ПАТ «Концерн Галнафтогаз»

ПАТ «Концерн Галнафтогаз»

«Концерн Галнафтогаз» – провідна українська компанія, основною діяльністю якої є роздрібна реалізація пального та супутніх товарів через мережу заправних комплексів «ОККО». Компанія входить в трійку лідерів за обсягами продажів нафтопродуктів на роздрібному ринку України.

Отзывы о работе в ПАТ «Концерн Галнафтогаз», зарплаты

1. 21 апреля 2024

А в чиї обов’язки входить прийняття бензовоз?
    Це ви ще не працювали на брсм там приймаєш газ, бенз, місиш тісто на хліб на піцу, вариш соуси , робиш піцу, хліб печеш і це все робить касир

2. 7 апреля 2024

Працювала на ОККО була оператором касиром я там робила усе тобто і рахувала ревізію і уборка зали і приготування страв кафе і ще хоча це НЕ ВХОДИЛО в мої обов’язки це прийняття БЕНЗОВОЗУ (всі види палива). Але саме більше що мені не сподобалось — це стояла камера зі звуком над тобою і контролювала щоб ти КОЖНІЙ ЛЮДИНІ пропонувала чотири пункти меню (тобто кава,бургер,хот-дог,вода).

3. 25 марта 2024

Компания напоминает трудовую колонию строго режима , тупым начальством, которое с короной на голове ведёт себя нагло

4. 14 февраля 2024

З приходом СВ Буджерак А В м Хмельницький +2 АЗС Кам’янець, + 2 АЗС Ярмолинці операторам/менеджеру не виплачується копійчана решта(всіма попередніми СВ завжди виплачувалась), кожна заправка авто закруглюється до 0,50 коп., в кінці зміни ми платимо не малі кошти, а за місяць виходить кругла сума.
    З її приходом на мережу, копійчана решта, жодного разу не виплачувалась.
    Зараз ми маємо платити велику суму за нестачу.
    Жодного заходи для АЗС також не проводилось.
    Чому СВ Буджерак А В привласнює кошти операторів?

5. 30 декабря 2023

Доброго вечора.
    Я працювала менеджером на АЗС Харківського регіону з 2007року
    Проходила неодноразові перевірки,не мала доган.Але на момент початку бойових дій у м.Харків ,працюючи,и навіть під ракетами 24.02.2022 повинна була покинути робоче місце.
    При тому з Харківської області я не виїжджала, про що було повідомлено регіонального керівника,на той часБалясного К.О. який обіцяв при першій змозі працевлаштувати мене, бо моя АЗС постраждала.Я з ним неоднаразово спілкувлвсь на цю тему, на даний час у Харківському регіоні новий Регіональний менеджер Шаповал.К.
    . І вона навіть не бере слухавку хоча вона теж знє про мою позицію.Я неодноразово зверталась до Гусєвої Н. Також у м.Львів до Жарської Галини
    Я не розумію, чому після всіх років,які я віддала ОККО,я стала нікому не потрібна чи у Вас якась нова позиція, не брати старі кадри.
    Прошу розібратися

М.Харків

6. 15 июня 2023

[вырезано], постійно намагаються мене звільнити. Кого не можуть звільнити — відправляють на ВЛК. Допомоги [вырезано] діждесся. Не йдіть в це ***но працювати.

7. 12 июня 2023

Олег :
    ПАТ Концерн Галнафтогаз. Якщо їм потрібно тебе звільнити — то зроблять усе для цього, примушуючи тебе написати за власним бажанням. Бо їм так захотілося. С*ки!!! Ще декілька років назад так звільнили мене, бо у них, бачите, скорочення відділу (працівників). По закону мали так і вказати «скорочення» і передати у Центр Зайнятості. Але ж ні. Одним словом, не маєш там зв’язків, то ці рагулі-бидло-керівники тебе додавлять. Генеральні навіть не контролюють своїх замісників і керівників відділів/підвідділів, а ті вважають себе богами. НЕ РЕКОМЕНДУЮ чесним, порядним людям, які хочуть працювати, там працювати!!! Вибачте за тафтологію. Думаю, карма наздожене їх і їх дітей/внуків.

Для центра зайнятості все одно, що сам звільнилися, що скорочення, поки не найдуть вам роботу, будуть платити. Скорочення це для вашого роботодавця обов’язок сплатити мінімум дві зарплатні, а не для центру. Але зараз для заяви у центр потрібне ще військовий квіток, так одразу вам роботу найдуть, точніше службу.

