Концерн Хлібпром

Концерн Хлібпром

«Концерн Хлібпром» — одне з найбільших підприємств українського ринку хліба.

Отзывы о работе в Концерн Хлібпром, зарплаты

1. 30 марта 2021

Концерн ХлебПром , еще та школа жизни. Я проработал здесь национальных продажах 8 лет. Ушел сам на большую зп. Как и везде было много хороших и не совсем адекватных начальников. Многому полезному здесь научился. Скажу так кто реально работает и дает результат ,здесь нормально, можно и расти в карьерном плане. Да есть протекторат , а где его нет?. Особенно с приходом Донецких. Это немного другие ребята с другим менталитетом. своих протаскивают, но это нормально. Не в обиду людям с других регионов где главное пройти по трупам и всех сожрать. Сразу ,я не Донецкий и не все в них нравится. Продукция хорошая , можно работать, кроме круасанов марки ТУГО очень туго.Зп вовремя, официалка не минималка. Из минусов зп на жаль отстает от реалий. Раздутый штат всевозможных начальников , много офисного планктона, который в основном занимается футболом проблем от себя к другому. Отдел маркетинга нехрена не делает. Логисты ленивые. Большая текучка в виду слабой работы подбора персонала. С приходом донецких берут не через эйчаров, а напрямую руководители среднего звена. В целом хорошая компания ,особенно для начало карьеры. Советую

2. 17 марта 2021

більше такого пекла напевно не має бардак насильство і таракани бруд і хамство надурування людей позорі сміх
    https://www.vnutri.org/wp-content/uploads/2021/03/receipt — 2021-02-22T125617.358.pdf

3. 30 ноября 2020

Хлібпром як хтось раніше написав реальне дно. Прямо підтверджую. Недавно вигнали комерційного директора. Він усі свої баули за день з Львова до Києва був змушений перетягнути Новою поштою. Бідняга в шоці був. А ще зранку сидів на Хлібній ржав на весь 3тій поверх, навіть не знаю, що за його спиною замишляє Дмитерко Олена. Яка вже всіх кого можна вижила і *****. Ппц хєрова компанія, якщо поважаєте себе, краще їх оминати

4. 27 сентября 2020

Лхз -5 ,вже про*рав своїх усіх старих і кращих працівників,на підприємстві страшний бардак,малі зарплати і стягують гроші з працівників ні за що, обладнання старе все ламається,повний хаос,одним словом нікому не раджу туди іти.

5. 13 августа 2020

@Колишній і слава Богу працівник,
    Привіт усім теперішнім і колишнім.
    Так дійсно деякі керівники підлі, але це реалії українського кар’єризму, але як би там не було І Юдін і Аверченко, як не крути фахові ну і стосовно першого то таки хороша людина.
    Але є ще один козак про якого ніхто не згадує, то реально відбитий чоловік. Лесько Ігор Іванович це людина, яка є фахівцем хіба що в тому що створює проблеми і гальмує будь які ідеї розвитку торгового відділу. Кращих людей з’їдає задачами на кшталт *стій там іди сюди* вже на початках роботи, мабуть боїться конкуренції. Якщо кандидуєте на посаду у Львівську дирекцію управління продажів і там ще буде отой персонаж,краще зупиніться ще на моменті співбесіди, інакше просто згаєте час на марно.

6. 31 декабря 2019

Працюю більше року та всім задоволена,не розумію негативу…Зарплата завжди вчасно,колектив чудовий,робота цікава,мінуси теж є,але то всюди так.Дівчата в ейчар привітні і прості,без корон.Спілкувалась з Ольгою,співбесіда була професійна і на рівних,йти працювати хотілось в той самий день.Рекомендую для працевлаштування

7. 16 декабря 2019

Ребята, всем большое спасибо за отзывы! Вы очень помогаете и оберегаете от проблем с работодателями. Хотела отправить резюме, да передумала. Всем удачи!

8. 18 октября 2019

@Колишній і слава Богу працівник, А Ви що думали що колись там завжди були адекватнi ? Це вже кодекс такий мати космонавтів ворюг та падлюк в Хлібпромі типу колишніх обсосіа Хруща,Бойко,Яструбецький,Семенков,Данілов — але і нормальні реально були Вишневський,Кавулич, Черняхівський,Краєвський. Так що все йде в них по кругу і до успіху…..

