Авангард, агрохолдинг

Авангард, агрохолдинг

location_on
Россия
Додати відгук Додати зарплату 🔔  Підписатися
verified_user
Ви представник компанії?
Редагуйте сторінку та відповідайте від імені компанії.

Компания «Аграрный Холдинг Авангард» – крупнейший агропромышленный холдинг в Украине, специализирующийся на производстве куриных яиц и продуктов яичной переработки.

Відгуки про роботу в Авангард, агрохолдинг, зарплати, вакансії

1 12 13 14 15 16 59
  1. Гость
    30 Лис 2017

    Гость :

    Гость :
    @Гость, більше конкретної інформації

    Скажіть пожалуста,як це ми з пацанами на мобі 1 в жовтні працювали як прокляті сутками бо треба було яйці вивезти на склад ,засрались по самі вуха заробили менше як зять Валєра Ольги Миколаївна його майже 2 тижні не було а заробив більше як ми вона йому пише що хоче а ніхто не перевіряє шановний директор ,шановна ревізор будь-ласка розберіться.

    Подивимося що вона в цьому місяці закриє йому, мовчати не будемо.

  2. Гость
    29 Лис 2017

    Гость :

    Гость :

    Гость :

    Гость :

    Гость :
    @Гость, більше конкретної інформації

    Скажіть пожалуста,як це ми з пацанами на мобі 1 в жовтні працювали як прокляті сутками бо треба було яйці вивезти на склад ,засрались по самі вуха заробили менше як зять Валєра Ольги Миколаївна його майже 2 тижні не було а заробив більше як ми вона йому пише що хоче а ніхто не перевіряє шановний директор ,шановна ревізор будь-ласка розберіться.

    Вона навчилася красти гроші в людей.
    Їі вже могила виправить.

    Ні її потрібно вигнати, що заміни їй немає??

    Там не тільки її вигнати потрібно а і бригадира як його взяли він же злодій де ж тоді служба СБ,на що вона дивиться, запитайте їх де яйця та до них упаковка квочка? Вони ж злодії

    так і при цьому бригадиру вивезли тоді з складу тари піддон яйця – що охорона злапала
    але теперішній бригадир вийшов чистим з води хоч і був в долі
    чистіть кадри і буде порядок

  3. Гость
    28 Лис 2017

    За що мене сьогодні звільнили з Авіса ,прокладками бушними я керував? приказ поступив від директора та менеджерів збуту ВІТЯ розберись.будуть п…ти і далі.

  4. Гость
    28 Лис 2017

    Гость :

    Гость :

    Гость :

    Гость :

    Гость :
    @Гость, більше конкретної інформації

    Скажіть пожалуста,як це ми з пацанами на мобі 1 в жовтні працювали як прокляті сутками бо треба було яйці вивезти на склад ,засрались по самі вуха заробили менше як зять Валєра Ольги Миколаївна його майже 2 тижні не було а заробив більше як ми вона йому пише що хоче а ніхто не перевіряє шановний директор ,шановна ревізор будь-ласка розберіться.

    Вона навчилася красти гроші в людей.
    Їі вже могила виправить.

    Ні її потрібно вигнати, що заміни їй немає??

    Там не тільки її вигнати потрібно а і бригадира як його взяли він же злодій де ж тоді служба СБ,на що вона дивиться, запитайте їх де яйця та до них упаковка квочка? Вони ж злодії

    А менеджер не в курсах? Спросите у них,ей безопасность ау

  5. Гость
    28 Лис 2017

    Гость :

    Гость :

    Гость :

    Гость :
    @Гость, більше конкретної інформації

    Скажіть пожалуста,як це ми з пацанами на мобі 1 в жовтні працювали як прокляті сутками бо треба було яйці вивезти на склад ,засрались по самі вуха заробили менше як зять Валєра Ольги Миколаївна його майже 2 тижні не було а заробив більше як ми вона йому пише що хоче а ніхто не перевіряє шановний директор ,шановна ревізор будь-ласка розберіться.

    Вона навчилася красти гроші в людей.
    Їі вже могила виправить.

