Crypto Crew

Crypto Crew

Ми є найбільшим та найефективнішим криптоком’юніті в Україні, навчаємо за інноваційним методом торгівлі Smart Money.
Трейдинг, інвестиції, аірдропи, вайлісти — усе це ніші, у яких з легкістю заробляють учасники нашого community на базі отриманих знань.
А, якщо ти ще не знайомий з нами, то лови декілька фактів про топ-1 криптоком’юніті України Crypto Crew:
1. Наша команда вже 10 місяців веде ціну Bitcoin з точністю 95% у відкритому доступі на аудиторію понад 100 тис підписників
2. Наша команда має офіційні партнерства (Приватбанк, Монобанк, найбільша криптобіржа Binance).
3. Наша команда створює навчальний контент, який щомісяця публікує в вітчизняних та закордонних ЗМІ (вийшли на рівень Forbes)
4. Наша команда — це більше 50 крутих, амбітних спеціалістів своєї справи

Отзывы о работе в Crypto Crew, зарплаты

1. 3 апреля 2024

Зарабатывают на учениках. В аналитике много воды.. прежде чем купить курс просто рекомендую последить за ними что они вещают на протяжении пол года и больше. Станет все понятным. Просто не рвитесь сразу покупать что-либо не убедишись в качестве. Сейчас такая фаза рынка, что очень много хайпа и повылазили «горе-эксперты» со всех щелей, чтобы заработать на учениках

2. 3 апреля 2024

Інфоцигани одним словом)
    класно цей Влад казав, що коли приймуть Bitcoin ETF це зовсім не означає одразу прайс верх піде і типу вирогідніше це ловушка і буде корекція))) в ітозі, пішли одразу верх)) можете їхній ютуб подивитись до прийняття ETF. хах і їх слова типу «повинен бути план на верх та на похід ціни вниз» то взагалі цікаво. Тобто вирогідність 50%. Так це всі і без вашої аналітики знають))) школота короче зробила з себе крутих аналітиків.
    Ще вони відключили після прийняття ETF коменти в спільноті, ну зрозуміло чому)))
    А самий прикол, вони часто постять інфу із тг-каналу Кріпто хедлайн (це з рашки хлопець). Це взагалі смішно дивитись. Навіщо ви чужі пости дублюєте??

3. 2 ноября 2023

Вся інформація в даному відгуку є лише думкою автора.

Думаю, що цей відгук буде корисним тим, хто хоче купити курси, інвестувати чи розглядатиме як місце для роботи.
    Від себе скажу не рекомендую ні те, ні те.
    Від звичайних інфоциган вони нічим не відрізняються. Беруть гроші, обіцяють золоті гори, в соціальних мережах створена картинка успішності, а насправді пустишка. Компанія, офіс — просто видимість та красива упаковка, зараз у мережі її легко створити.
    Курси, які вони продають вам особливо не допоможуть заробити грошей, натомість допоможуть власникам купити чергову машину та люксові шмотки.
    Знання, які там пропонуються, не є чимось унікальним і гарантії за ваш заробіток вони не несуть, скоріше навпаки не дають жодних гарантій.
    До речі, якщо ви попросите повернення грошей, то вам доведеться довго його домагатися та загрожувати судом. Гроші вони повертати не люблять. Тому на обіцянки повернення не ведіться особливо. Обіцянки документально нічим не підтверджені.

Про компанію також не можна сказати нічого хорошого. Постійно змінюються люди. В цьому році було кілька хвиль звільнень людей без попередження. Спочатку на співбесіді тобі розповідають, які вони класні та дружні. За фактом вас звільнять 1 день і скажуть, що ви погано працювали, дуже погано. Що ви нікчема і просто не заслуговуєте оплати. Майте на увазі, що з вами можуть не розплатитися і звичайно ж ви не будете працевлаштовані офіційно. І розмовляти з вами не будуть, можуть заблокувати.

І можуть ще загрожувати «розібратися» з вами окремо, прямо лихі 90-ті.

Вам намагатимуться недоплатити. Навіть ту зарплату, про яку ви домовились. У якийсь момент вона здасться надто великою і ви будете її не гідні або ви завдасте невідшкодованого за розміром збитку компанії (на їхню думку).

Стиль управління ніякої, немає жодної системи чи структури, зате є чудова практика пошуку винних абсолютно у всьому, навіть у дрібницях. Відповідальність за свої рішення власники не беруть, завжди винен хтось, це зручно. Особливо часто це використовує СЕО, який ні в чому не розуміється і просто сидить як лялька.
    Будьте готові виконувати незрозумілі завдання у незрозумілі терміни, навіть якщо ви не розумієте сенс навіщо.
    Окремо про інтелігентність. Це образ для аудиторії, щоб ви краще купували. У реальному житті вам можуть нахамити та використовувати не нормативну лексику. Тому не спокушайтеся.

4 власника, який вдають, що вони в чомусь розуміються, а насправді ні в чому. Створюють видимість управління та діяльності. Одні понти і улюблений вираз топимо вперед … Ну ви зрозуміли )
    Один з них відверте бидло, яке вас тиснутиме морально і принижуватиме. Погрожуватиме розправою поза офісом.

