|
Ви представник компанії?
Редагуйте сторінку та відповідайте від імені компанії.
Компанія NAILSMADE заснована у 2011 році і на даний момент працює у кількох напрямках: Відгуки про роботу в Nailsmade, зарплати, вакансії30 000 – 60 000 UAH 20 000 UAH
Усі зарплати додаються анонімно
Додайте зарплату в компанії NailsmadeДодати відгук Оцініть роботодавця Nailsmade: розкажіть про плюси, мінуси, умови роботи та атмосферу в команді.🔔 Сповіщення про нові відгуки про компанію Nailsmade Отримуйте на пошту одразу після публікації Без спаму. Відписка в 1 клік. |

Всім привіт. Хочу поділитися своїм досвідом роботи в цій компанії на посаді менеджера інтернет-магазину.
На співбесіді мені обіцяли зарплату 25 000 грн та описували роботу як стабільну й організовану. Співбесіду проводила мама власниці компанії. Уже тоді насторожило, що замість нормального введення в робочі процеси більша частина розмови була взагалі не про роботу.
За місяць роботи стало зрозуміло, що в компанії повний хаос у внутрішніх процесах. Нормальних інструкцій немає, багато моментів тримаються лише на тому, що “власники самі знають, як правильно”. Через це нові працівники постійно роблять помилки не тому, що некомпетентні, а тому що система роботи просто не організована.
Колектив переважно молодий, і цим, схоже, користуються. За той місяць, поки я працювала, звільнилося троє людей — і всі зі скандалами.
Найцікавіше почалося в день розрахунку. Замість обіцяних 25 тисяч виявилось уже 20, а фактично на руки я отримала 18 тисяч. Жодних адекватних пояснень щодо цього не було.
Наступного дня після чергового необґрунтованого зауваження я сказала, що можу допрацювати до кінця дня і звільнитися нормально. У відповідь мені сказали йти одразу. Після цього при мені щось порахували на калькуляторі та заявили, що тепер уже я “винна компанії” 3000 грн, бо нібито щось “не допрацювала”.
Коли я сказала, що цих грошей у мене вже немає, мені просто сказали зібрати речі й “вимітатися”.
Дуже неприємний досвід. Особисто я не рекомендую цю компанію ні для роботи, ні для будь-якої довгострокової співпраці.
Це мій найгірших досвідів роботи.
Вже через два тижні стає очевидно, що у компанії відсутні не лише системні процеси, а навіть базова структура роботи.
Фактично: немає сформованої команди (продажі, продакт, маркетинг постійно в пошуку); онбординг відсутній; планування виробництва “на глаз”; облік в Excel; робота з постачальниками хаотична, хочеш зрозуміти робочу ситуацію перечитай всі чати та зроби нотатки; собівартість у нотатках телефону.
Очікують швидкий результат. За перший місяць ви маєте побудувати відділ та показати результат в основній роботі – без процесів, інструментів і відсутності переданих справ.
власниця пані вікторія, нечітко формулює задачі. Обговорення часто переходить з теми на тему без конкретних рішень і фіксації домовленостей. Враження наче задачі вже “нарізані” у неї в голові, але ви ще про них не здогадались. Або був такий хаотичний потік інформації, що ви і не зрозуміли важливості задачі.
Будь-яка робота часто оцінюється як «не так», бо тільки вона знає, «як правильно».
Комунікація емоційна, то пані вікторія плаче, то роздратована або тривожна.
При звільненні за власним бажанням можуть затримувати виплати зі словами “спочатку ти зробиш ось це, а потім ми поговоримо”, або не доплатити без пояснень. При цьому, якщо рішення про звільнення прийняла пані вікторія, то одним днем без передачі справ.
На початку роботи вам скажуть “ми тут не шукаємо винних, ми тут, щоб робити висновки, виправити і покращити”. На практиці не так. Власники не будували процеси роками, і самі абсолютно несистемні люди, через що постійний хаос.
Ніколи не писала відгуки про компанії, але про цей цирк складно не написати.
