Garden Club

Garden Club

ООО «Garden Club» — ведущая украинская торговая компания, специализирующаяся на оптовой и розничной торговли товарами садово-огородного направлении.

Отзывы о работе в Garden Club, зарплаты

1. 10 июня 2022

Що ж сказати……..
    Гарден Клаб Річ Ленд Арохімпак Ріва Трейд
    Умови роботи : парковка, курилка, офіс, кухня, чисто, все ок.
    Дуже нормований робочий час. Все суворо по часу і зі штрафами. Каву поза часом ви не вип’єте. Штраф. В туалет можна) типу тюрми щось.
    Роботи багато і вона неспівмірна з зарплатнею.
    Але … якщо ви хочете навчитися і пройти стресові ситуації і отримати гарний досвід в роботі за малі (дууууже малі гроші) — вам сюди.
    Це як школа життя.
    Так, тут обманюють по зарплаті. Обман суттєвий. Фактично шахрайство.
    Аферисти.

2. 22 мая 2022

Не здумайте хто бачить вакансії йти до них працювати, якщо хочете втратити час, психіку зламати, то йдіть… Але краще відразу туди не попадати, бо то жах, який ще в пам’яті довго буде, як страшний сон. Слава Богу, що довго не працювала, вчасно зрозуміла куди попала, але вистачило часу, щоб офігіти від припадочного керівництва, таких маразматиків які там керують потрібно ізолювати окремо від суспільства, якщо вони такі ще й в житті. Обходьте десятою дорогою, побережіть свої нерви, як би я вчасно тут прочитала коментарі, то ні за що не пішла б туди працювати.

3. 22 мая 2022

@Гость, так і є, гіршої канторки я ще не бачила, керівництво складається із людей які вважають підлеглих не людьми, зверхнє відношення, таке враження що ти раб, а обман із зарплатами то взагалі треш! Як кажуть «катюзі по заслузі», ще їм воно вернеться, на чужих сльозах далеко не заїдуть.

4. 2 мая 2022

@Гость, Это другая фирма

5. 26 апреля 2022

Контора, яку треба досліджувати психіатрам! Риба гниє з голови, як в народі кажуть. Всі відгуки про неадекватних керівників, зокрема і здебільшого жіночої статі, підтримую- закомплексовані дрібні сошки, які не вміють жити і тому ближнім не дають… Прикро, що витратила декілька років життя на збагачення керівництва, проте набралася досвіду і стресостійкості. Сміливо можу порівняти контору Гарден Клаб та дочірні Річ Ленд, Ріва Трейд та інші з російською федерацією- або догоджати вищим по щабелю і мати певні привілеї, або втоптуй себе і свою самооцінку в болото і тішся «стабільністю».
    Не рекомендую

6. 19 февраля 2022

Заробітня плата має відповідати фізичним навантаженням.
    Зарплата тільки на початку здається великою, а в кінці якщо підрахувати кожну поїздку і скільки ти перетаскав
    тон вантажу, то зарпла стає вже мізерною в очах.

7. 19 февраля 2022

Хотів би дізнатися на рахунок роботи експедитора. Можливо є тут люди які працювали чи працюють, і могли б все розповісти?

8. 30 ноября 2021

Garden Club, Гарден Клаб, Riva trade, Ріва трейд, Рива трейд — назви різні, контора одна! Всі попередні відгуки правдиві.
    Будьте обережні йти до них навіть на співбесіду, не витрачайте даремно час.
    Влаштовують на роботу офіційно з першого дня, без стажування, пояснюючи що все чесно-чисто-прозоро, штрафи вони не хочуть платити. Все це пастка! На карту мінімальна, решту обіцяють на руки, але це якщо «заслужиш». Потім лише погрози, що зарплати не чекай, і взагалі трудову зіпсують і по статті звільнять.
    Від керівництва хамство, крик, визг, матюки!
    НЕАДЕКВАТ ПОВНИЙ! Зіткнулась вперше з таким, навіть не чула що так буває.
    Всі хто там працює, однозначно мають проблеми з психікою! Іншого пояснення немає як люди там затримуються
    Лікуйтесь люди добрі

9. 14 октября 2021

@ Гость , ответьте пожалуйста кто знает

10. 30 сентября 2021

Шановні, не дай Боже працювати в цьому дурдомі, я ще такого бардаку ніде не бачила! Керівництво вважає себе царями, аж гидко на це дивитися, все що тут писали це істинна правда, не повага до людей: крик, матюки, приниження. При звільненні в результаті ще й не виплатили всю зарплату, мотивуючи це тим, що пішли на принцип…Що ж на мої гроші не збагатіють, Бог палкою не б’є. За ними плаче прокуратура, в яку варто звернутись.

