Авангард, агрохолдинг

Авангард, агрохолдинг

location_on
Россия
Додати відгук Додати зарплату 🔔  Підписатися
verified_user
Ви представник компанії?
Редагуйте сторінку та відповідайте від імені компанії.

Компания «Аграрный Холдинг Авангард» – крупнейший агропромышленный холдинг в Украине, специализирующийся на производстве куриных яиц и продуктов яичной переработки.

Відгуки про роботу в Авангард, агрохолдинг, зарплати, вакансії

1 3 4 5 6 7 59
  1. Гость
    22 Вер 2019

    Викторович. Зачем выносить сор из избы? У всех на предприятиях есть компьютеры, сделайте действительно анонимный внутренний чат. И пусть туда пишут все кто захочет…
    Пусть все читают, и все пишут, шила в мешке не утаишь.
    Только с анонимностью будет проблема, будут бояться писать.
    Попробуйте озадачить ITишников.
    Я даже знаю название, ВНУТРИ)))))

  2. Гость
    20 Вер 2019

    За 25000грн менеджера ВЭД они ещё долго искать будут

  3. Гость
    6 Вер 2019

    Мабудь у цьому році не получиться у Бахмутюка у другій половині року компенсувати збитки першої половини . Як ви думаєте Володимиру Вікторовічу ?

  4. Гость
    6 Вер 2019

    @Гость, Володимир Вікторович ніхто не обіжав

  5. Гость
    6 Вер 2019

    Так а що мабудь попав в саму дупу ?

  6. Гость
    6 Вер 2019

    Я холоп Руденка ,а ти мабудь сам Руденка і є ?

  7. Гость
    17 Сер 2019

    Гость :
    Літва звинувачує Україну що та постачає в ЕС яйця заражені сальмонелою ,по попереднім данним це яйця з ОВОСТАРУ .Цікаво коли Авангард почне труїти Європу ,зважаючи на той срач і бардак що твориться на птахофабриках ,доекономився Руденко

    Чей холоп будеш ? Хто запдатив і на кого працюєш що пишеш бред ?

  8. Гость
    17 Сер 2019

    Гость :
    Літва звинувачує Україну що та постачає в ЕС яйця заражені сальмонелою ,по попереднім данним це яйця з ОВОСТАРУ .Цікаво коли Авангард почне труїти Європу ,зважаючи на той срач і бардак що твориться на птахофабриках ,доекономився Руденко

    знов гімно активізувалось. тебе що хтось обіжав в дитинстві ?

  9. Гость
    15 Сер 2019

    @Гость, Щодо Овостару і Латвії — то конкурента борьба місцевих виробників яєць. Вже 4 місяці «звинувачують» – коли Овостар вирішив в Латвії завод побудувати

  10. Гость
    15 Сер 2019

    Літва звинувачує Україну що та постачає в ЕС яйця заражені сальмонелою ,по попереднім данним це яйця з ОВОСТАРУ .Цікаво коли Авангард почне труїти Європу ,зважаючи на той срач і бардак що твориться на птахофабриках ,доекономився Руденко

  11. Гость
    9 Лип 2019

    Ну какая игра слов .Ваши менты чихали на всех вас ,потому что они сюда посажены своими из киева ,они могут например уехать отдыхать в другую страну ,благо что средства связи позволяют отвечать что он на работе .Пьянствуют со страшной силой вся охрана им некогда смотреть ночью за работой оборудования ,отсюда ломается техника – дохнет птица ,но все ок …потому что в киеве крыша

  12. Гость
    5 Лип 2019

    @Гость, кто же тебя мента словит))))
    Винницкие приезжали, пробовали пробить схемы)))
    Но они против профессионалов никто!!!)))

  13. Гость
    4 Лип 2019

    Гость :
    На Ависе начальниками работают все менты. И менты в СБ. Воруют все.
    Они это умеют. Какой дебил поставил их на эти места? Воруют фурами в лучших традициях Ависа. И директору заносят.

    В час неймовірних технології, всі ці противоправні дії, можна і потрібно фіксувати. І будуть факти. А так, все це- гра слів.

  14. Гость
    4 Лип 2019

    На Ависе начальниками работают все менты. И менты в СБ. Воруют все.
    Они это умеют. Какой дебил поставил их на эти места? Воруют фурами в лучших традициях Ависа. И директору заносят.

