Garden Club

Garden Club

ООО «Garden Club» — ведущая украинская торговая компания, специализирующаяся на оптовой и розничной торговли товарами садово-огородного направлении.

Отзывы о работе в Garden Club, зарплаты

1. 18 января 2019

Саме абсурдне в цій компанії це те що якщо клієн не платять то гроші знімають з тебе, отак я, попрацювала місяць і моїй чесно зароблені гроші мені ніхто не віддав, так як клієнти компанії не хочуть платити за товар, то що б не втрачати клієнта компанія знімає гроші з менеджера і ось так я проробити безкоштовно цілий місяць, а нічого довести не можу так як по документах я получаю мінімалку. ТОМУ ПОДУМАЙТЕ 100 РАЗ ПЕРЕД ТИМ ЯК ІТИ В ГАРДЕН КЛАБ І ПІТИ ЗВІДТИ НІЗЧИМ.

2. 27 декабря 2018

Ну що? Ви ще не передумали йти до Гарден Клабу? То передумуйте хутчій! В продовження тих 7 пунктів хочу додати, що вас ще будуть регулярно виганяти у відпустку без збереження заробітної плати. Практикує такі»відпочинки» дирекція зазвичай на зимові свята, так на тижні три-чотири, а ще влітку. Тут терміни ще збільшуються. І нікого не цікавить, що у вас діти їсти хочуть. І що ви крутий спеціаліст прийшли працювати, а не економить ХОЗЯЙСЬКІ гроші! Тут взагалі нікого не цікавить ваша думка! Але судячи з таких економій виходить, що фінансовий стан фірми знаходиться не на кращому рівні! Тому, молоді, енергійні та амбітні — тримайтесь подалі від цього СЕРПІНТАРІЮ! Далі буде :-)

3. 21 декабря 2018

Шановні шукачі роботи!!! Навіть коли у Вас не буде грошей на хліб, чи у Вас будуть голодні діти, ніколи, запам`ятайте, ніколи не йдіть на Гарден Клаб!!!
    Коротко поясню чому:
    1. Тюрма для Вас покажеться раєм.
    2. Хвилина запізнення мінус пів робочого дня
    3. Ніколи не знаєш чи буде зарплата чи ні, бо це тайна покрита мраком
    4. На одного менеджера 5-ть керівників
    5. Шеф не вміє читати в електроному вигляді, потрібно писати все в ручну4 (тобто вся планета рухається вперед, вдосконалюється, а він ніяк не піддіється цьому)
    6. Керівництво не вміє висловдювати свою думку не порушуючи цензури
    7. Веде цей весь фестиваль “гурт Віагра”. Це три закомплексовані особи, які не рахують працівників за людей. Дозволяють собі такі речі, як приниження, булінг і т.д. Можливо тому, що одна із них(в якої чоловік в далекому плавані) в тісних стосунках з директором. Але це вже інша історія, про яку я напишу пізніше. ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!

4. 23 мая 2018

Вже тепер і не знаю чи варто йти на співбесіду. Буду може щось інше шукати. Хоча в мене є робота і дивлюся не зовсім вже погана.

5. 10 ноября 2017

@Гость,@Рівне, думаю ви брешете бо рабочий день не з 9. Бачите пишете не знаючи про що.

6. 11 октября 2017

@Гость, Треба буде сходити на свібесіду ради цікавості

7. 27 сентября 2017

@Квіта, підтримую

8. 16 сентября 2017

не фвірма а пекло…всі,біжіть звідти і коли пропонують посилайте відразу!Ваші нерви і здоров`я потым скажуть дякую!

9. 4 июля 2017

Чисто випадково зайшов на цей сайт. Шукав сайт хотів знайти номер телефону щоб запитати коли привезуть продукцію. Замовив товар на магазин, чекаю уже тиждень. Звонив до менеджерів і ніхто зі мною говорити не хоче. Прочитав ці відгуки і зрозумів що мабуть буду працювати з попередніми поставщиками.