9. 13 октября 2019

сегодня случайно узнал)) Винницахлеб 50 тон среднедневная!??? Это писец.О каком развитии говорить можно? Рынок потеряли полностью даже с учётом закрытия Гайсинхлеба.Блин работайте люди,хватит умничать.

10. 27 мая 2019

Дуже підле начальство (Аверченко Владислав, Федьків Марта, Дмитерко Олена). А те шо раніше таким не було (Сук Роман) помаленьку таким стає. У стаї жити, по вовчи вити, нажаль… Юдін Ігор і Сергій Тризна відносно нормальні. Крім тєрпіл, які піджали хвости у страсі не знайти роботи, на Концерні Хлібпром ніхто не працює. Пішло дуже багато класних людей. Виживають людей самими низькими методами, поки тим вистарчить сил це терпіти. Одна з схем. Приводять на твою посаду іншу людину ніби в допомогу, а насправді тобі на заміну. Щоб ти її типу навчив, ввів в курс справ, а потім тебе вигнали. Хлібпром губить його керівництво, раніше такого не було. Низько, панове “прохфесіонали”. Хлібпром дно. Не витрачайте час на цю компанію, поки на керівних посадах такі призвіща…

11. 3 мая 2019

Барыги.Кому интересно узнать подробности о компании, посмотрите информацию по ссылке. Могу написать много негативной информации о них, но пусть это будет от третьих лиц. Репортаж теле-канала 1+1 https://telegraf.com.ua/ukraina/mestnyiy/4955300-v-rovenskoy-oblasti-neizvestnyie-vyibrosili-tyisyachu-buhanok-hleba.html
    Такие компании нужно закрывать на законодательном уровне.

12. 21 марта 2019

Не раджу для працевлаштування.
    В компанії постійна шалена плинність кадрів,занизькі зарплати,повний бардак та бюрократія.
    Сьогодні ти робиш одне,завтра з шаленими очима тобі кажуть робити інше.
    А післязавтра ти спостерігаєш як в один день людину можуть звільнити без особливих пояснень або ще ліпше- підсидіти.
    Пусті балачки та обіцянки про поліпшення так і залишаються на рівні балачок.
    А по факту про якусь системність та процеси мова взагалі не йде.
    Не витрачайте свій час.

13. 14 марта 2019

Винница :
    Пока не ,,вляпаешься» ведь не узнаешь. Просто высказываю свою точку зрения, ни кого, ни к чему не подвожу.
    2. платить не хотят ВООБЩЕ
    3. заработная плата ниже рыночной, и подымают только тогда, когда уже работать некому
    4. заработная плата не меняется с момента трудоустройства и до тех пор пока работаете
    5. ,,директора» — просто ЗВЕЗДЫ. Только и думают как придумать какие-то ,,схемы» и обмануть (себе во благо) всех: работяг, колег, центральный офис Львов.
    6. директора — это люди от которых можно ждать чего угодно в любую минуту. Их слово ничего не стоит.
    Не тратьте свое время, силы, энтузиазм впустую. Тут порядочным, адекватным, вменяемым людям не место.

Что либо изменилось?

Да забудьте про них просто і живіть своїм життям ! Є люди які витратили багато сил і енергії на цих недоумків але переступили і пішли далі.

14. 24 января 2019

Винница :

Что либо изменилось?

15. 10 января 2019

@Працівник, лікарняні зараз є у всіх,і практично,вже ніхто не працює по чорному…так,що не співайте дифірамб… значить до цього ви працювали в відвертих шарагах.

16. 10 января 2019

Для чого в цій компанії проводять співбесіди???? Не проводьте їх,зразу беріть своїх родичів,і не пучтесь.Осадок самий неприємний,якщо би кликали на роботу в дану компанію,не пішов би і за 1000 доларів.Старі пенсіонери,які звикли «тиріть мєлочь по кармана» сидять там і по виході на пенсію,така собі мафійка,яка в штики сприймає молоді кадри,і хизуються тим,що вже пережили цілу купу директорів.Кадровиків і не потрібно…»пенсія» сама приводить своїх….саме гнітюче враження.