  15. Гость
    3 Лип 2019

    Новая раскрутка Авангарда и Бахмателло ,что ПТФ Авис самое лучшее яйцо производит и там тебе Халяль ,и там тебе Кошер … только от кошерного яйца из Ависа в 2016 году весь Израиль стоял на ушах ,бо то кашерне було с сальмонелезом …чи навмисно жидів хотіли траванути ?

  16. Гость
    3 Лип 2019

    Этот старый придурок поставил на все посты ментов, и ментов поставил контролировать ментов. Менты воруют правильно, так что комар носа не подточит. Делятся с дурачком, и ему тоже хорошо.

  17. Гость
    30 Чер 2019

    @Гость, Шановні колеги Авіс, що втратили роботу “по скороченню”, зайдіть до директора чи в бухгалтерію фабрикі та запитайте “керовників”, які кошти отримує охорона за надання “своїх послуг” та покривання крадіжок та вивіз за територію яєць та курей, та хто з цього має “відкати”. Тоді усі питання відпадуть……..

  18. Гость
    30 Чер 2019

    @Гость, директор может и не адекватен, но наше предприятие сокращают, а нашу “доблестную” охрану расширяют и платят все больше и больше за прикрытие воровства……

  19. Гость
    30 Чер 2019

    @Гость, директор может и не адекватен, но наше предприятие сокращают, а нашу “доблестную” охрану расширяют и платят все больше и больше за прикрытие воровства……

  20. Гость
    15 Чер 2019

    Гость :
    Коли вже ми дочекаємося прості робітники, що цього дебіла директора поміняють з ним невозможно працювати

    Це про Авіс йдеться мова

  21. Гость
    15 Чер 2019

    Коли вже ми дочекаємося прості робітники, що цього дебіла директора поміняють з ним невозможно працювати

  22. Гость
    3 Чер 2019

    На Східному також пройшло скорочення.

  23. Гость
    2 Чер 2019

    Поділіться, де по холдінгу пройшло масове скорочення, чи це тільки зацепило авіс?

  24. гость
    2 Чер 2019

    директор АВИСа Лактионов есть вор которий со своей любовницей Дмитрецкой ревизором обокрал АВИС на много милионов он обокрал не предприятие а Бахматюка а покривает ету шайку Сам Руденко .Они придумали схему сократить людей наАвисе ради того чтоб подсокращение не попала Дмитрецка которая курирует всеми схемами воровства на Ависе.Руденко ти сократил без виних людей которие работали и так за копейки а такую мразь как Дмитрецкая оставил чтоб она воровала дальше и ти получал свои награбление деньги.Я тебе желаю чтоб вас воров сЛактионовим ждала такая участь как ти сделал людям которие проработали много лет на ависе а ти лишил их работи.А таких воров мразий как Лактионов иДмитрецкая оставил.чтоб тебе деньги ОлегаРомановича вилизли боком.

  25. Гость
    1 Чер 2019

    @Гость,директор Ависа Моральный *** – это человек, который является явным эгоистом, не уважает мнения других людей, и старается всячески их унизить, пренебрегая при этом своей совестью и любыми принципами

  26. Гость
    22 Тра 2019

    Погано те що реально керують на фабриках не дериктора ,а Їх водіі та секретарки ,кадри раставляють ,приймають чи не приймають на работу ,о це вже жах……

  27. Гость
    22 Тра 2019

    Чули Фонд гарантування вкладів с сьогоднішнього дня прийняв рішення про ліквідування ще одноі кормушкі Бахматело банку Фінансова Ініціатива.А товін вже волав Гонтарева вірнись с Лондона

  28. Гость
    14 Тра 2019

    Гость :

    Хи :
    @Гость,
    Треба питати ту яка брала його повторно на роботу і постійно прикривала

    Ещё и очень даже хорошо прикрыла=))
    С миллиона на 30 000 гривен

    Цікаво, а ревізоша де була всьо цей час, чи це не її робота.чи карманний ревізор не займається такою роботою. Ах да вона ледве за юрістами слідкує це що вміє. На АВІСІ всьо череж *опу. Тільки падіж через проходну, а гній поза ворота возять Любка скільки грошиків наскладала, може поділися з народом!

