Хлебные инвестиции

Хлебные инвестиции

ТОВ «Хлібні інвестиції » є одним з найбільших українских холдингів з виробництва хлібобулочних виробів, який займає 8% на ринку хлібобулочних виробів України і знаходиться на 3-му місці серед найбільших хлібних підприємств.

Отзывы о работе в Хлебные инвестиции, зарплаты

1. 22 января 2024

Власник дуже довірливий, директорам дав владу, а вони як останній день працюють, крадуть без стида. Заводи і люди в заручниках, зарплату знизили і платять в конвертах, нема надії на майбутнє. Все летить стрімголов у халепу

Ой, где-то я уже это слышал. Царь хороший, бояре плохие. Вы хоть сами верите в то, что написали? Или так, пукнуть и пойти дальше? Вы знакомы с ЮГ лично? ЮГ в этом бизнесе 25 лет. Все что не происходит на заводах, это с его согласия или его воля. Надеюсь вы эту ересь с доверчивым ЮГ несете по незнанию или доверчивости.

2. 22 декабря 2023

3. 13 ноября 2023

Хотите узнать, что твориться в этом Холдинге, ставим 100 лайков расскажу про каждого в ЦО! начиная от девочки, которая сидит на входе, до фин директора этого Холдинга.

4. 19 октября 2023

Кулик сказануть может, Ухань толстолобик, ЮГ недалекий. За язык никто не тянет, но поумничать хочется.

5. 13 октября 2023

Риба вже гнине? Новини хороші великий цифроплет, Кулик зливається дані по всіх заводах ,торгуєтся, щоб не продешевити. А де ж служба безпеки? Славик Ч.на попередній роботі був І.О.аж 4 роки,начальником не призначали,тупий боляче.Ірка швидко збагнула,шури-мури її покриває у всьому.Здоров’я поправила і грошенята почала красти.Славик допомагає.Мрія Ірки займати місце Уханя.Вона не приховує, що Вітя-безглуздий.Ірка так одержима владою,що втратила береги і чекає,коли всі будуть заносити їй,а не Вітьке.Прибуток має осідати в її шухлядці.Навіщо ЮГ знати про прибуток.ЮГ незабаром буде без усього

6. 4 октября 2023

Який сум дивитись як іде під откос перший, давно вже не перший, столичний хлібозавод. Продажі впали і невідомо чи Каверін допоможе, вбили імідж заводу серед покупців і заводчан. На заводі песимізм, якого не було ніколи. Стрігунов вже мовчить , що він заткне за пояс і знищить Кулиничі і киівхліб. З кабінету не виходить, боїться людей. Дьорганий весь, відчуває, що треба пакувати портфель. Куди дивиться київський офіс, хто понесе відповідальність за таку шкоду компанії.

Риба гниє з голови, а чистять її з хвоста. Все що відбувається із заводом, це з волі Триндюка. Він вина всьому що відбувається із заводами, і всім беззаконням які на них творяться. Він призначав на посаду Стригунова (великий молодець для себе коханого), Оркестра Ілліча (ходив заводом, і не бачив людей перед собою), душевнохворого Тарасика (не зрозуміло звідки взявся, і що робив на заводі), директора зоопарка в Бердичеві і багатьох подібним до них. Вдумайтесь, що повинно робитися в голові, щоб поставити директором заводу що загинається колишнього директора зоопарку? Або в Івано-Франківську поставити директором заводу продавщицю із фірмової торгівлі. Вона розігнала всіх професіоналів. Типова базарна хабалка. А ті у свою чергу підбирали собі таких самих заступників. Один іншого «краще». Не забувайте за вурдалака та упиря Уханя. Скільки вони всі випили людської крові!!! Тому такий треш на заводах і твориться. Від щирого серця бажаю верхівці хлібних інвестицій та їхнім родинам найгіршого. Є у мене впевненість, що все зло, яке вони зробили, їм ще ригнеться кривавою відрижкою. Якось випадково проскакували і нормальні люди такі як Хорьков Олексій, Гадомська Оксана. Але то рідкість. Знайомий з багатьма людьми, які працювали чи зараз працюють на інвестиціях. Щось не пригадую, щоб хтось відгукувався без негативу. Ненавиджу всю цю сволоту всіма фібрами душі

7. 28 сентября 2023

8. 18 мая 2023

Доброго дня ! Сама погана компанія у світі , заробітна плата затримується , спочатку дають 1000 грн , потім ще 1000грн , і виживай як хочеш .коли питаєш де з п кажуть буде через тиждень , через тиждень теж саме !за людину тебе не вважають , лікарняний вибити не можливо зовсім ! Будьте обережні коли будите влаштовуватися на роботу. Бо на співбесіді кажуть одне а по факту все інше . И дуже не дружний колектив .

9. 5 января 2023

@Гость, Юрий Григорьевич,в собственном доме находится информатор,с которым пьете чай ,кофе,ведёте беседы,под видом давнего друга или подруги семьи.Следите за руками и языком.Враг не дремлет.А зависть решает все. Профильтруйте (своих)знакомых,Юрий Григорьевич,думай,кого пригрели дома

О дааа)) С такой компанией падонков которых Юрий Григорьевич пригрел, я бы не только за языком следил. С ними нужно и за своим задом следить… С другой стороны, ели Господь хочет наказать человека, он лишает его ума… ЮГ уже не раз умудрялся выстрелить всем назло, себе в колено.

