Укрнафта

Укрнафта

location_on
Россия
Додати відгук Додати зарплату 🔔  Підписатися
verified_user
Ви представник компанії?
Редагуйте сторінку та відповідайте від імені компанії.

ПАТ «Укрнафта» – найбільша нафтогазовидобувна компанія України.

Відгуки про роботу в Укрнафта, зарплати, вакансії

1 3 4 5 6 7 21
  1. Заярный Максим Викторович
    12 Січ 2021

    @Гость, Хватит вам и етого,что мало получаете?Давайте поменяемся должностями и увидите где действительно ЛЕГКО!!!

  2. Гость Я
    12 Січ 2021

    @Гость, Авиас Харьков.Спрашивали у мастера-типо, минималка 6к,а по часам если то 35 грн/час должно быть.На что поступил ответ-у вас и так минималка.Крен вам ,а не повышение зп

  3. Гость
    7 Січ 2021

    Хто знає, чи будуть піднімати зарплату на АЗС ANP? Бо мінімалку підняли, а про нас забули.

  4. Гость
    6 Січ 2021

    Гость :

    Гость :
    @Роман., 24 календарних дні на любий рік

    Не знаю как в других областях, но в Херсонской, 24 точно никто не даст, вернее дадут, но только за два раза, 10 и 14 дней, в разные месяцы, и отпуск не перебрасывается через месяц, только в пределах одного, т.е. к примеру, нельзя взять 10 дней 25 го числа, потому что отпуск начался в одном, закончился в другом месяце.

  5. Гость
    4 Січ 2021

    Пока будут такие как заярный м.в (деректор) в Кировоградской обл ета компания будет ити ко дну.Он,и его так званая команда ето люде не професионали.Ето действительно правда!!!

  6. Гость
    11 Гру 2020

    Гость :
    @Роман., 24 календарних дні на любий рік

    Не знаю как в других областях, но в Херсонской, 24 точно никто не даст, вернее дадут, но только за два раза, 10 и 14 дней, в разные месяцы, и отпуск не перебрасывается через месяц, только в пределах одного, т.е. к примеру, нельзя взять 10 дней 25 го числа, потому что отпуск начался в одном, закончился в другом месяце.

  7. Гость
    10 Гру 2020

    А казали один додатковий день дають.

  8. Гость
    8 Гру 2020

    @Роман., 24 календарних дні на любий рік

  9. Гость
    6 Гру 2020

    Роман. :
    Добрий день,подскажите сколько официйного отпуску має молодший оператор АЗС Укрнафта.на 2020рік.

    Нічого не мае цей молодший оператор,брати побільше кидати по дальше и поки литить,відпочивати!!Це посада об яку завжди і всі витирають ноги!Що кирівництво, що відвідувачі.Я з власного гіркого.

  10. Роман.
    30 Лис 2020

    Добрий день,подскажите сколько официйного отпуску має молодший оператор АЗС Укрнафта.на 2020рік.

  11. Гость
    27 Лис 2020

    Гость :

    Гость :

    Гость :

    Гость :

    Гость :

    Гость :
    Звільнилась і не шкодую. Нічого нового про Укрнафту не скажу, бо все, що тут пишуть — правда. Моє звільнення вийшло із-за бездіяльності майстра, яка кожного дня тільки й говорила, щоб дали їй допрацювать до пенсії. Конфлікти не вирішувала, а вони були, бо в колективі працював наркоман і алкоголік в одній особі. І от саме з ним я і працювала. На всі скарги не реагувала, на порушенняним стандартів та ТБ відмахувалася, на те, що клієнти скаржились на його стан, мені, касиру, просто пропускала повз вуха. Я прохала, щоб його перевели в інші зміни або звільнили, знайшла двох людей, які хотіли б працювать на його місці, але її він влаштовував. Його привезли оператори 2 розряду в повністю алкогольному сп’янінні здавати екзамени з техніки безпеки, вона сама приймала їх…Але каже, що він був нормальним. Дійшло до того, що я, з її слів, повина була б викликати поліцію, щоб засвідчили його стан на роботі… Стоп! А навіщо ж тоді майстер???
    В кінцевому результаті допомоги так і не було. Взагалі не було. Заява…і я ворог! А те, що, працюючи з 2006 року, не була ні п’яною, ні літри не вкрала — от така подяка. Дякую, Наталю Михайлівно за життєвий урок. Працюйте і надалі з наркоманами, що ховають травичку в робочих шафках, що приходять невчасно та п’яні на зміну, що ховаються поза заправкою, щоб швидше злинять додому, вірте кожному їх слову. Час все розсуде.

    Так все верно,мастера в етой канторе действительно бездейственные и ленивые!!!

  12. Гость
    25 Лис 2020

    Гость :

    Посвящается Заярному

    Тот кто гнобит, вот ето про Заярного!!!Он много людей уволил просто так,потому что ему так хотелось.Когда з него снимут ету корону которою он сам себе одел.Коронований!!

  13. Гость
    12 Лис 2020

    Гость :
    @Гость, кому задерживают зарплату отзовитесь?

