Світ Покрівлі

Світ Покрівлі

Компания «Світ Покрівлі» занимается реализацией материалов, которые могут понадобиться при строительстве дома любого типа.

Отзывы о работе в Світ Покрівлі, зарплаты

1. 19 марта 2024

Вітаю з днем народження, Юля! Нехай твоє життя буде як калейдоскоп яскравих моментів, наповнених незабутніми пригодами і солодкими перемогами! Бажаю тобі літати на крилах щастя, танцювати під дощем радості та сміятися до схованки зірок. Нехай кожен твій день буде повний прекрасних сюрпризів, тепла та кохання. Зичу тобі неймовірного щастя, незліченних посмішок та незабутніх миттєвостей у твоєму новому році життя! Сьогодні увесь світ радіє, саме в той день ти з’явилася на ньому. Юлія, ти — втілення натхнення, сили та незалежності. Нехай кожен день твого життя буде наповнений сонцем, квітами і морем посмішок. З днем народження, незабутня Юлія!

2. 25 февраля 2024

Пропрацювавши в цій компанії рік,можу сказати,що це найгірша компанія в моєму житті,всі хто працював зі мною вже давно не працюють, план дійсно дуже високий по продажу,і ціни не дешеві! Люди які замовляли ,просто потім були в шоці від замовлення,і крайнього не знайти! Тому що виробництво знущалось як і з менеджерів так і з клієнтів! На сайті клієнти не могли залишити відгук,бо системні оператори їх не одобрювали! Тому не раджу цю компанію нікому! Обходьте цю компанію 10-ю дорогою,бо будете мати клопоту зі всіх сторін! І співробітникам майбутнім на замітку! Не приходьте взагалі на співбесіду,те тратьте свій час,бо вони вміють гарно говорити а як до діла! То ні зарплати ,ні стажу! Віктор Дмитрович,задумайтесь про репутацію своєї компанії!

3. 24 февраля 2024

Щиро не рекомендую дану компанію для працевлаштування. Обіцяють платити одне а по факту інше. Мотивація робити план продаж ,виставлена так що ти нічого не заробиш. Ставлення до тебе як працівника в плані соціального захисту просто нікчемне. Лікарняний?? Йди але ми не заплатимо, вагітних колег тупо просили звільнятись або платити самостійно за себе податки. Накосячив з замовленням ми вирахуємо з ЗП повну суму разом з націнкою яку ти виставив клієнту а не по закупці. Майже добра половина працівників які працювали тривалий час просто звільнилась, лишились тільки або відчайдухи або рукопокладені родичі керівника. Так тримати, шановний Віктор Дмитрович! Ми впевнено йдете до дна! Щасливої Вам Дороги!

4. 12 февраля 2024

Ще тут пишуть про навчання,люди схаменіться,яке навчання! Чому ж Ваше навчання не дає ніякого результату?
    Тому що пи***ти це не мішки носити! Розумієте?
    Тому не пишіть про навчання,бо воно дурне і безглузде !
    На сьогоднішній день зібралось біля 10 людей які не задоволені цією компанією,і готові наказати керівника!
    І це тільки початок,і продажів в цьому році в нього не буде!
    Ми сила і ми це зробимо!
    Бо Віктор Дмитрович хотів відновити країну,так передайте йому звільнення в Сарнах і звільнення в Ірпені та на Софіївській Борщагівці це відбудова а ганьба такому керівнику!
    З весни будуть біля його офісу висіти білборди з його фото і щоб люди які тут проживають не йшли до Вас працювати ста є ще таблиця з конкурентами! Не забувайте,нічого лісного все взаємно! До зустрічі ✌️

5. 12 февраля 2024

Компанії 17 років ,ти вважаєш 3 роки це довгий період,працювати в цій компанії,не сміши! Пісюн займись ділом і не пиши не тут цих дурних коментарів!
    Ви не компанія а шарашкіна контора,скільки людей не задоволених в якості Вашої роботи,ви не професіонали а просто продать і забути про людей! І це я не говорю з проста,сусіди в тому році у Вас купували,менеджер Володимир гарно вміє впарювати і на цьому все,після цього не бере трубку,обіцяв виготовлення 5 днів, ми чекали два тижні!

6. 12 февраля 2024

Два отзывы написаны ,Анастасией и Владимиром,ребятки не рвите [вырезано],Вам памятник не поставят на работе и спасибо не скажут ! 😂😂😂😂😂

7. 12 февраля 2024

Хочу сказати, що ті люди які працювали в цій компанії не задоволені, тому що директор жлоб,і ще якщо у Вас так добре,то чому за 17 років немає постійних людей які працюють 10 років,а постійна тікучка! З хорошої роботи люди не уходять! І не треба тут писати що нормальна компанія! Ті хто [вырезано] лиже ті працюють два-три роки і їх всього двоє ,і ці коментарі вони і пишуть самі! Бо директор просить!
    Передайте мої любі своєму директору,що хай задумається над тим що він робить! І як поводиться з людьми,в нього ще діти є а життя це бумеранг!

