ПАТ «Концерн Галнафтогаз»

ПАТ «Концерн Галнафтогаз»

«Концерн Галнафтогаз» – провідна українська компанія, основною діяльністю якої є роздрібна реалізація пального та супутніх товарів через мережу заправних комплексів «ОККО». Компанія входить в трійку лідерів за обсягами продажів нафтопродуктів на роздрібному ринку України.

Отзывы о работе в ПАТ «Концерн Галнафтогаз», зарплаты

1. 1 июля 2016

@Андрей, вільний графік? ЯКИЙ графік прцюємо два місяці без вихідних, бо брак персоналу,ноги вже відвалюються, голова не варить.А керівництво цікавить лише пусті полички.Вирішили доплатити по 800 грн.це так оцінюють наше здоров*я, сили які ми тут тратимо,кажуть це доплата за навантаження літом, воно в нас є таке постійно, не лише літом.

2. 30 июня 2016

Працюю в компанії від літа 2014р. Умови праці значно кращі, ніж у більшості компаній рівня середнього чи вище по регіону. Це для офісних працівників, звичайно.

На заправці, де працював перші 1,5 року не все так легко і просто. Але є багато своїх переваг. Вільніший графік, заробіток в більшій мірі залежить від тебе самого.

3. 24 июня 2016

В нас на азс працюють 20 працівників з них 10 не получили авансу!!! Чи ви хочете сказати,
    що ми це вигадали???

4. 24 июня 2016

@Оператор, аванс нараховується всім працівникам, без винятку. Годинні ставки у всіх однакові. Кінцева ЗП залежить від показників виконання поставлених планів та від рівня сервісу по кожному окремому АЗК. Тут дійсно можлива різниця. Для точної детальної відповіді, прохання звернутись з уточненням по АЗК на скриньки [email protected] або [email protected]

5. 23 июня 2016

Керівники головного офісу скажіть будь ласка чому ви одним заправкам піднімайте зарплату а інших маєти в одному місці хоч притому що ті заправки набагато більше продають ніж інші!!! А з вашим переходом на ОККО Рітеїл чому повинні страждати працівники цеж ваші проблеми чому ви на одній і ті самі заправці одним працівникам нараховуєте аванс а іншим ні як це зрозуміти на що чикати ви хоч зарплату дасьте чи також тільки деяким працівникам де ваша совість деякі люди не мають за що до кінця місяця дожити!!! Ми пашимо на вас як прокляті а ви хотяб зароблені гроші відайте людям!!! Любили ми цю роботу но її приходить кінець!!!

6. 15 июня 2016

@Оператор азс., дякуємо за звернення. Передаємо коментар колегам.

7. 15 июня 2016

Керівники головного офісу! Зверніть, будь ласка, увагу на становище в Київському РВ (зараз здається Центральний дивізіон). Працював у компанії більше двох років. Багато було негативних нюансів, але були і позитивні, особливо пишався, що працюю на ОККО наприкінці літа і восени 2015 року, було все стабільно і дуже хороші зп. Але коли в лютому, березні, квітні 2016 почалась «зміна влади», як на мене, все стало набагато гірше. Система оплати праці, особливо анкетування, коли дзвонять клієнту і задають ряд питань, від того прямо залежить зп. Якщо відповіді негативні, або оцінені респондентом менше 10 балів, по 10-бальній шкалі — зп буде зовсім мала. З даною ситуаціює, населення збідніло, більше звертає увагу на не гатив… дана система поки що не для наших людей… Як наслідок кілька місяців деякі азс отримували менше 2000 тис грн і це в Києві, де до цього отримували як мінімум в два рази більше! При цьому, низьку зп отримували навіть супервайзери! На прикінці березня почалися масові звільнення. У відділі кадрів утворювались черги на звільнення. На азс працювали майже без вихідних з-за відсутності кадрів. «Піком» звільнень було, як на мене, коли «попросили» керівника Київського РВ — Вервеку, після чого звільнялись не лише «прості робочі», а й працівники офісу — супервайзери (ризик-менеджери), і з відділу кадрів, і ІТ-фахівці… Для чого це все? Навіщо було набирати керівників вищої ланки з «вулиці»? хто знає, той зрозуміє про що йдеться. Куди дивиться вище керівництво? Компанія втратила сильних, досвідчених працівників з багаторічним стажем роботи! Чому так не ціняться прості працівники? Зате ОККО піклується, про те щоб дозвонитись до кожного клієнта і запитати чи запропонували Вам каву, Пульс, інфо про знижки… Зараз наче стабільніше, остання зп за травень в києві була хороша, але не на всіх азс. Плюс система оплати праці знов зазнала змін, менше уваги приділятиметься анкетам (наскільки я зрозумів). Але катастрофічно не вистачає працівників. Зменшилась кількість клієнтів з-за високої ціни на пальне, і відповідно виконання планів стало тяжчим. Персональні знижки закінчились. Знов стирачки з авто, зараз збіднілому населенню не до лотерейок, всі хочуть зекономити якомомга більше на пальному! І основній масі не потрібні знижки на каву чи хот дог за 30 грн! Любив я цю роботу, і шкода, що довелось піти…

