Будинок іграшок

Будинок іграшок

location_on , ,
Россия
Додати відгук Додати зарплату 🔔  Підписатися
verified_user
Ви представник компанії?
Редагуйте сторінку та відповідайте від імені компанії.

Бі із 1998 року знаходить у доступних зоряних системах нашої галактики й привозить в Україну круті іграшки.
Ми віримо, що дорослих не існує, тому кожен працівник, або як ми називаємо один-одного — БІП (Бері Імпортант Персон) , — є не просто професіоналом, а й суперасистентом у світі дорослих і дітей.
Підбір персоналу компанії дуже простий і прозорий: бути крутим спеціалістом і на всі 200% розділяти та підтримувати наші цінності. А вони такі:
1. Перевершувати очікування.
2. Приймати та заохочувати зміни.
3. Бути толерантними.
4. Бути чесними в усьому.
5. Бути підтримкою на роботі та в житті.

Відгуки про роботу в Будинок іграшок, зарплати, вакансії

1 2
  1. Гость
    17 Чер 2026

    Повністю погоджуюсь із відгуками. З приходом нового керівництва Турика і Машиної у компанії почався апокаліпсис. Нестерпні умови праці , мізерна ЗП , неповага…і як наслідок постійні звільнення.Турик і Машина не поважають людей, насміхаются над працівниками
    Руки в кишенях ,у Турика і Машиної,це не вічливо до працівників.

    ПРОШУ ПОВЕРНУТИ СТАРЕ КЕРІВНИЦТВО!
    ПРИЩЕПУ МАРІЮ.

  2. Віктор Поповський
    15 Чер 2026

    Знову нове керівництво РЦ експериментує.Користується послугами найманих працівників яким плате 1650-1750 грн. за зміну (з 8:00 до 20:00) і не важливо скільки замовлень збирає працівник, 200 чи 500 одиниць
    Натомість працівнику Альфа Забава щоб заробити за зміну таку саму у 1700 грн. треба зібрати не менше 1500 одиниць , інакше заробиш меншу суму.
    Працівники бачать таку несправедливість,але нічого не можуть вдіяти. Або терпи , або працюй.

  3. Гость
    4 Чер 2026

    Повністю погоджуюсь із відгуками. З приходом нового керівництва Турика і Машиної у компанії почався апокаліпсис. Нестерпні умови праці , мізерна ЗП , неповага…і як наслідок постійні звільнення.
    Скільки часу працівники РЦ ,будуть терпіти неповагу Турика і Машиної.Як би вони були достойні працівники Нової Пошти?,то там би їх не вигнализ відти. Будь ласка ,шановне керівництво
    Приділіть увагу на відгуки працівників!

  4. Гость
    4 Чер 2026

    Повністю погоджуюсь із відгуками. З приходом нового керівництва у компанії почався апокаліпсис. Нестерпні умови праці , мізерна ЗП , неповага…і як наслідок постійні звільнення.
    Стосовно Олега Турика і Вікторії Машиної теж погоджуюсь…іх кожен співробітник складу РЦ проклинає.
    Вікторія це наглядач гестапо , тотальний відео контроль , зневага до працівників , грубе відношення як до рабів.
    Стосовно Нової Пошти це теж правда,особисто володію інформацією. Про Вікторію Машину і Олега Турика там одні негативні відгуки (негативні то м’яко сказано)
    Тож , або терпи і працюй в Альфа Забава.Непогава до праівників. Руки в кармані,Просто в обличчя сміются.і рахують працівників ,як сміття.
    Працівники Нової Пошти коли,спілкуєшся всі говорять, Про них По Турика і Машину говорять
    Тільки негатив. Пішли вони з боргами,зі сварками з роботи,хоч він займаєтся Бізнес школою.Себе ставить як “пан”. Приділь увагу . до Турика,і Машиної.

  5. Гость
    4 Чер 2026

    В оголошені ТОВ Альфа Забава вказана ЗП комірника 23 -25 тисяч гривень. По факту ставка за місяць це 18 тисяч гривень і це якщо співробітник відпрацює норму у 176 годин. Не дивно що люди постійно звільняються. Умови нестерпні . ЖАХЛИВА КОМПАНІЯ !

  6. Гость
    10 Тра 2026

    Пропрацювала в компанії тривалий час, і враження дуже змішані. Компанія наче велика і відома, але ставлення до людей жахливе. Роботи навалюють купу: ти і продавець, і комірник, і прибиральник, а платять копійки.
    Окремий “бонус” це регіональний менеджер Аня. З її приходом став тотальний контроль і чим далі, тим гірше. Вона постійно стежить через камери: не так став, не туди подивився – відразу дзвінок і починає відчитувати за кожну дрібницю. При цьому ніякої похвали за нормальну роботу, тільки претензії.
    Ще й диктує, як тобі одягатися. Керівництво, зверніть увагу на своїх менеджерів, бо через таку “мотивацію” у вас скоро взагалі некому буде працювати. Магазини і так напівпорожні, люди просто тікають..і я думаю не останніх рук справа це такі менеджери.

  7. Гость
    8 Тра 2026

    Повністю погоджуюсь із відгуками. З приходом нового керівництва у компанії почався апокаліпсис. Нестерпні умови праці , мізерна ЗП , неповага…і як наслідок постійні звільнення.
    Стосовно Олега Турика і Вікторії Машиної теж погоджуюсь…іх кожен співробітник складу РЦ проклинає. Вікторія це наглядач гестапо , тотальний відео контроль , зневага до працівників , грубе відношення як до рабів.
    Стосовно Нової Пошти це теж правда,особисто володію інформацією. Про Вікторію Машину і Олега Турика там одні негативні відгуки (негативні то м’яко сказано)
    Тож , або терпи і працюй в Альфа Забаві , або звільняйся. Тому що вищому керівництву взагалі *** на працівників.