8. 11 июня 2023

9. 15 мая 2023

Люди, які планують працювати на Окко, обходьте їх десятою дорогою і дякуйте Богу що він вас відвів! Перечитайте спочатку всі відгуки, там написана ПРАВДА!!!!!. До вас буде відношення гірше як до скота на фермі, вас будуть чморить і гнобить до тих пір поки ваша нервова система невитримає сама а ще фізичне навантаження і постійна автодійка з вашого карману, оплачувати все що треба і ні. Вас заманюють більшими зарплатами на ринку праці але по факту ви їх будете віддавати ще не потримавши в руках. Керівництво **бнуте, не побоюсь цього слова, супервайзери ще **бнутіші, тим якщо щось не так, наприклад, температура на грилі буде не така увесь персонал штрафонуть на 1000 грн. І не слухайте тих хто тут пише яка там прекрасна робота, це проплачені гузнолизи, які знають за що лижуть. Окко, вам щирі побажання щоб ваші супервайзери і керівники залишилися самі там працювать, щоб вони з’їдали один одного як таргани в банці, так як вони зїдають НОРМАЛЬНИХ, АДЕКВАТНИХ працівників! Бажаю вам щоб ви сіли в таку *** зі своїми бургерами після відкриття Макдональсів, в якій ще ніколи не були!

10. 26 февраля 2023

Пропрацювала на ОККО декілька місяців. Директор — the best! А ось сама система — то квест на виживання. Адже не відпочивати взагалі, або 10-15 хвилин на 5-6 годин, як вдень, так і вночі, то знущання над організмом та здоров’ям в цілому. Адміни всіляко підтримують, нестачі не суттєві, що не куплено, то роздано, по кишенях ніхто нічого не ховає (судячи з відгуків, порядність — рідкість на АЗК). Але вибачте — оператор повинен знати і касову дисципліну, і рецептуру бургерів та час випікання решти продукціі, і умови зберігання, і як приймати бензовоз, і працювати із звітністю в 1С:Бухгалтеріі, не кажучи вже про прибирання та матвідповідальність! І над ним постійно свистять три нагайки — планка з продажів, плани з продажів, рейтингування. Короче, в цьому вулику можна не жити, а виживати — у прямому сенсі цього слова. Якщо є постійна підтримка безпосереднього керівництва, перебування на ОККО принесе досвід та чесний дохід при відмінному здоров’і. Але адекватні люди знайдуть інший вихід та перейдуть на роботу, де будуть або касирами, або прибиральниками, або готувати хот-доги — і то все вдень, а не вночі, не нехтуючи здоров’ям та безпекою. З/п буде меншою не критично — відсотків на 25-30%. Отже хто шукає роботу на ОККО — дві поради: відмінне здоров’я та безпосереднє керівництво — якщо почули хоч якись прояв зневаги чи перевищення повноважень у моральному та матеріальному сенсі, шукайте іншу роботу, адже і без того система праці на ОККО регулярно перемелює людей до фізичноі втоми та нервових зривів. Всім успіхів та миру.

11. 24 января 2023

Не приведи, Господи! Більшого знущання та приниження персоналу не бачила до своїх 45! Слава Богу я там витримала лише 2 місяці! Люди це не раби, навіть, якщо ви їм платите за їхню роботу, на вашу думку душе великі гроші, ніхто не давав права керівництву звертатися до підлеглих через» йоб твою мать! » Бидлота у руля, спускайтеся на грішну землю і побійтеся Бога так знущатися над дітьми! Якщо ваше виховання дозволяє вам матюкатися на роботі на підлеглих то ваше місце підмітати вулиці, а не керувати персоналом!

12. 8 сентября 2022

Не раджу йти сюди працювати, обіцяли графік 4/4 — 15000 на виході працюєш 21 зміну день ніч і 1 відсипний отримуєш копійки так ще й із свого карману гасиш нестачу, кажуть що це офіційно- якщо офіційно то чому ж з картки зарплатної не знімають ці кошти а заносиш менеджеру в кабінет а вона потім їх перераховує і ділить із супервайзером який строїть із себе Бога, відношення — просто на нулі до операторів, менеджер не прислуховується, свою роботу на операторів перекидає, завжди чекає моменту щоб підставити своїх підлеглих, за скаргу від клієнтів збиває кошти і каже щоб 800 грн віддали з кожного за скаргу , за вихідний потрібно платити

13. 27 августа 2022

На Окко- реальная каторга !Сотрудников не ценят совсем!Недостачи операторы платят со своего кармана в размере 1000-2000 грн.
    Работаешь 12 часов,а табелируют 10!
    Клиенты просто смеются с операторов за бесконечное обязательное предложения товара,акций,кухни при обслуживании на кассе…
    И ещё момент-во время тревоги АЗС работает в обычном режиме!!!Камон,руковдсиво АЗС это вы так соблюдаете безопасность клиентов и сотрудников в военное время?!В то время как обычные супермаркеты закрываются ,выводят покупателей ,уводят персонал в безопасное место.

