Автопоміч

Автопоміч

Група компаній “Автопоміч” бере свій початок з 2011 року, коли ще основним напрямком діяльності був юридичний захист інтересів водіїв від неправомірних дій працівників ДАІ.

Отзывы о работе в Автопоміч, зарплаты

1. 31 января 2022

Мой сосед работает в этой компании , я еще не слышала столько хороших отзывов о своем месте работы, как от него. Видно, что человек на 100% доволен работой.

2. 28 января 2022

Мій брат працює у компанії «Автопоміч». Його робота полягає в тому, щоб підписувати договори з новими клієнтами. Він дуже задоволений, що може допомагати людям вирішити їх життєві проблеми. Каже, що це надихає його на життя.

3. 10 января 2022

Работал в этой компании территориальным менеджером. В мои обязанности входило подписание контрактов с потерпевшими в ДТП на сопровождения их дел по взысканию денег из страховой и виновных в проишествии. Работал на своей машине, мне дали топливную карту, ноутбук и телефон. После месяца работы мне сказали чтобы я отправил технику обратно по почте и мы прощаемся. На вопрос о деньгах, мне ответили что в других компаниях за обучение нужно платить, а они это сделали бесплатно, еще и топлива наездил на 5000грн. поэтому мы будем снисходительны и ты нам ничего не должен. После того как я попросил заплатить за месяц как и договаривались, тогда отправлю технику, начали поступать угрозы. Приехал какой-то директор с речью из 90х и начал угрожать, говорить что меня «выставят на деньги» и прочее.
    Так что если хотите почувствовать дух бандитских 90х то очень даже рекомендую данную контору, которая каким-то образом умудряется работать в юредической сфере(хотя после сотрудничества с ними понятно каким именно).

4. 31 декабря 2021

Як засновник групи компаній «Автопоміч» хочу повідомити всім бажаючим працювати в наших компаніях, що наш колектив налічує на даний час близько 80 осіб. В нас працюють люди безперервно 5-6-7-8 років. До нас батьки приводять працювати своїх дітей. Кожен хто в нас працює — постійно розвивається і росте професійно. Тому я запрошую всіх бажаючих розпочати або продовжити свою кар’єру у юридичній сфері, сфері транспорту, сфері страхування, сфері асистуючих послуг для водії, сфері журналістики приходити до нас на зустріч і ставати невід’ємною частиною великої команди професіоналів!

5. 24 декабря 2021

Пропрацювала в інформаційному центрі «Автопомочі» і з впевненістю хочу вам сказати що якщо ви цікавитесь роботою в даній компанії тоді не задумуйтесь , так як в цій компанії на вас чекає приємний колектив, лояльне керівництво яке завжди на зв‘язку та підтримує і підкаже вам в любій ситуації! Нарахунок питання офіційного працевлаштування без проблем можна вирішити з керівництвом.Нарахунок зп — кошти вам виплатять всі. Читачі які цікавляться роботою в даній компанії та читаючи негативні коментарі роблять висновок, хочу звернути вашу увагу на те що завжди є дві сторони медалі і раджу робити висновки з власного досвіду і спостережень а не через те що хтось хтось щось написав анонімно в Інтернеті :) Також уважно читайте умови праці та договір який ви підписуєте, щоб потім не виникало не порозумінь та негативу в Інтернеті )

6. 23 декабря 2021

Прийшов в компанію в червні 2020 на посаду технічного спеціаліста (адміністратора і розробника CRM Bitrix) і пішов в серпні 2021.
    Я був знайомий майже зі всіма працівниками компанії, тому можу зробити висновок, що якщо ви не прийшли працювати, то ваша історія в компанії може стати короткою.
    В моєму випадку все було навпаки. Я хотів працювати, керівництво це бачило і йшло мені на зустріч.
    Рекомендував багатьом друзям працювати в Автопомочі і це не секрет.
    З виплатами зарплат ніколи труднощів не було, як і з останньою зп, про яку пишуть в коментарях (дивно, що це було в період коли я тут працював, варто задуматись чи не є «Гість» одним з конкурентів Автопомочі :) )

Звичайна компанія для ХОРОШИХ спеціалістів, багато друзів ще там працюють і в них все добре!
    На жаль, на подібних сайтах ви не можете почути відповідь з іншої сторони, тому вирішив написати так як є. Приходьте на співбесіду, щоб побачити як все відбувається насправді.
    Успіхів!

7. 23 декабря 2021

@ Ігор Хлян , працюю 3 рік та пересікався з вами в роботі. Скажу так — ніколи не було ні разу затримки в зарплаті, а про не виплату зарплати взагалі мови нема. Ваші пости в фейсбуці не по тематиці — це взагалі окрема тема, про яку вам казали.
    Чому не пишете про те, як святкували з нами в колективі і день захисника України і день юриста і дні народження? Чому не пишете про те, що з ви потратили гроші на тестування реклами, яку так і не запустили? Чому не кажете що ви не вийшли на роботу, заблокувавши всі доступи до сайту?

Скажу так — якщо ви робите свою роботу якісно і вчасно — то і питань до вас нема. Якщо ви прийшли пересидіти в офісі, то ви не будете працювати тут, такі тут довго працювати не будуть.
    Чи можна заробляти в Автопомочі — так.
    Чи допомагають в разі якихось проблем — обов‘язиково, як матеріально так і не матеріально.