  8. Сотрудник
    3 Тра 2026

    Руководство держит персонал за идиотов. Анонсировали они с 1.05 пересмотр ЗП… Мы месяц ждали пока нам объявят условия, по которым мы работаем, МЕСЯЦ, (Карл). 29 дней им понадобилось чтобы сказать что ЗП поднимется на 1500 если отработать 174 часа. Ну тоесть только ставку чуть чуть подняли. Прокопик тормоз какой то… И кто там ещё пересматривал… Такую интригу держали… А потом начали раздувать: это официальная ЗП, это столько налогов, это выторг поднялся, это людей меньше у вас стало так вы прям больше получите… Мг, месяц думали как лучше назвать то рабство и как вызвать у рабов чувство долга. Вот только в белую вы обязаны работать по закону, это не преимущество, а ваша обязанность. Людей сократили и работы стало больше, но зп не стала больше пропорционально, потому что мы не получаем доплаты за часы и премии отсутствующего сотрудника.
    А потом на этот месяц мы увидели план… Такое впечатление что там просто решили что в мае можно не платить норм ЗП. Ну так и идите в… Туда. Любому сотруднику рекомендую делать ровно столько, сколько достаточно чтобы его не уволили, максимально отдыхайте и шарьтесь, не делайте ничего, чего не просят, а то что просят делайте в 100 раз дольше. Эта компания не стоит моих усилий и моих нервов.
    И пусть директора пашут за свою ЗП и за свою бронь, а не люди, которых и за людей не считают. Да да, директорам и руководству и бронь и мед страховка и ЗП, а обычному сотруднику 3 грн и должен быть счастлив что он работает здесь в великом БИ

  9. Гость
    3 Тра 2026

    @ Вы овцы , Ну так а чого ви чекали, нове керівництво створило такі умови, що нормальні люди і фахівці позвільнялися. Вищому керівництву плювати, у них все добре. От і виходить, що більшість персоналу некомпетентна… не володіє навичками… І вам дуже пощастить, якщо ви знайдете у цій мережі людину, котра ще не пішла і чекає на якісь позитивні зміни і знає як тут працювати. Нажаль зараз тут таких 1 на 100…

  10. Гость
    30 Кві 2026

    Дійсно , з приходом нового керівництва на РЦ Турика і Машиної (яке прийшло з Нової Пошти) компанія почала розвалюватись. До речі на самій Новій Пошті одні негативні відгуки про них , там з полегшенням зітхнули коли вони пішли.
    Тепер вони почали свої реформи (які намагались запровадити на Новій Пошті ) в Альфа Забаві…і як наслідок масово звільняються люди.
    На Новій Пошті вчасно зупинило керівництво це все. А от як вище керівництво Альфа Забава вдіє…то питання ???
    На магазинах теж ситуація HELP , ганебне ставлення до працівників. Магазини завалені товаром особливо цукерками , кіндерами які не продаються у великому обсязі , а термін придатності збігає .
    Перед генеральним керівництвом звітують що усе чудово .

  11. Вы овцы
    29 Кві 2026

    Пришла на собеседование все в магазине не что б консультировать клиентов бегали как овцы шушукались смеялись смотрели на меня я ж не из зоопарка пришла а они скорее всего с него
    Так менеджер не вышел при том что назначил на время собеседование я пришла вовремя отношение ужасное пересмотрите свои кадры бо вы теряете своих постов клиентов понабирали а бы кого научите!

  12. Гость
    22 Кві 2026

    Не советую сюда идти работать!!!!
    Пришло новое руководство все разваливается ,
    За месяц уволилось 15 человек.
    Зарплата маленькая для такого объема работы !
    Уважения ни какого ,пришла чучунра типа начальник склада ведет себя по хамски может на хамить работникам , при воздушной тревоге людей не отпускает при том что находится склад на пром зоне где часто прилетает!!! Шли работать 2/2 на ставку теперь выдумали отработать без платно один день вдумайтесь бесплатно!!!
    Куда смотрит высшее руководство?
    Хуже работы не найти !
    Верните старое руководство!!!!
    Куда смотрит высшее руководство

  13. Гость
    13 Кві 2026

    Найгірша компанія. До людей відносяться як до скота. Постійні недоплати ЗП. На складі РЦ взимку +3°С. Постійна тєкучка кадрів

  14. Гость
    3 Кві 2026

    @ Павло ,
    Якщо б все було добре, то люди би не писали негативні відгуки про цю компанію і не шукали би кращих умов праці. По-перше, якщо багато людей пишуть подібні відгуки, це вже сигнал, що питання не в окремих «лінивих» працівниках, а в системі.
    По-друге, знецінення працівників «ліниві» «ображені»— це спосіб уникнути відповідальності за умови праці і перекинути відповідальність на працівників.
    Щодо «йти в зал і торгувати»— це базова функція продавця, але сучасний бізнес включає також аналітику, планування, мотивацію персоналу.
    І про мотивацію: фіксована ставка без бонусів за результат дійсно снижує ефективність. Це не «страх мотивації», а нормальне бажання працювати там, де є справедлива система оплати.
    Звісно, результат важливий. Але результат — це не тільки заслуга працівника, а й умови, в яких він працює.

  15. Павло
    2 Кві 2026

    Читаю ці відгуки і бачу, що здебільшого їх пишуть ображені на життя люди, які сидять на місці за невеликі гроші і вимагають щоб якийсь роботодавець платив гроші за їх лінь.

    Проводив співбесіду з одним з їхніх директорів, з досвідом понад 10 років.

    В людини високі вимоги до ЗП, але відсутнє розуміння будь якої аналітики, відсутнє розуміння ефективності свого магазину. Єдині відповіді щодо впливу на результат – “треба йти в зал і торгувати”.

    Таке враження, що єдине, за що він відповідав в своєму магазині – це переоцінки і прийом товару.
    Також цікава була позиція людини стосовно мотивації. Людина працює в продажах, але боїться мотивації за результат. Вважає, що потрібно виплачувати тільки постійні “ставки” не важливо від будь яких показників.

    Розумію, що досвід – це важливо, але коли є отакі прецеденти, як вказано вище – це відсутність експертності і паразитизм на компанії, яка платить тобі гроші.

  16. Гость
    1 Кві 2026

    В компанію альфа забава краще взагалі не приходити працювати.
    За все своє життя це найгірша компанія .
    1) дурять з заробітною платою , причому постійно.
    2) влаштовуєшся на посаду оператора , а тебе відправляють на відбори , таскати габаритні коробки , пакунки і це ніяк не доплачується.
    3)на одного працівника по три начальника
    4) працівників які пропрацювали багато років виживають бо нове керівництво привело своїх знайомих ,родичів…
    КОМПАНІЮ АЛЬФА ЗАБАВА РЕКОМЕНДУЮ ОБХОДИТИ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ !

  17. Гость
    2 Бер 2026

    Люди, які звертаються до акціонерів, щоб ті повпливали на керівництво. Ви дуже сильно помиляєтесь. Саме вони 1) набирають таких керівників 2) саме вони вимагають такі плани, щоб отримати собі великі виплати. Працював в офісі кілька років тому. Чим більше ти робиш гарні умови людям – тим краще вони працюють. Звісно зустрічаються різні люди. Але в цілому – саме так. І якщо ти вчиняєш саме так – тебе звільняють і намахують на зарплаті. А керівників стабільно змінюють, щоб бонуси не платити. Красива компанія ззовні, але всередину краще не потрапляти

  18. Співробітник
    26 Лют 2026

    Робота на ногах весь день. При чому сидіти не передбачено навіть коли людей немає, ті, хто впроваджує це, скоріше думають про співробітників сидячи в м”якеньих кріслах. Постійний контроль, то таємні покупці, то тупі анкети для людей на вайбер, постійно продивляются камери, щоб не дай Боже співробітник не став десь відпочити і щоб зайвий раз не вийшов в туалет. Із плюсів: раніше були журнали, в яких треба було писати коли виходиш з магазину до туалету і коли повертаєшся. Керівництво змушує працювати в тривоги, але неформально, бо по інструкції ми маємо бути в укритті а на справі нікого твоя безпека не хвилює, тільки бабки. На роботі ти виконуєш обов”язки всіх і вся, бо ти тепер “універсал” і продавець, і касир, і комірник. Розвантажити машину будучи продавцем? – Нема проблем.
    А хочете знати як компанія цінує співробітників? А ніяк. Вони тупо зазначають звільнення людей в штатному розкладі і кожен рік магазини мають на початку року звільнити від 1 до хто зна скільнох робітників, десь може бути і 5. А потім через півроку їх знову набирають. Тобто, коли будете чути що ви якась там команда, пам”ятайте, що вас через півроку пішлють на три веселі букви і не через скорочення із виплатами а просто – тому що будуть змушувати писати заяву за власним. Це не компанія, це шарашкіна контора. І коли через півроку вони знову набиратимуть людей – ігноруйте їх і бережіться цієї шарашкі як вогню.

  19. Біграшкознавець
    24 Лют 2026

    Буду час від часу розповідати, що означає працювати в цій компанії, про головні і не головні недоліки. 1 серія: Зарплати і плани
    Зависокі плани в нас називають амбітними, при виникненні форс мажорів всім начхати. Наприклад: в зв”язку з вимкненням світла було втрачено декілька нормальних робочих днів, так як компанії начхати на обладнання і обладнання без світла працює лише хвилин 5-10. Покупці або просто не заходять до магазину або просто нічого не купують, бо ні дисконтні картки ні банківскьі не бьются, тільки безнал, але план на ці дні ніхто не підправив, і щоб отримати хоч щось тепер треба лізти зі шкури, бо директор сказав, що плани незмінні в нас “супер АНАЛітики”. А на справді все робиться так, щоб ви пахали і отримували фігню. За 174 відпрацьовані години без виконання плану можна отримати 15 тисяч +/-… З викоанням 19-22 в залежності від об”єму продажів, але при цьому є нюанс: вас будуть постійно ***… ой… турбувати показниками по типу конверсії, глибини чеку, кількості покупок з картами лояльності… Хоча вам за це не доплачують, бо ваша ЗП напряму залежить тільки від об”єму виручки.
    При цьому постійні проблеми з постачанням популярних товарів. Приклад: поки в найкращому Будинку іграшок з”явилися кіндери із майнкрафт серії, люди встигли зібрати колекції, купуючи їх в інших магазинах… І це стосується практично будь чого, от льодянки – зимою “неочікувано” випав сніг, всі люди приходять за льодянками, яких у нас нема, виходять нічого не купуючи, після чого нас ***… ой… сварять за конверсію…
    Продавець завжди у всьому винен, а не офіс, котрий колупається в носі, замість того, щоб подружити відділ Категорійників і Мерчендайзерів із РЦ.
    З найкращими побажаннями. Не раджу нікому йти в цю компанію працювати, щодо мене – “я частина цього корабля”… але..

  20. Світлана
    21 Лют 2026

    Дуже розчарована керівництвом магазину «Будинок іграшок» в Дрім Беррі. Директор поводиться зверхньо, не реагує на звернення клієнтів і не вирішує проблемні ситуації. У самому магазині безлад: на полицях хаос, товар розкладений неакуратно, важко щось знайти. Замість допомоги — байдужість і непрофесійність. З таким ставленням повертатися зовсім не хочеться.

  21. Гость
    19 Лют 2026

    Не рекомендую компанію Альфа Забава! Відношення до працівників як до непотріба , постійні звільнення за найменшу дрібницю. А саме головне дурять на гроші . Недоплачують заробітну плату . Рекомендую обходити стороною компанію альфа забава

  22. Гость
    19 Січ 2026

    Ооооо да вона намахана на всю голову,але ж коли ти вилизуєш *** офісу ( а може і не тільки вилизуєш)то тобі все можна

  23. Гость
    13 Січ 2026

    Обратите внимание на магазин в Дрим Берри, там директор не одыкватная,была случайным свидетелями, при покупателях кричит на свой коллектив матом, на кассе грубит покупателям, в такой магазин даже ходить не хочется.

