Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України

Отзывы о работе в Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, зарплаты

1. 14 июня 2017

Также посетил это представления.

2. 10 июня 2017

Також був на співбесіді в цій структурі, все було як Ви пишете, ще мені в листі надійшло запрошення на співбесіду в якому було написано, що співбесіда буде 15 хв! В дійсності експресспівбесіда була 4-5 хв. В коридорі була черга з кандидатів,
    Мабуть в мінрегіоні працюють фахівці «високого» класу, які за 30хв можуть 4-5 кандидатів відпустити.

3. 7 июня 2017

Откликнулся на вакансию «Директор Департаменту з питань проектування об’єктів будівництва, технічного регулювання та науково-технічного розвитку»
    Собеседования проводил Олег, фамилию не назвал, собеседовал как на продавца консультанта, в приглашении написали что будут собеседовать на английском и украинском, в действительтности только на русском. Не профессионально. Собеседования проводят для вида. Кандидата согласовали заранее. Потраченое время, и разочарование от таких специалистов в министерстве.

Добавьте зарплату в компании Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України

Добавить отзыв о работодателе Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України?