    Ні її потрібно вигнати, що заміни їй немає??

    Там не тільки її вигнати потрібно а і бригадира як його взяли він же злодій де ж тоді служба СБ,на що вона дивиться, запитайте їх де яйця та до них упаковка квочка? Вони ж злодії

  6. Гость
    27 Лис 2017

    Гость :

    Гость :

    Гость :
    @Гость, більше конкретної інформації

    Скажіть пожалуста,як це ми з пацанами на мобі 1 в жовтні працювали як прокляті сутками бо треба було яйці вивезти на склад ,засрались по самі вуха заробили менше як зять Валєра Ольги Миколаївна його майже 2 тижні не було а заробив більше як ми вона йому пише що хоче а ніхто не перевіряє шановний директор ,шановна ревізор будь-ласка розберіться.

    Вона навчилася красти гроші в людей.
    Їі вже могила виправить.

    Ні її потрібно вигнати, що заміни їй немає??

  7. Гость
    26 Лис 2017

    Гость :

    Гость :
    @Гость, більше конкретної інформації

    Скажіть пожалуста,як це ми з пацанами на мобі 1 в жовтні працювали як прокляті сутками бо треба було яйці вивезти на склад ,засрались по самі вуха заробили менше як зять Валєра Ольги Миколаївна його майже 2 тижні не було а заробив більше як ми вона йому пише що хоче а ніхто не перевіряє шановний директор ,шановна ревізор будь-ласка розберіться.

    Вона навчилася красти гроші в людей.
    Їі вже могила виправить.

  8. Гость
    26 Лис 2017

    Гость :
    О,дааа…Разрешения детектора действует только с наступления сумерков)))Красивая картина:ночь,камаз с прокладками делает одну показовою ходку по разрешению в место назначения а все остальные зависают в центре города.

    Загадка: яка відмінність, між французами і українцями?

    Гость :

    Гость :

    Гость :
    О,дааа…Разрешения детектора действует только с наступления сумерков)))Красивая картина:ночь,камаз с прокладками делает одну показовою ходку по разрешению в место назначения а все остальные зависают в центре города.

    Загадка: яка відмінність, між французами і українцями?

    Французы язык используют для того чтобы доставить удовольствие партнёру, а украинцы чтобы доставить удовольствие себе.

    Француз, жабу споживає, а ось українця, вона давить.

  9. Гость
    25 Лис 2017

    Гость :
    @Гость, більше конкретної інформації

    Скажіть пожалуста,як це ми з пацанами на мобі 1 в жовтні працювали як прокляті сутками бо треба було яйці вивезти на склад ,засрались по самі вуха заробили менше як зять Валєра Ольги Миколаївна його майже 2 тижні не було а заробив більше як ми вона йому пише що хоче а ніхто не перевіряє шановний директор ,шановна ревізор будь-ласка розберіться.

  10. Гость
    25 Лис 2017

    Гость :

    Гость :
    О,дааа…Разрешения детектора действует только с наступления сумерков)))Красивая картина:ночь,камаз с прокладками делает одну показовою ходку по разрешению в место назначения а все остальные зависают в центре города.

    Загадка: яка відмінність, між французами і українцями?

    Французы язык используют для того чтобы доставить удовольствие партнёру, а украинцы чтобы доставить удовольствие себе.

  11. Гость
    24 Лис 2017

    Гость :
    О,дааа…Разрешения детектора действует только с наступления сумерков)))Красивая картина:ночь,камаз с прокладками делает одну показовою ходку по разрешению в место назначения а все остальные зависают в центре города.

    Загадка: яка відмінність, між французами і українцями?

  12. Гость
    22 Лис 2017

    О,дааа…Разрешения детектора действует только с наступления сумерков)))Красивая картина:ночь,камаз с прокладками делает одну показовою ходку по разрешению в место назначения а все остальные зависают в центре города.

  13. Гость
    22 Лис 2017

    @Гость, заметьте б/у прокладки. И с разрешения директора.