  24. Гість
    8 Січ 2026

    Нова маркетинг директорка – максимально токсична і неприємна людина, жахливий менеджер.
    Нікому не раджу іти сюди працювати

  25. Євгенія
    5 Січ 2026

    Жахливий магазин та обслуговування
    24 грудня з дитиною обрали іграшку, відправка мала бути 27. Все оплатили та чекали. 30 грудня вирішую переглянути замовлення (статус «створено») . Пишу в підтримку 1. Ігнор дзвінків. 2. Ледь дочекалась консультата в підтримці
    Чую «а ой вибачте, велике навантаження, забули підвердити»
    Я підверджую і знову перебуваю в режимі очікування
    2 січня перевіряю статус замовлення, нічого страшного е міняється
    Дзвінки повністю ігнорують,смс також
    Телефоную з іншого номеру і ой, трубку піднімають відразу
    «Треба перевірити чи іграшка є на складі»
    5 січня телефонують і повідомляють,що вона відсутня
    НІКОМУ НІКОЛИ НЕ РЕКОМЕНДУЮ ДАНИЙ МАГАЗИН!!
    Чекаю на повернення коштів, сподіваюсь це буде не так як з іграшкою
    ЖАХЛИВО

  26. Гість
    4 Січ 2026

    Люди добрі !
    Не лише в офісі чи в магазині тов альфа забава на всіх ланках то відстій і суцільне дно…
    РЦ то взагалі повний ТРЕШ.
    Директорка Прищепа Марія
    Роман Кульчицький (навіть не знаю його посади)
    Поваги від такого керівництва то нереально
    Бригадири то взагалі окрема тема
    Один тупий…а другий серГей не складе собі ціну…
    Рядових співробітників за бидло тримають…а якщо щось не подобається то виживуть на раз два

  27. Гість
    4 Січ 2026

    Саме так і є в офісі всі по блату…
    Усих тих людей які пропрацювали багато років вижили попросту
    Гуценко дійсно *** ще та

  28. Гість
    4 Січ 2026

    Ставлення до працівників як до скота.
    Обіцяють і заробітну плату і мотивацію…але коли діло доходить до виплати то не виплачують,вираховують….
    Роблять такі умови що працівник змушений звільнитися , або терпіти і далі .
    Працівників які пропрацювали багато років ні в що не ставлять. Або звільняйся, або терпи.
    Керівник Дарина з офісу ганебно ставиться до персоналу
    Аналогічно Євсега Світлана .
    Прищепа Марія як керівник складу взагалі не цінить персонал .Попередній директор складу до Прищепи М. був дійсно керівник від бога.А Прищепа Марія то остання *** на світі.
    Лише ті шестірки які плазують перед керівництвом тих і тримають на роботі

    І це правда що найманим працівникам платять більше ніж своєму персоналу
    То ж рекомендую обходити десятою стороною ТОВ Альфа Забава.

  29. Гость
    1 Січ 2026

    Хотіла поділитися враженнями про працю в ТОВ ” Альфа-Забава* як тільки влаштувалась то все було добре, до появи Прокопа.. далі з кожним місяцем ставало все куди гірше, зависокі плани і показники, не робиш показники, то на наступний день, будуть казати що ти ніфіга не робиш, треба більше. А бува так що ти бігаєш, консультуєш, але всім фіолетово, бо показник то не зроблений.. ти маєш робити лояльну картку всім, і якомога більше, не зробив багато, питання, чого не оформлюєте карточки, ви погано працюєте. Розмовляти одне з одним не можна, навіть якщо немає людей, стояти по своїх зонах, і не дай Боже ти дістанеш телефон, якщо треба терміново відписати, то увесь день тобі про це будуть нагадувати. Якось казали, Київ проти щоб був 10 годинний робочий день.. але потім це перестало всіх хвилювати, ти можеш працювати хоч 6 днів, 2 з яких будуть по 10 годин, це мало кого хвилює, головне план, показники, гроші. Якщо ти захворів, то можуть виникати питання, а чи дійсно ти захворів, чи взяв лікарняний просто так, аби відпочити навіть якщо в тебе температура 40
    Піти звідти було найкращим рішенням в минулому році.

  30. Лилия
    22 Гру 2025

    Ужасная компания и особенно директор в ТЦР «Семья», Ольга, отношение ужасное к работникам, была клиентом их магазина, пока не увидела её отношение к сотрудникам и отношение администратора. Пока стояла сама выбирала игрушки, ко мне никто не подходил, в зале находилось директор Ольга и администратор Ангелина, если не ошибаюсь, или Алина, точно не помню имя, стояли обсуждали сотрудников за их спиной и говорили ужасные вещи. Ольга совсем неприятная, подошла к ней для помощи, так как администратор внимания ноль, так мне нагрубили и сказали что если не нравится цена – я могу идти в соседний магазин

  31. Колишній працівник
    26 Лис 2025

    З кожним роком ставало дедалі гірше, зараз це взагалі сюр. Зарплати і так невеликі, роботи багато, так ще й потім випливає, що найманим працівникам на місяць платять в два рази більше, ніж офіційним працівникам.Ви б хоч не викладали це на показ, щоб працівники не бачили, що їх вже принижують як можуть. На сайті , в соц мережах висять об’яви, і ви думаєте цього ніхто не бачить? Гарні обіцянки в очі і скільки *** потім.

  32. Колишній працівник
    13 Лис 2025

    @ Покупець, яуа стала свідком булінгу вищого керівництва над працівниками магазинк , я вже звідти звільнилася якраз на етапі, коли, власне, почали забороняти виходити в туалети. Це не жарт. Якщо працівник відлучився з магазину довше, ніж на 5 хв – пиши пояснювальну де був, шо робив, чого так довго. А те, що в тц поки дійдеш до туалету, поки вистоїш чергу іноді хвилин 15 треба, нікого не гребе. Відповідь була – то не треба пити багато. В мене після звільнення аналіз показав обезводнення організму, бо старалася не пити рідини багато під час робочої зміни, яка іноді тривала 10 годин

  33. Колишній працівник
    13 Лис 2025

    Мав нещастя працювати в кц цього пекла. Що я можу сказати, керівник – гуценко – замозакохана ***. Токсична, неадекватна, некомпетентна. Виживає з роботих всіх, хто їй не подобається. Дозволяє собі насміхатися за спиною працівника про зовнішність чи розумові здібності, а також матюкати підлеглих. На цю посаду її притащила світлана євсєга. Така сама – два черевика вкупі. Мій висновок про компанію: схоже, хтось умисно розвалює бізнес

  34. Гость
    13 Лис 2025

    @ Валерія , про стільці я скажу ще більше, бо працювала там – стільці забрали з УСІХ кас всіх магазинів мережі. Сидіти за касою не можна, розмовляти між собою не можна, тримати телефон в руках не можна – навіть якщо це для допомоги клієнту. В деяких магазинах нові директори навіть заборонили працівникам заходити в підсобку чи залишати там особисті речі (де мають працівники залишати речі – хз) А ще є такий цікавий персонаж як я.петрушка, який вимагає вести облікові журнали для відвідування туалету, походу на обідню перерву і візит в підсобне приміщення. Права людей? Ні, не чули

