|
Ви представник компанії?
Редагуйте сторінку та відповідайте від імені компанії.
THRASH! ТРАШ! мережа продуктових маркетів холдингу Fozzy Group. Відгуки про роботу в THRASH! ТРАШ!, зарплати, вакансії40 000 – 45 000 грн 20 500 – 22 500 грн
Усі зарплати додаються анонімно
Адміністратор Linux Чернігів • 1 зарплата 15 000 грн Рекрутер Київ • 1 зарплата 29 500 грн Додайте зарплату в компанії THRASH! ТРАШ!Додати відгук Оцініть роботодавця THRASH! ТРАШ!: розкажіть про плюси, мінуси, умови роботи та атмосферу в команді.🔔 Сповіщення про нові відгуки про компанію THRASH! ТРАШ! Отримуйте на пошту одразу після публікації Без спаму. Відписка в 1 клік. |

Работала в Траше примерно полгода и это просто треш)
Мне 23 года,работала в компании не долгое время,не выдержала) Ужасное отношение со стороны коллектива и руководства,пахаешь за троих,так как у них вечная недостача персонала. Пришла по вакансии в график 4/2, 2 дня работаешь с 7:00 до 16:00 и еще 2 с 14:00 до 23:00,в итоге ставят график как хотят,считая,что пахать сотруднику по 12 часов – это норма. Твое мнение никто особо то и не учитывает,хотя ваша недостача сот рудников – это сугубо ВАША проблема.😘
Я шла работать продавцом,но мне приходилось сидеть 24/7 за кассой,потому что те,кто ближе общаются с менеджерами или управляющим – могут позволить себе больше) Но самое интересное начало происходить тогда,когда я собралась увольнятся. Мою медкнигу никто все еще не отдал и заяву я не могу написать,под предлогом,что я ОБЯЗАНА поговорить с каким то куратором и пройти опрос почему я хочу уволится,Вам не кажется это бредом?🤡 Каждые 2 часа по договору я имею право выйти на техничку(15 минут отдыха),но если ты будешь просить подменять тебя каждые 2 часа,ЧТО СЧИТАЕТСЯ АБСОЛЮТНОЙ НОРМОЙ,твой же коллектив подумает,что ты в край охренела и многого хочешь))) Так же само и с обедним перерывом,тебя с него могут вырвать когда им угодно и удобно. Вы людей если и нагружаете кучей задач и работы,то и платите достойно.
Я работала в Киеве,переехала сюда из Донбасса и никогда бы не подумала,что есть те,кто будет осуждать меня за это,но нашелся менеджер,которая шепталась у меня за спиной,говоря:”Понаприезжали тут всякие,валите к себе и там умничайте” и подобные гадости. Я бы поехала,если бы от моего дома и города осталось хоть что то.)
Подбирайте адекватный и уважающий других персонал и относитесь более уважительней к своим сотрудникам,они люди,а не роботы,которые обязваны работать 25/8 из-за ваших недостач и остальных траблов.
Без відповідальна мережа магазинів, а саме за адресою м. Київ вул. шосе Харківське 21 THRASH ТРАШ мережа яка калічить відвідувачів якщо на такій підлозі відвідувач впав зламав кінцівку (ногу в моєму випадку) на допомогу персоналу не розраховуйте і швидку не викликають. Відсутність попереджувальних знаків, повідомлень, застережень для відвідувачів магазину.Спочатку тягнуть час, а потім кажуть що нічого не було. На фото видно як попереджують в цьому магазині що слизька підлога.(також є відео)
Відсутність правил безпеки — це серйозне порушення, яке загрожує здоров’ю людей.
Відправила абсолютно релевантне резюме – жодного зворотнього звʼязку! Понабирають фєфачєк з вулиці замість професійних рекрутерів, а потім мають що мають…
Давала резюме,на вакансию управляющего,прошла собеседование,готовтесь оно у вас будет не одно,еще работая в другой компании,хотела чтото поменять,чтото не устраивало,но в итоге распрашивают где щас работаеш,потом как колекторы звонят на твою работу и распрашивают о тебе.Короче испоганили и тут и там,я еще не решила хочу ли с ними работать а они уже как боги мониторят всю твою жизнь.Я рада что не поменяла компанию где работаю на траш(мусо) так и есть им название.