10. 24 мая 2017

@Квіта, Хааааххх, аж смішно. Або Ви брешете, або неадекватна людина. Ці відгуки читають колишні працівники і за пузо тримаються, розриваючись від сміху за цей брехливий коментар )))) не брешіть, будь ласка, або лікуйтесь ))

11. 8 апреля 2017

Змінив роботу! Пишу різницю!
    Директор підганяє робітників шоб з 17,30 до 18,00 закруглялись з роботою. Бо у всіх є сім’ї і свої справи. Замовлення з 17:00 дав указ не приймати. Щоб не затримувати курєра. Клієнт завжди прав, якщо він находиться в нормальних рамках. І в робочий час. В приорітеті працівник, який задоволений роботою. І цей працівник сам знає що йому робити і як щоб фірма процвітала!
    Фірма вкладає тисячі в автоматизацію процесів. Те що на гардені робить армія працівників — тут паро чоловік.
    Коли знаєш за що викладаєся, то і викладатись на 100% хочеться на роботі. А коли до тебе відносяться як до скотиняки, то і віддача відповідна.
    Після гардена, я в раю. )

12. 7 апреля 2017

Я пропрацювала в даній компанії трохи більше 2 років. Даній компанії потрібно автоматизувати систему роботи, всі таблички, які заповнюються вручну, можна робити в 1с натиском двох клавіш, 100 підпісів, на які йде купа часу, можна теж привязати до 1с, натиком кнопки «підтвердити». Таке враження ніби компанія застряла в 90 -х. З таким менеджментом, майбутнього не буде. Мені дуже шкода людей, які там працюють — втікайте!!!! Покращення НЕ БУДЕ!!!! В будь — якій ситуації будете винні Ви.

13. 8 декабря 2016

@Артем Бубенцов, Гарно сформульований і обгрунтований відгук. Можливо комусь допоможе.

14. 18 ноября 2016

Артем Бубенцов
    Зовсім не по темі відгук!!!

15. 17 ноября 2016

Дякую за попередження.Нізащо не піду на цю роботу.Велике дякую.

16. 12 ноября 2016

Для коллег перевозчиков:
    БУДЬТЕ ВНИМАТЕЛЬНЫ ПРИ СОТРУДНИЧЕСТВЕ С КОМПАНИЕ «ГАРДЕН КЛАБ:
    1. Вам пообещали 9 точек выгрузки товара – не обольщайтесь, их будет гораздо больше. На ваши претензии ответят, что не считают необходимым сообщать об этом при подписании заявки или указывать это в Заявке.
    2. В заявке указан вес — 5 тонн. В действительности 5,5-6. И их не волнуют весовые комплексы и штрафы за перегруз – это не их проблема.
    3. В заявке на выгрузку 24 часа. Но Гарден Клаб без какого либо зазрения совести выгружает 30 часов, а загрузка как минимум 12 часов – это вообще мелкие грешки данной компании, поскольку машину отправляют на загрузку, когда товар еще не готов.
    4. Отдельная тема – точки выгрузки. Это узкие улочки Львовской, Черновицкой, Закарпатской области, где проехать можно только легковым «пикапом» или максимум «Газелью», но никак не 5-ти тоником, в ином случае вы рискуете ехать «на кирпич» по центру Стрыя или порвать себе тент в трущобах Черновцов. Но заказчика этот факт не волнует и вас никто об этом не предупредит.
    5. О компенсации штрафов и убытков не может быть и речи.

Сотрудничество с данной компанией рекомендую врагам и прочей нечисти.

17. 16 марта 2016

Гарден — гарний приклад, якою не повинна бути компанія. Керівництво — закомплексована кагорта людей, котра самореалізується за рахунок величі власного его, умови роботи як позначено вище «антифірма». Робочий день з 9 ранку, але 8:50 маєш бути на роботі (якщо прийшов(ла) в 8:51 — ах нєхароший), по закінченню робочого дня, ніхто до дому не спішить «бо подумають не дай Боже що роз3.14здяй(ка)». Непотрібної роботи стільки, що мусиш лишатися і тягнути за собою ще цілу цепочку працівників які задіяні у процесі. Перекур та кофебрейк чікто визначені (в місцях обмеження волі, засудженні пють чай коли заманеться до прикладу). Виживають лише пополизи, неокріпші порабощені душі, та мала частина кому «просто поталанило». Якщо ви амбітна людина і маєте бачення руху вперед це однозначно не для вас, керівництво коли питає у вас шлях вирішення тої чи іншої проблеми, не має наміру почути ваше бачення, їм треба щоб ви вгадали та висловили їх бачення з численними поцілунками у зад. Я навіть не знаю яку назвати добру сторону. Якщо б не було вибору, мабуть краще піти на якусь мінімалку, дешевше з нервами буде. Багато прохань керівництва у форматі «зроби так, не знаю як, але якось так як я хочу, але ще не додумався».
    Вцілому, якщо ви себе не поважаєте, любите не людські умови та методи роботи, якщо ви «офісний Беар Грілз» то це для вас! Нормальним людям там не місце, не марнуйте свій час.