17. 14 ноября 2018

Напевно хтось з керівництва Хлібпрому зайшов на цей сайт і дав термінове розпорядження дівчатам з відділу кадрів написати декілька позитивних відгуків.
    Цитата: «Щодо зарплат, скільки ви знаєте підприємств, які платять білу ЗП? Скільки забезпечують медичне страхування своїм працівникам? Відпустка, лікарняні — все офіційне та оплачуване. Зарплата — завжди вчасна»
    Особито я знаю багато компаній з білою з/п, і навіть з кращим соціальним пакетом. Хотів би заступитись за Хлібпром, бо колектив дружній і ті люди з якими тут працював дійсно хороші. Проте це не причина щоб працювати за мізер. Компанія хоч і не москальська, але дійсно топ менеджери москалі, тай цікаво через який банк Вам виплачують з/п, бо коли я там працював, а це було якраз після початку конфлікту на Донбасі, то всі працівники отримували зарплату через СБербанк!!!
    Керівництво і ділова етика теж під питанням, це вже як кому повезе. Робота дійсно для студентів, оскільки зарплата маленька, бюрократія величезна, тому нікому хто добре знає свою роботу не цікаво надовго тут засиджуватись.
    Компанія монополіст, займається демпінгом, через це змушена максимально економити в основному на сировині і зарплаті працівників виробництва. Через бездумну економію падає якість хліба. І дійсно я як колишній працівник Хлібпрому краще куплю хліб в когось іншого ніж Хлібпром, бо інколи цим хлібом лише свиней годувати

18. 17 сентября 2018

Добре, що я не читала цих відгуків перед співбесідою на Хлібпромі :) Бо якби почитала, то може б навіть не пішла… Я працюю на Хлібпромі майже рік. Цього часу, я вважаю, достатньо, щоби мати взагалі якесь право оцінювати компанію.

Співбесіда. Мене щиро дивують люди, які висловлюють своє роздратування щодо специфіки проведення співбесід. Люди, зрозумійте, це велика компанія з багаторічною історією, зі своїми корпоративними правилами, які були встановлені не для того, щоб ускладнити вам життя, а тому що підтвердили свою ефективність часом. Ви або їх приймаєте або ні. І досить нити тут в коментарях… У мене було 3 співбесіди перед тим, як я отримала пропозицію роботи: з рекрутером по телефону, з безпосереднім керівником по Скайпу та особиста зустріч з функціональними керівниками мого напрямку. Я заповнила опитники, де були питання про мої життєві погляди, інтереси, пріоритети. Я малювала малюнки. Словом, це все мене не те що не насторожило. Це викликало у мене глибокий інтерес до компанії. Бо якщо компанія так ретельно відбирає працівників у свою команду, це означає, що в керівництва цієї компанії є цінності, якими вони керуються в процесі своєї діяльності. Що це не безпринципна компанія, де все добре, якщо це не зупиняє розвиток бізнесу. Це означає, що компанія шукає не аби кого, а «свою» людину на «своє» місце.

Робота. Такого дружнього колективу як на Хлібпромі я в своєму професійному досвіді не зустрічала… Для мене це одна з найбільших цінностей в компанії. Хоча й сама компанія про це заявляє на своєму сайті, що люди для неї – понад усе. Так, роботи багато, різної, складної. Але якщо на це все дивитися з позиції проблеми, то життя перетвориться на суцільну проблему. Я розглядаю це як професійні виклики. Мені цікаво їх долати, шукати рішення, підвищувати професійну кваліфікацію. Окрім того, я завжди знаю, що можу розраховувати на підтримку колег.

Щодо зарплат, скільки ви знаєте підприємств, які платять білу ЗП? Скільки забезпечують медичне страхування своїм працівникам? Відпустка, лікарняні — все офіційне та оплачуване. Зарплата — завжди вчасна. Це мене найбільше дивувало у перші місяці роботи :) Я не звикла до такої розкоші на попередніх місцях роботи. Хлібпром дбає про фінансову впевненість своїх працівників у завтрашньому дні. Плюс, якщо ти не задоволений своїм поточним рівнем ЗП, ти маєш всі шанси його підвищити. ЗП періодично переглядаються. Якщо працівник деякий час закриває більший обсяг робіт, аніж той що був заявлений в пропозицію про роботу, виплачуються премія. Плюс, я знаю чимало історій кар’єрного росту, коли теперішні начальники цехів починали з позиції пекаря на заводах.

Чесно кажучи мені було б дуже цікаво подивитися на людей, які пишуть тут ці злосні відгуки :) Швидше за все це люди, які просто не хочуть працювати, люблять пліткувати та шукають відмовки для власної ліні і безпорадності.