11. 26 сентября 2021

Ищу отзывы о вакансии на удаленку, но название немного отличается. Art-Garden это та же фирма или другая?

12. 8 сентября 2021

@ Гость , а чому написали все моїми словами з відгуку якому вже більше 5 років?))

13. 6 июля 2021

Давно хотіла написати відгук про цю «фірму».вірніше про фірми які є в основі власників.. Пропрацювала трошки більше 1 року, звільнилась, такого маразму, як робиться там, ніде більше не бачила і не чула навіть. Робочий графік 8-20…17-30, запізнення на 1хв — отримаєш штраф, вийдеш з роботи пізніше.., ніхто не зверне увагу. Колектив хороший, але нормальні кадри там не ціняться, величезна купа нікому не потрібної роботи у вигляді заповнення 78 папок на одну душу (переливання з пустого в порожнє по суті), папка для ведення обліку табличок та папок теж була :) З/п для такого об»єму роботи не оправдана, та не відповідає дійсності що була озвучена при співбесіді..і взагалі все не так як обіцяють.на керівні місця, в деяких випадках, ставлять 1д1от1в, які навіть не розуміють в чому полягає суть їхньої посади та обов»язки. Працюєш добре — ага, працюй; працюєш чудово — ага, працюй, премії не буде; 1 невірний мінімальний крок — штраф ..деякі особи..які вважають себе потіпу керівником в масштабі кабінету і собою не представляють як особистіть взагалі нічого..чмарять всіх..хто розумово хоч трохи вище..ЛЮДИ..хто цінить себе і свої знання..обходьте далекими дорогами ці фірми..вул.Гагаріна 39 район маг.агроном..Неймовірно велика текучість кадрів не означає некваліфікованість працівників чи небажання працювати, а означає те, що керівництво не прислуховується і не бачить проблем, ь. Єдиний плюс — дякуючи одній з цих фірм випрацювалась неймовірна стресостійкість і з»явились нові чудові знайомі, все.

14. 11 марта 2021

Я колишній працівник данної фірми,термін моєї роботи майже рік,була звільнена за один день ,причина — те що я не перерахувала конкурентів! До мене, як до працівника ніразу не накладали штрави ,або ж догани і моє звільнення було несподіванкою! Колектив ,вибірково, хороший ,але керівництво не вважає за потрібне поважати, а головне цінувати співробітників ! Вибіркове ставлення до клієнтів ,ми як повинні були знати хто колу -друг ,кум, сват, брат, коріш і вони мать бути в пріорітеті ,всі решта мішура .Будьте обережні при виборі роботи ,адже нервова система у вас буде знищена !

15. 19 января 2021

Я не є, і не була працівником даної фірми. Але багато друзів і знайомих пропрацювали і нажаль ще працюють в даній фірмі і її різних дочірніх фірмах. Через що, довго стримувалась щоб не поділитись з думками людей які працювали в даних закладах. Друзі вибачте, що узагальнюю та все таки викладу Вашу та свою точку зору про дану фірму. По перше – цілком не АДЕКВАТ ЗАСНОВНИК. Навколо себе сформована команда вірних с*чок. Які при першій команді ФАС знищать Вас як особистість. Звичайно є адекватні персони, але як вони там витримують, це їх проблеми. Все це потім проявиться, поки молоді – працюють. БЕРЕЖІТЬ здоровя!!! На рахунок бухгалтерій – це взагалі питання часу. Завжди так не буде! Все решта відгуків відповідає дійсності! А там біля ДЕСЯТИ ФІРМ!!! Засновник ОДИН!!! Перед тим як іти працювати в одну із них, ДУМАЙТЕ!!!

16. 16 января 2021

Ооо… Так про ту язву яка кожного дня ходить з відділу насіння, в тій ж самій одежі із тим самим макіяжем правда. Особа дволічна, сама на всіх менеджерів жаліється, а потім приходить і п’є з ними каву. Ще є таких самий «талант» х-фактору, лицемірний, підлий, високомірний та тупий боягуз! Який штрафує а потім йде в курилку «стриляє» сигарети. Галімий зброд!