  14. Гость
    22 Лис 2017

    @Гость, більше конкретної інформації

  15. Гость
    22 Лис 2017

    Очень интересная ситуация по поводу тары на Ависе.Ветврач курирует весь процесс поставок на лево.

  16. Гость
    19 Лис 2017

    киев готовит смену руководства на восточке. давно пора…. (зам уже новый ) посмотрим ,что за смена придет ментам

  17. Гость
    16 Лис 2017

    Усіх ворюг повиганяли!!! І тиша…

  18. Гість
    2 Лис 2017

    Гость :
    @Гість, В смысле?

    2-х котів-ворюг на яйцескладі впіймали

  19. Гость
    31 Жов 2017

    @Гість, А конкретнее? Или это очередной пьяный бред по поводу смены руководства?

  20. Гість
    29 Жов 2017

    Ну нарешті почали відловлювати ворюг в Східному… ура

  21. Гость
    17 Жов 2017

    Гость :

    Гость :
    @Гость, Может хоть он мусоров с восточки выгонит а то они уже и Киев купили и продолжают беспредельничать

    Рыба всегда гниёт с головы. И народ поменьше ворует.

    НАРОД ОСОБО И НЕ ВОРУЕТ! а вот у ментов границ не существует! хапают как псы бродячие. А Киев сидят как лохи

  22. Гость
    17 Жов 2017

    Гость :
    @Гость, Может хоть он мусоров с восточки выгонит а то они уже и Киев купили и продолжают беспредельничать

    Рыба всегда гниёт с головы. И народ поменьше ворует.

  23. Гость
    16 Жов 2017

    @Гость, Может хоть он мусоров с восточки выгонит а то они уже и Киев купили и продолжают беспредельничать

  24. Гость
    3 Жов 2017

    А начальник Руденко В.В. эщо работает?

  25. Гость
    29 Вер 2017

    Гость :

    Гость :

    Гость :

    Гость :

    Гость :

    Гость :
    Як там справи на Авісі???? Всіх все влаштовує??

    На Авісі бардак конкретний,вернулась Наташка,мабуть армяна вижеве зі збуту, а на мобі 2 Беспредел ,а директор дебіл.

    Як думаєте, кого поставлять на місце директора?Бо цьому по-любому не довго лишилось.

    поставлять ще хужого ідіота,але судячи з ваших коментарів вам не догодить ніякий, бо ви всі хочете красти,нічого не робити,і щоб вам за це нічого не було,крім зарплати.

    Та треба щоб цього козла директора поставили на місце СБ вони це вміють та щоб допомогла Т.А. їм ,воно таке безмозгле тупе.

    Таке складається враження, що на фабриці працюють лише колишні злодії рецидивісти. Що не коментар, то все крадії. Факти в студію, пліз, а не тріпайте язиками.

    Надоело в начальниках ходить? Тебе то д.ре чего не хватает?

  26. Гость
    27 Вер 2017

    Гость :

    Гость :

    Гость :

    Гость :

    Гость :
    Як там справи на Авісі???? Всіх все влаштовує??

    На Авісі бардак конкретний,вернулась Наташка,мабуть армяна вижеве зі збуту, а на мобі 2 Беспредел ,а директор дебіл.

    Як думаєте, кого поставлять на місце директора?Бо цьому по-любому не довго лишилось.

    поставлять ще хужого ідіота,але судячи з ваших коментарів вам не догодить ніякий, бо ви всі хочете красти,нічого не робити,і щоб вам за це нічого не було,крім зарплати.

    Та треба щоб цього козла директора поставили на місце СБ вони це вміють та щоб допомогла Т.А. їм ,воно таке безмозгле тупе.

    Таке складається враження, що на фабриці працюють лише колишні злодії рецидивісти. Що не коментар, то все крадії. Факти в студію, пліз, а не тріпайте язиками.

  27. Гость
    26 Вер 2017

    Гость :

    Гость :

    Гость :

    Гость :
    Як там справи на Авісі???? Всіх все влаштовує??

    На Авісі бардак конкретний,вернулась Наташка,мабуть армяна вижеве зі збуту, а на мобі 2 Беспредел ,а директор дебіл.

