|
Ви представник компанії?
Редагуйте сторінку та відповідайте від імені компанії.
Український бренд HEYLOVE. продукції для манікюру. Відгуки про роботу в Хейлав, зарплати, вакансії
Усі зарплати додаються анонімно
Додайте зарплату в компанії ХейлавДодати відгук Оцініть роботодавця Хейлав: розкажіть про плюси, мінуси, умови роботи та атмосферу в команді.🔔 Сповіщення про нові відгуки про компанію Хейлав Отримуйте на пошту одразу після публікації Без спаму. Відписка в 1 клік. |

Якщо описати досвід роботи в цій компанії одним слово – ТЯЖКО. Якщо ви плануєте співпрацювати з ними, Ви маєте бути готовими що стаєте не спеціалістом а виконавцем. Від вас можуть очікувати ініціативності, але коли вона проявляється – ігнор. Немає чіткої структури процесів, вимагають все і одразу. Будьте готові до емоційних гойдалок, до того що можуть знецінювати вашу роботу, та ваш досвід. Якщо, не дай Боже, спробуєте відстояти свою позицію, з вірогідністю 99% на вас почнуть точити зуб. І це прямо впливає на подальшу комунікацію. Як писали нижче, якщо ви робите щось не так як придумала собі пані вікторія – Ви не тямите в своїй справі, і після емоційних повідомлень/слів від неї, в компанії Вам вже будуть не раді. Як досвід стресової комунікації – рекомендую, як стабільне і комфортне місце роботи – НІ.
Це мій найгірших досвідів роботи.
Вже через два тижні стає очевидно, що у компанії відсутня навіть базова структура роботи.
Фактично: немає сформованої команди (продажі, продакт, маркетинг постійно в пошуку); онбординг відсутній; планування виробництва “на глаз”; облік в Excel; робота з постачальниками хаотична, хочеш зрозуміти робочу ситуацію перечитай всі чати та зроби нотатки; собівартість у нотатках телефону.
Очікують швидкий результат. За перший місяць ви маєте побудувати відділ та показати результат в основній роботі – без процесів, інструментів і відсутності переданих справ.
власниця пані вікторія, нечітко формулює задачі. Обговорення часто переходить з теми на тему без конкретних рішень і фіксації домовленостей. Враження наче задачі вже “нарізані” у неї в голові, але ви ще про них не здогадались. Або був такий хаотичний потік інформації, що ви і не зрозуміли важливості задачі.
Будь-яка робота часто оцінюється як “не так”, бо тільки вона знає, “як правильно”.
Комунікація емоційна, то пані вікторія плаче, то роздратована або тривожна.
При звільненні за власним бажанням можуть затримувати виплати зі словами “спочатку ти зробиш ось це, а потім поговоримо”, або не доплатити без пояснень. При цьому, якщо рішення про звільнення прийняла пані вікторія, то одним днем без передачі справ.
На початку роботи вам скажуть “ми тут не шукаємо винних, ми тут, щоб робити висновки, виправити і покращити”. На практиці не так. Власники не будували процеси роками, і самі абсолютно несистемні люди, через що постійний хаос.
Доброго дня. Я думала, що мене не можливо здивувати. Але данiй компанii вдалося. Це дно – я про власникiв – всi виннi, зневага, безлад, нема системностi та структури,вчасно прийнятих рiшень. Не рекомандую.
Треш компанія.
Все дуже дуже погано.
Я мала необережнисть там попрацювати.
Слава богу не довго.
Безлад, не повага, максимальна вижимка.
Власниця це просто без коментарів.
Не рекомендую цю компанію.