Тож вибір за вами. Якщо у вас є зайві гроші, подумайте кілька разів, чи потрібно їх йому віддавати.

І чи бачите ви себе на такому робочому місці і чи потрібен вам у житті додатковий негатив чи проблеми))

4. 6 октября 2023

Компанія, яка не цінує працівників, клієнтів, один одного, можуть на тебе накричати, проявити грубість

5. 3 октября 2023

Всі спеціалісти, які цінують себе уходять одразу, всі хто остався ждуть незрозуміло чого, а є фанатики, які розказують яка класна компанія, поки їх не вислали і не викинули на вулицю як гнилу собаку
    Став свій дізнайтеся компанії

6. 3 октября 2023

Всі негативні відгуки, що тут є, то правда, позитивні, ну до пори до часу, поки не пройде замилення очей. Ця компанія не Топить, а Топиться) Зливаються як клієнти так і співробітники, а точніше вони їх зливають, причому прибрати тебе можуть просто в мить, без пояснення причини, на роботу та результати праці, всім … з високої гори, можливо й тому компанія всихається, а на одних понтах і самовнушенії, що найкраща спільнота, найкращі спеціалісти, далеко не поїдеш. За рік роботи не було місяця, щоб працювати без загрози звільнення, ніякої стабільності та впевненості, але звісно, весь негатив в свій бік скривається, та видаляється, оплачуються лише гарні «найкрутіші» відгуки. Короче, не раджу цю компанію ні до якої співпраці, одні нерви та обман, одноразова компанія, яка шукає одноразових клієнтів)

7. 2 октября 2023

Ушли все топы, уволили отдел продаж, сократили поддержку
    Если вы еще думали дать им денег на токен — то токена не будет, ну а если уже дали — то просто распрощайтесь и забудьте

8. 28 сентября 2023

Короче компания мясорубка, пофиг на то что ты специалист, надо деньги или на улицу, ну тепер подумайте захотите вы здесь работать

9. 20 сентября 2023

@@Гость, ты забыл, что бизнесмен что вечно не может адекватно общатся, не уважает с таким отношением вести дела сложно

10. 19 сентября 2023

Хочу поделится своим опытом работы в компании, с мене выдали все соки, уволили без возможности что-то изменить, сразу ты уволен, и даже без компенсации, людям для них способ просто уничтожить личность, даже не пытаться сохранить рабочие места!!!

11. 18 августа 2023

Сьогодні втратив кучу грошей довіривши їх крипто крю
    окрема подяка володимиру

12. 13 августа 2023

плюсую, але не псіхуй ) це ж певно досить відділу турботи платять 1000 грн за добрий відгук в мережі, то вони вже перестали себе нахвалювати на otzyvua net і перейшли сюди. Почекай, скоро побачиш » я вже в комьюніті майже рік і це перевернуле моє життя — я такий щасливий що вирішив про це написати, а окреме дякую Анні-Дмитрові-Паші з відділу підтримки Які ж вони молодці! так тримати!

13. 10 августа 2023

Гість :
    Працюю в компанії більше року і в загальному задоволена умовами і принципами роботи.
    Так як компанія стартап є можливість багато пропонувати власних ідей, рости як професіонал і будувати з нуля потужну корпорацію в майбутньому.
    Особливо крутий в компанії колектив, це справді, як команда однодумців, які завжди лояльні і готові зробити максимум на результат.
    Ніколи не стикалась з затримками чи обманами у підрахуванні і виплаті зп в компанії, тому досить дивні попередні коментарі.
    Компанія також сприяє розвитку — купує курси для співробітників, можна працювати в гібридному форматі, керівництво і парнери завжди готові вислухати і ніколи не дистанціюються чи вдягають корону на голову.

а нічого, що в компанії йде масово звільнення?нічого, що бонуси та зарплати урізають? напишіть своє ім’я та прізвище — давайте пройдемось по фактам — я скріни з перепискою з магерою пошарю. Не треба брехати людям! бо перейдемо до прямих доказів

14. 9 августа 2023

15. 6 августа 2023

Тобто вони не виплачують заробітку плату і міняють часто персонал?

16. 30 июля 2023

фсьо! гроші закінчились — почались звільнення…
    встигніть забрати зарплату, а ось на бонуси можете не розраховувати

17. 28 июня 2023

@Гость, це ти ще не сказав про штрафи та бидломагеру. цей царьок проібав людські гроші і відривається на співробітниках

18. 8 июня 2023

кидають на гроші, затримують виплати — не рекомендую співпрацю. Ще ті криптоцигані
    нікаяких договорів, ніяких актів виконання роботи — гроші заводяться через на карти через яких підставних фіз лиць

19. 21 апреля 2023

Це просто п@здець!
    відкрито говорять, що для них норма вичавити зі співробітника максимум, випалити та замінити. Відверті інфоцигани, які на хайпі продають тему крипти, при цьому смикаючи тексти з бінансу

Платять сіру зарплату, ніяк не оформлюють, звільняють заднім числом не виплачуючи гроші

Добавьте зарплату в компании Crypto Crew

Добавить отзыв о работодателе Crypto Crew

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Crypto Crew?