14. 21 февраля 2022

еще не дописал в предыдущем отзыве, что я бы могу посоветоват окко как надежное место работы

15. 21 февраля 2022

работаю вторй год. бывают разные моменты, но в целом можно решить любую проблемную ситуацию. Хочется карьерного роста

16. 1 февраля 2022

Здравствуйте, хочу идти к вам на работу оператором .Сколько сейчас получают касиры? Обещали минимум 15000.Благодаою за ответ

17. 2 января 2022

Працюю на ОККО 10років.Щоб робота приносила задоволення потрібно навчитись її любити ,любити те чим ви займаєтесь.ОККО the Best

18. 12 ноября 2021

Нікому не раджу йти сюди працювати.
    Оператор АЗС це найгірше що може бути
    Працюєш один за трьох,одночасно відпускаєш клієнтів,робиш бургери та іншу херню,ще й дивишся аби ніхто нічого не сп*здив
    Постійні недостачі,списують зі зарплати
    Кожного місяця відаєш від 500грн це ще в кращому випадку

19. 11 ноября 2021

работаю на окко. график нормальный, оплата более менее если б не постоянная дойка операторов на недостачи. при чем недостачи, которые тянутся за станцией два года, и региональное начальство регулярно тянет деньги из операторов. [вырезано].

1. 4 января 2017

1 При оплате 20 часов в сутки, персонал не имеет возможности нормально пообедать.
    2 Почему работник не имеет право покинуть заправку в обеденный перерыв (разрешено законом)
    3 Почему не установлен суточный график (по закону) Нет ни время обеда, ни технологического перерыва ( закон о работе с кассой)
    4 Почему азс работает круглосуточно, а уборщица 8 часов
    5 Почему операторы, работая с продуктами питания, на протяжении всего дня, бегают с половой тряпкой (нарушение санитарных норм)
    6 Почему операторы выполняют бухгалтерскую работу (отчеты на компьютере)
    7 Почему млад. операторы чистят территорию в пол га. от снега в ручную (наверное бедные, технику нанять не за что)
    8 Почему постоянная нехватка персонала ( сам отвечу- в вашей компании работать не хотят, смените политику компании по отношению к младшему персоналу)
    9 Почему при «залете» одного оператора, лишают честно заработанных денег весь коллектив. Младший персонал не должен отвечать еще за кого-либо. Какое будет желание добросовестно работать у остальных? Проработав полный месяц, работник при увольнении получает « голую» зарплату
    Почему при проверке крв недостача должна гаситься работниками азс а излишки товара второй раз ставятся на приход и опять за этот товар должны платить работники, а плюсы получаются из-за пересортицы товара или «глюков» вашей программы. Почему крв в этом не разбирается, почему наглым образом с персонала требуют деньги ((это уголовное преступление!)
    10 Почему оператор должен выполнять функции охранника ( наймите охрану)
    11 Почему не расширяется штат операторов, если они физически не успевают обслуживать клиентов
    12 Почему после жалобы от работников азс начинают их «шманать», а не исправлять недостатки компании.
    И это далеко не все!!! Надоело уже писать.
    И после выше изложенного вы хотите, чтоб работник не уставал!!!,
    Не пора-ли вам, поменять политику вашей компании по отношению к младшему персоналу и перестать зарабатывать на их зарплатах. У вас и так на каждой заправке не хватает персонала а с 12-ти часовым графиком и вашими условиями труда, разбегутся и остальные Если вы себя позицианируете, как европейская компания, тогда и создайте европейские условия труда.
    Ответе пожалуйста на все вопросы по пунктам, и обоснуйте, а не для «отмазки»! Так вот прошло столько времени,с фирмы ушло много профи,а понабирали кого попало,при этом крича что мы готовы заменить персонал кого не устраивает — увольняйтесь!Сейчас работы в ОККО стало в два раза больше,штат посокращался,чтобы заманить новых сотрудников вешают объявления где только получается,вот только люди не идут!Зарплата упала в два раза а работы добавляется с каждым днем!С каждым днем все хуже становится!Персонал АЗС валится с ног в прямом смысле слова!Что хорошего сделал Борнак?Хоть одно его действие или правильное решение?Шеловские руководители не в состоянии научить или показать чему то!Могут только пальцы веером и вы никто а мы ваши боги!

2. 16 апреля 2014

Нещодавно довелося побувати в офісі , на Пилипа Орлика — дуже був здивований. Побачив там керівника ТОП Сікрет — організація , що перевіряла АЗС на якість стандартів. Віталій , здається так звуть керівника , як з’ясувалося тепер працює в ПАТ Концерн Галнафтогаз.. Як цей чоловік тепер може працювати в компанії , в якій з його участі було покарано штрафами сотні людей.. Можливо в ОККО зовсім скрутні часи настали , що немае кого взяти на роботу , чи це якісь дружні стосунки (( ТОП Сікрет допомогало Концерну заощадити на штрафах знятих з працівників , а тепер Концерн повертає борг ??? Шановні працівники , всі з кого були зняті кошти за стандарти при перевірці , всі хто постраждав від перевірок і був покараний з подачі Віталія — він сам прийшов до Вас!! (( він сам особисто перевіряв АЗС )), а тепер планує працювати пліч-о-пліч…

Оператор АЗС 1

Добавьте зарплату в компании ПАТ "Концерн Галнафтогаз"

Добавить отзыв о работодателе ПАТ «Концерн Галнафтогаз»

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ПАТ «Концерн Галнафтогаз»?