Work.ua

Work.ua

VN:C [1.9.22_1171]

Work.ua — сайт поиска работы №1 в Украине.

Отзывы о работе в Work.ua, зарплаты

1. 5 января 2024

@Космолот, еще не ясно кто тут больше [вырезано], Игорек который все просрал в казино или ты кто в долг ему дал ахахаха

2. 26 декабря 2023

Не хотелось бы сейчас быть на месте Яременко) Одалживать деньги у коллег, просить клиентов скинуть деньги за услуги сайта на личную карту и просаживать все это в ойлайн-казино — это полный трешак. С таким позором еще никто не вылетал с Work.ua. Удачи с поиском работы после такого. И должок верни, Игорёк)

3. 4 ноября 2023

@Гость, ви@Гость, так а чому тоді ваш рекрутер взяв цю людину на роботу? Судячи з думки яку доносите ви та ваші колеги, виглядає так, що і рекрутер у вас дно, чи ви готові брати на роботу не компетентних людей, типу як благородна місія, ахах???
    ЯК ВЗАГАЛІ HR ДОПУСТИЛИ ТАКУ КОМУНІКАЦІЮ ВІД ЛІДІВ????? Це просто повний ПІІІІІІІІІ
    Я читаю їх відповіді і реально ох…ваю, бо приниження та залякування людей навіть тут відбуваються, це повний п…ць.
    З людьми говорити потрібно, чути їх та робити висновки.

4. 2 ноября 2023

Звертаюсь до всіх токсичних коментаторів. Всіх анонімів буде виявлено і звільнено, можете навіть не сумніватися.

Артур, це смішно. Погрози звільнити? Ось вам і відгуки, і демократична компанія. Це все, що потрібно знати шукачам роботи в цій компанії. Тут вам сам власник показав що з вами буде за висловлення власних думок. Навіть не публічно, а анонімно. Артур, там є кнопка, щоб подивитись попередні коментарі автора) Ти мабудь не зрозумів, але підтвердив усі попередні коментарі ваших співробітників.

5. 2 ноября 2023

@Гость Як би у тебе не горіло, Артуре, але йди на [вырезано]. Тебе ненавидить приблизно 60-70% компанії + Боровік. Ти точно щось робиш не так…

6. 2 ноября 2023

7. 1 ноября 2023

Я просто в шоці. В керівники ставлять таких недолугих людей. круголь. Немає слів. ***. Гіршого вибору не могло і бути

8. 27 октября 2023

Ахахах главное на мероприятиях уметь рассказывать, как хорошо знаешь рынок и какой эксперт)) А в своей компании ад для сотрудников — это мелочи) Будем только рассказывать всем как у нас все хорошо)

9. 26 октября 2023

Артур, серйозно? До такого спустився? Писати як менеджер?
    Це сайт для відгуків співробітників. Правда очі коле? Інакше б ти тут особисто не відповідав. Звісно тобі особисто ніхто не скаже те що напише тут. І не тому що «я ніхто», а тому що це не має сенсу. Відчуваєш різницю? Від тебе вже більше року тікають топові керівники. Тому що тремтять тобі в очі щось сказати? Чи їх вже все заї**ло? Що вже казати про звичайних менеджерів. Самоствердження за рахунок підлеглих, це вже давно час додати в цінності.

10. 26 октября 2023

@Співробітник,@Менеджер,
    Цілком згоден, я такий самий. І вся компанія така ж як і ми, відмінність тільки в тому, що є мовчазні і тим кому гидко дивитися на це, а є ті, хто люблять підлизати начальству (штаб, лідери ітд). Начальство давно поїхало з котушок, поводиться як підліток.

11. 26 октября 2023

@Артур, бо я абсолютно безвольна людина, нічого не міняю в свому житті, все, на що я здатен, це страждати і писати сюди ці підлі коментарі. Тому я і далі буду анонімно сюди писати під різними іменами, як я ненавиджу компанію і все керівництво, але звільнятися не збираюся, бо робити нічого не вмію і не хочу.

12. 23 октября 2023

@Гость, Чому ж тоді не скажеш це в очі, на зборах чи особисто? Чи сміливості вистачає тільки тут анонімно писати?