    Беги из етой шараги!!!Пока будут такие как Заярный М.В сказать что то хорошее,нельзя.

  14. Гость
    11 Лис 2020

    @Гость, кому задерживают зарплату отзовитесь?

  15. Гость
    27 Жов 2020

    Гость :

    Гость :

    Гость :

    Гость :

    Гость :
    Звільнилась і не шкодую. Нічого нового про Укрнафту не скажу, бо все, що тут пишуть — правда. Моє звільнення вийшло із-за бездіяльності майстра, яка кожного дня тільки й говорила, щоб дали їй допрацювать до пенсії. Конфлікти не вирішувала, а вони були, бо в колективі працював наркоман і алкоголік в одній особі. І от саме з ним я і працювала. На всі скарги не реагувала, на порушенняним стандартів та ТБ відмахувалася, на те, що клієнти скаржились на його стан, мені, касиру, просто пропускала повз вуха. Я прохала, щоб його перевели в інші зміни або звільнили, знайшла двох людей, які хотіли б працювать на його місці, але її він влаштовував. Його привезли оператори 2 розряду в повністю алкогольному сп’янінні здавати екзамени з техніки безпеки, вона сама приймала їх…Але каже, що він був нормальним. Дійшло до того, що я, з її слів, повина була б викликати поліцію, щоб засвідчили його стан на роботі… Стоп! А навіщо ж тоді майстер???
    В кінцевому результаті допомоги так і не було. Взагалі не було. Заява…і я ворог! А те, що, працюючи з 2006 року, не була ні п’яною, ні літри не вкрала — от така подяка. Дякую, Наталю Михайлівно за життєвий урок. Працюйте і надалі з наркоманами, що ховають травичку в робочих шафках, що приходять невчасно та п’яні на зміну, що ховаються поза заправкою, щоб швидше злинять додому, вірте кожному їх слову. Час все розсуде.

    Так все верно,мастера в етой канторе действительно бездейственные и ленивые!!!

  16. Гость
    26 Жов 2020

    Гость :

    Гость :

    Гость :

    Гость :
    Звільнилась і не шкодую. Нічого нового про Укрнафту не скажу, бо все, що тут пишуть — правда. Моє звільнення вийшло із-за бездіяльності майстра, яка кожного дня тільки й говорила, щоб дали їй допрацювать до пенсії. Конфлікти не вирішувала, а вони були, бо в колективі працював наркоман і алкоголік в одній особі. І от саме з ним я і працювала. На всі скарги не реагувала, на порушенняним стандартів та ТБ відмахувалася, на те, що клієнти скаржились на його стан, мені, касиру, просто пропускала повз вуха. Я прохала, щоб його перевели в інші зміни або звільнили, знайшла двох людей, які хотіли б працювать на його місці, але її він влаштовував. Його привезли оператори 2 розряду в повністю алкогольному сп’янінні здавати екзамени з техніки безпеки, вона сама приймала їх…Але каже, що він був нормальним. Дійшло до того, що я, з її слів, повина була б викликати поліцію, щоб засвідчили його стан на роботі… Стоп! А навіщо ж тоді майстер???
    В кінцевому результаті допомоги так і не було. Взагалі не було. Заява…і я ворог! А те, що, працюючи з 2006 року, не була ні п’яною, ні літри не вкрала — от така подяка. Дякую, Наталю Михайлівно за життєвий урок. Працюйте і надалі з наркоманами, що ховають травичку в робочих шафках, що приходять невчасно та п’яні на зміну, що ховаються поза заправкою, щоб швидше злинять додому, вірте кожному їх слову. Час все розсуде.

  17. Гость
    15 Жов 2020

    Гость :

    Гость :

    Гость :
    Звільнилась і не шкодую. Нічого нового про Укрнафту не скажу, бо все, що тут пишуть — правда. Моє звільнення вийшло із-за бездіяльності майстра, яка кожного дня тільки й говорила, щоб дали їй допрацювать до пенсії. Конфлікти не вирішувала, а вони були, бо в колективі працював наркоман і алкоголік в одній особі. І от саме з ним я і працювала. На всі скарги не реагувала, на порушенняним стандартів та ТБ відмахувалася, на те, що клієнти скаржились на його стан, мені, касиру, просто пропускала повз вуха. Я прохала, щоб його перевели в інші зміни або звільнили, знайшла двох людей, які хотіли б працювать на його місці, але її він влаштовував. Його привезли оператори 2 розряду в повністю алкогольному сп’янінні здавати екзамени з техніки безпеки, вона сама приймала їх…Але каже, що він був нормальним. Дійшло до того, що я, з її слів, повина була б викликати поліцію, щоб засвідчили його стан на роботі… Стоп! А навіщо ж тоді майстер???
    В кінцевому результаті допомоги так і не було. Взагалі не було. Заява…і я ворог! А те, що, працюючи з 2006 року, не була ні п’яною, ні літри не вкрала — от така подяка. Дякую, Наталю Михайлівно за життєвий урок. Працюйте і надалі з наркоманами, що ховають травичку в робочих шафках, що приходять невчасно та п’яні на зміну, що ховаються поза заправкою, щоб швидше злинять додому, вірте кожному їх слову. Час все розсуде.