Подавалась я на вакансію «продакт-менеджер» у вересні, так як я працювала ще на минулій роботі, затрималась і не встигала на співбесіду, написала власниці вікторії (так, тій самій:)) за хв 15 що не встигаю. Інші роботодавці б сказали розумієм, давайте перенесемо, але ж пані вікторія відповіла через півтори години «Ми Вас чекали( Ми вже запросили у понеділок іншого кандидата на перший робочий день.
Якщо вона не пройде випробувальний термін, вакансія знову буде відкрита, дам Вам знати»
Що ж, дуже оперативно був знайдений кандидат на цю посаду.
Людина, яка слухає свою інтуїцію, мала б більше ніколи не повертатись у цю канторку, але ж..))
На минулому тижні побачила, що знову відкрита вакансія, поцікавилась вже у ейчара, чи знову відкрита тому що людина не пройшла випробувальний? Ні, шукаємо ще одного.
У день співбесіди опис вакансії на ворк юа був змінений вже на тім ліда продакта, і зп на 10к вище. Дивно, бо я ж подавалась на іншу😄
Співбесіда була годину, де більшу частину говорили власники та були перерви на вазмущенія вікторії що вона так не може, бо її постійно відволікають, без мьюта мікрофона чи бодай стримування емоцій)
Фідбека я просила 2-3 рази, і о невже я його отримала: виходьте на пробний день.
На пробному дні спілкувалась більше з власником, себто чоловіком вікторії, як на мене він адекватніше себе вів та ближче до вечора сказав, що можу виходити на стажування, якщо все буде добре.
Перший день стажування пройшов добре, окрема дяка продакту Віці, з нею приємно було комунікувати.
Але і вона вже після пари місяців роботи була не в восторге від власниці.
За цілий день власники зі мною навіть не розмовляли. Ну може зайняті були хто зна.
Але о 8 вечора прилітає таке повідомлення від ейчара: Доброго вечора, вибачте, що так пізно турбую, але отримала фідбек від команди і керівника. На жаль, від сьогодні вимушені припинити співпрацю з Вами
Сказати що це крінж не сказати нічого.
Мені мало того, що не сказали причину, яку я навіть не розумію, так і в обличчя не удосужились повідомити. Вперше бачу таке принизливе ставлення до співробітників. Ну і за 2 дні мені звісно ніхто не заплатив.
Дуже жалкую, що не прочитала відгуки до того як витрачати в другий раз свій час.
П.С. Зато є чай і печенькі))
Багадельня а не компанія.
Власниця просто жах……………..
В цій компанії не цінують людей які їм заброляють грощі і не розуміють що праціник це людина.
Як що ви всеж таки думаєте прийти до цієї компанії на роботу то будьте готові що вам будуть погрожувати що ви залишитесь без зарплати, постійно будуть контроліти ващі дії і ви завжди будете дебілом бо ти всігда будеш писати не так клієнтам, всігда будеш винен во всіх гріхах.
Не рекомендую цю багадєльню.
Дуже жалкую що потрапив до них…………………
Не робіть моїх помилок
Як що ви читаете чей відгук то вам пощастило. Бо коли я шукала інфу про цю контору я нажаль нічього не знайшла і на ПРИВЕЛИКИЙ жаль попала до них на роботу. власниця вікторія, натрусила на співвбесіді що в них порядок, все чьотко, ніхто не затримується і тіпо шо всьо ок. А на справді там виявилось все не так. Постійні затримки на роботі, обід є але його фізично немає бо немає часу. Всі в офісі перелякані працюють як раби в власниця позволяє собі казати ви в мене залишитесь без зарпалти за якісь невстигання чи робочі факапи. Коллектив молодий, в когось взагалі це перша робота тому фрау вікторія позволяє собі так спілкуватися з підлеглими. В всіх відділах бардак. Склад незнає сільки товару на залишку))))) Ну короче куди не глянь всьюди є лажа.
Тому як що ви адекватна людина ВАМ точно не туди. В Києві повно нормальної роботи. Бережіть себе і свої нерви і пам’ятайте ви на роботі працюєте за грощі а не знаходитесь в рабстві