18. 19 февраля 2016

А мені нормально. Все робиш нормально — маєш плюси. Тупиш — маєш штрафи. Маю премії і жодного разу не чула матюків в свою сторону. Так, затримувалась на роботі, але максимум до 20:00, та й то це було раз чи два.
    Якось не переживаю, якщо раптом звільнять. Все ж це не єдине місце роботи у Рівному, та й робота — то не таке важливе в житті, щоб собі так нерви псувати.
    Порада для тих, хто хоче сюди йти: будьте уважні, розставляйте нормально пріоритети на поставлені задачі і не підіймайте кіпіш. Крики і сварки на офісі постійно, а потім цих людей звільняють і вони починають тут писати, що часу не вистачає на роботу. Мені здається, що якби цей час витрачався на роботу, а не на тупий крик, то всі б все встигали і йшли б вчасно.
    Кіпішним, нервовим і людям, які не здатні адекватно сприймати критику тут робити нічого.

19. 24 декабря 2015

Повністю піддтримую все нижче сказане,дибілізм на даній фірмі зашкалює!!!

20. 17 декабря 2015

Давно хотіла написати відгук про цю «фірму». Пропрацювала трошки більше 1,5 року, звільнилась, такого маразму, як робиться там, ніде більше не бачила і не чула навіть. Робочий графік 8-20…17-30, запізнення на 1хв — отримаєш штраф, вийдеш з роботи в 21-00, ніхто не зверне увагу. Колектив хороший, але нормальні кадри там не ціняться, величезна купа нікому не потрібної роботи у вигляді заповнення ~30 папок на одну душу (переливання з пустого в порожнє по суті), папка для ведення обліку табличок та папок теж була :) З/п для такого об»єму роботи не оправдана, на керівні місця, в деяких випадках, ставлять 1д1от1в, які навіть не розуміють в чому полягає суть їхньої посади та обов»язки. Метод генерального директора — принижуючи кожного мати контроль. Працюєш добре — ага, працюй; працюєш чудово — ага, працюй, премії не буде; 1 невірний мінімальний крок — штраф і відправка додому. Нарада за нарадою, а як до діла, нема до кого звернутися, щоб пустити в діло 1 папірець на ньому потрібно поставити 100500 підписів, ну а потім уже буде пізно щось робити) Неймовірно велика текучість кадрів не означає некваліфікованість працівників чи небажання працювати, а означає те, що керівництво не прислуховується і не бачить проблем, які самі ж і створюють. Єдиний плюс — дякуючи Гардену випрацювалась неймовірна стресостійкість і з»явились нові чудові знайомі, все.

21. 16 декабря 2015

Ви хвора і «затягнута» людина))) http://www.vnutri.org/garden-club/ №2

22. 19 ноября 2015

@Гость, Що в березні 2015 р. і 1 жовтня 2015 це не одна і та сама людина,змиріться що це кончена фірма,такя як і її дирекція

23. 26 октября 2015

Ви хвора і «затягнута» людина)))

24. 23 октября 2015

@Гость, Ні, не так. Навіть якщо ви дуже хороший працівник, об вас витруть ноги, принизять і потім викинуть, як всіх остальних.
    А якщо ви ще і накосячите((((((( то ви зірвали джекпот негативу.
    І компанія зовсім неадекватна. Більша частина міста і чути не хоче про роботу в ній.
    Побачите- з вами буде те саме( якшо звичайно це пише не батько-власник чи його син)))))

25. 6 октября 2015

Все просто:
    якщо ви хороший працівник — вас цінують і ви з цього маєте купу приємностей. Бо заслужили.
    якщо ви поганий працівник і косячите — ви будете отримувати зауваження, можливо штрафи і т.д. Бо заслужили.
    Так в будь якій адекватній компанії.