  35. Гость
    9 Лис 2025

    Працював більше 5 років. Не витримав, звільнився. План на виторг беруть зі стелі, постійно план підвищують. Власник найняв «нову команду» від COMFY, яким поставлена завдання викинути з роботи увесь кваліфікований менеджмент та замінити на нових (своїх). Набрали якихось дебілів, які ще більше підняли план та зняли всі надбавки та мотивації. ЗарПлатня – Фігня. Більше працюємо – менше отримуємо. І це коли усі ціни на продукти та комуналку злетіли. Мінімальну зарплату вам виплатять, а більше? То не від вас залежіть, а від якихось дебілів з COMFY. Директор магазину нічого не вирішує. Боїться щось сказати новим з COMFY. А що їм казати, якщо вони спеціалізуються саме на зменшенні заробітної плати працівникам, вони виконують забаганки власника «будинку іграшок» по зменшенню витрат на заробітну плату, а самі отримують чималеньку заробітну платню – 100000 грн. в місяць, постійно розширюють штат офісу, влаштовують своїх дітей та родичів.

  36. Валерія
    28 Вер 2025

    Доброго дня. Я як покупець вашого магазину, хочу сказати, що була неприємно вражена ситуацією свідком якої я стала. Була з дитиною на Дні Народженні, спочатку купила імениниці подарунок, потім пообіцяла, своїй дитині, що ми після святкувань зайдемо і купимо іграшку їй.
    Це було десь о 12 годині, повернулися в магазин ми об 17.
    В магазині 3 каси, черг в принципі не повинно бути, але я наблюдала таку картину:
    Що вранці коли ми купували іграшку, що ввечері за однією із кас сидів чоловік з ноутбуком, який як розумію не є співробітником магазину, бо бейджа в нього не було, і він не був в уніформі, голосно розмовляв по телефону по своїм особистим справам, що явно заважало покупцям, створював черги, бо повноцінно працювали тільки 2 каси, а людей багато було, не дозволив касиру поставити табличку: каса не працює, коли їй треба було перерахуватися, вибачьте а коли їй це робити? Після роботи, ви будете це оплачувати як додаткову годину, напевно ж ні? Я ввважаю це неповага до працівника.
    Повітряні кульки які сують на кожному кроці, розумію що це не вина співробітників, а недолугого керіаництва офісу, приберіть це, як і нав’язливу консультацію.
    ГОЛОВНЕ ВЕСЬ ЦЕЙ ЧАС ВІН СИДІВ НА СТІЛЬЦІ, ЯКИЙ СТОЯВ ОДИН НА КАСІ: ДІВЧАТА ВЕСЬ ДЕНЬ СТОЯЛИ НА НОГАХ, НЕ МАЛИ ЗМОГИ НАВІТЬ ПРИСІСТИ. ЦЕ ЯК ВЗАГАЛІ РОЗУМІТИ?
    Один стілець для трьох людей, які поацють і не мають змоги навіть сісти за день, я вже не кажу про похід в туалет, бо почула фразу від цього чоловіка: що Ви багато виходите?
    Ви серйозно? Ще будете рахувати скільки людина вийшла в туалет.
    ЦЕ ЖАХ І НЕПОДОБСТВО.

    Про нормальні умови праці для співробітників компанія Альфа Забава явно не знає, або їх не дотримується!!!!
    НАПИШУ НА ВАС СКАРГУ В ДЕРЖУПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ЗА БУЛІНГ ПРАЦІВНИКІВ І НЕДОТРИМАННЯ НОРМАЛЬНИХ УМОВ ПРАЦІ, бо почитала відгуки в інтернеті стосовно роботи в вашій компанії і була в шоці. Не хотіла б щоб моя дитина поацювала в такій компанії.
    У мене створювалось враження що ця людина явно заважала всьому робочому процесу ніж допомагала.
    Взагалі за останні пів року зміни в компанії пішли в негативну сторону, бачу це через кількість вакансій які з’являються кожного місяця.
    Напевно це через те що нормальні співробітники звільняються і їх не цінують.
    А консультація була на найвищому рівні Рівер Мол як завжди дякую

  37. Гость
    24 Вер 2025

    Работа в сети «Альфа Забава / Будинок Іграшок» – это дно.
    Магазины довели до состояния гадюшников, зарплаты режут, отношение к людям – как к скоту. Когда офис приезжает в магазин – никто не здоровается, смотрят так, будто ты кусок мусора. Текучка страшная, и неудивительно: за всё существование сети впервые настолько открытое неуважение к сотрудникам.
    Сергей Прокопик – отдельная история. Оскорбляет продавцов, говорит в лицо, что у них «недовольные рожи», увольняет просто потому, что кто-то ему не понравился. При этом протягивает на должности «своих» друзей. Последний пример: человек, который даже ценники напечатать не умеет, за неделю стал региональным менеджером. Он открыто хамит, повышает голос и даже позволяет себе распускать руки. Это называется «карьерный рост по дружбе», а не по компетенции.
    Мария Назаренко (CEO) – вместо защиты персонала сама создаёт угрозы. Когда во время воздушной тревоги продавцы просят уйти в укрытие, она спокойно отвечает: «ничего страшного, скоро закончится» и задерживает людей на кассе. Вот такое «заботливое» отношение к персоналу.
    При этом в магазинах царит атмосфера страха: камеры следят за каждым шагом 24/7, за малейшее «не туда посмотрел» – выговор и публичное унижение. И всё это – за копейки, на которых компания экономит ещё сильнее, набирая студентов, лишь бы не платить нормальные зарплаты.
    А пока сотрудники терпят этот кошмар, офис сам пишет хвалебные отзывы в интернете, чтобы акционеры не знали, что сеть на самом деле развалена.
    Акционеры «Альфа Забава» – откройте глаза! Под руководством Сергея Прокопика и Марии Назаренко сеть разваливается и превращается в позор.

  38. Колишній співробітник
    20 Вер 2025

    СерГей тупо ***. Карлік з великим чсв, падаль яка знущається з працівників.
    А про умови праці блювати можна. Тотальний контроль навіть у в’язниці краще. Неповага до працівників зневага до тих хто роками працює й має багато знань. Бажаю цій недо компанії альфа забава будинок іграшок, щоб всі люди звільнилися, а на їх місце прийшла ота вся нова світа офісу на чолі з серГейом, хай спробують як це попрацювати за мізерну зп й купу обов’язків.