10. 6 октября 2022

11. 5 октября 2022

Руководство Хлебных Инвестиций как у вас дела? Все по плану, идете ко дну? Отрицательный рост? То сколько бед вы натворили, на другое не достойны. Гореть вам в аду за то беззаконие которое вы творили. Помнится еще не так давно занимали 8% рынка, и этим очень кичились? Как дела сейчас? Мысык сейчас №1. Что-то около 400 тонн в сутки на все его заводы. И это только хлеб не считая лавашей, полуфабрикатов, заморозки. Даже Киевхлеб уделал. Ай да молодец. Это так, между прочим для общего развития, что-бы все знали до чего вы доработались работнички. Дальше будет интереснее. Черновцы продали. Чанту расклепали думаете просто так? Это вам за людские слезы. Ничего в жизни просто так не бывает. Бердичев делает что-то около 24 тонн. И то, если посмотреть на то кому и по чем продаете, это так что-бы не закрывать совсем. Это я про АТБ в который вы отдаете хлеб почти даром. Петровцы сколько сейчас делают? 57 тонн/сутки? В одну смену? А раньше сколько делали? Молодцы!!! Фирменную торговлю на заводе просрали еще до войны. Вся ФТ дружненько за заводом стояла в рядочек. Луцку и Ивано-Франковсу можите уже понихоньку искать покупателя. Мысык за год — полтора достроит завод во Львове и вам п***а. На обоих заводах паника. Сотрудники активнинько ищут себе работу. И правильно делают. Верхушка ХИ, надеюсь вам от Боженьки каждому персонально прилитит керпич за то, что вы творили все эти годы.

Виктор Владимирович, прокомментировали бы что-ли)? Ну ведь все чётенько и со смаком кто-то расписал)? Знаю что вЫ тут иногда бывает. Это все ведь вАШИХ рук дело.Ведь всех этих негодяев таких как вЫ, на местах с вашей подачи и одобрения ставили. Ладно ЮГ на все начхать. А куда смотрит дядька с усами? Неужели ему с Монако не видно?

12. 5 октября 2022

57 тонн?? Прикольненько)) это ж нужно уметь ТАК работать! С такими «кадрами» даже и неудивительно.

13. 5 октября 2022

14. 20 сентября 2022

@Гость, Боже , автор , які ви кончені. Ядощук вже рік не працює… де Кулік, а дє свмья Юрія Григорович??? Але рука майстра видна, вже заспокойтеся ,та починайте працювати шановний. Бо ответка прилетить, вона вже позаду вас.

15. 15 сентября 2022

Кулик намагається писати як (Кулик Дойл)тримає інтригу,але язик за зубами не тримає усі хлібозаводи з її слів знають, що вона дуже близька до сім’ї Юрія Григоровича,що мужик він слабо характерний і не дуже розумний у цифрах яких вона подаємо йому.Вона чекає на відставку Уханя іне переїжджає до центрального офісу,поки він там.Робить все,щоб прибрати його.Її натяки що після відпустки все зміниться звучать постійно.Дуже неприємно це чути.Цікаво в курсі про це Юрий Григорович?Каверін Кучерук,Ядощук(список не весь,буде пізніше.),які ретельно допомагають їй у написанні поширення чуток та хіхіканням за спиною.Чи знає про це шеф? Жінка реально хвора та одержима керувати

16. 10 сентября 2022

На заводі в Петрівцях зібрали колаборантів лднр, без стида людям, які були в окупації радили не чинити супротив і допомагати ворожій армії, ось де біда. зараз поприкривали роти під угрозою видачі органам. не відомо ще. хто корегував ворожий вогонь по підрозділу нацгвардії і по Чанті. Дуже багато питань, але власник не переймається такими дрібницями

17. 12 августа 2022

Выше начальства только звезды, на заводы смотрят свысока, помощи нет, только требования и насмешки. Замутили голову Юрию Григорьевичу, обманывают на каждом шагу

18. 5 августа 2022

Менеджмент коронований і закормлений, гроші рікою прямо в їх карман. Подивіться в соц акаунтах гульбенять на широку ногу, без стида, що війна, люди гинуть, а їм пофіг. Люди на заводах без зарплати сидять, на які гроші тоді гуляють офісні начальнички

19. 31 мая 2022

не рекомендую.команди нема,є тільки коронований менеджмент,»ділять» людей по принципу ,крутий,бидло,та селюки….зп чим менше, тим краще.

20. 5 февраля 2022

Да, задерживают, и не по детски. Директор *, хуже пробки, отношение к персоналу как к скоту, Команды нет, все кто может бегут, как крысы с тонущего корабля, кто не бежит, ищет все способы чтобы сбежать…..

21. 13 января 2022

Народ подскажите пожалуйста. Стоит сюда идти работать? ЗП задерживают, или нет?

1. 10 июля 2021

@ Гость ,
    Цікаво хто пише дані коментарі?
    Якщо Ви рахуєте, що в ваших словах є чиста правда, так не соромтесь, пишіть своє ім’я та фамілію та оперуйте конкретними фактами, а не просто набором речень.
    А так поливати людей брудом — сама проста справа.

Проблема Чанты не Орест и уж точно не Крикун, копать нужно намного глубже для тех, кто действительно хочет разобраться.. Это на заметку руководству ХИ.

2. 10 июля 2021

@ Гость , Я так розумію з’явився захисник
    Так от кожного дня буду розповідати про різних персонажів.
    Хряк-юрист Віталій, який звик отримувати кеш за 3 документи в місяць.Таких без ініціативних лінивих людей потрібно міняти, вони крім того як протирати штани більше ні на що не здатні та не компетентні в своїй справі.

Рабочий 1

Добавьте зарплату в компании Хлебные инвестиции

Добавить отзыв о работодателе Хлебные инвестиции

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Хлебные инвестиции?