СТАР-СВИТ

СТАР-СВИТ

Транспортно-экспедиционная компания «СТАР-СВИТ» имеет в своём штате опытных и высококвалифицированных логистов, которые эффективно способны предоставить и грузоотправителям, и грузополучателям качественные услуги по организации доставки грузов любым видом транспорта.

Отзывы о работе в СТАР-СВИТ, зарплаты

1. 15 февраля 2021

@Гость, Шановний гость, хочу нагадати вам, що даний ресурс був створений для обговорення роботодавця, а не для того, щоб писати тут вигадані історії, обмовляти людей, поливати брудом, як зараз дуже модно і т.д. Ми вдячні за ваш особливий інтерес до нас, за вашу критику. І використаємо її, щоб стати ще кращими. Вам бажаємо великих успіхів))

2. 2 февраля 2021

Один сплошной кошмар,а не компания!
    Ольга-HR постоянно врет, особенно на собеседование,пишет и рассказывает как все у них хорошо,а что ище её остаётся дела,если они постоянно сидит у Facebook и выбирает шмотки на сп ровно).За хорошою зарплату Ольге приходится и сплетни придумывать о сотрудниках, особенно о тех кто уволился, и все доносить руководство. Странно только одно, почему за более 10 лет на ринку у вас постоянно меняется колектив, почему все кто у вас работал, остаётся только негатив и долги по зарплате?

3. 25 ноября 2020

Маю досвід роботи в цій компанії. Щоб добре заробляти — дійсно доводиться багато працювати. Клієнтську базу розширювала самостійно, компанія зі свого боку дала для цього все необхідне: оплатила рекламу, спец.сайти,тощо. Також постійно вчать правильно працювати з клієнтами, підштовхують всіляко розвиватись в професійному плані. ЗП у всіх обговорюється і оплачується індивідуально, затримки були, але мене про них попереджували завчасно і на те були причини пов*язані з особливістю виконання мого проекту. З директором конфліктів не було, зате було багато креативу і поштовхів до розвитку. Колектив дружній і дуже позитивний.

4. 25 ноября 2020

@Гость, Шановний гость!
    Ніхто нікому не дає права оббріхувати людей, приписувати їм свої патологічні фантазії. Якщо ви собі таке дозволяєте, значить в першу чергу ви така непорядна людина. Кожен судить по собі.Мабуть, через це ви і не продовжили працювати в компанії.
    Дорослі люди приходять і кажуть в очі все, а не звільняються з посмішкою,а за спиною потім поливають брудом. Це низько, і має бути стидно вам, шановний гость.
    На даний час у нас сформувався дружній, привітний колектив. За нами ви можете слідкувати в соцмережах, ми допрацьовуємо новий сайт, відкрився новий офіс. Компанія розвивається, і дивиться впевнено вперед.
    Всім, хто шукає роботу, а не розводити плітки, раджу приходити і працювати!!!!

5. 19 ноября 2020

а чого ви терпите цю Боровець, воно ж ** вами погоняє і отримує від цього задоволення :)

6. 28 августа 2020

Компанія під керівництвом неадекватної жінки, яка повна комплексів і самодурства, весь свій негатив регулярно виливає на працівників, постійні погрози і приниження, принижений завжди принижує це аксіома! Заробітню плату не виплачують вчасно, потрібно постійно випрошувати і роз’яснювати для чого тобі гроші!!! Колектив непоганий всі посміхаються в очі а далі будь-що буде, після звільнення можуть навіть не вітатись, впринципі дуже великий потік людей може і не запамятовують!!! Hr окрема історія, спеціаліст по погрозам, доносам, впринципі ,ідеальна для такої директриси!!!

