Гудгрейноил

ТОВ ГУДГРЕЙНОІЛ — це експортно-орієнтована компанія, що активно розвивається на аграрному ринку України та за кордоном. Компанія здійснює торговельну діяльність сільськогосподарською продукцією (пшениця, кукурудза, ячмінь, соя, соняшник та ін.) і продуктами переробки сільськогосподарської продукції (рослинні олії, макуха, шрот та ін.). Закупівля продукції відбувається на сертифікованих елеваторах, переробних підприємствах, сільськогосподарських господарствах на всій території України. Працюючи з компанією ТОВ «ГУДГРЕЙНОІЛ», Ви отримуєте надійного партнера, який йде в ногу з сучасними вимогами до аграрного бізнесу. Ми високо цінуємо довіру наших контрагентів, і постійно розвиваємо партнерську мережу.

Отзывы о работе в Гудгрейноил, зарплаты

1. 3 сентября 2020

Не марнуйте свій час на цю компанію!
    Сам пан «гудима юрій олександрович» як бі вас не заманював не йдить!!!

2. 20 августа 2020

Компания агротрейдер. На рынке около пяти лет. Условия труда комфортные. Товарищ директор Гудыма расказывает очень красиво: "Если вы приносите прибыль то десять процентов ваши". Но на самом деле все построено не так:
    1) Проценты от прибыли не выплачивает, рассказывая то что деньги все в товаре, и так продолжается все время.
    2) Если начинаешь требовать, говорит что обязательно выплатит и так на протяжении всего времени пока не уволишся.
    3) Текучка кадров на фирму с десяти человек (за три месяца уволилось четыре)
    Если хотите потратить время в никуда то милости просим!

Добавьте зарплату в компании Гудгрейноил

Добавить отзыв о работодателе Гудгрейноил

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Гудгрейноил?