А для кандидатів, які заходять на такі сайти в надії прояснити ситуацію щодо психологічного клімату в компанії та колективі, раджу критично оцінювати такі відгуки. Гарні відгуки люди лишають значно рідше, аніж погані. Така вже наша людська психологія :)

19. 13 сентября 2018

Працюю на Концерні уже 3 роки, і якось сьогодні зайшла мова про відгуки про різноманітні компанії. Стало цікаво, що ж пишуть про наше підприємство. Спершу дещо здивувалась кількості негативних відгуків, але потім, подумавши, усвідомила що у кожної компанії знайдуться недоброзичливці (і це можуть як недобросовісні конкуренти, так і просто люди, які не підійшли на ту чи іншу посаду по якихось причинах, і їх думки з компанією розділились). Насправді, працюючи тут вже певний період, можу сказати наступне:
    — Компанія є чесною до своїх працівників (біла заробітна плата і соцпакет, встановлений державою)
    — За весь час не зустрічала працівників, які по-хамськи відносились один до одного. Всі притримуються ділової етики
    — Щодо кумівства (це особливо розвеселило), адже його немає. У Компанії рідко зустрінеш разом працюючих родичів, а якщо і інколи трапляється, ці люди працюють порізно.
    — Заробітна плата ЗАВЖДИ виплачується вчасно
    — Також великим плюсом є те, що Копанія дбає про розвиток своїх працівників (працівники відвідують як зовнішні навчання, так і внутрішні тренінги (тому що є корпоративний тренер (не кожна компанія може цим «похвастатись»)
    Звичайно, є і недоліки. Це у першу чергу бюрократизм, але, на жаль з кількістю працівників більше 3000 ос. його важко уникнути. Хоча і стараються максимально все автоматизувати, аби не затрачати зайвий час.

20. 22 августа 2018

Сожалею, но Компания уже на дне и реанимировать ее очень сложно. Руководство живет мифами. Качество продукции отвратное, в магазинах продавцы даже не предлагают продукцию Хлебпрома, тупо отправляют обратно. Люди работают в адских условиях, зарплата мизерная. Компания неперспективная.

21. 3 июля 2018

22. 27 июня 2018

@Яна, Доброго дня. Можу надати Вам відповідь стосовно того чому компанії так довго і часто в той час шукала аналітика. В них була дівчина на посаді аналітика котру весь час гнобив керівник (досить неадекватний дядько), але керівників не вибирають. І ось ця дівчина після чергового скандалу з керівником писала заяву на звільнення (не одноразово писала) після цього її всім відділом просили не йти з роботи (де ще вони знайдуть таку, котра б за мізерні кошти пахала по 10-12 годин за копійки і терпіли доволі принизливі і безпідставні образи з боку свого керівника). Нарешті вони її вмовляли і вона йшла і забирала свою заяву з відділу кадрів. Саме тому на Хлібпромі ця посада в той час так часто з’являлась і пропадала. Ви ж стали жертвою бюрократичної системи Хлібпрому коли вони домовились з вами про джоб оффер і в звязку з тим що вакантне місце так і не з’явилось змушені були придумати для Вас історію про те що взяли на роботу більш кваліфіковану людину. Успіхів Вам у Вашій роботі і не зв’язуйтесь з коспаніями на зразок Хлібпрому

23. 27 июня 2018

@Гость, @Катерина, ці малюнки це психологічний тест для дітей дошкільного віку. Хлібпром ж його використовує для підбору персоналу

24. 27 июня 2018

25. 9 декабря 2017

Прочитайте уважно що написано.Це повний брєд!

26. 9 декабря 2017

Народ обходьте стороною цю компанію .Кумовство та брехливість,в них в половини в самих малюнки з страшилками в голові світлим днем а особливо вночі.HR показуха та видимість роботи.Заради приколу якось їх тести намагався пройти досвідчений психолог так йому сказали що не пройшов.От умора))

Це правда!

27. 8 декабря 2017

@Гость, 5 років — досить пристойний період часу, за який
    в житті людини може відбутись все що завгодно. Тому умовна вчинена крадіжка, як Ви кажете, цілком ймовірно може бути наслідком певних подій, які навіть не мають відношення до роботи. А ми ведемо мову про поточну ситуацію — те, що є критичним ЗАРАЗ. І якщо на даний момент тести виявили відхилення по ряду показників — кандидат отримує відмову. Все просто.

28. 30 ноября 2017

Хочете сказати що ті люди які пройшли Ваші тести а потім пропрацювавши в вас біля пяти років і ви їх вигнали за крадіжки в крупних розмірах були скритими дебілами яких ви не виявили?

