Мобільна Оптика

Мобільна Оптика

, , , ,

Ми прогресивна й інноваційна компанія, яка дуже стрімко розвавається на території України. Ми перша виїзна оптика.
Надаємо такі послуги як:
Діагностика гостроти зору, з виїздом до клієнта.
Підбір та ремонт оправ.
Виготовлення індивідуального замовлення.
Доставка замовлення в руки.

Отзывы о работе в Мобільна Оптика, зарплаты

1. 15 марта 2024

Это лохотрон! Не связывайтесь ни в коем случае! Вам будут пытаться продать за 4000 грн то что стоит 500 грн. Качество ужасное!

2. 7 декабря 2023

люди ви що?! Роздупліться ! Які шахраї😂😂😂?!
    Ви розумієте скільки коштує одне авто? А техніка? А обладнання? А переобладнання? А товар і ще купу іншого про що я і не знаю?! Ви розумієте скільки це коштує?
    Зайдіть на їхній сайт і подивіться який масштаб компанії! Це великі гроші потрібні на це, багато людей!
    Допускаю що можуть бути не всі взахваті від їхньої діяльності, а особливо конкуренти. Та мобільна оптика робить колосальну волонтерську роботу , котра має вагоме значення у здоровʼї українців!
    Я особисто немаю відношення до цієї компанії (на жаль) та багато знаю про їхню діяльність і бажаю їм лише процвітання! Молодці хлопці!

3. 29 ноября 2023

Був по запрошенню на співбесіду.
    По факту зустрічі з резюме навіть не ознайомилися… Який там може бути сервіс для клієнтів)))
    Кіоск на колесах.
    Розчарований з перших хвилин спілкування.

4. 22 ноября 2023

Добрий день, хочу стати на захист фірми!
    До нас приїздили на роботу, перевірили усіх бажаючих безплатно! Остобисто я перевірилась та не замовляла бо мені не потрібно окулярів. Та багато замовляли колеги і скарг я не чула. Непоганий сервіс

5. 26 сентября 2023

Ці відгуки пишуть не грамотні люди , я заходив , мені все сподобалось , персонал на 100% по якості , підібрали гарні і зручні окуляри , і доставили все вчасно , якщо у когось була затримка можна також зрозуміти всі ми люди а не роботи , всяке буває і персонал дуже привітний ніхто нікого не змушує купляти ті окуляри , все за власним бажанням ,мені сказали хочите можем зробити вам не хочите то не будем робити ,до чого писати що лохотрон , шахраї і впарюють фігню , кожен собі робить вибір чи купляти у них чи ні,марно портите людям репутацію , ходіть тоді у поліклініки , де вам патичком потикають бо дощичці і скажуть що у вас все добре , якщо вам не подобається безкоштовно в гарних умовах і з гарним обладнанням ,компанія мобільна оптика 👍👍🔥

6. 13 сентября 2023

Шахраї чистої води.До людей кидаються,особливо той Віталій ,що їздить по селах і людям запудрює голову.Ціни не відповідають якості окулярів.Провіряють зір,і нічого навіть на листочку не напишуть.Який той зір ніхто незнає.Але в них все завжди погано.

7. 12 сентября 2023

Люди, якщо Ви читаєте ці відгуки, то боронь Боже Вам звязуватися з цими аферистами!
    Вони їздять по Україні і виманюють у людей простих гроші, прикриваючисть безкоштовною перевіркою зору. Так, вони перевіряють зір і не беруть за те гроші, але це все замануха чистої води. Спершу вони перевіряють зір, лякають вас тим шо ви запустили свій зір, і що у вас є вже прогресує якась там хвороба, і кажуть що окуляри вам потрібно терміново вже і носити завжди. Ви даєте завдаток 300 грн і на цьому все — вони просто зникають з вашого життя.

8. 5 сентября 2023

Підтверджую попередні відгуки. Мала необережність замовити окуляри, оправа зламалася (неякісний виявився пластик), що ії мені, як тепер з’ясувала, в 2 чи 3 рази дорожчє її вартості в інших продавців. Коли звернулась за допомогою, дівчина пообіцяла майстра, що передзвонить та приїде… пройшло 3 дні від обіщаного строку, ніхто не зателефонував. Передзонила їм, знову відповіла дівчина, все з початку почала розпитувати, як в перший раз, навіть яке місто запитують), що дивно само по собі вже, бо моє звернення не зафіксувалося в них якось… знову пообіцяли майстра. Майстер зателефонував, каже, що зараз в іншому районі Львова, і він передасть іншому майстру, що передзвонить…але більше ніхто не дзонив. Чекала 2 дні, телефоную: дівчина відповідає, що то не вона зі мною спілкувалася, і тепер точно майстер сьогодні передзвонить…- не передзвонив. А на наступний день і через день і досі на мої дзвонки вже ніхто не відповідає. Звернулась в іншу Оптику, вирішую питання самостійно. Ці диво-окуляри разом із лінзами обійшлися мені, як виявляється, десь в 4-5 разів дорожче їх ціни по ітогу. Не раджу в цій «конторі» нічого замовляти, хіба що безкоштовно перевірити зір))… Маю надію, що мій відгук комусь допоможе)))

9. 25 августа 2023

Робота працівників компанії не відповідає заявленій рекламі. Говорять гарно, обіцяють, результату ніякого. З керівництвом поспілкуватися неможливо. Не рекомендую користуватися послугами цих так званих « спеціалістів».

10. 22 августа 2023

Замовив окуляри. ЗАВДАТОК ВЗЯЛИ.Чекаю місяць. На мої дзвінки, дали відповідь — » з’ясуємо,передзвонимо….» ТАК І ЧЕКАЮ. КОМПАНІЮ НЕ РЕКОМЕНДУЮ. Можна сказати ШАХРАЇ.

11. 21 июля 2023

Не рекомендую! Окуляри првезли на тиждень пізніше,ніж обіцяли. Оправа протрималася 3 дні (я в окулярах вже 10 років, користуватися вмію). Обіцяли підійти, подивитися, замінити. Спеціаліста вже 2 тижні чекаю.

Добавьте зарплату в компании Мобільна Оптика

Добавить отзыв о работодателе Мобільна Оптика

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Мобільна Оптика?