бути 15/15, тепер 20/10, з часом і це змінять…

  27. Працівник
    7 Тра 2026

    Однозначно не варто! Є багато плюсів але мінусів мабуть більше, шкода що в компанії з такими ресурсами, так ставляться до роботи, техніки та людей… Замість того аби покращувати умови, заохочувати людей, їх попросту за людей не рахують і постійно придумують якісь нові “тємки” аби зрізати зарплатню, години і тд.
    Якщо йти заради бронювання то категорично не рекомендую!

  28. Гість
    5 Тра 2026

    Я так розумію, в офіс теж йти працювати не варто. Дуже часто вакансії (офісні) на сайті. Відгукніться, хто працює (працював)

  29. Гость
    5 Тра 2026

    Зовут на собеседование, обещают перезвонить, даже если кандидат не подойдет и пропадают. Айчар Марина, Вы хоть бы минус на сообщение поставили, или это очень сложно? Либо же зачем обещать и обнадеживать людей. И я смотрю это уже не первый случай! Странная контора!

  30. Дорожній працівник,
    5 Тра 2026

    Є такий “шановний” Логачов, знущається з людей , робочий день по 17 годин і на роботу на 7 , не дає можливості відпочити ,3 години тільки спали , ключова фраза не подобається їдь додому , не раджу в нього працювати і довольний коли люди наробились , під кінець роботи тягне час , щось імпровізує, тільки ця імпровізація на наші руки бо робить він не правильно і приходиться переробляти вручну і тягнеться час , години в табель ставить зовсім інші, по факти не ставить, тільки занижує години , час обіду не відпочиваєм,працюєм ну цього в табель не видно

  31. Анонім бо звільнять
    4 Тра 2026

    Є в Києві такий собі “царьок” Смірнов…
    1. Неадекватна поведінка,хамовита, зневажлива…

    2. Без розбору в ситуації до якої я не маю взагалі відношення погрожує зняти бронювання або перевести на платне бронювання!!!

    Прошу керівництво звернути на це увагу…

    Всім хто в роздумах категорично не раджу тут працювати!!!

  32. Гость
    4 Тра 2026

    Повністю підтримую.
    Обіцяли передзвонити в зазначені терміни після співбесіди і тиша. Якщо навіть кандидат не підійде, обіцяли про це повідомити. По факту продемонстрували безвідповідальність і не професіоналізм. якщо таке відношення на етапі відбору, що ж там під час роботи коїться….

  33. Гость
    1 Тра 2026

    @ Гость ,

    Зараз багато вакансій на офіс менеджера в київський офіс та на посаду помічника СЕО.
    Бачу що не варто. Дякую за інформацію.

  34. Працівник
    1 Тра 2026

    Нормальна фірма, але дуже слабкий ІТР склад, офіс роздутий, рішення приймати бояться, бо бідні розумом, та досвідом роботи на будівлі Метро, техніки мореее, просто стоїть та палить солярку, я за 30 років трудового стажу, ще небачив такого.
    Єдине що мене тримає на цій роботі це мій досвід, а зарплатня мала, спочатку дуже подобається, зараз якось не дуже, придумали КТУ, з видуманими обʼємами, які виконати неможливо, і почали рубати зарплату.
    Офіс будь ласка зверніть увагу, бо Шкіль вам відірве голову, і вижене!

  35. Гость
    26 Кві 2026

    Не рекомендую компанію, яка демонструє повну відсутність базової ділової етики: самостійно запрошує на співбесіду, обіцяє зворотний зв’язок у визначений термін — і зникає без будь-яких пояснень.
    Якщо навіть на етапі відбору персоналу процеси організовані настільки формально і безвідповідально, виникає логічне питання щодо рівня внутрішнього менеджменту загалом.

  36. Гость
    24 Кві 2026

    Доброго вечора,хочу звернутися до начальства автостради у Вінниці (участок по вул. Промисловій),в робочий час випивають,в гуртожитку теж саме,а особливо це стосується складу по заводах,в робочий час відлучаються і таке інше,.!Прийміть міри будь ласка!!!!!!!!

  37. Гость
    24 Кві 2026

    Доброго дня!
    Що за відношенням до працівників у вашій компанії?
    Це що якісь скоти чи що?
    Чому немає безкоштовго обіцяного харчування?

  38. Гость
    20 Кві 2026

    @ Гість , підтримую Ваші слова,звертався по допомогу до них по поводу повернення назад на свій участок,то одні обіцянки були а тоді що ми неможем робіть там ,їздить потягами по 980км,забирає і сили і фінанси а як кошти за білети повернути то ціла драма,за ремонти вже мовчу!