8. 4 июня 2016

@Гость Так может он на ОККО и получал вторую ЗП за то , что утопил "ВОСТОК" ?

9. 3 июня 2016

@Гость, я думаю ,що ця проблема виплати зп на всіх азс.тому що коли ми були на ФОП денник отримував таку саму як нічник і тепер коли на ПП нічого не помінялося

10. 3 июня 2016

Господа руководители компании!
    В вашу компанию интенсивно пытается устроиться бывший сотрудник ООО «ВОСТОК» Елбаев С.А., занимавший ключевые должности в компании.
    Поинтересуйтесь о нём, на таком же сайте «Роснефть-Украина», прежде чем принять решение о сотрудничестве с ним.

11. 2 июня 2016

Нова форма оплати це повний брєт, розвот для ідіотів при минулій формі оплати коли за перевиконання планів оплачували на 100% більше а при теперишні на 150% топто на 50% більше!!! Ми получали більшу зарплату ніж тепер коли виконали плани однаково. Навіть коли сервіс впливав на зміну винагороду а тепер ні всеодно получали більшу зарплату??? Крім того люди працюють по 12 годин а ви заборонили їм сидіти забрали крісла ви совість маєти??? Ви краще із з під своїх задниць в офісах позаберайте крісла побробуйте постояти!!! Люди масово звільнняються з ОККО і правель роблять. А тепер поставили плани неймовірні,Коли виконували попередні плани з тяжкою бідою а тепер підняли на 1500 тясячі більши кави та аналогічно хот-доги. Так щоб людям нічого не заплатити. Коли пробуєш поговорити із кіревництвом вони вадповідають щоб ми помінняли щось собі в голові просто іздіваються над працівниками!!! Я ніколи не буду рекомендувати ОККО друзям і родичам для роботи!!! І я не один нас таких тсячі.Люди вірять людям а не вашим тупим рикламам . Куда дивиться призедент компанії ВІТАЛІЙ АНТОНОВ???Вони руйнують компанію, Його компанія котиться ввелику чорну яму і скоро він її звітам не зможе витягнути. Змініть своє ставленя до працівників бо без них ви ніхто. А якщо ні то будети працювати самі на своїх заправках!!!

12. 2 июня 2016

Юля,на ОККО справедливості немає!

13. 2 июня 2016

@Юля, уточніть, будь ласка, яка це саме АЗК, регіон. Допоможемо у вирішенні питання. Надсилайте уточнення на скриньку [email protected]

14. 2 июня 2016

скажіть чому зарплата в ператора який ходить на нічні зміни і зп оперетора який ходить лише на дні, і ні за шо не відповідає однакова.Адже нічні зміни мають оплачуватися за більшим тарифом де справедливість

15. 1 июня 2016

@Гость, скажіть а 49 заправка ФОП чи на ПП?

16. 31 мая 2016

Приємно, що заправки почали додавати до різних культурних заходів. Нам тут цього дуже бракує.