  18. Беня
    15 Жов 2020

    Ребята?Кто за чтобы Заярный М В нарядился в заправщика и показал как нужно исполнять то что он сам требует,а потом по очериди тоже самое его мастера,охи.Пускай ето стадо покажет как нужно!!!!!

  19. Гость
    23 Вер 2020

    Гостишка :
    Добрый день.сколько дней отпуска должно быть в слесаря капремонта?

  20. Гость
    22 Вер 2020

    Гость :

    Гость :
    Зовсім нічого не дали Криворізька філія. Кажеш майстру, каже «це ваші проблеми . Філія нічого не закупил, навіть якщо і закуплять уявляю що це буде… Хлорку!? посипати себе будем))))

  21. Гость
    22 Вер 2020

    Гость :
    Добрый день.Заярного еще не выкинули на улицу,очень сильно хотелось.Друзей нет в етого ходячего зашквара.

    А кто с таким …..м будет дружить,он своего кума выкинул на улицу,слов нет!!

  22. Гость
    21 Вер 2020

    Гость :
    @Гость, да нет там 4 % я 5 лет в магазине 200 до 300 за магаз и все

  23. Гость
    21 Вер 2020

    Гость :
    Зовсім нічого не дали Криворізька філія. Кажеш майстру, каже «це ваші проблеми . Філія нічого не закупил, навіть якщо і закуплять уявляю що це буде… Хлорку!? посипати себе будем))))

  24. Гость
    21 Вер 2020

    Гость :

    Гость :
    Звільнилась і не шкодую. Нічого нового про Укрнафту не скажу, бо все, що тут пишуть — правда. Моє звільнення вийшло із-за бездіяльності майстра, яка кожного дня тільки й говорила, щоб дали їй допрацювать до пенсії. Конфлікти не вирішувала, а вони були, бо в колективі працював наркоман і алкоголік в одній особі. І от саме з ним я і працювала. На всі скарги не реагувала, на порушенняним стандартів та ТБ відмахувалася, на те, що клієнти скаржились на його стан, мені, касиру, просто пропускала повз вуха. Я прохала, щоб його перевели в інші зміни або звільнили, знайшла двох людей, які хотіли б працювать на його місці, але її він влаштовував. Його привезли оператори 2 розряду в повністю алкогольному сп’янінні здавати екзамени з техніки безпеки, вона сама приймала їх…Але каже, що він був нормальним. Дійшло до того, що я, з її слів, повина була б викликати поліцію, щоб засвідчили його стан на роботі… Стоп! А навіщо ж тоді майстер???
    В кінцевому результаті допомоги так і не було. Взагалі не було. Заява…і я ворог! А те, що, працюючи з 2006 року, не була ні п’яною, ні літри не вкрала — от така подяка. Дякую, Наталю Михайлівно за життєвий урок. Працюйте і надалі з наркоманами, що ховають травичку в робочих шафках, що приходять невчасно та п’яні на зміну, що ховаються поза заправкою, щоб швидше злинять додому, вірте кожному їх слову. Час все розсуде.

  25. Гость
    19 Вер 2020

    Добрый день.Заярного еще не выкинули на улицу,очень сильно хотелось.Друзей нет в етого ходячего зашквара.

  26. Гостишка
    27 Сер 2020

    Добрый день.сколько дней отпуска должно быть в слесаря капремонта?

  27. Гость
    20 Сер 2020

    Гость :

    Гость :