26. 5 октября 2015

Шановна!
    Ви вже писали подіний коментар в березні 2015 року.
    7 місяців пройшло а Ви все не вгамуєтесь)))

27. 1 октября 2015

Це не робота -це справжнє пекло!Мало того, що сидиш до 21:00,як раб , то ще штрафи отримуєш :за те що зайшла з вулиці і сніг занесла,за те що вікно відкрила зимою,чайник не помила — також штарф,і коли ця рижа на нараді менеджерів ставить питання «хто обсцикає толети»то це вже взалі маразм!!!! А такої кількості нецензурних слів немає ніде і це дівчата ,жінки …Я після того як звільнилась також ще 2 місяця хворіла .Ще й досі згадую цей жах.

28. 2 августа 2015

А як ви гадаєте компанія яка існує 20 років на ринку і звільняє за один день двох керівників, двох різних відділів,які працювали близько 10 років у даній компанії, і робили неаби який внесок у її розвиток, просто через те що у шефа не було настрою — ще довго проіснує?! Мені здається що така компанія яка не цінує не лише звичайних співробітників кінцевої ланки, а й керуючих довго існувати не може, керівник це людина на плечах якої тримається весь відділ, і всіх нюансів не буде знати ніхто!!! Це така дурість що просто!!! Люди тримайтесь подалі компанії гарден клаб!!!

29. 6 июля 2015

Відпустки — то да…- це класно…. А ще, останнім часом, покращився, так сказать, моральний клімат. Керівництво не прикулупується до дрібниць як раніше, а якщо робить зауваження то по суті і коли вони вже більш серйозні. Не знаю як остальним, а мені ця тенденція починає подобатися і думки про зміну роботи, покинули мене)) (майже =) ). Хочу побажати і надалі працювати в дусі покращення морального клімату на роботі… Якось само-собою сама хочеш щоб фірма процвітала і розумієш, що це вклад кожного зокрема… і мій там теж є… Коли до тебе по людськи відносяться, то чому маю я якось по іншому?
    Коли зауваження по суті і без крику, зроблене не для того щоб унизити, а щоб навчити і показати як правильно, то це розумно… І це правильно коли більш досвідчені вчать новачків.

30. 6 июля 2015

Класні 5-6 тижневі оплачувані відпуски. Мабуть це компенсація за надмірно довгий робочий день в «сезон». Але мало чув таких фірм де відпустка не 24дня, а скільки як на цій фірмі!

31. 3 апреля 2015

Після Гардена будь яка робота то спокій і гармонія )))))

То є правда.Мені на теперішній роботі, як щось не так, я завше згадую Гарден Клаб, і думаю, гріх жалітись, згадай як було там!

32. 3 апреля 2015

Підтримую всі вище сказані слова! Ніякої поваги до працівників, і багато нікому не нужної роботи, тисячу табличок… «переливання з пустого в порожне» Штрафи видаються за власним бажанням директора, одного місяця я заробила для фірми близько пів млн грн, а мені дали штраф 500 грн за те що взагальному весь відділ заробив менше ніж в минулому році )))) ну таке, маразм одним словом, після такого руки опускаються, і пропадає бажання працювати. там треба працювати «пофігістам» щоб могли не звертати увагу на крики і мати! Хоча є й плюси, коли я працювала то колектив був дуже хороший, погоду робили директор і окремі керівники. Після Гардена будь яка робота то спокій і гармонія )))))

33. 1 апреля 2015

А на якій ще фірмі менеджера будуть фасувати по вихідних мідний і залізний купорос зранку до ночі? тільки тут! І все одно що ти не фасувальниця,а логіст чи бухгалтер наприклад. Я вважаю що на такі чорнові роботи треба наймати людей . а не забирати дівчат-менеджерів з відділів.Та що казати, навіть керівники відділів ходили…..

34. 29 марта 2015

@Бывалый, Шановний я представилась навідміну від Вас…. видно Ви працювали в даній компанії недовго раз не знаєте хто я. Все що ви перерахували буває… але амбітний менеджер який хоче чогось досягти готовий працювати в будь-яких екстремальних умовах, щоб набути навиків які далі нададуть можливість реалізувати себе не тільки в даній галузі, але і в інших…..
    Крім того цій компанії понад 20 років…. на мою думку всі і давно знають який уклад, і спосіб роботи((( не підходить не працюйте

35. 28 марта 2015

Императрица, Вас случайно не «Мирослава» зовут ? Я отвечу почему туда всех берут без блатов. Потому что все уходят от туда, а уходят потому что мозг насилуют. И никто там никого не учит как с людьми общаться и рынок мониторить. А то что сам директор может прийти к менеджерам и матом их покрыть, выгнать, порвать документы и в окно выкинуть, почему не говорите. Там такую программу некоторые менеджера с гордостью принимают, а я считаю это унижением, поэтому нормальный человек там долго работать не будет, это унизительно.