@ Гость , Таке відчуття, що найтупійших хамів беруть до адміністрації. Там пнрсонал навіть без мед . Огляду!!!!!!НІКОЛИ НЕ ПІДУ до Трешу.
Я була сьогодні на співбесіді на вакансії рекрутер , таке наче допит робили по кейсам , «а що ви робитимете якщо немає людей , ну от немає» , і так 40 хв . Враження посередні. Не захотілося працювати у них за дані гроші і нерви які будуть витрачені.
Пропонували зп рекрутера , 29500 і бонуси
Тому тут вирішувати кожному
ЖИТОМИРСЬКИЙ Р-Н. ЧЕРНЯХІВ. ДИРЕКТОР МАГАЗИНУ ТРЕШ ОЛЕГ ОЛЕКСАНДРОВИЧ- НЕКОМПЕНТЕНТНІСТЬ ДО ПРАЦІВНИКІВ ВРАЖАЄ. БАЙДУЖІСЬ, ЖАХЛИВЕ ВІДНОШЕННЯ, СТЕРВОЗНІСТЬ Й ІМПУЛЬСИВНІСТЬ. В ТОЙ МАГАЗИН НІХТО НЕ ХОЧЕ ХОДИТИ, ВІН ПОСТІЙНО БЕЗ ПОКУПЦІВ. НА КАСІ НЕМА НІКОГО, ПО ЗАЛІ ЧАСОМ ПРОЙДЕ ОХОРОНА. В ТОЙ ЧАС АДМІНІСТРАЦІЯ ВІДПОЧИВАЄ З ДРУЗЯМИ НА ДИТЯЧОМУ МАЙДАНЧИКУ ПОРЯД. НЕДОБРОСОВІСНІСТЬ В РОБОТІ АДМІНІСТРАЦІЇ ВРАЖАЄ.
В м. Біла Церква по вул. Василя Стуса працює недобросовісна Марина Б. Дурить людей, пробиває по два рази. Постійно на негативі, здачу дає неправильно. Взагалі не розумію навіщо такі продавці в магазинах. Коли вона на касі, то прям хочеться вийти з магазину. Добре що у таких випадках є каса самообслуговування.
В Києві за останній рік на вакансію рекрутера, вже третій чи четвертий раз бачу вакансію, чому ніхто не тримається??? Пропонували роботу, слава Богу не пішла до них
Ужасный у вас есть сотрудник, охранник Юра , работающий в магазине на Добровольского 155, г.Одесса. Вечно его нет на месте , то курит с дружками на улице , то пьёт кофе , а в магазине ведёт себя безтактно, смеётся во всё горло с этими же дружками. Он не выполняет своих прямых обязанностей! Таким сотрудником, вы потртите свой статус магазина(( обратите на это внимание!
Так,офіційне працевлаштування,а на яку ставку, нехватка працівників,і скотське відношення в колективі
постійна нехватка персоналу, маєш працювати за всіх, проблеми персоналу та магазину- це ваші особисті проблеми, заробітна платня як у касира, а робити маєш все — вивантажувати авто, замінювати цінники, прибирати кавомашину, консультувати покупців, виставляти товар на полиці і це все невеликий список який треба зробити ВЧОРА, працівники офісу не чують про проблеми магазинів та не вирішують їх(у них свої показники якими вони стурбовані)
Скотство зі сторони керівництва!!! Вас обов’язково кинуть на гроші! Скільки не казав керівнику, все даремно!
А я тут до чого? Я не власник і не працівник. Навіщо ви мені пишете. Я подавався на їх вакансію . Яка ще до сих пір висить. Кого вони підбирають не зрозуміло. З досвідом не беруть , без досвіду теж не беруть . Тільки безкінечні вакансії висять. То і зробив висновок що за гроші на роботу приймають. Бо я особисто того куратора в очі не бачив. А відповіли мені що куратор приймає рішення про прийом на роботу. @ Геннадий ,
@ Гость , От і потрібно,щоб куратори хотя би перевіряли і контролювали як керуючі проводять співбесіди,і що взагалі говорять!
Ні одного відгука не було про те як добре працювати у ваші мережі чи в колективі з керуючим і остальними!!
То краще б цим займались і думали,що робити!Як не втрачати людей,які дійсно працюють для вашої ж мережі!