  29. Гость
    14 Тра 2019

    Хи :
    @Гость,
    Треба питати ту яка брала його повторно на роботу і постійно прикривала

    служба безпеки, що робили,як беруть на роботу. Начальник Моби був спійманийна крадіжці вакцин. Його вигнали, а любка з кольком зробили начальникком. Хмисторізка яйця фурами таскає. А в гаражі повний пипец.автобуси газом заправляють я, різницю двлють між усіма. Хтос свої машини під загрузку внє очерелі ставить, такса100баксів, грузчикам очі замажуть. І так кожного вечора мойщик платять по 500 баксів зо кожен пташники що миють. Кругова порука, а СБ все це прикриє

  30. Гость
    14 Тра 2019

    Гость :

    Хи :
    @Гость,
    Треба питати ту яка брала його повторно на роботу і постійно прикривала

    Ещё и очень даже хорошо прикрыла=))
    С миллиона на 30 000 гривен

    Так це ж главбухша Авісв

  31. Гость
    13 Тра 2019

    Хи :
    @Гость,
    Треба питати ту яка брала його повторно на роботу і постійно прикривала

    Ещё и очень даже хорошо прикрыла=))
    С миллиона на 30 000 гривен

  32. Хи
    10 Тра 2019

    @Гость,
    Треба питати ту яка брала його повторно на роботу і постійно прикривала

  33. Гость
    9 Тра 2019

    Крали всi а винен Постой))))))))))))))

  34. Гость
    4 Тра 2019

    @Гость, Постой нормальний розумний мужик

  35. Гость
    4 Тра 2019

    @Гость, бо ніхто і не підозрював що вона така

  36. Гость
    4 Тра 2019

    Шановний Постой,вас звільняють з посади тому що,ви не справляєтеся з своїми обов’язками,але як ідети то йдіть з гідностю, а не поливайте людей лайном.

  37. Гость
    3 Тра 2019

    Що означає в юриспруденції термін “підсиділа”? І що то за завсклад, що якась дівчина його кругом пальця обвела і змусила скаржитись вам безграмотному бувшому працівнику СБ.
    Як працівнику СБ вам не може бути невіломо, що якби в дійсності відносно згаданої вами особи була найменша підозра у незаконних справах її б з ККЗ на Авіс та щей на посаду з матеріалними цінностями не взяли.

  38. Гость
    2 Тра 2019

    Гость :
    «Волк в овечьей шкуре» — Сидоренко В. Д. — начальник охраны ККЗ с. Гуменцы. с 2013 — 2016 годах Сидоренко В. Д. занимал должности в охранных фирмах по организации охраны предприятия «АВИС», был замешан в расхищении и воровстве товарно-материальных ценностей агрохолдинга, за что был неоднократно уволен по несоответствию. Не смотря на эти факты, был принят на должность инспектора СБ «АВИС» с. Гуменцы, с которой также был уволен со скандалом 2017 году. Последний вопиющий факт, что в марте 2018 Сидоренко В. Д. был принят на должность начальника охраны ККЗ с. Гуменцы, с которой в последствии, в январе 2019 года «С ТРЕСКОМ» был уволен, но в марте 2019 года !!!!!, «волк в овечьей шкуре» снова начал выполнять обязанности начальника охраны ККЗ с. Гуменцы. Уважаемое руководство агрохолдинга, объясните сложившуюся ситуацию людям, которые работают на предприятиях с. Гуменцы.

    Думаю что правда 100%. Тот еще манипулятор и двухличный человек. Гнать нужно в шею его! Ворюга самый настоящий!

  39. Гость
    1 Тра 2019

    Я в минулому працював в СБ Агрохолдингу, і зараз шокований перевіркою персоналу, така особа яка працює в Гуменцях Дубина Д.В підсиділа завсклада МШП, а сама не одноразово на комбікормовому була неодноразово причетна до крадіжок і змов, і тут до мене дойшла інформація що вона майбутній завсклад, і окрім того чоловік її “карманік” як людина з таким минулим може займати таку посаду???