36. 27 марта 2015

Ага. Ще б інтернет для початку був нормальний, а то до мене всі провайдери морозяться проводити. Так що компютери в магазинах це добре, але не реально поки шо. Хоча в майбутньому всіх нас привяжуть до інтернета.

37. 26 марта 2015

Думаю, що всі зрозуміли…
    Шановні адресати попередніх коментарів я сама пропрацювала 4 роки в даній компанії, і хочу зауважити що не згідна з вами в багатьох речах.
    По — перше: робота в напруженому графіку згідна, але чому ніхто не говорить про те, що випускник Вузу може прийти на роботу без всіляких блатів і протекцій.
    По — друге: в якій ще організації Вас стануть навчати як працювати з клієнтами, як правильно отримувати інформацію та моніторити ринок.
    І якщо резюміювати вище сказане….. ніхто не заставляює працювати в місці де ставлення до Вас не відповідає Вашим побажанням.

Стосовно манер в колективі….. кожен використовує в свому лексиконі допустимі вирази виходячи з свого виховання… Не влаштовує то не опускайтесь до рівня нецензурщини особисто… і решта стане брати приклад.

І щоб не було питань… не дивуйтесь….
    З повагою Мосніцька М.О.

38. 26 марта 2015

Оля! Ви як клієнт Гардена забираєте товар в 20:00
    Ви не думали що вони саме Вас і чекають?

39. 26 марта 2015

Не все так погано… Хотя… нє — все таки погано… Але є все таки +. Директр за кошт фірми відправляє керівників на відпочинок.. то на моря, то в гори… Це класно. Але можна було на пятницю суботу-неділю відправити всіх в тур вихідного дня хоча б в карпати…

40. 26 марта 2015

Оля, як називається ваша фірма? Є вільні вакансії?

41. 26 марта 2015

Чому не можна поважати один одного? Допомогти і зрозумити? Я як клієнт гардена, шокована відношенням керівництва до підлеглих. Я як керівник своєї фірми розумію, що від моїх підлеглих залежить що я маю, ріст фірми. Тому плачу достойні зарплати, даю відпуски, максимально стараюсь покращити умови праці. В першу чергу моральну атмосферу. А за це працівники самі викладаються по максимуму. В нас нема текучки. Всі працюємо на результат, як одна сімя. Працівники фірми-це все. Хіба не затримається менеджер на роботі, якщо він любить роботу? Але що любив потрібно щоб він мав вільний час. Для сімї, для відпочинку, для того щоб тратити гроші зароблені. Ато подзвоню в 8 ранку- працівники вже на роботі. В обід-обслужать. Приїдеш забирати товар в 20 вечора.-ще сидять. Мені жалко їх. Я навпаки проганяю своїх, щоб в 18 вже не кого не було… І за це бачу відплату-колектив чесний, дружній, усміхнений. І я від цього радію бо знаю поза спиною ніхто не проклинає. Надіюсь мій коментар змінить в кращу сторону відношення керівництва до підлеглих

42. 26 марта 2015

Ігор, погоджуюсь з тобою на рахунок переоцінок — прайси змінюють кожної години. А потім докажи клієнтам,що ціна така має бути……. А на переоцінці на магазинах, здається побувало вже пів фірми. Так що тримайтесь подалі, щасливий, що вже там не працюю!

43. 25 марта 2015

Окреме слово про переоцінки. Пишу під псевдонімом))… Ну нащо міняти кожні 5копійок на товар? Ну раз вже сильно треба. В 1с Потрібно поставити прихід в дол / євро. Є окрема ячейка в 1С, куда вводиш курс долара/євро. і всі ціни автоматично перераховуються в грн. І не треба єрундой по 2дня страдати… + На машазин поставити по ПК з 1С. Навчити, або взяти нормальних продавців, які не бояться мишку в руки взяти. І всьо — все в режимі онлайн. Хтось поміняв ціну — вс бачать нову ціну. Бачать залишки. Це ж можна кожному дати доступ до того до чого треба, щоб лишнього не бачив…