17. 29 мая 2016

Звернення працівників ОККО до Контрольно Ревізійного Відділу.
    Шановні працівники КРВ .
    Оператори АЗС-49 м.Броди просять ВАС провести ретельну перевірку,що стосується менеджера АЗС -49 пані Сало О.Я. відносно виплати заробітної платні,працівникам за останні чотири місяці.
    Доводимо до Вашого відома ,що зарплата операторів,молодших операторів ,а також прибиральниць,ппотягом останніх чотирьох місяців зменьшилась на 30%,пані Сало О.Я мотивує це тим ,що не виконуємо планів ,а також поганий сервіс.(при чому реалізація пального та супутніх товарів не зменьшилась).
    Будь-яка документація ,що стосується заробітньої плати,в пані Сало вважається конфіденційною інформацією.
    Оператори АЗС ,які «любили» свою роботу,пропрацювавши вісім-десять років,змушені були масово звільнитись через негативний психологічний тиск пані Сало О.Я.
    ДЯКУЄМО!!!!!

18. 28 мая 2016

Бачу появилась нова тема Чесна заправка попала під давалку

19. 27 мая 2016

@оператор, дякуємо за звернення. Надішліть, будь ласка, більш детальну інформації на скриньку [email protected]. Зможемо оперативно надати відповідь та допомогти розібратись у ситуації.

20. 27 мая 2016

@оператор, дякуємо за коментар. Передаємо звернення на розгляд колегам з відповідного напрямку.

21. 26 мая 2016

Пришел на станцию совсем недавно,как раз с уходом старого менеджера… сейчас станцией заправляет чудо-человек,отзывчивая, внимательная и соображающая,что главное,Надежда Николаевна.нашп станция у нее под временным контролем,пока не найдут нового менеджера,но такого профианализма нужно поискать!!!предыдущий управляющая-тварь, которых надо поискать!колоссальные минуса,просрочки и полный развал!люди сбежали,никто не хочет платить по 2-3 тыс за то,что товаровед ее подруга и вообще ничего не делает,взвалив все обязанности на операторов!мало того,что приезжает на работу к 11,так еще и за недостачи не платит ни копейки!!!прием товара,ценники,сроки,выкладка,подсчет-все на плечах операторов,она не умеет даже выгрузить кофе через комп!!!!станция 22.ленивая,высокомерная и безмозглая Елена ведет станцию к расспаду.из операторов осталось всего 2,которые просто не успевают и не могут научить и обучить стажеров,так как слишком много свалилось обязанностей,отчеты,бензовозы…работать некому,людей катастрофически не хватает!!!!сил нет терпеть

22. 25 мая 2016

СБ ти спиш?????? де твої шпіони, стукачі, вас обносять, крадуть, брешуть в очі. КРВ розвести що два пальця хоча і серед крв є і свої стукачі

23. 22 мая 2016

де справедливість??? супервайзер Хмельницької філії вигнав з роботи операторів,які якоби обкрадали фірму,бо мали пару фішок,а приймає на роботу оператора,який і фішки має,і ще й недостачі робить,на звернення операторів про крадіжки не реагує….правильно вигнавши-треба нового шукати,а за зп в 2000 грн працювати ніхто не буде…..вот і фішки для того в операторів щоб компенсувати,те що фірма краде в нас!!!!і не потрібно говорити що прибутком ділитися,а плани які поставили нереальні,для того щоб не виконали і не доплатити!!!