29. 15 ноября 2017

Ви не праві. Малюнки — це обов’язкова, затверджена процедура при оцінці кандидатів. Людина може бути хорошим фахівцем, але при цьому,наприклад, людський фактор в неї залишає бажати кращого. Ця проективна методика як раз допомагає компанії проаналізувати та оцінити ризики у разі прийому цього працівника на конкретну посаду, а також прийняти вірне рішення.

30. 6 ноября 2017

31. 19 октября 2017

Олександр :

Яна :
    Лише недавно я закінчила університет, і як типовий студент була у пошуку роботи, коли зустріла на work.ua вакансію від концерну Хлібпром — вони шукали аналітика. Це було приблизно в березні 2016 року, в цей час я працювала в іншій компанії і з певних причин вирішила змінити поле діяльності. На моє резюме відразу відреагували працівники HR, домовились про співбесіду. Їздила я в цю контору певно разів 3, а так як місцерозташування їх по вул.Хлібній (район Пасічної,Метро), я кілька разів відпрошувалась з роботи, щоб потрапити до них. Відбір включав кілька етапів і ці етапи постійно продовжувались,то їм психологічні тести пройди, то аналітичне завдання в екселі, то в них змінилась обсатновка і їм вже не потрібно аналітика, але готові запропонувати іншу вакансію (фахівець з оцінки та розвитку персоналу), то ще раз пройди мільйон тестів, то ще завдання в екселі. Після численних завдань, я нарешті підійшла і мені запропонували роботу. І тепер кульмінація. Пятниця, я розповідаю своєму керівництву про своє звільнення, хоч робота в Хлібпромі не була основною причиною звільнення, але про нову роботу я звичайно ж розповідаю керівнику, який з полегшеним зітхненням розуміє, що я можливо найшла щось краще по спеціальності, Хлібпром обіцяє ввечері надіслати офіційний джоб офер з деталями та окладом, все йде по плану. В суботу (тоді якраз субота була роб день,відпрацьовували) звонить мені баришня з Хлібпрому і каже знаєте, ми вирішили шукати більш досвідчену людину на дану посаду, до побачення. Я все розумію, можливо, я як випускниця не має достатньо великого досвіду, але дівчатонька, вас що затьмарило, коли ви мені запропонували роботу? все, точно, ви нам підходите, так, говоріть керівництву, чи підходить вам зарплата. Попередньо я мала досвід роботи у міжнародній компанії, і тепер мала можливість зрівняти засади роботи нашої місцевої компанії. Прикро, що нам так бракує професіоналізму і коректності. Через пів місяця до мене знову зателефонували з Хлібпрому, сказали, що в них відновилась вакансія аналітика, і мені знову треба пройти ще якісь психологічні тести. Я мягко висловила свою думку про їх роботу і вирішила не повязувати свою карєру з такими «професіоналами». Не знаю, можливо, працівники цієї компанії і задоволені своєю роботою і ставленням до них, можливо, моє враження сформувалось на основі кількох «неопридільонних» з HR, щастя вам та процвітання! Але памятайте, що люди — це основна цінність і потенціал розвитку, а не обєкт вашої неадекватної поведінки. У мене все.

Повністю погоджуюся з написаним.HR даної компанії,хоче продемонструвати свою «компетентність» (відбір в 3 етапи:анкета,психологічні тести,малюнки…),а на виході,через певний період часу, на сайтах «Work» та «Робота»,знову з`являються вакансії з такими самими або схожими назвами та функціоналом.Тут 2 варіанта:1)або ви так «якісно»підбираєте персонал,що через місяць або два треба знову шукати,або вакансії не існує-та ви «водите людей за ніс».Нещодавно в поштові скриньки вкладали оголошення, щодо пошуку персоналу в ваш концерн.Серйозні організації,так не роблять.Все це означає,що персонал у Вас довго не тримається.Причина того-низькі зарплати,а ви проводите(відбір в 3 етапи:анкета,психологічні тести,малюнки…).Не смішіть людей….

Ось Вам підтвердження дана вакансія https://rabota.ua/company820704/vacancy6421939 з`являється на сайті кожні 2-3 місяці.Ще бувають схожі вакансії…Не вірете,проаналізуйте самі….

32. 6 сентября 2017

Ви тiльки поняли хто розвалюе Украину? Сами же Украинцы, нiчого було запускати на заводи i кланятись в ноги iродам.От i маете що хотiли.