    Хороший гость :
    Добрий день Шановне керівництво ПАТ «Укрнафта», якщо звичайно ви побачите цю інформацію.
    Хочемо звернути Вашу увагу на суттєві проблеми які вже давно виникли в Вашій компанії в департаменті закупівель.
    Директор департаменту Мирний та його команда шантажують співробітників, які в свою чергу вимушені звільнятися або за згодою сторін або за власним бажанням. Така ситуація в департаменті з першого дня правління Мирного. В перші ж дні своєї роботи на місці директора людина, без належного досвіду роботи, не має взагалі жодного розуміння як працюють закупівлі (неодноразово сам про це говорив) бездоказово звинувачую та стверджує, що всі співробітники департаменту некомпетентні та беруть хабарі. Жодного підтвердження його слів немає, жодного випадку немає, одні безпідставні підозри та звинувачення (здебільшого, хто більше усього кричить та звинувачує, той сам і винен, адже перейшовши на посаду директора, через декілька місяців, було куплене нове авто — ні на що не натякаємо…. просто зробіть висновки самі).
    Більшість співробітників працюють вже понад 10 років і до них до цього часу жодних претензій по роботі не було, підозр та звинувачень не було. Але з приходом нового директора, співробітники вимушені звільнятися або по можливості переходити до інших департаментів.
    Збирається інформація на кожного співробітника, про його роботу, його помилки, або просто людина не подобається директору, вона дуже багато задає питань по роботі, на які директор не знає відповіді та не може відповісти, після чого директор поручає начальнику тендерного управління Дикун (яка вимушена це робити), передати інформацію тому чи іншому співробітнику, що він повинен звільнитися. Адже директор боїться розмовляти зі співробітниками та сам їм говорити про те, що вони повинні звільнитися, адже в нього не має жодних пояснень свого рішення, і просто він така людина яка боїться розмовляти з підлеглими….
    В загалом таким чином вже звільнилося близько 4 — 5 співробітників. Деяких просили звільнитися, але вони поки що не звільнилися (терплять, чекають).
    Двоє перейшло до інших департаментів. І це лише початок…
    Люди просто бояться втратити свою роботу сидять та не говорять про цю проблему, або звільняються, тому що не знають що може зробити чи як може підставити директор.
    Взагалі в компанії не відомо до кого звертатися з такою проблемою. Яким чином вирішувати такі питання. Адже це шантаж, який ти не зможеш доказати, і не зможеш адже на тебе вже зібрана така кількість помилок, яких навіть і в природі не існує, в яких ніхто не буде розбиратися, тебе просто звинуватять у всьому чому можна, або тебе просто підставлять, створюють такі умови роботи що ти не можеш виконати свої обов’язки в терміни та якісно.
    Одного разу директор сказав, «Ми зробимо такі умови роботи, що вони всі самі будуть звільнятися…»
    Директор не проводить жодних зустрічів з підлеглими, жодних обговорень, навчання зі співробітниками, всі взаємовідносини між директором та підлеглими проходять через керівників управління, які в свою чергу вимушені вислуховувати нецензурну лексику від свого керівника, фільтрувати та передавати інформацію підлеглим. Жодних обговорень, пояснень, роз’яснень директор не надає навіть якщо воно безглузде.
    Сам директор не перевіряє жодних документів ні в ERP системі ні в живу, для цього було прийнято на роботу декілька менеджерів на заробітну плату втричі більшу ніж у фахівців, які перевіряють, погоджують документи перед тим як директор його підписує. Навіть протоколи тендерного комітету погоджують замість нього його помічники, а це вже порушення (закону).
    Усі питання вирішують менеджери які мають дуже великий вплив на директора.
    Порівнюючи з минулим директором департаменту Агеєвим, проводилися щомісячні зустрічі всим департаментом, де обговорювались питання, проблеми , нововведення, плани роботи. Співробітники розуміли що коїться взагалі в департаменті, в компанії, мали змогу обговорити проблемні ситуації, розроблювались нові стратегії та проводилося навчання співробітників. Можливо було зайти до директора в кабінет і обговорити ту чи іншу проблему.
    Теперішній директор взагалі рідко коли заходить до своїх співробітників, більшість часу він знаходиться у себе в кабінеті з менеджерами, яких він взяв собі на допомогу, пьє каву. Не можливо потрапити до кабінету та вирішити робочі питання.
    Звичайно Ви всі можете сказати, що все це маячня, та цю інформацію написала ображена на директора людина яку було звільнено, або попросили звільнитися, або людина яку не влаштовують зміни які проходять в департаменті.
    Але Ви цього ніколи не дізнаєтесь, якщо в Вашій компанії (шановні керівники компанії) люди не матимуть змоги звертатися з такими питаннями за підтримкою, якщо такі директори будуть мати підтримку своїх дій у свого керівництва (Голови правління).
    Всю інформацію, яка написана ви можете перевірити, поговорити зі співробітниками департаменту, переговорити з тими хто звільнився та з тими хто перейшов до інших департаментів. Але якщо люди буду розуміти що така ситуація в департаменті буде продовжуватись, та іх не буде кому захистити, то звичайно ви нічого не дізнаєтесь.
    Як Ви стверджуєте «ВИ найбільша нафтогазова компанія, що працює на ринку України понад 74 роки та видобуває близько 65% української нафти одна із найбільших нафто-газових компаній в країні», компанія з великою кількістю співробітників, і якщо Ви не приймете міри і будете надалі покривати таку поведінку керівництва, все це погано закінчиться для вас і вашої компанії…
    З отриманої нещодавно інформації, було змінено структуру департаменту, та одну із керівних посад департаменту займе *** директора департаменту. Поздоровляємо Валерія!!!
    А Дикун було звільнено, тому що вона вже не потрібна, порядок навела в управлінні, її руками звільнено більшу частину людей — все пішла звідси… Далі ми самі розвалемо все що є

  28. Гость
    26 Лип 2020

    Сколько доплачивают старшим операторам? За табеля? Отчёты в конце месяца?

  29. Гость
    23 Лип 2020

    Почему Заярный набрал на работу мастеров лохов.Заярный замени их на других ребят которые будут работать верой и правдой.Ети уже зажрались,работают только на свой карман тебя боятся, но воровать не перестают.А ето уже профи воровство и привычка к твоим бесам и зашкварам.

  30. Гость
    14 Лип 2020

    Гость :
    Денежный успех Николаевского филиала Укрнефти и его директора Лукиянчука.
    https://www.instagram.com/elukiianchuk/
    Посмотрел Инстаграм так там за год и Турция и Карпаты и 95 квартал и Одесса ))) все успевает
    С 18 года прям поперло

    В етой безперспективной корумпированой стране успешно работает принцеп,кто не работает,тот ест.

