Бізнес Груп

Бізнес Груп

Business Group Logistics — провідний національний логістичний 3PL-оператор із досвідом роботи понад 20 років.
Основні переваги Business Group Logistics , як логістичного оператора — великий досвід роботи з найбільшими компаніями, а також з різними товарними категоріями, що не вимагають особливого режиму зберігання (Ambient — сегмент), так і з продуктами, які потребують особливого температурного режиму, — «Fresh» -0С…+6С та «Frozen» -18С, напрацьовані Know-How в операційній діяльності, свій автопарк спеціалізованого транспорту, відмінно налагоджені бізнес-процеси та схема взаємодії з Клієнтами.
Business Group Logistics успішно реалізує рішення щодо аутсорсингу логістики в масштабних проєктах — організовує функціонування розподільчих центрів для найбільших в Україні Retail мереж: АТБ, METRO, NOVUS, VARUS та FORA.
Ми пропонуємо нашим клієнтам комплексні рішення у сфері логістики національного та міжнародного масштабу. Наша згуртована команда здатна підібрати або розробити індивідуальну програму для кожного, гарантуючи при цьому незмінно високу якість операційного та клієнтського сервісу.

Отзывы о работе в Бізнес Груп, зарплаты

Отзывов нет.

Добавьте зарплату в компании Бізнес Груп

Добавить отзыв о работодателе Бізнес Груп

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Бізнес Груп?