  39. Колишній співробітник
    4 Вер 2025

    Компанія з приходом нової команди стала гадюшником. Сергій Арокопік влаштовує своїх друзів в офіс придумуючи їм різні вакансії яких там не повинно бути.
    Директорів які давно працють звільняють бо ти йому не подобаєшся, любимчики у рейтингу директорів перші хоч нічого і нероблять взагалі ні план ні показники. Про звичайних робітників магазинів взагалі мовчу тотальний контроль як у в’язниці, зп порізали, мотивації за середній чек і конверсію прибрази % від плану зменшили, співробітників не вистачає пахаєш як коняка а отримуєш копійки. І це стодиця Київ.
    Прикро що компанію розвалюють і акціонери цього не бачать

  40. Бывший сотрудник
    19 Сер 2025

    ❌ Отзыв о работе в «Будинок іграшок»
    1. Массовые увольнения
    С приходом нового руководства начались массовые увольнения. Убирают даже тех, кто проработал в компании по 10 и более лет, поднимал магазины и фактически держал бренд на себе. Таких людей просто выдавливают без стыда и совести.
    2. Зарплаты и условия
    Зарплаты урезали, премии сократили, при этом работы стало в разы больше. Персонала в магазинах катастрофически не хватает, но вместо того, чтобы решать проблему, в офисе плодят непонятные «левые» вакансии.
    3. Унизительное отношение
    Главный “герой” — Сергей Прокопик из офиса. Позволяет себе хамить, унижать сотрудников и угрожать увольнением просто потому, что «не нравишься лично ему». Формулировки для увольнения абсурдные: «старое приевшееся лицо», «недовольный вид», «не улыбаешься». При этом всем прекрасно известно, что люди иногда приходят на работу после бессонных ночей из-за обстрелов.
    4. Обеденный перерыв = фикция
    По закону у сотрудника есть час обеда, но здесь он либо сокращён, либо отсутствует вовсе. Если руководство из офиса приехало в магазин, можно забыть о перерыве — ешь ты или нет, никого не волнует, главное чтобы ты “пахал”.
    5. Камеры и давление 24/7
    Сотрудников круглосуточно контролируют по камерам. На следующий день тебя могут вызвать и устроить разборку из-за того, что ты пару минут постоял без дела или вышел в туалет. Любое человеческое действие превращается в «повод для выговора».
    6. Студенты вместо опытных сотрудников
    Вместо того чтобы ценить опытных работников, компания делает ставку на студентов: хотят набирать дешёвую рабочую силу и экономить на оплате труда. А то, что магазины держались на людях с опытом и знаниями, руководство даже не учитывает.
    7. Атмосфера страха и унижения
    Коллектив доведён до стресса и выгорания. Люди работают под постоянным давлением, живут в страхе потерять работу из-за «не того взгляда» или «лишней минуты отдыха».
    ИТОГ
    Компания деградировала с приходом нового руководства. Уважение к людям отсутствует, условия труда — унизительные, перспективы нулевые.
    👉 Если цените себя, свои нервы и здоровье — обходите «Будинок іграшок» десятой дорогой.

  41. Гость
    13 Сер 2025

    Погоджуюсь з іншими відгуками
    Виконує всю роботу – прибиральник охоронець консультант, хоч посада в тебе касир торговельного залу. Вище ееріаництво зневажливо ставиться до персоналу, стежать покамерам як за в’язнями, неможна багато разів виходити -скарга, не підійшов до клієнта по 150 раз скарга, не встиг зробити переоцінку 100 листків бо тривога або поставка скарга, не з тією ціною прийшов товар з рц скарга.
    Немождивл поацювати плани неральні на низький сезон, магазин не зробив план в слідуючому місяці ставлять ще більше щоб взагалі платити копійки – і це у розпал війни сором та ганьба галогову на Вас наслати та держуправління з питань праці

  42. Гость
    11 Сер 2025

    Відповідь на пост. Покупець, яуа стала свідком булінгу вищого керівництва над працівниками магазинк 10 августа 2025
    Новому генеральному керівництву не важливі проблеми працівників був обстріл шахедами чи ракетами їм всеодно, не їх проблеми. Нове вище керівництво відірване від реальності. Головне щоб план був на 100% інше їх не заботе. Тут не поважають ні людей ні їх гідність. Люди як роботи як ресурс без емоції. Позор таке робиться в країні війна! А їм всеодно не їх проблеми! Позор Будинок іграшок! Позор Іграшковий АД! Якщо побачите що хтось так поводяться з працівниками бийте таких керівників в морду! НЕЛЮДИ, ПАСК”И. Я ту шарашкіну кантору в рот ***.

  43. Гость
    11 Сер 2025

    Віктор вдячний вам за відгук стосовно працівників. Більше б таких людей. А усім покупцям я проясню один момент. Тут вже використовують людей як ресурс й стежать за ними по камерах вимагають підходити до людей по 150 разів. Не підійшов вигоров, не посміхнувся виговор. Це тюрма.150 задач, людина там різноробочий, нічого не встигають. Плани шалені навіть на літній сезон.

  44. Віктор
    10 Сер 2025

    Доброго дня.
    За гарну консультацію відгук вже написав.

    Хочу висловити свою суб’єктивну думку, як людини та теж керівника, який працює з людьми.

    З того часу, як я прочитав що змінилося керівництво у мене були надії, що компанія буде розвиватися. Так вона розвивається бачу багато грошей влито в рекламу, яку я бачу- це добре.
    Але не можу сказати нічого доброго стосовно магазинів, точніше, якщо раніше я бачив усміхнених працівників, то зараз бачу людей задолбаних роботою.