13. 19 октября 2023

Як же заї**ло самолюбство Міхно. Вже просто вивертає. Від нього, від штабу, від всієї цієї контори. Блюю

14. 19 октября 2023

Здравствуйте, не рекомендую эту компанию. Работала на них 3 месяца, включительно со стажировкой. Обещали подписать контракт после стажировочного периода. Потом, внезапно появился тестовый период, который должен оплачиваться. Как оказалось не заплатили, аргументируя тем, что нет чем, так как монетизации не было. Контракт подписывать не спешили. Когда отвечали, делали вид, что не знаю за какой контракт идет речь. Потратила много времени и сил на эту работу.
    Очень внимательно ищите вакансии, компании которые публикуют много вакансий на постоянной основе скорее занимаются мошенничеством.

15. 4 октября 2023

@Співробітник,@Гость, @Гость, Ви думаєте якщо вона звалить що зміниться? призначать когось із штабу, а там ті ж старожили сидять. Нічого не зміниться для вас

16. 3 октября 2023

@Гость, та куди там) вона буде сидіти там до пенсії та корчити з себе молоду) така кумедна, корчить з себе щось, а над нею вся компанія регоче)

17. 2 октября 2023

@Гость, Анжело, всі зрозуміли, що це ти. Значить визнаєш, шо ти вже не в темі) Може нарешті вже і звільниш місце молодим та прогресивним?) і перестанеш дратувати всю компанію?

18. 26 сентября 2023

@Співробітник,

Пропоную керівництву компанії віддати місце керівника відділу продажів автору попередього коментаря. На повному серйозі. Людина очевидно з сучасного світу, знає всі «тенденції ринку» і неодмінно покаже результат! Дуже хочеться подивитися на роботу відділу під його відповідальністю :)

19. 26 сентября 2023

@Співробітник,
    Я тут вже дуже давно не працюю і залишилися дуже неоднозначні враження про компанію, але дуже цікаво, хто такі хранителi ?

20. 25 сентября 2023

Помічаю, що останнім часом все стає не те, щоб гірше, а відбувається повний пи**ець. Реально. Власник довбонувся, в штабі сидять застарілі і відсталі люди (скільки там вже сидить Анжела? Вона ж вже стара та відстала від сучасного світу та тенденцій ринку, старушці вже час на пенсію і дати дорогу молодим, як і хранителям), лідери простилаються перед штабом та втрачають авторитет в командах. Менеджерам залишається якось виживати у цій ху**і.

21. 10 сентября 2023

Це повний треш. Уявіть, що ви потрапили в сон шизанутого. Ця компанія і є той сон. Коли починається все красиво, а потім ви потрапляєте у пастку із абсурду з якої не можете вибратись. Жалкую про свій вибір працювати в цій берлозі, нікому не рекомендую. Побережіть свої нерви від некомпетентних керівників та тупих лідерів. Не буду опускатись до прізвищ, але адекватів тут одиниці.

22. 6 сентября 2023

Ви тут ніхто. З моменту приходу в компанію у вас більше немає особистості. Якщо ви думаєте, що прийдете сюди робити роботу і розвиватись як спеціаліст, то ви помиляєтесь. Ви приходите сюди сидіти по середах після роботи як сектанти і кивати головою на все, що каже власник. Обовʼязково з увімкненою камерою. Він — месія, який несе щось велике в світ, а ви маєте це розділяти. Ви маєте лайкати, репостити всі його пости і маєте просити друзів робити те саме, адже тепер всі люди в компанії мають робити Артуру Міхно піар.

23. 4 сентября 2023

Це компанія де ви заробите грошей. На цьому плюси закінчуються.
    З вас вичавлять всі соки, кожен день ви будете відчувати, що з вас намагаються зробити іншу людину.
    Нікому не цікаво яка ви людина. Вам треба відповідати цінностям. В тому числі треба відповідати сподіванням власника. Його думки повинні стати вашими. Навіть потрібно перепостити їх в особисті соц мережі. Бо він так хоче. Бо він плате. Ви погоджуєтесь стати рабом добровільно, за гроші.
    Звільнення топових керівників тільки підтверджують те, що ви повинні бути тут рабами. Якщо ви захочете мати власну думку — ідіть на**р.
    Компанія деградує.

24. 30 августа 2023

Компанія котиться в п*зду. Таке відчуття що у власника криза середнього віку, чим керується він незрозуміло. Звільняти найкращих керівників через самодурство це абсурд. Перепощувати його думки в соц мережах це взагалі ідея єб*йша.