    Як думаєте, кого поставлять на місце директора?Бо цьому по-любому не довго лишилось.

    поставлять ще хужого ідіота,але судячи з ваших коментарів вам не догодить ніякий, бо ви всі хочете красти,нічого не робити,і щоб вам за це нічого не було,крім зарплати.

    Та треба щоб цього козла директора поставили на місце СБ вони це вміють та щоб допомогла Т.А. їм ,воно таке безмозгле тупе.

  28. Гость
    26 Вер 2017

    Гость :

    Гость :
    прищавый клещ -главный вор у витальки. Пока «команда » бомбит бабки с предприятия -субыч енд билецкий уже допились до белки,а коломацкая олька по своей слабости на передок -скоро сотрет уже себе одно место)из за которого она там и держится пока) делая вид ,что работает с «умным» лицом.Бахматюк, наведите уже там порядок ! Уберите ****ство -пьянство и воров -директоров и фабрика зарабоает с прибылью в ваш карман!

    Хорошая фабрика. И выпить можно и по..ахаться, и поворовать. Стремимся в Схидне.

    было бы смешно -если бы не было все так грустно…

  29. Гость
    24 Вер 2017

    Гость :
    прищавый клещ -главный вор у витальки. Пока «команда » бомбит бабки с предприятия -субыч енд билецкий уже допились до белки,а коломацкая олька по своей слабости на передок -скоро сотрет уже себе одно место)из за которого она там и держится пока) делая вид ,что работает с «умным» лицом.Бахматюк, наведите уже там порядок ! Уберите ****ство -пьянство и воров -директоров и фабрика зарабоает с прибылью в ваш карман!

    Хорошая фабрика. И выпить можно и по..ахаться, и поворовать. Стремимся в Схидне.

  30. Гость
    23 Вер 2017

    прищавый клещ -главный вор у витальки. Пока “команда ” бомбит бабки с предприятия -субыч енд билецкий уже допились до белки,а коломацкая олька по своей слабости на передок -скоро сотрет уже себе одно место)из за которого она там и держится пока) делая вид ,что работает с “умным” лицом.Бахматюк, наведите уже там порядок ! Уберите ****ство -пьянство и воров -директоров и фабрика зарабоает с прибылью в ваш карман!

  31. Гость
    21 Вер 2017

    @юлька, Брависсимо!!!! В ТОЧКУ!!)) крысиная команда воришек во главе с виталькой!

  32. Разум
    19 Вер 2017

    @юлька, В лихости и зависти нет ни проку, ни радости.

  33. Гость
    19 Вер 2017

    Гость :

    Гость :

    Гость :
    Як там справи на Авісі???? Всіх все влаштовує??

    На Авісі бардак конкретний,вернулась Наташка,мабуть армяна вижеве зі збуту, а на мобі 2 Беспредел ,а директор дебіл.

    Як думаєте, кого поставлять на місце директора?Бо цьому по-любому не довго лишилось.

    поставлять ще хужого ідіота,але судячи з ваших коментарів вам не догодить ніякий, бо ви всі хочете красти,нічого не робити,і щоб вам за це нічого не було,крім зарплати.

  34. юлька
    18 Вер 2017

    максименков это прыщавая присоска на теле птицефабрики гапон это недаразумение фабрики ленкя мент с вованом типа менеджером и пашиком это соски отсосать у витальки если не получилось у димки прыщавого попытаются бо димка если стуканет витальке в египет будет трындец ох у вас там полный пипец СЛАВА ТРУЖЕНИКАМ ЭТОГО ПРЕДПРИЯТИЯ билецкому субичу ольке коломацкой вам не противно работать в этом дерьме или все побеждают деньги присосались лишь бы не отпасть хорошо удобно дует но терпимо.

  35. Гость
    18 Вер 2017

    Гость :

    Гость :
    @Гость, А куда подевались советники, что рыли на Вывчара? Обос..лись да?

    А тут Оля и компания офигевшие уже с етого дурачка
    Щас только о Вивчаре и думают наверно как при Нем било

    Оля Решетник только и думаете как би Вивчар вернулась,будут ворожать,мм би еще Пилюйчика.