    У вихідні друзі були у Оушен Плазі, там на кожному кроці в магазині тикали тобі повітряні кульки, це було дуже нав’язливо, як і консультація, зрозумійте якщо людина сказала, що їй консультація не треба, що якщо будуть питання то вона звернеться з ними до консультанта, не треба за нею ходити!
    Не треба перетворювати ваш магазин у нав’язливий сервіс, від якого хочеться втекти, це відштовхує, і не треба заставляти консультантів стежити за покупцями, ходити за ними як то кажуть “по пятам” це напрягає і відлякує. Спостерігаю таку картину вже на протязі півроку, з того часу як змінилося керівництво. Кожного тижня бачу як продавці ходять з горами листочків на яких ціники, таскають важкі коробки, їм покупці виносять мозок, на касі що ціна не та, бо вони фізично не встигають переклеїти стільки товару.
    Мені здається, що керіаництво таким чином знущається з працівників, скдаєтбся враження, що якщо до мене не підійде клонсультант по 10 разів, або на касі не запропонують кучу допоміжного товару то за це їх звільнять.
    Якщо мені як покупцю, чи дитині на касі, треба буде щось додатково то я обов’язково це візьму, будь ласка приберіть кучу непотрібного тексту на касі, який ніхто не слухає, а іноді покупці висловлюють кучу негативно стосовно цього касирам. Складається таке враження що Вам на це байдуже, ну так, не Ви ж це кожень день вислуховуєте.

    І що це за посміховисько з одним стульчиком на касі, я ні разу не бачив, щоб на ньому касири хоч раз сиділи.
    Нагадаю:
    Основним законом, що гарантує права громадян на безпечні та нешкідливі умови праці, є Конституція України. Реалізація цих прав здійснюється через виконання вимог, викладених у законодавчих актах.

    Закон України “Про підприємства в Україні” визначає, що підприємство зобов’язано забезпечити всім працівникам безпечні та нешкідливі умови праці і несе у встановленому законодавством порядку відповідальність за шкоду, заподіяну їх здоров’ю та працездатності.
    Прийнятий 14 жовтня 1992 р. Закон України “Про охорону праці” визначає основні положення щодо реалізації конституційного права громадян на охорону їх життя і здоров’я у процесі трудової діяльності, регулює відносини між власником організації і працівником з питань безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, встановлює єдиний порядок охорони праці в Україні.
    Дія Закону поширюється на всі підприємства, установи та організації незалежно від форм власності та видів їх діяльності.

    Стояча робота по 8 годин, з неможливістю присісти це по Вашому безпечні та нешкідливі умови-це несе пряму шкоду здоров’ю та працездатності людей на яких Вам помойму начхати.
    У всіх нормальних магазинах касири сидять, бо працедавець піклується про належні умови праці та здоров’я працівників, у Вас навпаки.

    До речі негативні відгуки стосовно умов праці в інтернеті та керівництва Ви не читаєте, бо якщо б хотіли щось змінити на краще, то прислуховувались би до побажань працівників.

    Бажаю акціонерам Тов Альфа Забава щиро розібратися і подивитися, що робить нове керівництво і чому так багато хороших працівників після приходу керівництва з Комфі звільнилося.

  45. Покупець, яуа стала свідком булінгу вищого керівництва над працівниками магазинк
    10 Сер 2025

    Була у Оушен плазі проїздом з дитиною, то заглянула в Будинок Іграшок, була свідком як напевно якийсь керівник з офісу заставляв працівників посміхаттся, і питав чому Ви такі сумні, не підходите до людей, хоча консультанти підходили, чому стоїте групами, не роздаєте кульки, ходите повільно, це було виглядало зверхньо з насмішкою.
    Ці запитання виглядають як приниження бо це було після чергового обстрілу Києва, де загинули діти, дуже бахкало працівники не спали, добре що ніхто зі співробітників не постраждав всі цілі.
    Виглядало ніби вони прийшли не на роботу, а у концтабір, де не можна сидіти, стояти, вийти відповісти на телефоний дзвінок, бо мало, що в країні війна може всяке бути, не збиратись групами, скоро напевно забороните в туалет ходити, або рахувати будете скільки раз вийшов.
    Я як мама дитини чесно була в шоці, мені прикро і жалко що ваші найкращі працівники працюють в компанії, яка їх не цінує, принижує- взагалі все це виглядає як булінг керіаництва офісу щодо підлеглих.
    Прошу головне керівництво компанії звернути увагу як деякі працівники офісу спілкуються зі співробітниками, чоловіка не помиляюсь звали Сергій.

  46. Гость
    6 Сер 2025

    Мала честь працювати в цій компанії.
    Звільнилась, бо пересіклась із новим операційним директором.

    Загальні риси Сергія Прокопика:

    відсутність компетенцій-людина будує особистий бренд, практичних знань обмаль.Продає аналітику 90-х років,наче це коштує його заробітної плати.

    відсутність відповідальності-може розповісти як всі помилились, хоча виступає ініціатором

    відсутність рамок аморальності-створення диструктиву та додаткових труднощів. Генерує політичний хаос, а не бізнес. Безпричина жорстокість.
    Перехід на особистості. Інтриги без підстав.

    відсутність стратегії – проводив у Комфі більшість співбесід, тим самим і займається в БІ. Але для співбесід треба мати звільнення. Він, як більшість людей маленького зросту, керується свавіллям, чим спричиняє звільнення. Це не стратегія це навик, що не створює розвитку. А паразитує на фундаменті, вже працюючої компанії.

    Загалом і грубо: нарцис, злий і самозакоханий. Вміє робити своїми руками тільки зачіску на голові.Продає стару теорію недолугому керівництву.
    Такий собі Людовік 14 із присмаком сталінізма. Деспот із повним картбланшем. Мабуть, маржа дозволяю, проводити такі єкперименти із компанією.

  47. Гость
    5 Сер 2025

    Я людина яка проробила більше 3 років повністю підтримую ваші слова!! Це схоже на різноробочого в дитячий магазин за мізерні кошти!