24. 21 мая 2016

Чому оператор із специфічно складною роботою з технікою і людьми отримує 2000 грн. коли продавець в магазині або той само офіціант має навіть більше!? Питання на «засипку» на Офіс в Львові!? Але це для них Є риторичне запитання!!! Коли торгові агенти брендових компаній отримують 5000-7000 грн. З.П. …. ОККО бренд чи Ні.? Чим гірше, а «раціональне», » економічне» … вчіться колеги інших компаній як треба вміти витискати максимум із людських ресурсів і давати мінімум матеріальних!!!
    Вам будь-який оператор скаже — » дайте зарплату 5000 — 7000 грн. …і ніяких фішок в кишенях на телефонах, ніяких талонів НЕ буде!» А так вимоги і обов’язки оператора АЗС не відповідають З.П…. Фішки — це не спосіб зловживання, це елемент існування при таких зарплатах штрафах… Навіть той кому подобається його робовторгнення осстовує це як засіб компенсації того, на що він заслуговує, що йому справді мають платити … але навіщо платити більше? Якщо дурних і так найдеться, щоб за ці грошИ терпіли примхи, знущання директорів, Суперів, офісних вундеркіндів … Зламувати шкафчики тих кого нема на роботі, шукати не знати що і де, виглядає так, що КРВ операторів вважає за рецидивістів, шахраів, яких треба садити, через їх кринальні дії… Перевіряти всі особисті речі, заглядати в сумки в телефоні, це ж вторгення в особисту сферу людини
    … Незабаром КРВ введуть здається і Ректальні огляди!!! В Офіс із свої сторони буде видавати операторам Памперси, щоб не залишали прикасову зону і вводити Фізрозчин, щоб були активніші продажах в стандартах!!!!!

25. 19 мая 2016

хтось із керівників звертає увагу на свавілья що твориться, як знущаються над персоналом на АЗС, як залякують водіїв. Мінусують, шрафують всіх, жалітись немає кому. Замовчують або не доносять на верх, як глузують і знущаються над персоналом. Супервайзери, керівники АЗС, керівники автотраском, начальники, всі!!!!!!!!!!!!!! накрадуть, а потім звільняються і ідуть далі красти, садити всіх!!!!!!

26. 19 мая 2016

@Валерій, абсолютно підтримую, люто плюсую! Як сказав мій супервайзер: «персонал треба виганяти з зони комфорту». От компанія і робить все можливе, щоб людям було вкрай некомфортно праціювати.

27. 18 мая 2016

А кто то вообще может помочь как просчитывать свою зп, заправка партнерская есть предположения что нас тупо обманывают и вообще кто может на это все повлиять??работаю недавно

28. 18 мая 2016

Пахомов :
    Комуніцируйте товариші комунікатори вперед

«Чем дольше слушаешь, тем слаще речь»

29. 18 мая 2016

Головне комунікувати, чим більше слів тим більше лапші вішаю, і всі плутаються,забувають………..
    а в цей час зароблю собі на ще один джипик, і все лється в карман!

30. 18 мая 2016

Комуніцируйте товариші комунікатори вперед

31. 13 мая 2016

@Гость, питання вже на розгляді. Сподіваємось найближчим часом прояснити ситуацію.

32. 12 мая 2016

@Гость, це не був збій, крв порахувало і не дозволило зробити пересорт, тепер маєм платити велику суму. хтось може нам длпомогти?

33. 11 мая 2016

@Дарина, згідно нової системи оплати праці відбувся перерозподіл ваги основної частини з/п та змінної винагороди за рахунок збільшення годинних ставок для операторів та молодших операторів і працівники отримали можливість більше заробляти при перевиконанні планів (компанія ділиться із колективами працівників частиною додаткового прибутку). Відповідно, ті АЗК, які перевиконали плани, отримали змінну винагороду у вищому розмірі.

34. 11 мая 2016

@Гость, усі працівники компанії офіційно влаштовані та отримують усі соціальні та інші виплати згідно законодавчих норм. Декретні теж не є виключенням. Виплачуються після подачі в бухгалтерію лікарняного листка.

35. 11 мая 2016

@Ліля,яка це АЗС? Пересорти стаканів проводяться автоматично, якщо був збій- це виправляють.

36. 10 мая 2016

до попереднього відгуку, бо працюють всі разом і пов’язанні разом, от і роблять так щоб всі звільнялись, щоб ОККО стояло і не продавало нікому, заправки закривались а потім взяти і все продати ШЕЛ або ВОГУ!!!!!!