  39. Гість
    19 Кві 2026

    Да, автострада вже та.
    З приходом головного механіка Барана і його заступника Богачука з кожним днем все гірше і гірше.
    Механізаторів на техніку не вистачає. Люди взнають хто керує службою не хотять навіть слухати про автостраду.
    Головний механік ріже зарплату без підставно. За березень місяць люди не отримали кошти від 700 до 5000 грн. Якищо начальник учасника подав табель з перепрацюванням, бо стелемо всфальт до 2 часов ночі, то Богачук каже що перепрацювання не оплочується і Баран відповідно ріже зарплату.
    Запчастини вибити на техніки просто не реально.
    Все скинуто на лінійного механіка. Він повинен знайти рішення як забезпечити машини запчастинами.
    Кругом борги, їздив з механіком ремонтувати РВТ, кругом відмовили. Механік зробив за свої кошти.
    Формою не забезпечують. Лінійний механік каже що немає на складі. Працюємо хто в чому.
    Подзвонити до керівництва неможливо. Баран заборонив лінійним механікам давати свій телефон, щоб не турбувати вельможного пана.
    Спілкування що Барана, що Богачука зверхне. Бо вони пани, а ми челядь.
    Насправді що один що другий не розуміють свою роботу.
    На ключові посади призначені куми, племінниці, чоловіки родичів, однокласники та друзі.
    Звернутися щоб вирішити якесь питання просто неиможливо, тебе або пошлють зразу, або трохи пізніше.
    Як то кажуть я за вас свою роботу робити не буду.
    Прошу керівництво АВТОСТРАДИ звернути увагу на діяльність цих спеціалістів.
    В колективі є набагато професійніщі фахівці.
    Бо від цього керівництва страждають всі, від людей до справи.

  40. Гость
    19 Кві 2026

    Гость :
    Начальника безпеки зняли за те що крав та брав з людей за бронювання по 5000$, фрезеровку крадуть, на посадах тільки куми свати брати, Смірнов за гроші рішає посади, з кожного зпійманого пʼяного 5000 грн бере інспектор з безпеки.

    Ото сміхота
    А колись він мені хотів приписати крадіжку трьох вагонів солі, хоча усі докази були про те що вкрали ту сіль, хтось зверху, замели справу як я показав документи.
    А виявилося самі крадуть і ще так не слабо.

  41. Група компаній Autostrada
    17 Кві 2026

    Добрий день! Опишіть, будь ласка, суть вашого питання нам на пошту [email protected]. Також додайте свої контакти, щоб ми могли зв’язатися з вами

  42. Гость
    16 Кві 2026

    @ Група компаній Autostrada , куда можна відписати жалобу по поводу переведення на дальній участок,а коло місця проживання є тоже участок на якому робив,назад на можу ніяк попасти?

  43. Гость
    15 Кві 2026

    @ Гость , я бачив там один провулок лише. А з фрезировкою тою вони можуть робити що хочуть. Бо то вже сміття по факту

  44. Група компаній Autostrada
    14 Кві 2026

    Вітаємо! Напишіть, будь ласка, на цю пошту [email protected], кого саме і на яку посаду було призначено за гроші і з кого саме інспектори брали гроші?

  45. Гость
    13 Кві 2026

    @ Олександр , та да, зробили добро 🤣. Олег виконроб всі провулки попросипав, за гроші. Так мало того, ще й їздять шукають клієнтів на асфальт. Пильнуйте їх 🥷. Бо дорожніки добре роблять людям 🤣🤣🤣.

  46. Гость
    11 Кві 2026

    Начальника безпеки зняли за те що крав та брав з людей за бронювання по 5000$, фрезеровку крадуть, на посадах тільки куми свати брати, Смірнов за гроші рішає посади, з кожного зпійманого пʼяного 5000 грн бере інспектор з безпеки.

  47. Гость
    5 Кві 2026

    Куми ,свати , брати і подруги , усі один з одним а якщо з вулиці когось і взяли ,то на його усе зкидують.

  48. Олександр
    3 Кві 2026

    @ Гость , Які гроші і хто краде? Це ж відфрезерований матеріал, його більше ніде не використовують, ну хіба що узбіччя підсипають. Дорожники можуть його використовувати як хочуть. Ну зробили людям добро, посипали їм провулки, не розносьте зраду

  49. Гость
    1 Кві 2026

    Проізжаючи по Барському шосе, після ремонту доріг Автострадою, можна побачити усі провулки всипані знятим асфальтом. Крадуть кошти !!!!

  50. Любов
    27 Бер 2026

    Водій вашого автобуса КА 3514 СХ паркується при вході в наш магазин. На зауваження і прохання відʼїхати грубить. Хоча в парі метрів є великий паркувальний майданчик. Прошу керівництво відреагувати і навчити вашого водія правилам паркування.

Усі зарплати додаються анонімно
Арматурник
Ніжин • 1 зарплата
25 000 грн
Водій
Львів • 2 зарплаты
20 000 .. 30 000 грн
Грейдерист
Вінниця • 1 зарплата
22 000 грн
Дорожній робітник
Вінниця • 3 зарплаты
20 000 грн
Машиніст екскаватора
Вінниця • 1 зарплата
30 000 грн
Оператор БСУ
Вінниця • 2 зарплаты
20 000 .. 30 000 грн
Зварювальник
Київ • 1 зарплата
15 000 грн
Електрозварник (НАКС)
Київ • 1 зарплата
45 000 грн

Додайте зарплату в компанії Группа компаний Автострада

Дякуємо! Зарплату додано.

Додати відгук Оцініть роботодавця Группа компаний Автострада: розкажіть про плюси, мінуси, умови роботи та атмосферу в команді.



Прикрепить фото или другой файл:




Наверх
Залишити відгук