  40. Гость
    21 Кві 2019

    Судью ,которая приостановила банкротство банка Бахматюка Финансовая инициатива Высшая Рада Првосудия уволила ,видно хорошо Олежек помаслил ей ручку ,что она согласилась на аферу

  41. Гость
    12 Кві 2019

    Царів із трону за те й скидали,що вони брехньою обростали.

  42. Гость
    11 Кві 2019

    @Гость, и вообще ты… человек или нет

  43. Гость
    11 Кві 2019

    @Гость, ты не харошый человек. Есть вопросы – готов на встречу

  44. Гость
    11 Кві 2019

    Добре працювати в адміністрації Перше Травня царь Мирослав може дозволити влаштовувати сабантуї серед робочого тижня в робочий час і самому приймати участь,як прості працівники(Як він рашує його холопи)працюють згідно робочого графіка до 17.00

  45. Гость
    3 Кві 2019

    Почитайте Экономическую правду За сегодня в интернет ,интересная статья про Бахматюка ,как он крал деньги из своих банков и выводил за границу ,вот у кого учатся его подчиненные руководители предприятий

  46. Гость
    1 Кві 2019

    Шановний Мирослав Романович що Ви хорошого зробили за пів года для підприємства ? Тільки набрали банду непотрібних людей з космічними зарплатами ,та розсадили спеціалістів по Феншую. Беріться до роботи думайте про підприємство, про простих робочих, про птицю, а не про свій карман. Ваша банда з вами все одно не поділиться і буде підставлять Вас при першій можливості.

  47. Гость
    1 Кві 2019

    Гость :
    Боднар М.Р. позвільнював спеціалістів (які служили вірой і правдою навідь в скрутні часи які переживала птахофабрика і хороші показники це їх заслуга ) і набрав комаду(банду) яких раніше повиганяли, для того щоб якомога більше вкрасти та відмити грошей різними схемами .(Говорить що Київ так сказав) Яріш уже бігає з каністрами та збирає данину, навіть галапинувату юристку повернув, яка в свою чергу підтягнула Кириченка якого взагалі 3 рази виганяли з Авангарду. Ну а Тоня то взагалі поза конкурсом гарно вміє красти та має де продавати, а покриває всіх свій СБ з нач.охорони . І коли ви нажретесь??? взагалі у начальства на фабриці мабуть найбільші зарплати по холдидингу деякі отримують по 2-3 ставки.

    в мене такі враження що власники взагалі не контролюють свій бізнес. а в києві все добре, сидят на відкатах, так як і всі директора на птахофабриках.

  48. Гость
    28 Бер 2019

    Боднар М.Р. позвільнював спеціалістів (які служили вірой і правдою навідь в скрутні часи які переживала птахофабрика і хороші показники це їх заслуга ) і набрав комаду(банду) яких раніше повиганяли, для того щоб якомога більше вкрасти та відмити грошей різними схемами .(Говорить що Київ так сказав) Яріш уже бігає з каністрами та збирає данину, навіть галапинувату юристку повернув, яка в свою чергу підтягнула Кириченка якого взагалі 3 рази виганяли з Авангарду. Ну а Тоня то взагалі поза конкурсом гарно вміє красти та має де продавати, а покриває всіх свій СБ з нач.охорони . І коли ви нажретесь??? взагалі у начальства на фабриці мабуть найбільші зарплати по холдидингу деякі отримують по 2-3 ставки.

  49. Гость
    26 Бер 2019

    Романюк Дмитро Иванович – директор одной из фабрик за какии деньги покупает квартиры в месте из менеджером та инш. ВОР ! он за свое место готов продать свою мать родную.

Усі зарплати додаються анонімно
Головний бухгалтер
Київ • 1 зарплата
50 000 грн
Вантажник
Гуменцы • 2 зарплаты
15 000 .. 20 000 грн
Менеджер по экспорту
Одеса • 1 зарплата
100 000 грн
Підсобний працівник
Мена • 1 зарплата
10 000 грн
Торговий представник
Виноградів • 2 зарплаты
20 000 .. 25 000 грн

Додайте зарплату в компанії Авангард, агрохолдинг

Дякуємо! Зарплату додано.

Додати відгук Оцініть роботодавця Авангард, агрохолдинг: розкажіть про плюси, мінуси, умови роботи та атмосферу в команді.



Прикрепить фото или другой файл:




Наверх
Залишити відгук