8. 9 декабря 2021

Я маркетолог, працював 2 місяці в компанії Автопоміч. Перший місяць довелося буквально бігати і випрошувати зарплату. Все це пов’язано з хитрою методикою постанови завдань. Методика полягає у наступному. Вам на місяць дається список завдань і ви їх маєте виконати, але ось у чому проблема, ті завдання виконання яких не залежить від вас а від інших людей чи факторів вважаються не виконаними, крім цього вкінці місяця перед здачею виконаної роботи завжди робиться перевірка і правки, які треба переробляти бо уточнень на початку ніяких не було і завдання вважається дальше не виконаним. Нагадаю що зарплату видають тільки після повного виконання і потрачей ваш час і сили ніким не враховується. Крім цього ви починаєте виконувати не свою роботу. У компанії не має дизайнера, адміністратора сайту. Про розробку маркетингової стратегії і її впровадженням ніхто не думає. Така методика дозволяє не платити працівнику домовлену заробітню плату і є прямим обманом і використанням людей. Мені не заплатили за другий місяць, хоч я виконав 95% завдань які мені були надані, і виконання яких залежало від мене. Якщо ви маркетолог то наполегливо не рекомендую зв’язуватись з цією компанією. А ті суперечливі коментарі які тут написані про те що ніби то все виплачують і робота тяжка… це все виправдання наближених до керівництва людей, або самим керівником. Не тратьте свій час.

9. 30 ноября 2021

@ Працівник , поддерживаю на 100% кидают на зп

10. 28 июня 2021

Ето все бред и чернуха по поводу невиплати денег клиентам и работникам. Я лично отработал в етой кампании почти год и понимаю кто написал ети отзиви, я знаю етих людей лично. Так вот, при увольнении ви не отдаете технику, каторую вам дали для работи і кричите чтоби с вами расчитались авансом, ви знач сто будете уводьнятся заправляєте полние баки топлива за счет фирми, ви сами просите чтоби вас сказу не оформляли потому что хотиие получать доплнительние деньги на бирже труда. Сели с вами не расчитивались, так почему ви работали по 3-5-7 месяцев?! Ви знаете что Мелех живет етой кампанией уже 10 лет и каждий день с ним модно как встретится в офисе, так и по телефону решить любие вопроси!!!! Не пишите ету бредятину, а лучне скажете спасибо за получений опит. А также поблагодарите руковоство за то, что вас не вигнали уже в первий месяц работи, потому что я знаю как ви стремились роботать и как ви настраивали других тоже не работать и не давать результат. Работа в адвокатском обединении ето далеко не легкий труд, а Мелех требует результат от работи.
    Я не защищаю Автопомощь, я уже там не работаю. Но мне неприятно читать ету неправду по поводу невиплат денег.
    Со мною все расчитались и даже больше чем я ожидал включили в план. По етому я советую Автопомощь как надежного работодателя

11. 25 марта 2021

ЖАХ
    Працюючи в компанії ви будете впевнені, що працевлаштовані офіційно. Але коли захочете звільнитись, у вас буде неприємний сюрприз — вас ніхто не оформлював офіційно. Звісно і зарплату за останній місяць вам ніхто не виплатить. Та зарплата про яку ви домовляєтесь на початку, це просто слова. Навіть не розраховуйте на отримання більше ніж мінімалка. І взагалі, це команда шахраїв і людей без мозку. Вони роблять все щоб бути найгіршим продавцем своїх послуг і найгіршим роботодавцем.

12. 23 марта 2021

Обман.угрозы, бегите от них

13. 28 февраля 2021

Хочеться поділитися гірким досвідом співпраці з ГК Автопоміч. УВАГА ВСІМ! Хто планує влаштовуватися сюди на роботу майте на увазі:
    1.останню ЗП вам не виплатять.
    2.нікого офіційно не оформляють (типу перші три місяці), а по факту по завершеню трьох місяців ви самі підете, як проаналізуєте скільки всього ви робите і скільки вам за це все платять.
    3.Підписані договори, що укладають менеджери в регіонах — ім не зараховують! Пояснють, що зарахують по факту отримання виплат зі страхових -а це щоб ви врозуміли через 4-7місяці.
    4. за перші міцяці платять тільки голу ставку. і якщо вам цих грошей вистачить, щоб поремонтувати свій автомобіль ( по посилати їздити вас будуть по таких дорогах — що можна і машину не позбирати на цьому маршруті), то буде добре.
    5. ЦЕ ПРОСТО КРИК ДУШІ! ЯКЕ ТУТ ЖАХЛИВЕ ВІДНОШЕННЯ ДО МЕНЕДЖЕРА! Територіального представника, як вони називають. Ви будете відчувати себе самим к@нченим і самим не потрібним.
    6. база з якою ви будете працювати стара і продубльована. Контакт по якому вас будуть віжправлять іхати — вже опрацьований конкурентами. і ідуть виплати, а вас будуть просто дрючити, чого клієнт працює не з вами.
    7. І ПРО ВИПЛАТИ КОШТІВ КЛІЄНТАМ!
    МЕЛАХ, КРАСАВЧІК — коли отримує гроші від страхової — менеджерам каже говорити, при підписанні договору, що кошти отримує клієнт, а лише потім розрахунок з компанією. Насправді — клієнта змушують підписувати так звану довіреність, це означає, що спочатку кошти заходяь на рахунки компанії, потім мехах тримає їх ще три чотири місяці в себе, а вже потім виплачує людям. А пояснює цетим, що це страхові затримують виплати.А до вас клієнт дзвонить, бо це ж ви як менеджер укладали договір, і ви будете бекати-мекати, не знаючи, що сказати людині!

Одним словом шахраї ще ті!
    МИНАЙТЕ ЦЮ РОБОТУ 10-Ю ДОРОГОЮ!!!

14. 7 марта 2018

Призначають співбесіду в кафе, пані Тетяна не приходить і трубку не піднімає, витратила даремно час і гроші. Дуже професійний підхід до людей

Добавьте зарплату в компании Автопоміч

Добавить отзыв о работодателе Автопоміч

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Автопоміч?