Всі відгуки від одного автора… тут від тролів взагалі не чистять?

33. 24 августа 2017

Яна :

34. 21 августа 2017

35. 21 августа 2017

А якщо серьйозно — то бiзнес завалили,вiдмили купу бабла,заводи якi iм даром достались закрили або зменшили виробництво по максимуму.Спецiв розiгнали.Тiкайте звiдти,якщо Ви не Гондурас звичайно))

36. 21 августа 2017

В Львове Донецкие рулят,вже Наташка Стрыйская на русском базарит)) Аверченко Владик Научил))

37. 21 августа 2017

Москальська 100%

38. 16 июля 2017

@Ігор, Хто сказав, що це російська фірма. В керівництві у Львові самі представники біблейного народу та полукровки як відкриті так і крипто.

39. 7 июня 2017

Замість того щоб все змінювались на краще- то щоразу стає гірше. Починаються прямі знущання над працюючим колективом- то в кінці зміни замість свіжого хліба дають сухарі- хліб яким можна вбити когось,то ходять вночі- охороні дали наказ фотографувати хто хочаби око зажмурив.Людей не вистачає один працює за троіх зарплата однакова на 3 тис треба напахатись як нагрузки колосальні по зарплаті бачу міняти нічого не думають,ну взагальному бардак. Приходять на роботу мало- звільняються більше. Керівництво зі східної України і до людей ставляться по москальскі а робота на підприємстві дуже важка але людей вони не цінять. Плюси в тому — що є розвозка і аванс получка вчасно плюс що під рукою все свіжий хліб- булочка.

40. 3 марта 2017

Працював у компанії більше року, це була моя перша робота у великій фірмі, тому на початку виникали труднощі із розумінням орг. структури. Хлібпром є не лише у Львові, але й у Вінниці. Компанія престижна, колектив дружній, керівництво розуміюче, і ніяких затримок з з/п. Тому мінусів, як таких то немає.

41. 13 февраля 2017

Працювала у даній компанії, тому серед переваг мож у назвати вчасну оплата праці, дружній колектив та прогресивне керівництво . Проте, як і у будь – якій великій компанії існує бюрократизм.

42. 28 октября 2016

А чому ви анонімно когось паплюжите? Називайтеся. Хто, чим образив, кого. Чи це просто нова конкурентна стратегія — написати побільше поганого про інші підприємства?
    Не поділяю цих агресивних коментарів. Скажи, що думаєш про інших, і я скажу який ти.

43. 24 октября 2016

За время работы в данной компании я могу сказать, что это самая честная компания из всех, что я видел. Очень отзывчивые люди и хороший коллектив. Никаких задержек с ЗП. Продукция на самом высоком уровне! А самое главное — лучший руководитель!!! (работал в национальных продажах)

44. 16 октября 2016

@Гость, @Гость,
    Погоджуюсь. Професіоналів звільняють, а блатних — набирають.

45. 16 октября 2016

@Катерина,
    Там, як такої команди нема.

46. 16 октября 2016

Збір блатних не професіоналів по заваленю бізнесу.Хочете подивитись як завалити бізнес — йдіть працювати В Хлібпром))

«Фігова» компанія. Не дає можливості розвиватись молодим талановитим кадрам.

47. 20 сентября 2016

48. 15 августа 2016

@Яна,
    Шановний кандидат!

Дякуємо за інтерес до нашої компанії та бажання нам допомогти стати кращими.
    Наша компанія у своїй практиці підбору працівників керується принципом оцінки багатьох факторів. Ми прагнемо залучати фахівця на таку роботу, де людина зможе якнайкраще застосувати свої знання, навички й особистісні здібності і потенціал. Лише кілька рівневі завдання, аналіз рекомендацій дають можливість якісно проаналізувати кандидата, не помилитись та забезпечити ефективну роботу та розвиток майбутнього члена команди.
    Ми ще раз Вам дякуємо за приділений час нашому конкурсу, переможцем по якому в цьому випадку стала інша людина. Бажаємо Вам успіху у майбутній професії та позитивних емоцій!

49. 21 июня 2016

50. 16 июня 2016

не всі служби працюють як команда

1. 21 июня 2016

2. 15 августа 2016

@Яна,
    Шановний кандидат!

Дякуємо за інтерес до нашої компанії та бажання нам допомогти стати кращими.

Добавьте зарплату в компании Концерн Хлібпром

Добавить отзыв о работодателе Концерн Хлібпром

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Концерн Хлібпром?