ЗАЛІКово

Компанія «ЗАЛІКово» займається написанням студентських робіт на замовлення.

Отзывы о работе в ЗАЛІКово, зарплаты

1. 27 марта 2024

Генерують курсові чатом gpt. Кошти беруть шалені. В методичку просто не дивлються. Просто марно втрачені 2500грн. Новий вид скаму, обходити стороною

2. 3 марта 2024

До речі, повністю згоден з попередні коментарем, було б дійсно цікаво почитати та вникнути у суть перепалки. Бо мені дивно це чути про заліково.
    Я працюю там як автор вже біля 2 років, і перший раз таке чую. Мої знайомі викладачі, які також іноді беруть закази у заліково теж ніколи так не відзивалися про них. Завжди все чітко, за графіком виплат відбувається, який до речі менеджер Катерина (особисто мені) скидала не раз на перевірку, щоб я міг контролювати весь процес. Тобто з цим проблем ніколи не було!!)))
    На своєму досвіді знаю, що є багато «авторів»- зальотчиків, які тут тільки за гроші, і їм би заробити, а насправді вони толку не знають у цій справі))))

3. 3 марта 2024

Хочеться почути більше конкретики. Чи є у вас якісь докази, а то це так звучить як наклеп просто. Прикріпіть якісь фото, переписки тощо

4. 2 марта 2024

@Христина,
    А ще у них немає часу на спілкування з авторами! Шахраї. Обманюють, і намагаються зробити винними авторів

5. 28 декабря 2023

Сайт заліково,написання студентських робіт. +380930095421 Аферисти та шахраї. Виконала роботу, зробила правки в ессе, роботу прийняли і не оплатили.
    В даній компанії завжди були проблеми з оплатою. Не рекомендую, обходіть стороною

Добавьте зарплату в компании ЗАЛІКово

Добавить отзыв о работодателе ЗАЛІКово

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ЗАЛІКово?