|
Ви представник компанії?
Редагуйте сторінку та відповідайте від імені компанії.
ПАТ «Укрнафта» – найбільша нафтогазовидобувна компанія України. Відгуки про роботу в Укрнафта, зарплати, вакансії
Усі зарплати додаються анонімно
Заст. начальника Снигиревка • 1 зарплата 40 000 грн Касир Дніпро • 1 зарплата 11 291 грн Оператор Прилуки • 1 зарплата 10 000 грн Оператор 2 розряду Мелітополь • 3 зарплаты 2 000 .. 6 500 грн Оператор 3 розряду Харків • 1 зарплата 5 500 грн Додайте зарплату в компанії УкрнафтаДодати відгук Оцініть роботодавця Укрнафта: розкажіть про плюси, мінуси, умови роботи та атмосферу в команді.🔔 Сповіщення про нові відгуки про компанію Укрнафта Отримуйте на пошту одразу після публікації Без спаму. Відписка в 1 клік. |
Нормальная контора, работать можно, если коллектив норм. Запрплата если учесть что в нашей “Хацапетовке” Ваще вариантов нет, то вполне нормально. Кто хочет тот работает, а не жалуется?
Почему аванс старый пришел? Что не подняли зп
Слышно что это тооько авиас подняли а Укрнафте оставили старую зп
Нам дали аванс старый
@Гость, аванс через неделю будет.Тогда увидим.
Что зп не повысили аванс старый пришел?
В Днепре работал 2 недели в офисе. Когда сообщил, что ухожу, так как мне не подходят условия работы, отказались платить зп.
Не заплатили. Если увольняешься – зп не получаешь!
Зарплату підняли як обіцяли розцінки наведені раніше.підкажіть хто працює на заправці після ребрендингу .Чи змінилися умови праці.яка реалізація і де були під час ребрендингу.
Какие расценки на новую зп кому что озвучили?
Моющие на Укрнафту вообще не выделяются как и канцтовары
@Гость,
Рівненська обл. Нічого не дають і допроситься не можна
Почему в Криворожском отделении (Днепропетровская область) не дают распечатки заработной платы? Спрашивали, в Харькове дают, на Западной дают. Кто скажет? Скрывают что- то 100. А мы лохари…
Я також так нарахувала , я так зрозуміла, що просто на 1000 підняли і все ніхто там літри не рахує.
@Гость,
Ждем повышение в эту зп, октябрь, на 30%
*** редкосная. Но свою работу делает хорошого. Не завидую тем кто с ней встречался
Кировоград сказали повышение зп будет в ноябре, но расценок не озвучили
Не знаю що вам підвищили з серпня
але з такими розцінками і такою реалізацією як в вас мало би бути приблизно 7000 грн
шановні касири і заправщики нашо воно вам.
Мозги виїдають зарплата маленька.
Канцелярію самі купуйте
навіть 6000 тисяч в нинішньому житті копійки.
Я працював рік мене звільнили не справедливо.
І навіть не вислухали.
Зараз я знайшов роботу по душі нерви є але гроші платять гарні.
тому я всім бажаю працювати на роботі яка подобаєтьсяі де поважають
Криворізьке відділення, дали підвищену ще за серпень. Чому вам тільки з вересня не зрозуміло. За реалізацію 3000-3500 куб. Отримала 5800 на тисячу більше ніж за липень, шось і не відчула підвищення …..))))
@Гість, Харьков.тож такие расценки обещали.Через недельку глянцем,правда или нет.
Кировоград тоже тишина
@Гість,
Нам такого не казали але дуже сподіваємось
Кому що обіцяли з 1 вересня.Нам в смс скинули розцінки.Старший 27.46 зараз 20грн.і молодший 24.72.За 1 л 0.096 .Хоть щось. Надіємось що так і получимо за вересень.
У кого приезжало Крг 4
А именно некая Адоевцева Юлия
Че за ***?
@Гость, я так и сделал
Хто може шукайте нову роботу нервів багато зарплвтня мала
КРГ їде тільки по попередженню або по заказу.
За 4 тисячі нерви стріпають так що ліків купиш на 7000.
Моя порада тікайте хто може і чим скоріше.
Вночі не спать сидіть як придурок в колонку любоваться.
Всім миру і здоровя.