37. 10 мая 2016

зарплата на мінус пішла!!!!!!!, «князьки» менеджери, чудо супервізори і їм подібне знущаються над персоналом, їм байдуже на всіх, з СБ сміються відкрито, знають коли має приїхати перевірка і все підчищають, як у Вінниці. Чому всі закривають очі, все розвалюється, чому всі сліпі на Героїв УПА???

38. 10 мая 2016

За Не було стабільного зв’язку з Фішкою, міняли оптоволокно — скільки втратили клієнтів , скільки нервів оператори потратили… Чому не роботи і повідомляти в окремі періоди… Смачна, чесна, якісна заправка … Але не конкурентоспроможна … Скільки людей на касі кажуть треба переходити на WOG, там знижка відразу ібільша … Смачна заправка, а потім » кава і чай» замість знижки розлякало 30% клієнтів…. Забирають на повернкння і зменшують кількість товару на великих АЗС … зменшіть ціні … Поєднайте групи товарів під акції , асортимент фішки більшість… От вам і буде «Коефіцієнт» … Маркетингу Вам і оцініть себе в офісі і дайте Собі Гідну Зарплату..

39. 9 мая 2016

Чесна заправка, якісне пальне, еккоспрямованість … абсурд людям треба не лозунги, зрозумілі акції, прості без накрутів, … Не зміни умов кожних 2 тижня … А стабільна накопичувальна система … Касову систему вдосконалити.. Щоб оператора не звинувачували про лохотрон і розвод … Шо за доповоного від 9 л. буде знижка при другій заправці… другої заправки може не бути клієнт просто не приїде … От де ОККо втрачає, не на продажі Фаст фуду, не має клієнта нема і продажу… Скільки ОККО витрачає на постійні зміни акції на банери на ламіновані бумажки, це ніхто не рахує.. Зробіть просту тривалу акцію зрозумілу навіть людині з зайвою хромосомою … Мотивують заправлятися тих, хто давно не був роблять знижку 2 грн. Менше приізжаєш більша знижка — абсурд, нонсенс.. А постійний клієнт має знижку 1 грн. Блокують фішки клієнтам, необгрунтовано … Має людина 2 машини.. Ускладнюють роботу операта необгрутованим формалізмом (хрестики нолики на касі, прихід палива по фаренгейту) … Маркетинг хромає, стандарти «папугаячі» не можуть вплинути на збільшення реалізаціі, а створені умови … Нормальні знижки, бонуси ….

40. 9 мая 2016

Як можна економити на лентах( принтер лояльності, звіт 6 ленти), на папері коли треба листи — візуалізаціі, воду не ключати, світло вимикати клієнту кожному втирати!!!!??? З оператора треба вижати максимум і щоб той отримав мінімум!

41. 9 мая 2016

По новій системі оплати з/п стала майже в двічі меншою. У грудні 2012 я отримувала 2500 на руки, тепер вже три місяці менше ніж тоді. Навперед скажу що плани були виконані. По старій сис оплати у Січні я отримала 3800. Лозунг — компанія готова з вами ділитись. А на ділі лише обділяють. На рах дикрета то виплачують,але тільки на Пп окко нафтопродукт а ФОП треба припугнути прокуротурою і все виплатять як мені.
    Тікати треба з ОККО(((
    Сумно бо раніше це було прекрасне місце роботи.

42. 8 мая 2016

А как на Окко с декретными они выплачивают по больничному листу.если кто уходил в декрет напишите заранее спс.

43. 8 мая 2016

скажіть де справедливість, поставили на каву модуль самообслуги, луди беруть стакани які їм захочуться, роблять каву іншу , що оплатили на касі, а ми оператори маєм за це все платити.приїхало КРВ порахували стакани замість того, щоб зробити пересорт, вони оприбуткували ті шо плюсували, а за мінус якого нема ми маємо платити велику суму. для чого ви ставили самообслугу, щоб ми за все платити.І називаєте себе чесною заправкою.А нова система оплати це взагалі шок, при перевиконаних планах отримати ще меншу зп ніж до того ЖАХ.!!!!!