  31. Гость
    14 Лип 2020

    Денежный успех Николаевского филиала Укрнефти и его директора Лукиянчука.

    https://www.instagram.com/elukiianchuk/

    Посмотрел Инстаграм так там за год и Турция и Карпаты и 95 квартал и Одесса ))) все успевает

    С 18 года прям поперло

  32. Гость
    12 Лип 2020

    Гость :

    Хороший гость :
    Добрий день Шановне керівництво ПАТ «Укрнафта», якщо звичайно ви побачите цю інформацію.
    Хочемо звернути Вашу увагу на суттєві проблеми які вже давно виникли в Вашій компанії в департаменті закупівель.
    Директор департаменту Мирний та його команда шантажують співробітників, які в свою чергу вимушені звільнятися або за згодою сторін або за власним бажанням. Така ситуація в департаменті з першого дня правління Мирного. В перші ж дні своєї роботи на місці директора людина, без належного досвіду роботи, не має взагалі жодного розуміння як працюють закупівлі (неодноразово сам про це говорив) бездоказово звинувачую та стверджує, що всі співробітники департаменту некомпетентні та беруть хабарі. Жодного підтвердження його слів немає, жодного випадку немає, одні безпідставні підозри та звинувачення (здебільшого, хто більше усього кричить та звинувачує, той сам і винен, адже перейшовши на посаду директора, через декілька місяців, було куплене нове авто — ні на що не натякаємо…. просто зробіть висновки самі).
    Більшість співробітників працюють вже понад 10 років і до них до цього часу жодних претензій по роботі не було, підозр та звинувачень не було. Але з приходом нового директора, співробітники вимушені звільнятися або по можливості переходити до інших департаментів.
    Збирається інформація на кожного співробітника, про його роботу, його помилки, або просто людина не подобається директору, вона дуже багато задає питань по роботі, на які директор не знає відповіді та не може відповісти, після чого директор поручає начальнику тендерного управління Дикун (яка вимушена це робити), передати інформацію тому чи іншому співробітнику, що він повинен звільнитися. Адже директор боїться розмовляти зі співробітниками та сам їм говорити про те, що вони повинні звільнитися, адже в нього не має жодних пояснень свого рішення, і просто він така людина яка боїться розмовляти з підлеглими….
    В загалом таким чином вже звільнилося близько 4 — 5 співробітників. Деяких просили звільнитися, але вони поки що не звільнилися (терплять, чекають).
    Двоє перейшло до інших департаментів. І це лише початок…
    Люди просто бояться втратити свою роботу сидять та не говорять про цю проблему, або звільняються, тому що не знають що може зробити чи як може підставити директор.
    Взагалі в компанії не відомо до кого звертатися з такою проблемою. Яким чином вирішувати такі питання. Адже це шантаж, який ти не зможеш доказати, і не зможеш адже на тебе вже зібрана така кількість помилок, яких навіть і в природі не існує, в яких ніхто не буде розбиратися, тебе просто звинуватять у всьому чому можна, або тебе просто підставлять, створюють такі умови роботи що ти не можеш виконати свої обов’язки в терміни та якісно.
    Одного разу директор сказав, «Ми зробимо такі умови роботи, що вони всі самі будуть звільнятися…»
    Директор не проводить жодних зустрічів з підлеглими, жодних обговорень, навчання зі співробітниками, всі взаємовідносини між директором та підлеглими проходять через керівників управління, які в свою чергу вимушені вислуховувати нецензурну лексику від свого керівника, фільтрувати та передавати інформацію підлеглим. Жодних обговорень, пояснень, роз’яснень директор не надає навіть якщо воно безглузде.
    Сам директор не перевіряє жодних документів ні в ERP системі ні в живу, для цього було прийнято на роботу декілька менеджерів на заробітну плату втричі більшу ніж у фахівців, які перевіряють, погоджують документи перед тим як директор його підписує. Навіть протоколи тендерного комітету погоджують замість нього його помічники, а це вже порушення (закону).
    Усі питання вирішують менеджери які мають дуже великий вплив на директора.
    Порівнюючи з минулим директором департаменту Агеєвим, проводилися щомісячні зустрічі всим департаментом, де обговорювались питання, проблеми , нововведення, плани роботи. Співробітники розуміли що коїться взагалі в департаменті, в компанії, мали змогу обговорити проблемні ситуації, розроблювались нові стратегії та проводилося навчання співробітників. Можливо було зайти до директора в кабінет і обговорити ту чи іншу проблему.
    Теперішній директор взагалі рідко коли заходить до своїх співробітників, більшість часу він знаходиться у себе в кабінеті з менеджерами, яких він взяв собі на допомогу, пьє каву. Не можливо потрапити до кабінету та вирішити робочі питання.
    Звичайно Ви всі можете сказати, що все це маячня, та цю інформацію написала ображена на директора людина яку було звільнено, або попросили звільнитися, або людина яку не влаштовують зміни які проходять в департаменті.
    Але Ви цього ніколи не дізнаєтесь, якщо в Вашій компанії (шановні керівники компанії) люди не матимуть змоги звертатися з такими питаннями за підтримкою, якщо такі директори будуть мати підтримку своїх дій у свого керівництва (Голови правління).
    Всю інформацію, яка написана ви можете перевірити, поговорити зі співробітниками департаменту, переговорити з тими хто звільнився та з тими хто перейшов до інших департаментів. Але якщо люди буду розуміти що така ситуація в департаменті буде продовжуватись, та іх не буде кому захистити, то звичайно ви нічого не дізнаєтесь.
    Як Ви стверджуєте «ВИ найбільша нафтогазова компанія, що працює на ринку України понад 74 роки та видобуває близько 65% української нафти одна із найбільших нафто-газових компаній в країні», компанія з великою кількістю співробітників, і якщо Ви не приймете міри і будете надалі покривати таку поведінку керівництва, все це погано закінчиться для вас і вашої компанії…
    З отриманої нещодавно інформації, було змінено структуру департаменту, та одну із керівних посад департаменту займе *** директора департаменту. Поздоровляємо Валерія!!!
    А Дикун було звільнено, тому що вона вже не потрібна, порядок навела в управлінні, її руками звільнено більшу частину людей — все пішла звідси… Далі ми самі розвалемо все що є