8. 6 февраля 2024

Нормальна компанія, нормальна робота, керівник-суровий,але справедливий! Суровий в тому плані, що заставляє та організовує якісні навчання. Навчившись-краще, швидше та результативніше виконувати поставлені задачі-отримаєш більшу ЗП. Все логічно!!! Працю довгий період. За цей час змінилося багато людей-хтось знайшов роботу блище до дому, хтось знайшов роботу з кращим графіком, троє дівчат стали мамусями… Все ж ок! Не розумію людей, що лиють бруд! Отже, писуни й писухи, займіться ділом!!! І на останок! Чим більше продаєш, тим більше отримаєш. А ви не продавали і розраховували на ставку. Який сенс та користь від вас в компанії?

9. 3 февраля 2024

Почему не знакомые сайты? Пожалуйста,надеюсь узнаете свой сайт https://svitpokrivli.ua/ ,туда кучу написали комментариев,только большие люди 🤣Вашей шарашкиной конторы не одобрили и не подтвердили их публикацию,и не мало важный факт сам Виктор Дмитриевич просит сотрудников писать хорошие комментарии!
    Вот поэтому ,не показывайте низкий уровень Ваших талантов…не кто не кого не боиться! А уж темболее сказать в лицо….
    Так что Анастасия,не нужно умничать сдесь …
    Ваш острый ум🤣🤣🤣🤣можно увидеть из далека

10. 29 января 2024

Очень жалко, что есть люди, которые боятся сказать что-то в глаза, и пишут свои «важные комментарии» только на незнакомые сайты 😉

11. 22 января 2024

Що я можу сказати про компанію Світ Покрівлі,це рівень дно з Рівного! Керівник Віктор Дмитрович,людина яка тільки говорити вміє,суть до двла і повний ноль! Весь час говорили про відбудову і він буде перший який надасть робочі міста такі тяжкі часи….🤣 Що я можу сказати ,набрали людей з Айчаром(Інна) так вроді звати її людину яка нічого із себе не представляє…так як так само робить як її керівник….зо зробив Віктор Дмитрович,всіх звільнив і на цьому все …робочий день в грудні для двох родичів до 15:00 а в січні за свій рахунок!
    І як Вам така відбудова країни? Всіх кого обідив В.Д. можемо зібратись і дати його хороший «пендель» з весни…
    Щоб ніхто в нього не працював….поломати його компанію…яка будувалась 17 років і показати що так робити не можна!
    Тому бажаючі підключайтесь покажемо Сарненьському керівнику..що таке Київські люди і як треба себе вести!
    Віктор Дмтрович…з початком нового сезону!🙏🤣🤔
    Чекайте сюрпризи …вони вже готові!

12. 8 декабря 2023

Пропрацювавши місяць в цій компанії, зрозумів що тут заробітків не буду, тільки головняк, почав паралельно шукати і тут дізнаюсь що директор скоротив офіс і як мене моя чуйка не підвела. По відгукам я бачу що в них тікучка дуже велика і постійно набирають людей. Напевно є проблема і дуже велика. Тому від себе скажу так, не рекомендую цю компанію та й металочерепиця є набагато дешевше і підхід до клієнта вищий.

13. 2 декабря 2023

На сьогоднішній день ,компанія Світ Покрівлі,це сплошний мінус і від співробітників і від клієнтів!
    Компанія немає ніякого розвитку,є три офіси в яких працюють по два співробітники і то родичі! Ніхто не цінує людей як клієнтів так і співробітників,зарплати дуже малі і функціонал роботи надають як для трьох співробітників! Почнемо з відділу закупок,людина яка там працює робить все як небуть,до неї неможливо не підійти і не запитати про наявність матеріалу ,Короче кажучи відповідає як собака,але план роботи ставлять високий! Хочеться запитати як виконувати план,як Ви поставили людину яка не зацікавлена в продажу та і потім після замовлення не відслідковує замовлення! Після такого робити не хочеться!
    Дуже велика тікучка,люди не затримуються на довго ,не бачуть сенсу там працювати. Сам керівник,людина дуже жадна,лишньої копійки не заплатить,завжди ходить і перевіряє хто що робить,якщо є вільна хвилинка то загрузить по повній! Не поважає людей,так як зібрав на літо не мало співробітників а на зиму розпустив і не замислився про людей як їм жити в такий важкий час для нас і нашої країни! Але з весни знову будуть набирати на літній період людей,тому не раджу цю компанію,ні клієнтам ні людям які планують там працювати! Обіцяю що Ви будете дуже здивовані та розчаровані 🫤 Віктор Дмитрович,завжди говорив про відбудову України,то я в першу чергу хочу звернутись до нього,не звільняйте людей в такий не легкий час,майте повагу до них та їх сімей,у Вас також є діти і треба до людей відноситись так ,як би Ви хотіли щоб відносились до Вас і до Ваших дітей! Ви повинні задуматись про репутацію своєї компанії! І на останок..скажу так ! Відбудова країни буде тільки тоді ,коли ми по закриваємо всі компанії з такими керівниками, тоді щось зміниться!
    Не рекомендую,не рекомендую,не рекомендую!!!

