ЗАЛІКово

VN:F [1.9.22_1171]
1.0 из 5 (голосов: 1)
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату ❤  Подписаться
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

Компанія «ЗАЛІКово» займається написанням студентських робіт на замовлення.

Отзывы о работе в ЗАЛІКово, зарплаты

 1. 27 марта 2024

  Генерують курсові чатом gpt. Кошти беруть шалені. В методичку просто не дивлються. Просто марно втрачені 2500грн. Новий вид скаму, обходити стороною

 2. 3 марта 2024

  До речі, повністю згоден з попередні коментарем, було б дійсно цікаво почитати та вникнути у суть перепалки. Бо мені дивно це чути про заліково.
  Я працюю там як автор вже біля 2 років, і перший раз таке чую. Мої знайомі викладачі, які також іноді беруть закази у заліково теж ніколи так не відзивалися про них. Завжди все чітко, за графіком виплат відбувається, який до речі менеджер Катерина (особисто мені) скидала не раз на перевірку, щоб я міг контролювати весь процес. Тобто з цим проблем ніколи не було!!)))
  На своєму досвіді знаю, що є багато «авторів»- зальотчиків, які тут тільки за гроші, і їм би заробити, а насправді вони толку не знають у цій справі))))

 3. 3 марта 2024

  Хочеться почути більше конкретики. Чи є у вас якісь докази, а то це так звучить як наклеп просто. Прикріпіть якісь фото, переписки тощо

 4. 2 марта 2024

  @Христина,
  А ще у них немає часу на спілкування з авторами! Шахраї. Обманюють, і намагаються зробити винними авторів

 5. 28 декабря 2023

  Сайт заліково,написання студентських робіт. +380930095421 Аферисти та шахраї. Виконала роботу, зробила правки в ессе, роботу прийняли і не оплатили.
  В даній компанії завжди були проблеми з оплатою. Не рекомендую, обходіть стороною

Добавьте зарплату в компании ЗАЛІКово

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе ЗАЛІКовоПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ЗАЛІКово?