17. 30 декабря 2020

Я три роки працювала в бухгалтерії в цій фірмі, віддавалась своїй праці кожного дня на всі 100%, а в замін отримала зламану нервову систему та проблеми із серцем. Зараз працюю в бутіку і щаслива що немає таких ****их людей біля мене! Хочу щоб дівчата які там працюють, знали що керівництво не один раз «мутило» собі їхні гроші! Чорна бухгалтерія є в цій фірмі! Так само як і язви дволічні, я про ту що ходить кожного дня в тій самій одежі як і на роботі так і по магазинах. Якщо ви вже пішли на роботу у цю фірму, запасайтеся валеріанкою!

18. 16 декабря 2020

Не вірте тому, що обіцяють вам на співбесіді. Пообіцяють одну з/п, а на руки ви отримаєте в 2 рази менше! А можливо й і того не отримаєте. Якщо не вистачає екстриму в житті, йдіть на роботу в Garden club!

19. 30 ноября 2020

Кучка ***! Жахливе відношення до працівників! Чорна бухгалтерія процвітає! Прокуратура за ними плаче!

20. 25 ноября 2020

@Гость, Напишіть їм хто такий абьюзер.:-))) Крім ненормативної лексики та булінгу, там більше ніхто нічим не цікавиться. Нема коли!!! )))

21. 23 ноября 2020

В этой фирме — Абьюзивные отношения руководства ! ОСТАЛОСЬ ТОЛЬКО ВСЕ ЗАСТЯТЬ И ВИЛОЖИТЬ В ИНТЕРНЕТ !

22. 21 ноября 2020

Потенційні працівники, які все-таки зайшли почитати відгуки перед тим , як йти на співбесіду. Ви не отримаєте ні гідної заробітної плати, ні людського відношення, ні розуміння. На даній фірмі є або ставка або мотивація, ніяких +% як вам говорять на співбесіді. Ви запізнюєтеся на 2 хв, і ще не встигли піднятися до себе в кабінет, як охорона подзвонила у відділ, і замість слів ( добрий ранок), ви почуєте ( штраф ). Не дай Боже, вас побачать з чашкою в руках на коридорі на одну хвилину раніше до так званого ( перекуру ) або на одну хвилину піжніше вам труба, чашка на столі вам труба, жакет на стільці вам труба, не змили чай в туалеті вам труба ( по камерах вичислять не тільки що це ви зробили, але і який сорт чаю і з яким смаком) , запізнилися з паперами в логістичний відділ на 3 хв вам здоровенна ТРУБА ( перед вами рвуться папери і кидаються вам в обличчя разом з лайном у вашу адресу). Готуйтеся до того що майже кожен день будуть дзвінки від клієнтів, які не отримали свій товар або товар не відповідає торговому вигляду ( тяганини на 3 дні з кожним з клієнтів). На посаді менеджера ви будете різноробочим : менеджер, бухгалтер, операціоніст, контроль логістики, експедитора і бази.
    Хочете отримати захворювання на нервовій почві, тоді кращого місця не знайти.

23. 18 ноября 2020

Робота в цій фірмі стала найбільшою моєю помилкою. Працюючи там 1 місяць я зрозуміла, що це тюрма! клієнтам відправляють не якісний товар, дурять, штрафують та не цінять своїх працівників. Колектив бажає кращого, керівники зверхньо відносяться до своїх менеджерів, криють матами та відправляють додому за свій рахунок. Що стосується директорів це окрема розмова, с**и ще ті! Одна мутить з шефом, за другою психлікарня плече, а третя підлиза! Після такої фірми, моя теперішня робота це просто казка! Подумайте 100 разів перед тим як йти до них на співбесіду!

24. 23 сентября 2020

Всі відгуки вірні. На фірмі нездорова атмосфера. Це в’язниця і за кожен прокол відповідати головою. Люди з нормальною психікою і не заниженою самооцінкою тут працювати не зможуть. Постійно міняються кадри, а це вже говорить про рівень відношення там

25. 14 июля 2020

Керівники переглядають відгуки , це з попереднього посту .
    Хочу у них запитати .
    А чому ви тільки переглядаєте ? Чому Ви не робите висновки ?
    Для чого ви взагалі це переглядаєте ?

26. 24 июня 2020

Підтримую всі вище написані коментрі. Все ,що було сказано про фірму,все правда, В мене знайомий ,з податкової,вже дуже давно зацікавився цією фірмою.Працюю тут півроку ,і якраз збираюся звільнятися.Такого скотинського відношення до менеджерів,ще не бачила ніде. Якраз після звільнення планую надати деякі факти про цю фірму знайомому-як нараховується ЗП,відпускні,про оплату і чорну бухгалтерію.Думаю, що до кінця року буде там шмончик.
    Знаю, що тут часто керівники переглядають відгуки, тому удачки Вам?

27. 8 апреля 2020

Це не фірма, це повна @опа! Повна!!!