  36. Гость
    17 Вер 2017

    Гость :
    @Гость, А куда подевались советники, что рыли на Вывчара? Обос..лись да?

    А тут Оля и компания офигевшие уже с етого дурачка
    Щас только о Вивчаре и думают наверно как при Нем било

  37. Гость
    17 Вер 2017

    Гость :

    Гость :
    Як там справи на Авісі???? Всіх все влаштовує??

    На Авісі бардак конкретний,вернулась Наташка,мабуть армяна вижеве зі збуту, а на мобі 2 Беспредел ,а директор дебіл.

    Як думаєте, кого поставлять на місце директора?Бо цьому по-любому не довго лишилось.

  38. Гость
    17 Вер 2017

    @Гость, А куда подевались советники, что рыли на Вывчара? Обос..лись да?

  39. Гость
    17 Вер 2017

    Ну, что там на восточном? Поговорили порадовались, а изменений никаких

  40. Гость
    13 Вер 2017

    Вся проблема в тому що беруть на адміністративні посади кого попало а не професіоналів які б працювали над своєю справою із задоволенням. До прикладу візьмемо Інну з кадрів вміє тільки те що збирати плітки а на справді дуб дубом.Не знаю на що дивиться начальство коли бере таких на роботу.

  41. Гость
    13 Вер 2017

    жаль Бахматюка! Хотел построить империю ,а приобрел геморой из правнушек “директоров” диркторишки хапают как не в себя(

  42. Гость
    12 Вер 2017

    Гость :
    Як там справи на Авісі???? Всіх все влаштовує??

    На Авісі бардак конкретний,вернулась Наташка,мабуть армяна вижеве зі збуту, а на мобі 2 Беспредел ,а директор дебіл.

  43. Гость
    12 Вер 2017

    Як там справи на Авісі???? Всіх все влаштовує??

  44. Гость
    7 Вер 2017

    под пристальной охраной Гапона старшего чернобаевские птичники полностью разворовали!! Вырезали двигателя и весь метал! Вывезли весь хороший навоз и продали за наличку.А туда навезли свежего *овна. Вонь стоит по трассе неймоверная. Что они творят??? Такого бардака при Черкове никогда не было!

  45. Гость
    6 Вер 2017

    таня :
    я согласна, директора на восточке все тупые, меня выгнали просто потомучно своих троих пристроить надо было! а теперь киев просит вернуться навести порядок!

    Таня Сиденко ты тупая, о каких наведениях порядка может идти речь? Сиди в своём Схидном и наведите порядок в своём свинарнике! Если и наводить порядок то точно не тебе!

  46. Гость
    5 Вер 2017

    @Аня, Витальки не будет, а что с его командой? Лёньчиком, Олечкой и т.п Так же будут продолжать тянуть из фабрики? Только уже без хозяина?

  47. Гость
    3 Вер 2017

    Кость :

    Гость :
    Кто следующий директор на Восточке?

    Максименков

    не смешите мои носки)) Прыщавый тянет на должность грузчика *овна !)

  48. таня
    1 Вер 2017

    я согласна, директора на восточке все тупые, меня выгнали просто потомучно своих троих пристроить надо было! а теперь киев просит вернуться навести порядок!

Усі зарплати додаються анонімно
Головний бухгалтер
Київ • 1 зарплата
50 000 грн
Вантажник
Гуменцы • 2 зарплаты
15 000 .. 20 000 грн
Менеджер по экспорту
Одеса • 1 зарплата
100 000 грн
Підсобний працівник
Мена • 1 зарплата
10 000 грн
Торговий представник
Виноградів • 2 зарплаты
20 000 .. 25 000 грн

Додайте зарплату в компанії Авангард, агрохолдинг

Дякуємо! Зарплату додано.

Додати відгук Оцініть роботодавця Авангард, агрохолдинг: розкажіть про плюси, мінуси, умови роботи та атмосферу в команді.



Прикрепить фото или другой файл:




Наверх
Залишити відгук