25. 24 августа 2023

Компанія вся така правильна. А хтось дивився профіль Міхно за 2019 рік у фейсбуці? (може вже і почистить) Як він був за продажного Пороха і проти Зеленського? Навіть в своїй компанії пропагував це. А тепер весь такий пухнастий.

26. 24 августа 2023

Все більше переконуюсь, що власник йо**увся. Особливо останнім часом. Звільняє топових керівників, заставляє постити його думки в соцмережах. Якщо ж не заплатиш, то ти не такий і не потрібен компанії. Це повний пиз**ь.

27. 2 августа 2023

Просто жахіття. Що далі тим гірше. Біля керма самодури. Працювати в цій помийці — себе не поважати. Для студентів можливо норм, але для дорослої людини… слухати всю цю брехню на зборах, приймати дурнуваті зміни та кивати, що все добре… Якщо хочете відчувати себе непотребом, то вам сюди.

28. 23 июля 2023

В общем, работать можно, но только если Ваше самоуважение настолько низкое, чтобы каждый рабочий день общаться с отбитым рагульём.

29. 19 июля 2023

Таких лжывых и не компетентных менеджеров я еще не слышала, Даря менеджер в компании WORK ua. Дозвониться до нее с первого раза никогда не возможно. Обещает разобраться в данном вопросе и потом тишина никакой обратной связи, и так несколько раз звонишь и безболезненно, она ничего не делает, только обещает. Просишь перенаправить вакансии сегодня, она делает это через пол дня или на следующий когда повторно звонишь!
    Даря, научитесь делать что обещали, И ВОВРЕМЯ, а не с 10 раза. За что получаете зарплату интересно? из за таких менеджеров Ворк катиться все ниже и ниже!

30. 25 мая 2023

@Ахахахахахаахаха, помню да, порезали, с 5-7 до 2,5%, а потом вообще до 1,5%. Хз как сейчас. А про «Хулинца» открытие, хотя избранный 7й (тогда ещё 3й) этаж всегда не любили отдел продаж.

31. 18 мая 2023

Жах, а не компанія. Два дні продовбався з їхнім сайтом, службою підтримки, та неадекватними модераторами, які постійно все блокують, спеціально створюючи проблеми, футболять з відділу до відділу. Непрофесійно. Категорично не рекомендую звьязуватися, лише втратите свій час та нерви.

32. 16 мая 2023

На Ворк нашла подработку. Заполнила анкету, и, о чудо, работодатель написала. Зовут мошенницу ФЛП Пилипенко Ирина Николаевна. Условия 2-4 часа работы 3 дня в неделю. Почему бы не поработать. Сначала предложила 50.00 грн/час, а потом 80.00/час. Так понравилась моя работа. Я купила симку, и стала звонить. В общем, отработала я 12 часов, пришел день выдачи зарплаты, и… Меня «кинули». Ровно в 10:00 эта [вырезано] меня везде заблокировала.
    Написала я на Ворк.юа. Объявление этой мошенницы до сих пор красуется на Ворке. Написала в службу поддержки. Ответ ошеломил: «Пока среди «кинутых» я одна. Когда будут обращаться ещё люди, тогда они отреагируют.» Что? Вы серьезно? Ну, объявление же соответствует всем их параметрам! Занавес!

33. 6 мая 2023

ппц до чего скатилась компания, в которой я когда-то работал)

Делюсь личным опытом с «выгоревшими» бедолагами.

Все те моменты корпоративного булщита и отношения к сотрудникам, о которых здесь пишут начали проявляться еще в 2016. Просто сейчас, судя по комментариям, они достигли своего пика.

В начале была тьма… Но потом Бог создал менеджера Ворк.юа, :) и менеджером было быть престижно. Наборы были раз в год по 3-5 человек (примерно 2013 год) и менеджеров носили на руках, потому что был крутой отдел продаж.

Кстати, все те ребята, кто тогда приходил, сейчас во главе штаба, хранители, некоторые всё ещё лидеры, а большинство было лидерами (но они как в фильме «матрица» выбрали красную таблетку, проснулись и уволились).

А потом начались наборы по 15, 20, и даже 30 человек, где брали всех. Тогда как раз критерии для набора и снизились (все у кого есть рот — подходят). Из-за этого, нынешние псевдо-лидеры и получают много негатива в свою сторону — тот же «бывший продавец из Море пива», которого здесь часто упоминают.