  33. Гость
    12 Лип 2020

    Гость :

    Гость :
    https://youtu.be/Qs-pLl3EMcY — беспредел в Николаевском Укрнафта

    Пистолетчик взлетел до начальника укрнефти в области еще и бухгалтера подмял для делишек.. далеко пойдет , широко шагая . Только уже шкафа для скелетов не хватает , выпадают

    Ето про Заярного?Земля под его ногами еще не загорелась?

  34. Гость
    11 Лип 2020

    Гость :
    https://youtu.be/Qs-pLl3EMcY — беспредел в Николаевском Укрнафта

    Пистолетчик взлетел до начальника укрнефти в области еще и бухгалтера подмял для делишек.. далеко пойдет , широко шагая . Только уже шкафа для скелетов не хватает , выпадают

  35. Гость
    7 Лип 2020

    @Гость, признайтесь у Вас там ІТ Інтерпрайз

  36. Гость
    29 Чер 2020

    @Гость,

    Гость :
    Кому выделили на Азс телефон на сьемку принятия бензовоза, почему мы снимаем и фотографируем на личные телефоны?

    Мне дали кенон за 200к

  37. Гость
    24 Чер 2020

    >Гость<
    Кому то делают доплаты за ремонт помещений? Покраска, шпаклевка или это зависит от директора и мастера области?

    Платят. Но о цене и сумме нужно договариваться перед выполнением работ

  38. А
    24 Чер 2020

    Гость :
    https://youtu.be/Qs-pLl3EMcY — беспредел в Николаевском Укрнафта

    Фу. Какой позор.

  39. Гость
    21 Чер 2020

    Кому то делают доплаты за ремонт помещений? Покраска, шпаклевка или это зависит от директора и мастера области?

  40. Гость
    16 Чер 2020

    Гость :

    Хороший гость :
    Добрий день Шановне керівництво ПАТ «Укрнафта», якщо звичайно ви побачите цю інформацію.
    Хочемо звернути Вашу увагу на суттєві проблеми

    Не совсем согласен с описанной ниже ситуацией. На данный момент мои проблемы как обычного закупщика впервые услышали, разгрузили в работе, отвечают всегда на запросы и помогают решать проблемные вопросы. Я наоброт, впервые за пару лет стал доволен своей работой и чувствую себя комфортно.

