М’ясокомбінат Тернопільський

М’ясокомбінат Тернопільський

ТОВ «М’ясокомбінат Тернопільський» є структурним підрозділом компанії «Агропродсервіс» — наша сировина це виключно те, що виросло на наших полях.
Ми займаємося виготовленням та реалізацією м’ясної продукції: ковбасних виробів, м’ясних напівфабрикатів, консервних виробів. У нас тільки якісна продукція власного виробництва.
На заводі відбувається повний технологічний цикл: від забою худоби, обробки туш аж до виробництва м’яса та різних м’ясних продуктів. Для виготовлення ковбасних виробів використовуються тільки кращі сорти м’яса.

Отзывы о работе в М’ясокомбінат Тернопільський, зарплаты

1. 20 сентября 2023

Прийшов влаштуватися на роботу в місто Тернопил сило острів вулиця промислова 1 м’ясо комбінат зустріла мене жіночка середнього зросту в очках розказала що є місце на опаковку дрібної продукції а саме соусів маюнез кетчуп що мене здивувало та мені робота потрібна і житло дают сказали пізніши набрав сказали що житло платне хот одразу казали житло без платне а в трете набрав сказали що взагалі ні житла ні роботи пакувалника в них не має питаєчя на [вырезано] людям морочити голову

Добавьте зарплату в компании М'ясокомбінат Тернопільський

Добавить отзыв о работодателе М’ясокомбінат Тернопільський

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании М’ясокомбінат Тернопільський?