44. 7 мая 2016

В нас схожа ситуація була по каві, плани поставили настільки великі, що ми навіть частково не змогли виконати і нам за каву нічого не заплатили (хоча за місяць продали близько 3500 шт), нам потім доплатили, але ця доплата — це сміх над людьми, кожному оператору по 130 грн. Так що навіть якщо вам доплатять, ці суми будуть надто мізерні.

45. 7 мая 2016

Доброго дня,якщо його можна назвати добрим.
    Дозвольте запитати ,керівник АЗС є таким самим працівником як і оператори,чи по стандартах компанії він має право говорити з людьми як хочеться йому???Перевірте Великі Мости люди не витримують,,,Керівник постійно говорить що позвільняє

46. 6 мая 2016

@Ліля, вкажіть, будь ласка, яка це саме АЗК. Коментарі прохання надсилати на скриньку [email protected]. Оперативно надамо відповідь та допоможемо розібратись у ситуації.

47. 5 мая 2016

@відділ комунікацій, ПАТ «Концерн Галнафтогаз», Не правда ми виконали всі плани за березень ,а сервіс був нуль, і ніхто нам не доплатив. Це все розвод.

48. 4 мая 2016

@Валерій, з квітня у систему оплати праці було внесено якісні зміни, з точки зору персоналу АЗК. Зменшено норми та коефіцієнти, які впливають на кінцевий показник результату за місць. В березні кілька АЗК дійсно отримали меншу ЗП через невиконання планових показників, проте компанією було прийнято рішення про підтримку таких колективів і вони все ж таки отримали частину премії.
    Компанія постійно удосконалює бізнес процеси і приймає критику колег до уваги для подальшого покращення як умов праці, так і рівня сервісу для клієнтів. Тому ми вкрай розраховуємо на підтримку та розуміння наших колег.

49. 1 мая 2016

БРАВО!!! За 2 тижня розвалити повністю заправку на Львівському шоссе,це талант!ЛОХОРІТЕЙЛ!

50. 30 апреля 2016

На ОККО кожних півроку міняють форму оплати праці. В ідеалі все виглядає перспективно, але на практиці негативно. Деколи здається, що в Львові сидять професори, соціологи, аналітики, які професійно непридатні і некомпетентні взагалі. Спеціально відібрані нереалізовані «професіонали», котрі бажають своі » світлі» думки впровадити в життя. Складні формули нарахування З.П. створенні так, що людина в будь-якому випадку залишиться в проіграші. Коефіцієнт сервісу, телефонне опитування нереально пройти ідеально … по 3 на день. В кожноі людини свій настрій і «таргани», як догодити кожному… Це породжує конфлікти і напруженість в роботі, бо завжди знайдеться » крайній», хто завалив опитування і загалом З.П. за місяць. ОККО створює умови напруженості, моральної подавленості персоналу … Плани, сервіс, абсурдні акціі в умовах, КРВ… деструктивні умови, які впливають психо- фізичне здоров’я людини… Що вже говорити про шкідливість умов праці мол.операторів і мийників … яким при малій З.П. ні копійки не доплачують за шкідливість…
    Оплата праці і умови руйнують атмосферу в будь-якому колективі і здоров’я взагалі. Н-д. За березень на одній із АЗС ОККО в Хмельницьку коефіцієнт сервісу склав 0,7 згідно відповідно формули оплати праці кожен із операторів недоотримав 1000 грн. мол. опер. 400-500 в сумі ми можемо побачити формулу «лохопреміі», якщо кількість працівників 12 осіб. Наочна сума обману цікава … Народна лотерея » Концерн ОККО лохопродукт» процвітає на користь Фірми… Як це можна назвати -оприбуткування заробітньоі плати персоналу… Цікаво чи ведучий лотеріі пан Антонов … являється суб’єктом чи об’єктом розіграшу…