Я вже звільнений і чесно навіть радий, що все так вийшло
Жишка, уже достал своими сплетнями, успокойся, не твое дело сколько кто ворует, смотри за собой, никак не может пережить покупку Вансаровского
НГВУ ЧЕРНИГОВНАФТОГАЗ,в лице менеджеров тендерного отдела, нагло требуют откаты за уже поставленную продукцию и своевременную оплату. Не рекомендую.
@Гость, Добре що заважає провести загальноукраінський попереджувальний страйк?
Аха-ха-ха
Тут не все публікують…
Зп некому не подняли и врятли поднимут
Якщо чесно, накипіло!
Газу нема другу добу- клієнти вже просто скандалять, бо у нас на азс постійно то б/н, то нема, то привозять зовсім трохи. От скажіть, на яку зарплату можна розраховувать, коли постійно нема ходового пального? Цінник не працює, не можна перевести ні ціни, ні напис- тобто ти кажеш, що б/н, а вони- так там же ціна. Багато людей, просто не заїжджають, бо стела не горить або показує нулі (це вде потім розказують).
І я розумію тих клієнтів, що сердяться, бо у нас постійно якась х@рня. Але ж касир і пістолетчик не винен!!! Я хочу нормальну зарплату, а нам НЕ ДАЮТЬ ЇЇ ЗАРОБИТЬ. По розміру зарплати ніколи не допитаєшся в бухгалтерії, роздруківки нема. Я всіх відмовляю йти сюди працювать! Нікому не рекомендую сюди йти на роботу!
@Гость, Краще скажіть кому підняли зарплату.
Кому выделили на Азс телефон на сьемку принятия бензовоза, почему мы снимаем и фотографируем на личные телефоны?
Сутки трое работать нельзя, зато когда сезон отпусков все лето работаешь сутки двое так можно и нужно это считаеться нормально
А в графике вписан час обеда. Он вас не смущает? И колько часов минусуется в итоге? Бывает, что вообще некогда и поесть и в туалет сходить… А его-то нет. Пока все будут молчать , ничего не изменится.
МВ почему нет подменних операторов во время отпусков.Ето же нарушение всех человеческих прав.Если би нашолся умний человек та розказал би режим роботи во время отпусков нужным органам.
Почему в Укрнафта кассиры за свой счет покупают ручки, клей, скобы? Мы что реально богачи??? Что за бред? Мы же не для себя все пишем!!! У мастера один ответ- не выделяют !
@Гость, Отпуск начисляется: плата за час, умножить на 8 часов, умножить кол-во дней отпуска(пример: 20 х 8 х 14 = 2240)
А 3тыс не хотите зп? Так что 4500 это еще нормально
Люди, я в ахуї. Зарплата 4500. Це нормально?
Бухгалтерія Криворізького відділення, корєшки будуть???
Як нараховують відпустку і що платять за газ.
Хто знає підкажіть будь ласка…
Тупорылый жадный жлоб ворюга, завозит обналичивать талоны свои, под предлогом что талоны руководства
Да, забирают под ведомость
Питаннячко при звільненні з АЗС відробили 2 роки форму забирають назад?!
Що платять за газ?!
В нас в день йде 2куба газу і приблизно так само бензин.
Товар теж не погано беруть морозиво масло біолка
Зарплата до 5000 тисяч…((
Не жалуйтесь ни на кого.им насрать на нас.и на нашу копеечную зарплату.обещать они умельцы,я это уже давно понял,поэтому беру свое заработанное с бензовозов,и насрать я хотел на все.Берите свое заработанное другим путем,не будьте лохами.
Підкажіть,пропрацював півтора року на азс,як звільнився потрібно форму здавать щоб трудову забрать?
Доплату за магазин дают на тех АЗС, где на чеках пишут АЗС с магазином. Доплата за магазин идёт в размере 4% от проданного товара. Доплата начисляется за весь товар кроме сигарет и зажигалок.
Распечатку нам иногда дают, когда мы начинаем требовать, а требуем мы всегда :)
Кировоград за товары нет доплаты вообще, продаём ставим на приходы, перемещение, пересчет за просто так
А звідки ви знаєте про доплату? Вам дають роздруківку по зп? Бо нам НЕ ДАЮТЬ! Відпишіться потім, бо теж цікаво по біолі і фнп.
Криворізьке відділення Дніпропетровська область.