И да, псевдо-ценности, ммммм… самое любимое)

Слушать и говорить. По факту только слушать, потому что высказывать свое мнение, не дай бог публично, — нельзя. А еще если вдруг вы выскажите свое недовольство, следующие несколько дней вы будете ходить в переговорку. С вашими возражениями начнет работать лидер, а если у лидера закончатся аргументы, подключат хранителя, которому в свою очередь подсказывает штаб))) и получается 1 против 3. Но когда ваши аргументы не смогут обработать, вам скажут «может ты уволишься?» Эта «короночка» всегда самой последней подается.

Честность во всем… Мммм кайф) Честность здесь рассматривается только под одним углом, и он всегда для вас будет острым.
    Микро пример, когда-то пересматривали зп и сделали так, что менеджеры получали больше разработчиков, но один разраб, назовем его «Хулинец», сказал СЕО, что «фу, как так, что звонилка получает больше разработчика» (здесь со мной могут поспорить, но я эту инфу, так сказать, знаю из первых уст) и тогда процент от продаж с 5-7% всем урезали вдвое (или больше, непомню конкретную цифру, давно было). При этом дали статичных бонусов и сказали: «нет, нет, вы что, вы будете получать столько же как и было», но по факту оказалось что тогда ЗП всех менеджеров с хорошими базами упала процентов на 30. Напрашивался вопрос, зачем вводилась новую систему если для манагеров должно было остаться всё по прежнему? А, точно — честность во всём)) да да)…

Страдать и терпеть не вариант… это ничего хорошего вам не даст, а только убавит нервных клеток и добавит седых волос.

Подводя итоги можно сказать, что если вы идете на Воркюа в 20-25 лет, это хорошая школа и опыт, но максимум на годик, так сказать, понюхать, что такое айти компания. Но если вы идёте туда в 25-30 лет — не нужно, местные царьки-лидеры-юнцы с вас высосут все соки.

Те, кто там до сих пор остался работать в качестве лидера, хранителя и тд. не верят, что такую зп как они сейчас получают (50-60, а может даже и 80к) можно получать вне ворка)))) Все потому что их индивидуальность обесценили.

П.С. И да, «Лидер» на ворке это не Sales lead, в Настоящей IT компании, какой себя позицианирует реактор.

34. 20 апреля 2023

@Гость, ваша відповідь та нападки також виглядають дивно. Мабудь в компанії дійсно серйозні негаразди, якщо всі пишуть про недоліки та бажання звільнитись та отримують такі відповіді. Співчуваю тим хто тут працює. Виглядає як протистояння все це. Це схоже на розпад компанії.

Але ж відповідь була не тому, хто пише про недоліки та бажання звільнитись. Спочатку перечитай все уважно перед тим, як щось писати.
    Ти кажеш «Співчуваю тим хто тут працює». Проте кнопка «Все отзывы автора» показує нам, що 30 березня ти якраз писав відгук, як співробітник компанії. Виглядає так, що ти брешеш. Це схоже, що ти обламався :D

35. 19 апреля 2023

1. 30 июня 2020

Не рекомендую этого работодателя. Двойные стандарты во всем.
    Проводят опросы удовлетворенности работы, а потом вызывают «на ковер» и требуют объяснений твоего недовольства.
    Один из принципов «Слушать и говорить», да только ты говоришь, а потом оказывается, что ты неугоден, т.к. поднимаешь неудобные темы и вообще, недовольным тут не место)) Хотя под недовольством скрываются живые идеи по улучшению работы, тк все руководящие отделом продаж люди от самих продаж оторваны и не контактируют с клиентами, живут в своём мирке.
    За 2 года из компании ушел почти весь костяк. На руководящие должности назначают низкокомпетентных, но зато удобных людей. Из-за этой политики тоже наблюдается отток опытных менеджеров.
    По поводу зп, уже давно они не конкурентные, т.к. из отдела продаж переквалифицировался в колл-центр. Даже если приносишь компании кучу денег, этого всё-равно недостаточно. Ставят оторванные от реальности планы, которые ты не выполняешь и сидишь тупо на подсосе, в то время, как у новеньких, с минимальным планом он выполняется и их зп выше, чем у менеджера, принесшего вдвое, а то втрое больше.
    Хорошо развита культура доносов.
    К сожалению, ни один бывший сотрудник не отзывается положительно о компании, что показательно

2. 2 ноября 2023

Главный редактор 1
Менеджер call-центра 1
Менеджер по продажам 3

Добавьте зарплату в компании Work.ua

Добавить отзыв о работодателе Work.ua

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Work.ua?