  41. Гость
    16 Чер 2020

    Хороший гость :
    Добрий день Шановне керівництво ПАТ «Укрнафта», якщо звичайно ви побачите цю інформацію.
    Хочемо звернути Вашу увагу на суттєві проблеми які вже давно виникли в Вашій компанії в департаменті закупівель.
    Директор департаменту Мирний та його команда шантажують співробітників, які в свою чергу вимушені звільнятися або за згодою сторін або за власним бажанням. Така ситуація в департаменті з першого дня правління Мирного. В перші ж дні своєї роботи на місці директора людина, без належного досвіду роботи, не має взагалі жодного розуміння як працюють закупівлі (неодноразово сам про це говорив) бездоказово звинувачую та стверджує, що всі співробітники департаменту некомпетентні та беруть хабарі. Жодного підтвердження його слів немає, жодного випадку немає, одні безпідставні підозри та звинувачення (здебільшого, хто більше усього кричить та звинувачує, той сам і винен, адже перейшовши на посаду директора, через декілька місяців, було куплене нове авто — ні на що не натякаємо…. просто зробіть висновки самі).
    Більшість співробітників працюють вже понад 10 років і до них до цього часу жодних претензій по роботі не було, підозр та звинувачень не було. Але з приходом нового директора, співробітники вимушені звільнятися або по можливості переходити до інших департаментів.
    Збирається інформація на кожного співробітника, про його роботу, його помилки, або просто людина не подобається директору, вона дуже багато задає питань по роботі, на які директор не знає відповіді та не може відповісти, після чого директор поручає начальнику тендерного управління Дикун (яка вимушена це робити), передати інформацію тому чи іншому співробітнику, що він повинен звільнитися. Адже директор боїться розмовляти зі співробітниками та сам їм говорити про те, що вони повинні звільнитися, адже в нього не має жодних пояснень свого рішення, і просто він така людина яка боїться розмовляти з підлеглими….
    В загалом таким чином вже звільнилося близько 4 — 5 співробітників. Деяких просили звільнитися, але вони поки що не звільнилися (терплять, чекають).
    Двоє перейшло до інших департаментів. І це лише початок…
    Люди просто бояться втратити свою роботу сидять та не говорять про цю проблему, або звільняються, тому що не знають що може зробити чи як може підставити директор.
    Взагалі в компанії не відомо до кого звертатися з такою проблемою. Яким чином вирішувати такі питання. Адже це шантаж, який ти не зможеш доказати, і не зможеш адже на тебе вже зібрана така кількість помилок, яких навіть і в природі не існує, в яких ніхто не буде розбиратися, тебе просто звинуватять у всьому чому можна, або тебе просто підставлять, створюють такі умови роботи що ти не можеш виконати свої обов’язки в терміни та якісно.
    Одного разу директор сказав, «Ми зробимо такі умови роботи, що вони всі самі будуть звільнятися…»
    Директор не проводить жодних зустрічів з підлеглими, жодних обговорень, навчання зі співробітниками, всі взаємовідносини між директором та підлеглими проходять через керівників управління, які в свою чергу вимушені вислуховувати нецензурну лексику від свого керівника, фільтрувати та передавати інформацію підлеглим. Жодних обговорень, пояснень, роз’яснень директор не надає навіть якщо воно безглузде.
    Сам директор не перевіряє жодних документів ні в ERP системі ні в живу, для цього було прийнято на роботу декілька менеджерів на заробітну плату втричі більшу ніж у фахівців, які перевіряють, погоджують документи перед тим як директор його підписує. Навіть протоколи тендерного комітету погоджують замість нього його помічники, а це вже порушення (закону).
    Усі питання вирішують менеджери які мають дуже великий вплив на директора.
    Порівнюючи з минулим директором департаменту Агеєвим, проводилися щомісячні зустрічі всим департаментом, де обговорювались питання, проблеми , нововведення, плани роботи. Співробітники розуміли що коїться взагалі в департаменті, в компанії, мали змогу обговорити проблемні ситуації, розроблювались нові стратегії та проводилося навчання співробітників. Можливо було зайти до директора в кабінет і обговорити ту чи іншу проблему.
    Теперішній директор взагалі рідко коли заходить до своїх співробітників, більшість часу він знаходиться у себе в кабінеті з менеджерами, яких він взяв собі на допомогу, пьє каву. Не можливо потрапити до кабінету та вирішити робочі питання.
    Звичайно Ви всі можете сказати, що все це маячня, та цю інформацію написала ображена на директора людина яку було звільнено, або попросили звільнитися, або людина яку не влаштовують зміни які проходять в департаменті.
    Але Ви цього ніколи не дізнаєтесь, якщо в Вашій компанії (шановні керівники компанії) люди не матимуть змоги звертатися з такими питаннями за підтримкою, якщо такі директори будуть мати підтримку своїх дій у свого керівництва (Голови правління).
    Всю інформацію, яка написана ви можете перевірити, поговорити зі співробітниками департаменту, переговорити з тими хто звільнився та з тими хто перейшов до інших департаментів. Але якщо люди буду розуміти що така ситуація в департаменті буде продовжуватись, та іх не буде кому захистити, то звичайно ви нічого не дізнаєтесь.
    Як Ви стверджуєте «ВИ найбільша нафтогазова компанія, що працює на ринку України понад 74 роки та видобуває близько 65% української нафти одна із найбільших нафто-газових компаній в країні», компанія з великою кількістю співробітників, і якщо Ви не приймете міри і будете надалі покривати таку поведінку керівництва, все це погано закінчиться для вас і вашої компанії…
    З отриманої нещодавно інформації, було змінено структуру департаменту, та одну із керівних посад департаменту займе *** директора департаменту. Поздоровляємо Валерія!!!
    А Дикун було звільнено, тому що вона вже не потрібна, порядок навела в управлінні, її руками звільнено більшу частину людей — все пішла звідси… Далі ми самі розвалемо все що є

  42. Гость
    16 Чер 2020

    Ребята, Заярный не показывал лично как нужно исполнять то что требует сам.Он же розказывал что мить туалет нужно з душой,и ни чего постыдного здесь нет.Или он пустой?

