Электронтехсервис ЛТД

Отзывы о работе в Электронтехсервис ЛТД, зарплаты

1. 18 апреля 2023

Відгук про компанію "Електронтехсервіс ЛТД, ВКФ" вони ж ФОП ЗЕРНІЙ. Компанія порушує права своїх співробітників, не сплачуючи їм чесну заробітну плату. Працівники постійно стикаються з обманом щодо своєї заробітної плати, включаючи затримки виплат, неправильні розрахунки та приховані утримання.
    Прикладом буде дії Грабличьова, який урізав робочі години, а РОП Кабанець, то взагалі в тупу працюючи на 2 роботах урізав зп менеджерам. Ну а Двуречний це як теля. Виконують накази ЗАА, Звільняють одним днем, кидаючи на виплаті зп.
    Керівник компанії ЗАА, він же Зерній Андрій Анатолійович, також виявляє жадібність та несправедливість, що призводить до несправедливих умов праці для співробітників. Відсутність справедливих винагород та непрозорість у розподілі доходів створюють недовіру та розчарування серед співробітників.
    Загалом досвід роботи в компанії "Електронтехсервіс ЛТД, ВКФ" вкрай негативний через систематичний обман на зарплаті, відсутність соціальних гарантій та несправедливих умов праці, а також непрозорість в управлінні керівництва. Не рекомендую цю компанію як роботодавець.
    Продукти компанії генератори це говище з китаю, пригнане за копійки, а продане за великі гроші. Дуже багато повернень та поломок.
    Зерній А. А., нехай мої невиплачені гроші підуть тобі на ліки.

Добавьте зарплату в компании Электронтехсервис ЛТД

Добавить отзыв о работодателе Электронтехсервис ЛТД

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Электронтехсервис ЛТД?