Mastergood, Мама Гочи, Мама Манана, Часапури

Mastergood, сеть ресторанов, ГК сеть ресторанов, Мама Гочи, Мама Манана, Часапури

Отзывы о работе в Mastergood, Мама Гочи, Мама Манана, Часапури, зарплаты

1. 6 ноября 2023

Проходила в Мама Гочи стажування, на посаду адміністратора ресторану.
    Співбесіду проводила директорка ресторану, пані Оксана! Спершу вона дала заповнити бланк анкети (по не зрозумілих причинах, бланк був на російській мові, думаю в цілому на 9 рік війни можна його було б і переробити на державну). Сама співбесіда пройшла добре, при цьому пані Оксана не приховувала мотив пошуку нового адміна, вона відразу заявила, що діючий адміністратор Ольга, яка зараз на зміні, її не задовольняє в професійному плані, і вона в пошуці нової людини на її місце. Відразу на другий день після співбесіди я вийшла на стажування. Перший день стажування на моє здивування проводила дівчинка яку вони хотіли звільнити (як ви думаєте чи буде діючий адміністратор, Ольга, мені щось показувати, знаючи, що я претендую на її місце?! питання риторичне). Всі спроби щось дізнатися про обовʼязки роботи в Ольги, закінчувалися відповіддю «ти сьогодні просто сиди і дивися, робити нічого не потрібно», звернувшись вже до офіціантки, з проханням показати хоча б як працює Кіпр, отримала відразу відповідь:
    — ви адміни тут міняєтеся кожен день, тому не витрачай мою енергію, а Ольга, на те ж саме прохання відповіла, що Кіпр для них не потрібен, ним лише офіціанти користуються (потім виявилось, що Кіпр адмінам не менш важливий, як і офіціантам).

Впродовж дня в Ольги запитала як оплачується стажування, адже на Work.ua вказано, що воно оплачуване, вона відповіла, що платять 500-600 грн, а саме стажування 3 дні.
    Що ж стосується 2 і 3 дня стажування то в мене проводила його інша дівчинка адмін, це був максимальний рівень професіоналізму передачі інформації, із супроводом чіткості і зрозумілості. Після цього мені сказали приходити на 4 день, на зміні вже була адміністратор Ольга. Та ввечері на 4 день, Ольга позвала мене, і повідомила, що я їм не підходжу. Я без проблем це сприйняла, і попросила розрахувати за всі мої дні. На що вона відповіла:
    — Ми не платимо тим хто не пройшов стажування, і я сама не розумію навіщо керівництво 4 дні тебе (тут дослівно) МУРИЖИЛО!!!

Після цього я відразу звʼязалася з HR відділом, вони попросили пробачення, але сказали, що на жаль, кошти не вдасться отримати, так як це не передбачено політикою мережі.

А зараз питання, а чому ви відразу не повідомили, що в разі не проходження стажування ви нічого не оплачуєте, чи по вашому це норма забирати в людини майже тиждень її часу???
    І ще цікаво чому в оголошенні про вашу вакансію вказано, що робочий день починається з 10 ранку, а пані Ольга мені що разу заявляла, що я маю бути не пізніше 9:20 ранку???

Як взагалі реагувати мені на цю ситуацію?

2. 8 сентября 2023

HR Мама Манана это ***. Мало того, что не умеет проводить собеседования по телефону, так ещё и после неудачной попытки написывает в телеграмме. ***.

3. 10 февраля 2021

Работала около года, потом ушла в декрет. В итоге, уволили без предупреждения, хотя не имеют права. Сначала ссылались на ликвидацию предприятия, потом, что продали его. Ольга из отдела кадров нагло врёт, и не компетентна в своём деле. А вообще фирма очень недобросовестная, хотя коллектив был хорошим, не считая директора. Правду говорят, рыба гниёт с головы, так и тут

4. 15 августа 2019

Был опыт работы в Чачапури. Персонал вместо того чтобы думать как качественно сделать свою работу, думает только как бы кого обосрать и где собрать свежих сплетен. В основном все приезжие и живут прям в подвале заведения в оборудованной под это комнатушке. Когда доходит дело до стажёров то все спихуют друг на друга. Администраторы абсолютно не компетентные в своей работе. В общем впечатление осталось негативное, хоть с виду заведение вполне хорошее.

5. 16 января 2019

Книгу КЗоТ HR Ольга глаза не видела . Ложь и гнилой коллектив с «шершавыми языками». Безграмотно говорящие на суржике люди — которые улыбаются в глаза и поливают помоями как только человек выходит из помещения . Главбух Алла врущий в глаза , если Вам не подошёл коллектив и вы не хотите продолжать там работать — при расчёте готовьтесь получить максимум половину заработанных денег . Трудовую без записи вернули через 2 недели после ухода при этом неся натуральный бред . Люди официанты , повара , бармены и другие порядочные люди не тратьте время на ничтожества .

Добавьте зарплату в компании Mastergood, Мама Гочи, Мама Манана, Часапури

Добавить отзыв о работодателе Mastergood, Мама Гочи, Мама Манана, Часапури

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Mastergood, Мама Гочи, Мама Манана, Часапури?