1. 4 января 2017

1 При оплате 20 часов в сутки, персонал не имеет возможности нормально пообедать.
    2 Почему работник не имеет право покинуть заправку в обеденный перерыв (разрешено законом)
    3 Почему не установлен суточный график (по закону) Нет ни время обеда, ни технологического перерыва ( закон о работе с кассой)
    4 Почему азс работает круглосуточно, а уборщица 8 часов
    5 Почему операторы, работая с продуктами питания, на протяжении всего дня, бегают с половой тряпкой (нарушение санитарных норм)
    6 Почему операторы выполняют бухгалтерскую работу (отчеты на компьютере)
    7 Почему млад. операторы чистят территорию в пол га. от снега в ручную (наверное бедные, технику нанять не за что)
    8 Почему постоянная нехватка персонала ( сам отвечу- в вашей компании работать не хотят, смените политику компании по отношению к младшему персоналу)
    9 Почему при «залете» одного оператора, лишают честно заработанных денег весь коллектив. Младший персонал не должен отвечать еще за кого-либо. Какое будет желание добросовестно работать у остальных? Проработав полный месяц, работник при увольнении получает « голую» зарплату
    Почему при проверке крв недостача должна гаситься работниками азс а излишки товара второй раз ставятся на приход и опять за этот товар должны платить работники, а плюсы получаются из-за пересортицы товара или «глюков» вашей программы. Почему крв в этом не разбирается, почему наглым образом с персонала требуют деньги ((это уголовное преступление!)
    10 Почему оператор должен выполнять функции охранника ( наймите охрану)
    11 Почему не расширяется штат операторов, если они физически не успевают обслуживать клиентов
    12 Почему после жалобы от работников азс начинают их «шманать», а не исправлять недостатки компании.
    И это далеко не все!!! Надоело уже писать.
    И после выше изложенного вы хотите, чтоб работник не уставал!!!,
    Не пора-ли вам, поменять политику вашей компании по отношению к младшему персоналу и перестать зарабатывать на их зарплатах. У вас и так на каждой заправке не хватает персонала а с 12-ти часовым графиком и вашими условиями труда, разбегутся и остальные Если вы себя позицианируете, как европейская компания, тогда и создайте европейские условия труда.
    Ответе пожалуйста на все вопросы по пунктам, и обоснуйте, а не для «отмазки»! Так вот прошло столько времени,с фирмы ушло много профи,а понабирали кого попало,при этом крича что мы готовы заменить персонал кого не устраивает — увольняйтесь!Сейчас работы в ОККО стало в два раза больше,штат посокращался,чтобы заманить новых сотрудников вешают объявления где только получается,вот только люди не идут!Зарплата упала в два раза а работы добавляется с каждым днем!С каждым днем все хуже становится!Персонал АЗС валится с ног в прямом смысле слова!Что хорошего сделал Борнак?Хоть одно его действие или правильное решение?Шеловские руководители не в состоянии научить или показать чему то!Могут только пальцы веером и вы никто а мы ваши боги!

2. 16 апреля 2014

Нещодавно довелося побувати в офісі , на Пилипа Орлика — дуже був здивований. Побачив там керівника ТОП Сікрет — організація , що перевіряла АЗС на якість стандартів. Віталій , здається так звуть керівника , як з’ясувалося тепер працює в ПАТ Концерн Галнафтогаз.. Як цей чоловік тепер може працювати в компанії , в якій з його участі було покарано штрафами сотні людей.. Можливо в ОККО зовсім скрутні часи настали , що немае кого взяти на роботу , чи це якісь дружні стосунки (( ТОП Сікрет допомогало Концерну заощадити на штрафах знятих з працівників , а тепер Концерн повертає борг ??? Шановні працівники , всі з кого були зняті кошти за стандарти при перевірці , всі хто постраждав від перевірок і був покараний з подачі Віталія — він сам прийшов до Вас!! (( він сам особисто перевіряв АЗС )), а тепер планує працювати пліч-о-пліч…

Оператор АЗС 1

Добавьте зарплату в компании ПАТ "Концерн Галнафтогаз"

Добавить отзыв о работодателе ПАТ «Концерн Галнафтогаз»

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ПАТ «Концерн Галнафтогаз»?