28. 2 марта 2020

Вижу на Ворке вакансию на РОК появилась. Только вот сумма зпдоговорная.Скажите какая реальна середня сумма зп? И что знаит договорная? Мотивация есть или нет?

29. 5 декабря 2019

Давай Бандера , «Жги». Організовуй. Не фірма а «проходний двор» одним словом.

30. 4 ноября 2019

Доброго вечора всім читачам! Дуже не люблю брехунів і не справедливе відношення!!! В цій « фірмі» працює моя дружина, кожен день від неї чую про цю роботу але я не вірив в те що таки д-би існують і ще й керують!!! Весь той негатив що пишуть люди про цю «фірму» правда!!! Цікаво що буде коли до них навідаються з податкової що тоді буде як хто думає? Постараюсь організувати це в найближчий час! Знайомих вистачає, і показати для них є декілька папірців( дружина принесла з роботи по моєму проханню)!!!

31. 23 октября 2019

Не втрачайте даремно свій час на цій фірмі! Більше скотського відношення до людей, ніж тут, не бачив ніде.

32. 4 февраля 2019

Ппц ) добре що натрапила на такі емоційні висловлювання :) на співбесіду не піду , вдячна що є такі люди які не бояться висловити своє фє.

33. 26 января 2019

Доброго дня, шановна спільнота! Хотілося б доповнити все вище сказане. Робота на Гардені, це перед усім досвід, який для мене є цінним, але це ще більше розчарування. Тут є хороша клієнтська база, з якою можна працювати і розвивати. Але нажаль працівників фірми людьми тут не вважають. Незамінних тут немає, на їх місце, на думку «славнозвісної Віагри», завжди знайдеться хтось інший і неважливо наскільки ця людина є компетентною в даній галузі. Якщо ж працівник по якихось причинах не влаштовує їх, то він відразу стає «подразнюючим фактором» і як наслідок для нього створюють як «найкращі» умови, щоб людина пішла сама. У Вашу адресу буде звучати ненормативна лексика, яку часто застосовує «директриса». Потрібно бути готовим до того, що заробітню плату при звільненні тут виплачують по якихось незрозумілих і тільки їм відомих «тарифах-розцінках». На цій фірмі працювати чесно не потрібно, оскільки коли ти віддано працюєш, оплата відповідно протиречить.

1. 17 декабря 2015

Давно хотіла написати відгук про цю «фірму». Пропрацювала трошки більше 1,5 року, звільнилась, такого маразму, як робиться там, ніде більше не бачила і не чула навіть. Робочий графік 8-20…17-30, запізнення на 1хв — отримаєш штраф, вийдеш з роботи в 21-00, ніхто не зверне увагу. Колектив хороший, але нормальні кадри там не ціняться, величезна купа нікому не потрібної роботи у вигляді заповнення ~30 папок на одну душу (переливання з пустого в порожнє по суті), папка для ведення обліку табличок та папок теж була :) З/п для такого об»єму роботи не оправдана, на керівні місця, в деяких випадках, ставлять 1д1от1в, які навіть не розуміють в чому полягає суть їхньої посади та обов»язки. Метод генерального директора — принижуючи кожного мати контроль. Працюєш добре — ага, працюй; працюєш чудово — ага, працюй, премії не буде; 1 невірний мінімальний крок — штраф і відправка додому. Нарада за нарадою, а як до діла, нема до кого звернутися, щоб пустити в діло 1 папірець на ньому потрібно поставити 100500 підписів, ну а потім уже буде пізно щось робити) Неймовірно велика текучість кадрів не означає некваліфікованість працівників чи небажання працювати, а означає те, що керівництво не прислуховується і не бачить проблем, які самі ж і створюють. Єдиний плюс — дякуючи Гардену випрацювалась неймовірна стресостійкість і з»явились нові чудові знайомі, все.

2. 29 марта 2015

@Бывалый, Шановний я представилась навідміну від Вас…. видно Ви працювали в даній компанії недовго раз не знаєте хто я. Все що ви перерахували буває… але амбітний менеджер який хоче чогось досягти готовий працювати в будь-яких екстремальних умовах, щоб набути навиків які далі нададуть можливість реалізувати себе не тільки в даній галузі, але і в інших…..
    Крім того цій компанії понад 20 років…. на мою думку всі і давно знають який уклад, і спосіб роботи((( не підходить не працюйте

Менеджер по закупкам 1
Руководитель 1

Добавьте зарплату в компании Garden Club

Добавить отзыв о работодателе Garden Club

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Garden Club?