Вона вам приносить дохід!!
@ Гость ,
З цього виходить,що одне в ліс а інше в очерет!!!
Якщо вам не зрозуміло про що йде мова,то погортайте донизу і прочитайте ще раз відгуки!!!
Гроші сюди взагалі ні до чого,там і слова не було про їх.
Один висновок,що беруть на керівні посади людей які нічого не можуть і не розуміють,тільки аби було!
У вашій мережі тільки такі й працюють,бо нормальна адекватна людина не витримає таких необразованих як ВИ!
Роблять,що хочуть!!!
Хочуть звільняють,хочуть беруть на роботу,хочуть після співбесіди відмовляют і тд…а потім плачуть що до їх на роботу ніхто не хоче йти!!!
То оприділіться і робіть щось для того,щоб люди у вас працювали і нормально відгукувались про мережу!!!
Де ваше керівництво?чому не реагують на такі випадки?
А посідали в офісах і команди роздають!!!
Немає ніякого контролю персоналу і якісного виконання посадових обов’язків!!!!
З цього виходить такий висновок , що керуючі беруть кошти з пошукачів за працевлаштування , хто більше дасть……
У фоззі груп більшість на керівних посадах чоловіки, співбесіди проводить керуючий. Куратора пошукачі і в очі не бачать. Про що ви. Як плітки можуть повпливати на відбір продавців і адміністраторів торгового залу якщо крім керуючого і ічара ( доречі Айчар не впливає на працевлаштування) ніхто з пошукачами не спілкується. Я бачу що вас хтось образив але це не про образи.
@ Гость , Про що плітки?
Про те як людина без мізків і не може ніяк з своєю короною справитись.
Бо вже вичавила останню каплю,мозку який там був!
Не може спокійно працювати і типу виконувати свою роботу,за рахунок когось можна й “командувати”.
Треба ж комусь зруйнувати життя,наговорити що попало будь-кому і тому ж керівництву!!
Щоб залишитись хорошою і не причетною до того!!!
Які плітки можуть бути якщо ви працюєте в одному магазині? Про що? Про політику? Свою родину? Ну про що? В чому може бути вигідний продавець або адміністратор який робить свою роботу? Ви вже уточнюйте, бо аж цікаво.
Хочу залишити свій відгук для майбутніх потенційних працівників ТРАШ.
Плюси:
Своєчасність виплати ЗП, офіційне працевлаштування, лікарняні та відпустки.
Мінуси: постійна нехватка персоналу, маєш працювати за всіх, проблеми персоналу та магазину- це ваші особисті проблеми, заробітна платня як у касира, а робити маєш все – вивантажувати авто, замінювати цінники, прибирати кавомашину, консультувати покупців, виставляти товар на полиці і це все невеликий список який треба зробити ВЧОРА, працівники офісу не чують про проблеми магазинів та не вирішують їх(у них свої показники якими вони стурбовані).
Висновок: якщо ви хочете швидко вигоріти, убити своє здоровʼя та нервову систему за копійки – велкам ТРАШ.
@ Гість , То результат відбору не керуючого,а куратора!
Куратор не на місці!Шукає собі вигідних людей які будуть збирати плітки, підлаштовуватися під керівництво,змовчувати їх же недоліки в роботі!
Їм вигідно тримати шавок(які нічого не вміють і не знають,крім того як гавкати)чим нормальним людям дати спокійно працювати!
В такій системі ніхто не буде працювати нормальний і адекватний!
То результат підбору персоналу керуючими. Керуючий не на свому місці от і все. Зіштовхнувся з їх кастінгом, то і не дивно що ви постраждали від ставлення. Дуже зверхнє ставлення у керівництва магазину от і персонал під себе підбирають .
Зіштовхнувсяз ейджизмом при прийомі на роботу як і в попередньому відгуку. Документи беруть на перевірку а потім починається … Якщо вам потрібно можу надати рекомендаційний лист з попередньої роботи.Щоб піти до них на співбесіду – бо ж пообіцяли 100% працевлаштування відмінив дві співбесіди у інших працедавців. Не витрачайте свій час. Я в шокові….
Чому ви дурите людей?
Виставляєте в мережах оголошення про роботу,а коли до вас телефонують то навіть не перенаправляєте на співбесіду? А просто відмовляєте.