  43. Гость
    5 Чер 2020

    https://youtu.be/Qs-pLl3EMcY – беспредел в Николаевском Укрнафта

  44. Гость
    25 Тра 2020

    Гость :

    Гость :
    Звільнилась і не шкодую. Нічого нового про Укрнафту не скажу, бо все, що тут пишуть — правда. Моє звільнення вийшло із-за бездіяльності майстра, яка кожного дня тільки й говорила, щоб дали їй допрацювать до пенсії. Конфлікти не вирішувала, а вони були, бо в колективі працював наркоман і алкоголік в одній особі. І от саме з ним я і працювала. На всі скарги не реагувала, на порушенняним стандартів та ТБ відмахувалася, на те, що клієнти скаржились на його стан, мені, касиру, просто пропускала повз вуха. Я прохала, щоб його перевели в інші зміни або звільнили, знайшла двох людей, які хотіли б працювать на його місці, але її він влаштовував. Його привезли оператори 2 розряду в повністю алкогольному сп’янінні здавати екзамени з техніки безпеки, вона сама приймала їх…Але каже, що він був нормальним. Дійшло до того, що я, з її слів, повина була б викликати поліцію, щоб засвідчили його стан на роботі… Стоп! А навіщо ж тоді майстер???
    В кінцевому результаті допомоги так і не було. Взагалі не було. Заява…і я ворог! А те, що, працюючи з 2006 року, не була ні п’яною, ні літри не вкрала — от така подяка. Дякую, Наталю Михайлівно за життєвий урок. Працюйте і надалі з наркоманами, що ховають травичку в робочих шафках, що приходять невчасно та п’яні на зміну, що ховаються поза заправкою, щоб швидше злинять додому, вірте кожному їх слову. Час все розсуде.

    Я теж мав не осторожність тут .Те що на вище,все правда.Майстри дійсно не вирішують ні яких конфліктних ситуацій в колектписаноиві,роблять вид що ні чого не відбуваеться або говорять прямо вирішуйте самі.Часто ситуації доходили що майстру потрібно вмішуватись,але ні яких дій не було,хоть і повбивайте одне одного.Навіщо вони тоді потрібні ці так звані майстри,що бензин красти?Заярний тих хто раніше крав бензин,зараз поробив майстами,а тепер ждіть з них толку.

  45. Гость
    25 Тра 2020

    Гость :
    Звільнилась і не шкодую. Нічого нового про Укрнафту не скажу, бо все, що тут пишуть — правда. Моє звільнення вийшло із-за бездіяльності майстра, яка кожного дня тільки й говорила, щоб дали їй допрацювать до пенсії. Конфлікти не вирішувала, а вони були, бо в колективі працював наркоман і алкоголік в одній особі. І от саме з ним я і працювала. На всі скарги не реагувала, на порушенняним стандартів та ТБ відмахувалася, на те, що клієнти скаржились на його стан, мені, касиру, просто пропускала повз вуха. Я прохала, щоб його перевели в інші зміни або звільнили, знайшла двох людей, які хотіли б працювать на його місці, але її він влаштовував. Його привезли оператори 2 розряду в повністю алкогольному сп’янінні здавати екзамени з техніки безпеки, вона сама приймала їх…Але каже, що він був нормальним. Дійшло до того, що я, з її слів, повина була б викликати поліцію, щоб засвідчили його стан на роботі… Стоп! А навіщо ж тоді майстер???
    В кінцевому результаті допомоги так і не було. Взагалі не було. Заява…і я ворог! А те, що, працюючи з 2006 року, не була ні п’яною, ні літри не вкрала — от така подяка. Дякую, Наталю Михайлівно за життєвий урок. Працюйте і надалі з наркоманами, що ховають травичку в робочих шафках, що приходять невчасно та п’яні на зміну, що ховаються поза заправкою, щоб швидше злинять додому, вірте кожному їх слову. Час все розсуде.

  46. Гость
    11 Тра 2020

    Заярный еще работает?Не выбросили еще,как ето оч любит делать етот реформатор.Его реформа в Укр нефть заключается в глумении над людьми,поигратся и выкинуть как отработаный материал.Именно так и поступает етот горе реформатор з подчиненными.Жаль что пока нет управы нат горе реформатором.

  47. Гость
    2 Тра 2020

    С такими руководителями в ПАТ УКРНЕФТЬ в Кировоградской обл. как Заярный М.В предприятие не развивается и медленно идёт ко дну. РАЗОГНАЛ много толковых людей как в центральном офисе так и по Азс по обл. Очень жаль за предприятие, что берет выскочек молодых, которые не представляют ничего о своей работе http://www.vnutri.org/ukrnafta/

  48. Гость
    29 Кві 2020

    С такими руководителями в ПАТ УКРНЕФТЬ как прудкой(руководитель отдела бюджетирования), предприятие не развивается и медленно идёт ко дну. РАЗОГНАЛ много толковых людей как в центральном офисе так и по структурам всей Украины. Очень жаль за предприятие, что берет выскочек молодых, которые не представляют ничего о своей работе

Усі зарплати додаються анонімно
Заст. начальника
Снигиревка • 1 зарплата
40 000 грн
Касир
Дніпро • 1 зарплата
11 291 грн
Оператор
Прилуки • 1 зарплата
10 000 грн
Оператор 2 розряду
Мелітополь • 3 зарплаты
2 000 .. 6 500 грн
Оператор 3 розряду
Харків • 1 зарплата
5 500 грн

Додайте зарплату в компанії Укрнафта

Дякуємо! Зарплату додано.

Додати відгук Оцініть роботодавця Укрнафта: розкажіть про плюси, мінуси, умови роботи та атмосферу в команді.



Прикрепить фото или другой файл:




Наверх
Залишити відгук