  48. Колишній співробітник
    5 Сер 2025

    Після зміни керівництва все пішло в погану сторону.
    Працюю в мережі вде 5 років. Було всяке, але вперше за цей час виникло бажання звільнитися.
    1. Йшов на посаду касира, тепер я повинен гарно консультувати в залі( до цього я те ж виходив в зал, консультував коли треба була поміч), доплату за касира прибрали 800грн, щоб Ви їми вдавилися. Витирати кожен тиждень пил ( прибиральницю найміть для цього, це не комфі, де знів 1телевізор і протер всю полку, це іграшки, де багато маленьких товарів) пильнувати, щоб нічого не вкрали( найміть охоронця на кожен магазин, як в офіс кожного тижня нових співробітників наймати, так це ок).
    Я не охоронець, не прибиральник, а касир, за це мені не доплачують, і за касира теж, при тому що я матеріально відповідальний.
    2. Урізання зп.
    Ви змінили ставку за годину, підняли на 10 грн, ви вважаєте це багато? Урізали % премії від виконання плану, при цьому зьільшили кількість годин, на які премія поширюється. Ну да ж ми безсмертні поні, пахать можна без вихідних, похер на сім’ю, дітей, батьків особисте життя,
    Ти повинен жити на роботі, особливо на Новий рік, і полуиш ти хер,бо плани нереальні ставят.
    А ще можуть безпідставно звільнити бо не виконав план та показники і насрать керівництву, що літом мало купують, бо немає школи, канікули, люди пороїзджалися.
    3. Зневажливе ставлення до працівників і їх умов праці.
    Брати телефон в руки неможна, але повинні читати чатикомпанії;
    Після обстрілу всю ніч, сидіння у бомбосховищі, дайбог на ранок вижив, і квартира ціла , то зауваження що не посміхаєтесь, і вправда чого б це, та неквапливо ходите по магазину.
    Поставили по 1 стільчику на каси.
    Людей на касі працює більше, сидіти на ньому неможна, бо прийде скарга, навіщо він тоді, щоб собі галочку поставити, чи що.
    В нормальних магазинах касири сидять, навіть в самих задрипаних.
    Ми працюємо по 8 годин на ногах, у всіх проблеми зі здоров’ям, особливо спиною та ногами від стоячої роботи, Ви хоч раз поцікавились , як це?
    Нам не можна сидіти навіть на 5хв. у відсутності покупців .
    Ні, вам похер, сидите в своїму офісу, в зручних кріслах з кондиціонерам, і думаєте, як би ще ускладнити життя співробітникам.
    Ви хоч раз допомогли матеріально сім’ям, у яких чоловіки на фронті, чи працівникам яких тцк забрало. Бронь собі в офісі всі поробили, так що на директорів навіть не вистачило.
    Подарунки на Новий рік хоч раз дітям співробітників подарували, 1 раз у 2024 році, ганбьа, дитячий магазин і за стільки років ніколи не дарував подарунки.

    Ви знецінюєте нашу працю, в облича посміхаєтесь, а потім Ви кажете, що ми ніякі через невиконання плану і показників, це для Вас важливіше за життя та здоров’я ваших працівників, ви на них чхати хотіли, побільше собі в офіс набрати людей, гарну зарплату їм дати, повідкривати нових магазинів, і похер, що в інші треба персонал, що після вашого приходу половина співробітників звільнилася, може із-за Вас.
    ?
    Відношення до людей, як до речей.
    Багато років працюєте в компанії?Це погано, треба Вас звільнити, в інших компаніях цінують працівників, які довго працюють, у вас навпаки.

    Дохід компанії дощволяє платити рядовим співробітникам високу зарплату, Ви ж називаєте це оптимізацією доходів, урізаючи зп, найнявши кучу співробітників в офіс, нуда на простих людях можна економити.

  49. Гость
    4 Сер 2025

    Новое руководство – это отдельная история успеха. Они знают, как сделать из нормальной компании настоящий филиал ада. Зарплаты? Да кому они нужны, можно же урезать! Премии? А зачем они простым работникам, пусть и так радуются, что работают. Зато план продаж поднимем на космос, чтобы было интереснее смотреть, как люди крутятся, как белки в колесе, и все равно виноваты, потому что “не выполняете план”.

    Коллектив?Это же затратный материал. Вместо того, чтобы поддержать команду, в офис набрали целую армию “руководителей”, которые никогда в жизни не держали сканер в руках, но очень хорошо рассказывают, как работать.

    Телефоны проверяют, по камерам следят, а как только где-нибудь увидят, что ты стоишь 5 секунд без дела — сразу лекция о “недостаточной преданности компании”. Работать придется за троих, потому что уборщиков нет, консультантов нет, но бюджет идет на более «важные вещи»

    И лучше всего – премии сняли, но план повысили. Работай без выходных, забудь о семье, о себе, обо всем. А зарплату получишь на уровне “только на выживание”, потому что “кризис, надо экономить”.

    Но они искренне верят, что, открывая новые магазины и уничтожая команду, поднимут сеть еще выше. Хотя все реально работающие понимают — с такими «успехами» то, что строили годами, они успешно положат через несколько месяцев.

  50. ТАНЯ
    4 Сер 2025

    После прихода нового руководства начался просто треш, особенно впечатляет операционий директор Сергей.
    Вместо того, что б познакомиться с колективом, узнать специфику магазинов, он приезжает и устраивает допрос сотрудников, даже не представился, может залесть в ваш личний телефон без спроса и начать орать почему ви не читаете сообщение в групе сети, новости сети, при етом сидеть в телефоне нельзя.

    За сотрудниками следят по камерам, про повышение зарплаты — неправда, ее урезали, доплати касирам убрали, при етом ти должен консультировать в зале, убирать грязь на полках ( уборщицу не нанимают, все ето делает персонал, но ему не доплачивают). Зато кучу народу набрали в офис, каждую неделю добавляется, им зарплата есть, а на обичних сотрудников плевать, их никто не ценит. Зато откриваются новие магазиги на ето деньги есть.
    Доплату касирам убрали, % премии от виполнения плана снизили, при етом увеличили ставку на 10 грн, а говорят какие они молодци. Плани ставят нереальние, что б меньше платить, и еще мозг виносят почему ми его не делаем.
    По факту ти виполняеш больше работи, пашеш как коняка, количество часов на которие распространяется премия увеличили ( работай без виходних, похер, на семью, детей,личную жизнь) а прлучаеш хрень, при том что еще снимаеш квартиру вообще фигня получается, остается только на питание.
    18-20000 грн ето Киев, если еще план не виполниш хотя би на 90% еще меньше.
    Слава богу уже не работаю

Усі зарплати додаються анонімно
Директор (IT)
Львів • 1 зарплата
60 000 грн
Продавець-консультант
Чернігів • 1 зарплата
19 000 грн

Додайте зарплату в компанії Будинок іграшок

Дякуємо! Зарплату додано.

Додати відгук Оцініть роботодавця Будинок іграшок: розкажіть про плюси, мінуси, умови роботи та атмосферу в команді.



Прикрепить фото или другой файл:




Наверх
Залишити відгук