Бо так хочеться керуючому магазину чи куратору…бо комусь не вгодно або просто обличчям не вдався..
Можливо в людини це останні шанс для заробітку і для того щоб прокормити свою сім’ю,а ви просто кидаєте людей в такий тяжкий час…
Просто почніть з керівництва,перегляньте відношення до оточуючих і будьте людьми в першу чергу,а тоді робіть оголошення про роботу і думайте,що говорите людям!!!
Особливо,хочу звернути увагу на керуючого магазину Ємільчине!!!
Не образоване,не виховане і не вміє комунікувати з людьми!!Робить,що йому завгодно ..Хоче звільняє персонал,хоче бере на роботу,а хоче не бере…Тільки слухає брехні і свого мозку взагалі немає!!!!
З такими кадрами ваші магазини будуть на дні,задумайтесь яких ви персон ставите на такі посади!!!!
Ніхто і ніколи не буде у вас працювати з таким відношенням до співробітників і також з майбутнього персоналу довго не затримаються!!!!!
Хочу написати про Траш на вул.Межовій. Персонал просто на підбір серед них є зірка хлопець(хам безпосередній)…інших слів як неадекватна людина в мене немає, як і хто його приймав на роботу питання! Завжди черги на касах, касира немає на робочому місці, занедбаний магазин…Саме із за персоналу не хочеться відвідувати саме ваш магазин.
Касири не гідно поводять себе з відвідувачами,те що заходиш ждеш півгодини поки до тебе вийдуть,ще і хамлять. Пишу про магазин по вул. Лобановського. Потрібно навчити персонал культури спілкування з покупцями.
Магазин занедбаний….ціни не відповідають ..або їх взагалі немає!На поличках повний хаос….розірвані крупи…працівники в відкриту проявляють хамство
Аналогічна ситуація. Тільки мене безпідставно прямо звинуватили в крадіжці, ніби я на попередньому місці роботи крала.
Хотіла влаштуватися в магазин Траш, але мені набрехали з приводу перевірки моїх даних наче в мене там щось нетак. На моє питання що саме не так, начальство замешкалось на питанні і відповіло ” нуу може на минулій роботі про вас сказали щось, може ще якась причина” тобто відповіді точної я не почула і розчарована( доказів мені не надали) скоріше за все найшли людину і не могли сказати цього прямо)
Мій відгук буде стосуватись саме магазину в м. Бердичів по вул. Одеська.
Майже кожного разу не відповідність цінників продукції, складається таке враження, що це робиться не просто так. Завжди потрібно перевіряти чек, то не той товар вибʼють, то не по тій ціні.
Наступне, був прострочений товар(фарш).
На мій погляд потрібно звільнити саме працівників «старожилів», так як від початку все йшло не так, як потрібно.
Це робиться не задля людей, а аби надурити.
Хочу сказати одне:як магазин він хороший,і ціни на деякі товари доступні.Тут все ок.Але я,як колишній працівник цієї мережі не задовлена відношенням колег один до одного.Конкретно це стосується магазину в місті Бердичів по вулиці Одеська.Я ще такого рабство, приниження людської гідності не бачила.Я була там касиром і працювала 12 годин була зміна,але протягом цих годин я без перерви працювала 6-7 годин, навіть елементарно вийти в туалет, потрібно було вимолювати, щоб тебе підмінили.Я вважаю це принизливо і несправедливо, тому що там керуються не на роботу працівника,а на особисті вподобання.Я не кажу за всі магазини, але конкрето в цьому,це було саме так.І я така не одна,хто залишився в шоці від керуючого і адміністрації.Я пропрацювала там не довго, тому що просто з’їли своїм відношенням.Я ще багато чого можу розповісти, але хотілося б щоб все таки перевірили повноваження цих працівників.
Я хочу выразить свою положительную оценку продуктовым маркетам. В магазинах всегда широкий ассортимент продуктов питания и бытовой химии, что делает поход за покупками приятным и удобным. Я особенно ценю удобство расположения товаров по категориям, что помогает быстро найти нужные продукты. Кроме того, часто встречаются акции и специальные предложения, что позволяет сэкономить на покупках. В целом, продуктовые маркеты – это отличное место для покупок, где можно найти все необходимое по доступным ценам.”