ИДС Аква Сервис (IDS Group)

ИДС Аква Сервис (IDS Group)

VN:F [1.9.22_1171]
2.9 из 5 (голосов: 121)
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату ❤  Подписаться
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

Компания IDS Borjomi Ukraine — лидер украинского рынка минеральных вод во всех категориях.

Просьба не путать с компанией IDS AQUA SERVISE — отдельным бизнесом, о котором не идет речь в обсуждении ниже!

Отзывы о работе в ИДС Аква Сервис (IDS Group), зарплаты

1 27 28 29
 1. 28 мая 2024

  Гадаю прийшов час розповісти кожному про «мір наізнанку» ІДС.
  Впевнений, що вспливе дуже багато цікавого.

 2. 28 мая 2024

  Бачу супервайзера сільно обідєлісь, бо вони чисті і пушисті, ніколи махінацій не робили з показниками та холодильниками по розпорядженню теріторіального менеджера.
  Тай взагалі, скоро отп будуть працювать за всіх, можно вже інших скорочувать.

 3. 28 мая 2024

  @Гость, 🧐😁 можливо так воно і є, але ж компанії котрі дбають про свій авторитет — так не роблять! Майте будь ласка на увазі. Слава Богу мені довелось спостерігати 14 років найкращий піпл відділ, та саму найсучаснішу компанію, є з чим порівняти, тому вперше і пишу такі відгуки. Авторитет — це не пихатість, а тактичність і вміння залишити про себе приємне відчуття.

 4. 26 мая 2024

  Гость :
  Добрий день. Провели співбесіду, а feedback так і не дочекалась… Так не робиться, час людей треба поважать!

  Ти напевно погано пройшла один з улюблених кейсів на співбесіді в відділ продажу і була мало злодійкувата і кмітлива. Зазвичай він проходить так … представник компанії дістає якийсь предмет наприклад баночку Волі і каже, спробуй сп ….ть її у мене. Якщо сп…..ш означає свій чел, йдеш на наступний етап співбесіди та проходиш інші стрес кейси наприклад с ХО якщо ні фітбек не отримаєш 😅

 5. 24 мая 2024

  Добрий день. Провели співбесіду, а feedback так і не дочекалась… Так не робиться, час людей треба поважать!

 6. 24 мая 2024

  Гость :
  @Гость, Головний герой звільнений в кращих традиціях ІДС, через домовленості ), швидко і без розголосу. Інші криси причаїлися і чекають, покаже Марко сталеві яйця і закінчить чистку рядів від крадіїв, чи знову все пропустить поміж пальців.
  В цей час «курортники» вирішили, що їх обійшло боком: ну-ну

  Сталеві яйця Марка це наврядчи, більше схоже на теплу ванну, з якої сильно вилазити не хочеться. Группа осіб пі…дить більше ляма баксів під носом у CEO, тут або [вырезано], або в долі. Цікаво, акціонери як давно в курсі, що до них у кишеню так нахабно залізли??? Чув збираються ці гроші повертати через колекторів. Деякі 3 15..ти об’єктів нерухомості які купили на нетрудові доходи, вже готують до продажу для погашення боргу. Кажуть красти це погано)

 7. 21 мая 2024

  Адже «Льоха 5%», це тільки частина синдикату, так званий фронтмен, який вже пущений краями. А основні вигодонабувачі «Буфечиця» і тд, будуть далі качати баблішко прокладеними маршрутами з решти площадок. Треба бути дуже наївним, щоб вважати, що таке лаве може освоїти одна людина. Йому тоді треба бабло в землю на ,,татарці» закопувати, як «Чорна борода» з клану Пабло Ескобаро)).
  За кілька років десятки мільйонів. І це 1% , сума тільки за тими дістрами, які явку з повиною написали. Уявіть скільки можна було б дронів купити для ЗСУ((.
  Схоже все-таки овшори на Вергінських островах для откато-бариг. Тут без НАБУ ну ніяк не обійтись.

  ПІР ПІД ЧАС ЧУМИ

 8. 21 мая 2024

  Сподіваюся, суперів не будуть далі робити крайніми у всіх цих схемах, навіть якщо вони замутили дві упаковки Волі й один іржавий хододільник?

 9. 20 мая 2024

  @Гость, Головний герой звільнений в кращих традиціях ІДС, через домовленості ), швидко і без розголосу. Інші криси причаїлися і чекають, покаже Марко сталеві яйця і закінчить чистку рядів від крадіїв, чи знову все пропустить поміж пальців.
  В цей час «курортники» вирішили, що їх обійшло боком: ну-ну

 10. 20 мая 2024

  Новий закон про мобілізацію додає ажіотаж. як далі виходити на маршрути якщо тцк блок пости по всій окрузі виставляє??? Хочеться бачити адекватну реакцію щодо броні для співробітників ідс. Крайні новини від керівництва не порадували.

 11. 15 мая 2024

  Але тут просто випадково у дистрів здали нервішкі і вони вирішили більше не платити «податок на повітря» в 1% і озвучили паролі, явки, імена. Що їх сподвигло це зробити, питання. Можливо нові тренди в боротьбі з корупцією в нашій державі, а можливо останнє інтерв’ю Марка в ЗМІ. І тут уже питання чесності поставили за призначенням, спеціально навчені люди і все заграло новими фарбами для «Лехі 5% и компашкі». А картотека поповнилася списком співучасників. Як нижчого так і вищого порядку. Тож супера тут жертви обставин і цапи відбувайла. Упевнений, що список довго припадати пилом не буде і знайде своїх героїв.

 12. 14 мая 2024

  Дуже показовим є той факт, що «Льёха 5%» вирішив зробити крайніми своїх суперів і звільнив п’ятьох людей за нечесність. Адже про цю субстанцію написано навіть у цінностях компанії ідс ,,,чесність,,,, 😉 Начебто це не відповідальність нацменеджера і не він такі умови створив, що б з KPI обманювати.

 13. 13 мая 2024

  @Гость, Не чим не гидують від безкарності, схоже, дах хороший. Але це вже червона лінія від якої у відрядженні закордоном не сховаєшся. Мабуть, скоро в гості в цо НАБУ заявиться якщо вже не зверталося ((

 14. 13 мая 2024

  А меня волнует вопрос, когда, кем и какой статус заявления о совершении преступления и куда надо написать, где опубликовать информацию, чтобы организованная преступная группа понесла наказание за продажу гуманитарной помощи.Пиарились с каждого утюга, как мы помогаем военным, сколько бесплатно раздали воды, забыли только огласить, сколько продали под шумок. Квартиры, машины, айфоны женам, любовницам, только за откаты от дистров не потянуть.

 15. 13 мая 2024

  Потрібно повернути Штенду, однозначно, бо ще не всі холодильники продали))
  І взагалі, всі роблять вигляд, що такого шапіто ніколи не було…
  Друзі, кпі з приростом так просто не зробиш)..

 1. 4 января 2013

  А как вам коллеги этот тупой глюченный ЕКОД АГЕНТ??? за который имеют каждый день каждый час и минуту..???

 2. 26 ноября 2012

  ИДС — лучший работодатель Украины!!!!!!!!!!

Мерчендайзер 4
5 500 .. 12 000 грн
РКП 1
20 000 грн
Торговый представитель 2
9 000 .. 18 000 грн
ТП 1
20 000 грн

Добавьте зарплату в компании ИДС Аква Сервис (IDS Group)

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе ИДС Аква Сервис (IDS Group)Прикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ИДС Аква Сервис (IDS Group)?