А штрафи — всі помиляються -зробіть нормальні умови — менше помилок буде. Якщо штрафувати на 500грн, то зп має бути 5000грн мінімум… А на з/п 2-4тис… штрафи мають входити, як опція)… Фірма має великі можливості,Ю але треба туда парочку нормальних адекватних менеджерів — керівників… Можна переполовинити персонал і всі зроблять всю роботу і час ще залишиться. в 17.30 всі підуть додому… А то кожен робить 30% тої що треба, а 2/3 свого часу — страдають єрундой — таблички і тп. переоцінки, перерахунки, ще щось…

+ що це за менеджер, що рахунка зробити не може по офісам? — то продавець 2-го левела (першого левела в магазині стоять без компа). Обовязки нормального менеджера — знайти клієнта, обслужити клієнта, виписати товар, проконтрулювати його доставку і вести дебіторку з своїм клієнтом… + Хороший менеджер має мати право принімати рішення важливі без участі вишого керівництва… А займаються продзвоном і ручкою. ні цін ні залишків не бачать — дурдом. А яким боком бухгалтер до дебіторки боржника, якому менеджер продав?

Бухгалтер має звіти крутити. Гроші рахувати…

44. 2 марта 2015

Таких відбірних матів між собою в колективі не у ніде більш.Я так думаю що все іде від керівництва, якщо в керівника чорна харизма- все це переходить на працівників.

Ви бачили що працівники протирають підлогу вологими серветками, якщо, не дай Боже десь наслідять? А я бачила. А ви чули як кричить керівник відділу( не буду писать якого)за найменшу провину. І чморять одне одного, стараються.Як ті змії у тераріумі, кусають одне одного і плюють ядом.Хто сильніш принизить….. такє є мабуть тільки у в язницях.

А штрафи по 500 грн ви бачили при з/п в 2-3000. І тебе ще на другий день після виплати з/п прийде шеф і поприкне, що забагато тобі заплатив.

А «таблички обліку табличок» пам ятаю, складала їх багато))))))))

Скільки хороших працівників звідти уйшло через жахливе відношення і штрафи….. Всіх застерігаю, пошкодуйте свою нервову систему! Я після того як звільнилась, ще 2 місяця хворіла, так впав імунітет на нервовій почві….. День, коли я звільнилась, згадую з радістю, як якєсь звільнення.

45. 17 февраля 2015

Хтось так Любить Гарден Клаб — що не полінувався навіть логотип знайти))
    Нормальна компанія, люди бізнесом займаються.

46. 12 декабря 2014

Застерігаю всіх бажаючих потрапити на цю роботу! Повірте ваші нервові клітини не варті такого! Мало того що ви кожен день будете відчувати себе рабом, в результаті після звільнення ви не влаштуєтесь в дану сферу. Тому що підпишете договір! Слава про текучість кадрів в Гарден Клаб вже поширилась навіть за межі Рівного!

47. 17 октября 2014

@Гость, Скажіть, там справді така несправедливість, чи просто ніхто не хоче добре працювати? Мені запропонували там роботу і почитавши ваші відгуки, я вже сумніваюсь чи варто!!!

48. 10 июля 2014

Ага, поки заводиш табличку для обліку табличок — велике життя проходить десь стороною, і реальна робота не робиться, або робиться за остаточним принципом. І завжди буде за шо оштрафувати — або робота фігово зроблена, або таблички не заповнені, бо в сутках тільки 24 години. Пічалька.

49. 28 мая 2014

Согласен с Романом, менеджера работают под сумасшедшим пресингом. Муравейник сумасшедший.Уважения от директора с сыном никакого.

50. 14 февраля 2014

Керівництво не бачить реальних речей! Робота офіційно з 8,30 до 17.30. А реально уйти получається в 19-20.00 того шо куча всякої нікому непотрібної єрунди роблять менеджера і бухгалтера. (заповняють таблички, які ввело керівництво) притому що все це можна побачити в два кліка в 1С. Просто лень вивчити програму. Рижа одна є — тіпа зам. Виписує штрафи бо так їй хочеться. Не розуміє людей! Люди після роботи не вспівають відпочити до ранку! Потрібно міняти внутрішні правила, щоб люди якщо вони працюють 8годин. то це не значить 12годин… і навіть не 9. 8=8… тим більше заробіток від розумних правил не зміниться. а відношення людей працючих помінялось.

1. 17 декабря 2015

2. 29 марта 2015

Менеджер по закупкам 1
Руководитель 1

Добавьте зарплату в компании Garden Club

Добавить отзыв о работодателе Garden Club

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Garden Club?