7. 3 августа 2020

1. Хороший колектив.
    2. Достатня кількість замовлень.
    3. Постійна затримка виплати заробітньої плати (1-2 місяці)
    4. Ускладнення роботи логісту у звязку з постійними затримками/неоплатами перевізникам.
    5. Постійнні вирахування із заробітньої плати логіста будь-яких штрафів, неустойок, не повязаних з якістю виконання його посадових обовязків.
    6. Явна маніпуляція працівниками для досягнення максимальної вигоди з використанням інформації з приватного життя.
    Порада: якщо приймете рішення звільнитися з цієї компанії, то перш ніж озвучити це рішення керівництву — заберіть заробітну плату спочатку, а потім уже озвучуйте, що хочете іти, бо якщо зробите навпаки — забудьте про гроші. Вони свої борги не виплачують, а враховуючи затримки виплати зарплати більше 2-х місяців — сума вийде не маленька.

8. 20 июля 2020

@Гость, Шановний гость, ви ще не втомились писати відгуки інкогніто? Якщо людина хоче сказати правду,то вона пише її відкрито! Тому вже варто вам відкрити таємницю і назвати своє ім’я!! Я відкрито пишу від імені компанії, тому що приховувати нема чого.

9. 17 июня 2020

Оля!!!Де твої позитивні відгуки?Потрібно відпрацьовувати свою зарплату!Чи ти зайнята пошуком нових лохів,які клюнуть на твої казочки?

10. 15 июня 2020

Пафосна канторка! Де все на показ. На співбесіді обіцяють гідну зп, базу клієнтів та комфортні умови роботи. А на ділі : штрафують всіх та за все. Мізерна зарплата, яка видається невчасно та частинами. Зарплату не платять не лише працівникам,але і перевізникам з якими співпрацюють. Зате будуть новий офіс,за чиї кошти?!Стоять приховані камери та прослуховують всі телефоні розмови.
    Директриса, то взагалі окремий випадок, неврівноважена особа.

11. 8 марта 2020

Шо то Стар-Світ? Бидло кантора Боровців?

12. 19 февраля 2020

@Гость,ми дякуємо вам за те,що ви ретельно слідкуєте за розвитком нашої компанії)), але все ж таки- коли менеджер з продажу приходить працювати у компанію (будь яку) його основним завданням є продажі, напрацювання клієнтської бази, розвиток напрямку,в якому працює. Йому надають клієнтську базу, але це мінімум, з якого менеджер з продажу починає працювати! І ми не виняток- працюємо так само. А щодо офісу-то дійсно для нас він став вже маленьким. Ми розвиваємось і ростемо, тому дуже швидко переїжджаємо у новий просторий офіс))

13. 16 января 2020

Перестаньте брехати! На співбесіді умови і зп одна, а по факту виходить зовсім інше.
    Клієнтської бази нуль, ніхто не турбується, щоб вам було комфортно працювати, зате отримаєте купу вимог. Директриса вважає, що всі їй щось винні, з думкою працівників рахується тільки на словах, бо дуже хоче виглядати ідеальною.
    Офіс малесенький, працівники ледь не на голові один в одного сидять.
    Словом, платять як касиру, а вимагають як від фінансового директора.
    Якщо ви хороший спеціаліст, маєте амбіції, самоповагу і хочете хорошу зарплату — компанія точно не для вас.

14. 8 августа 2019

@Гость, Дякую за ваш відгук) Але хочу прояснити! На співбесіді обговорюються всі умови роботи та мотивація, інакше який працівник погодився б працювати? Клієнтську базу на початку роботи дають- звичайно треба і працівнику працювати над її розвитком. І результат залежить від наполегливості самого працівника та бажання працювати.

15. 7 августа 2019

@Гость, Не соромте себе, ще більше,написанням фейкових відгуків…

16. 7 августа 2019

Працюю вже більше року і хочу сказати для тих,хто шукає можливість розвиватись та заробляти — вам сюди!! Постійне навчання, дружній колектив, є всі умови для роботи.

17. 1 августа 2019

Ужасная компания,обещают на собеседовании дать клиентскую базу,но не дают.В офисе камера и прослушка,при любой возможности штрафуют и урезают ЗП.Директриса не вменяемая личнось,отношение к работникам презрительное, как к быдлу.Кто хочет вкалывать за минимальную ЗП добро пожаловать.

Добавьте зарплату в компании СТАР-СВИТ

Добавить отзыв о работодателе СТАР-СВИТ

Микрозаймы до зарплаты

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании СТАР-СВИТ?