ПАТ «Концерн Галнафтогаз»

ПАТ «Концерн Галнафтогаз»

«Концерн Галнафтогаз» – провідна українська компанія, основною діяльністю якої є роздрібна реалізація пального та супутніх товарів через мережу заправних комплексів «ОККО». Компанія входить в трійку лідерів за обсягами продажів нафтопродуктів на роздрібному ринку України.

Отзывы о работе в ПАТ «Концерн Галнафтогаз», зарплаты

1. 24 января 2023

Не приведи, Господи! Більшого знущання та приниження персоналу не бачила до своїх 45! Слава Богу я там витримала лише 2 місяці! Люди це не раби, навіть, якщо ви їм платите за їхню роботу, на вашу думку душе великі гроші, ніхто не давав права керівництву звертатися до підлеглих через» йоб твою мать! » Бидлота у руля, спускайтеся на грішну землю і побійтеся Бога так знущатися над дітьми! Якщо ваше виховання дозволяє вам матюкатися на роботі на підлеглих то ваше місце підмітати вулиці, а не керувати персоналом!

2. 8 сентября 2022

Не раджу йти сюди працювати, обіцяли графік 4/4 — 15000 на виході працюєш 21 зміну день ніч і 1 відсипний отримуєш копійки так ще й із свого карману гасиш нестачу, кажуть що це офіційно- якщо офіційно то чому ж з картки зарплатної не знімають ці кошти а заносиш менеджеру в кабінет а вона потім їх перераховує і ділить із супервайзером який строїть із себе Бога, відношення — просто на нулі до операторів, менеджер не прислуховується, свою роботу на операторів перекидає, завжди чекає моменту щоб підставити своїх підлеглих, за скаргу від клієнтів збиває кошти і каже щоб 800 грн віддали з кожного за скаргу , за вихідний потрібно платити

3. 27 августа 2022

На Окко- реальная каторга !Сотрудников не ценят совсем!Недостачи операторы платят со своего кармана в размере 1000-2000 грн.
    Работаешь 12 часов,а табелируют 10!
    Клиенты просто смеются с операторов за бесконечное обязательное предложения товара,акций,кухни при обслуживании на кассе…
    И ещё момент-во время тревоги АЗС работает в обычном режиме!!!Камон,руковдсиво АЗС это вы так соблюдаете безопасность клиентов и сотрудников в военное время?!В то время как обычные супермаркеты закрываются ,выводят покупателей ,уводят персонал в безопасное место.

4. 21 февраля 2022

еще не дописал в предыдущем отзыве, что я бы могу посоветоват окко как надежное место работы

5. 21 февраля 2022

работаю вторй год. бывают разные моменты, но в целом можно решить любую проблемную ситуацию. Хочется карьерного роста

6. 1 февраля 2022

Здравствуйте, хочу идти к вам на работу оператором .Сколько сейчас получают касиры? Обещали минимум 15000.Благодаою за ответ

7. 2 января 2022

Працюю на ОККО 10років.Щоб робота приносила задоволення потрібно навчитись її любити ,любити те чим ви займаєтесь.ОККО the Best

8. 12 ноября 2021

Нікому не раджу йти сюди працювати.
    Оператор АЗС це найгірше що може бути
    Працюєш один за трьох,одночасно відпускаєш клієнтів,робиш бургери та іншу херню,ще й дивишся аби ніхто нічого не сп*здив
    Постійні недостачі,списують зі зарплати
    Кожного місяця відаєш від 500грн це ще в кращому випадку

9. 11 ноября 2021

работаю на окко. график нормальный, оплата более менее если б не постоянная дойка операторов на недостачи. при чем недостачи, которые тянутся за станцией два года, и региональное начальство регулярно тянет деньги из операторов. [вырезано].

Добавьте зарплату в компании ПАТ "Концерн Галнафтогаз"

Добавить отзыв о работодателе ПАТ «Концерн Галнафтогаз»

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ПАТ «Концерн Галнафтогаз»?