Harwind

Harwind

HARWIND — українська компанія, яка займається питаннями системного оснащення медустанов різних форматів прогресивним медичним обладнанням. За принципом: sale|service|training. Не просто продати і встановити, а підтримати, навчити і залишатися поруч — підхід, який допоміг нам за 10 років своєї роботи завоювати довіру наших клієнтів, серед яких мережа приватних клінік «Добробут», Міністерство охорони здоров’я України, Організація Об’єднаних Націй, Світовий банк реконструкції та розвитку.

Отзывы о работе в Harwind, зарплаты

1. 26 октября 2022

Вітання всім, хто буде читати цей відгук!

Ось в мене завжди виникає питання після прочитаного: чого ж ти такий безцінний(а), талановитий(а), працездатний(а) співробітник(ця) страждав(ла) в цьому отруйному середовищі компанії Харвінд стільки років?!Чому ж було відразу не звільнитися з жахливо-брехливої компанії(згідно попередніх коментарів) та стати на шлях розвитку в іншому кращому для себе місці? Можливо, що все-таки не в компанії проблема, а у деяких колишніх(а може й не тільки) співробітників, які роками працюють, всім посміхаються, приймають від компанії всі плюшки( безкоштовні обіди, подорожі командою, страховку і т.д), а після звільнення виливають купу бруду… Це так… на подумати.

Тепер до відгуку про компанію Харвінд. Харвінд- це компанія, де домінують людяність та надихаюча атмосфера, дійсно справжня, де ти можеш висловлюватись і тебе почують. Звісно є точки болю у Харвінда, але ж вони і точки розвитку: не всі на своїх місцях, не всі оцінені по заслугах. Та common guys, ми ж не в утопії живемо, а в реальному і часом неідеальному світі! Всім щиро раджу до всього ставитись критично і оцінювати на власний розсуд.
    Як я маю оцінювати компанію, в якій: власник бізнесу Валерій Аркадійович знає всіх поіменно і вранці обходить весь офіс, щоб привітатись; дружина власника Людмила Казимирівни організовує онлайн зустрічі зі співробітниками, що виїхали за кордон після початку війни, щоб вони могли отримати підтримку одне одного та компанії; твій безпосередній керівник тобі передає додому монітор, щоб ти не псувала зір працюючи вдома на ноутбуці?! В мене тільки вдячність та побажання процвітання компанії Харвінд!

1. 28 октября 2022

Привіт, Гість!)
      Дякуємо за Ваше побажання та відгук.

Головною цінністю компанії є люди.
      Кожна людина особистість, яку поважають, до якої прислухаються, про яку піклуються.
      І так, власники вітаються з кожним, спілкуються та надають свою підтримку навіть в найтяжчі часи нашої країни, а керівники є надійними партнерами та завжди прийдуть на допомогу.
      Приємно, що Ви відчули нашу атмосферу та поділяєте бачення компанії)

2. 19 октября 2022

Жахлива компанія із жахливими принципами. Компанія де процвітає принцип чим краще цілуєш п’яту точку, тим вище ти будеш. Псевдо Операційний директор в особі Костянтина, лише лялька в руках Каземирівні, яка абсолютно нічого не вирішує. Псевдосервісність прикрашена соусом лицемірства та брехні.

1. 27 октября 2022

Кожна людина сприймає світ особистісно.
      Нам дуже прикро, що Ви саме так бачите команду Harwind і маєте негативне враження про нас.

Harwind — це команда, яка в партнерстві працює над створенням цінності для нашого клієнта!
      Кожна роль в компанії має свою зону відповідальності і вільно та відкрито реалізовує свій потенціал.
      Всі ми невпинно працюємо над тим, щоб робити якісну медицину ближчою ;)

3. 22 сентября 2022

Загниваюча компанія з брехливими принципами. Люди біжать дрібними партіями по два мільйони. Під час воєнного стану рубати гілку, на якій сидиш — чудова ідея для дворічної контори. Готуйтеся до Close.

4. 11 сентября 2022

Кукол дергают за нитки,
    На лице у них улыбки,
    И играет клоун на трубе…))
    Лицемерная компания, живущая на откатах, и святая сервисность: будь бездарным, но удобным.

1. 23 сентября 2022

Компанія — це живий організм, який становлять люди!
      А кожна людина унікальна, зі своїми життєвими цінностями, досвідом, спроможностями.
      І особливо важливо, коли люди і компанія про одне: розділяють цінності, відгукується діяльність та призначення компанії!
      Шановний Гість!
      Бажаємо Вам знайти саме те місце в своєму житті, де буде потреба і можливість реалізовувати себе ;)

5. 28 сентября 2021

Дякуємо за зворотній зв’язок!
    Поважаємо Вашу думку.
    Ми не прагнемо бути ідеальною компанією, але іншою — так!
    Нам шкода, що для Вас час присвячений роботі в компанїї HARWIND — марно витрачений і не мав сенсу.
    Бажаємо знайти те середовище, в котрому Ви відчуєте свою важливість, цінність, будете відповідно винагородженим і Ваші очікування виправдаються.

6. 22 сентября 2021

Несколько советов, тем, кто размышляет о работе в Харвинд (владелец тот же, что и в Здраво).
    Они не являются лидерами на перегретом рынке и проигрывают своим конкурентам по всем показателям: цены, качество, логистика, бардак в документации и т.д.
    Менеджмент — сплошные дилетанты и теоретики, отсутствует видение и стратегия развития, постоянное шараханье из стороны в сторону.
    Вместо реальной работы над повышением качества и конкурентоспособности идет имитация бестолковой деятельности в отработке тезисов и надувании щек, с целью замыливания глаз собственнику. На деле так называемые ценности- это фальшивый маскарад.
    Власть узурпировала группка гнилых людей. Владелец не хочет ничего решать, способствует грязным делам и совершению беспредела чужими руками. Латентная война за место в рядах угодных ему фаворитов ведется беспрерывно.
    Любимцы зарплатой не обижены, у остальных она под нижнюю планку рынка труда.
    Идти сюда работать можно только по безнадеге, хотя скорее всего, после работы в этой конторке ваша безнадега усугубится. В результате работы в Харвинд и Здраво вы: не заработаете нормальных денег, не получите полезных знаний, опыт работы в компании скорее отпугнет, чем привлечет последующих работодателей.
    Как итог: напрасно потраченное время в типично лживой фирме с гнетущей атмосферой.
    Если ты как торговый представитель хоть что-то из себя представляешь — есть масса вакансий в компаниях, где ты будешь уверен в продукте и в компании, где будут искренне тебя уважать и достойно оплачивать твой труд.
    Устраивайтесь в нормальные компании с нормальными брендами, зп и соц пакетом.

Бухгалтер 1
Региональный менеджер 1

Добавьте зарплату в компании Harwind

Добавить отзыв о работодателе Harwind

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Harwind?