14. 20 ноября 2023

До високих вимог потрібна і висока зарплата ! І не повинна одна людина робити все і заміняти всіх, ні премій ,ні бонусів! Нічого!

15. 19 ноября 2023

Работал в этой компании 2 месяца,пришел на одну должность ,потом оказалось ,что в этой компании,все занимаются всем, стажировка месяц,куча ненужной информации,в офисе 6 человек,не кто не чего из себя не представляет ,все новенькие,компании 16 лет и как я удивился ,что нет не одного человека который проработал хотя бы лет 5 ,максимум 3 года и то…..
    Руководство только требует, оплата по часам,одна мадам там пишет кто пришел и ушел! Ну в итоге,проработал два месяца и понял ,что заработать тут нельзя! А потом еще я узнаю интересный факт,что они расширяются каждый год с весны а потом всех увольняют,на сегодняшний день уволено пол офиса, поэтому не рекомендую эту компанию! Виктором Дмитреевич,задумайтесь про свою репутацию и репутацию своей компании! Вам люди были только нужны для заработка денег а потом Вы их уволили! Не подумав ,о том ,что так поступать нельзя!

16. 31 октября 2023

Знаю що в цій фірмі працює Тарас Петрович
    Жахливий майстер свого діла,щей краде інструмент і обдурює на грошах
    Не рекомендую

17. 28 августа 2023

Хочу сказати наступне
    Рівень вимог дійсно високий, але і компанія не насіння продає
    Я прийшла на співбесіду, прийшла вчасно — так як пунктуальність це ВАЖЛИВО, тому мене ввічливо запросили до офісу.
    Власник компанії, тактично і змістовно обговорив зі мною всі нюанси роботи.
    Моїх навиків було достатньо, щоб почати стажування. Далі випробувальний термін, купа екзаменів( без них ніяк, тому що інакше ти просто не зможеш заробляти гроші), роботи над помилками, і ось я вже частина КОМАНДИ ПРОФЕСІОНАЛІВ.
    дякую Світ Покрівлі
    Віктор Дмитрович, чудовий керівник і наставник — за таким лідером хочеться рухатись, і бути частиною ЙОГО справи!

18. 7 марта 2023

Щоб влаштуватись на роботу, потрібне фото в профіль і анфас. Книга стажера написана суржиком, електронеа бібліотека не українською. Поїсти не має де. Менеджер — він і касир, і продавець, і пише сі ер ем, оператор, а зарплата одна. Тренінги по суботах.

19. 14 июля 2020

Согласен со всеми выше. Офис состоит из трех человек) Т. к. он находится в ж… Мира, задержался на 3 минуты! Директор обиделся и попросил ждать) В итоге мариновал меня специально минут 20)) Всё хамят и с оооочень каменными лицами. Первый раз встретил такое дно) Если вы адекватный человек, то очень советую эту фирмочку пропустить мимо

20. 10 марта 2020

Запросили на співбесіду по телефону. Прийшов у назначений час, так ще таких кандидатів чоловік десять. Всіх разом. Дівчина яка запрошувала і зустрічала кожного з суровим і не привітним лицем сказала чекаємо керівника. Прийшов молодий керівник, також з суровим не привітним лицем. Сів за стіл, і до кожного розкажіть про себе..
    Альо?! Люди, ви резюме тих кого запрошували дивились читали взагалі? Якщо читали, то питання по суті справи задавайте. А те що для вас першочергово і принципово потрібно визначати по телефону, або анкетуванням, і на співбесіду запрошувати тих хто пройшов першу\ другу фільтрацію. Тому як на співбесіді з десятьох кандидатів, усі були абсолютно різні, з різним професійним профілем, різним віком, різним досвідом, і без досвіду..
    Співбесіда і організована, і проведена тупо, по кіношному на «високих понтах».

21. 12 марта 2019

Стажувалась в компанії тиждень, але вирішила не продовжувати співпрацю.На співбесіді озвучили одні умови,але в процесі стажировки власник заявив — пройдеш стажировку,тоді пабачимо.
    За стажировку не заплатили, власник відноситься по-хамськи.

1. 12 марта 2019

За стажировку не заплатили, власник відноситься по-хамськи.

Добавьте зарплату в компании Світ Покрівлі

Добавить отзыв о работодателе Світ Покрівлі

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Світ Покрівлі?